ملاقات ده نمکی و جیرانی در خیابان ایران
۱۰۶۳۳۳
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۲۰:۱۹
۵۵۳۱
برنامه تلویزیونی خیابان ایران شبکه یک جمعه شب میزبان مسعود ده نمکی و فریدون جیرانی است.
روابط عمومی صدا و سیما: برنامه تلویزیونی خیابان ایران، این هفته به موضوعات مختلفی از جمله شب آرزوها ، روز ملی خلیج فارس ، روز کارگر، روز معلم و نمایشگاه بین المللی کتاب می پردازد .

خیابان ایران در برنامه پنج شنبه شب خود از وزیر آموزش و پرورش دعوت کرد استثنائا در این جُنگ شبانه در باره روز معلم با وی سخن بگوید و جمعه شب میزبان مسعود ده نمکی و فریدون جیرانی است تا در باره موضوعات هنری با آنان گفت و گو کند .

پخش کلیپ هایی در مورد خلیج فارس به مناسبت روز ملی خلیج فارس، پخش گزارشی از کارگران ساختمانی به مناسبت روز کارگر، آیتم ها و میهمانان ویژه شب آرزوها به مناسبت اولین پنج شنبه ماه رجب، و همچنین پخش گزارش هایی از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از جمله بخش های مختلف این برنامه است.

مخاطبان این برنامه با ثبت نام در سایت خیابان ایران، می توانند با شرکت در دوره های مختلف سبک زندگی، علاوه بر امکان دریافت جوایز مختلف، مدرک پایان دوره ی پودمانی را دریافت کنند.

مجری این برنامه عبدالله روا است . قسمت هفدهم برنامه خیابان ایران، پنج شنبه ساعت 23:30 و قسمت هجدهم آن جمعه دوازدهم اردیبهشت ماه ساعت 23 به روی آنتن شبکه یک می رود .

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج