ارسال مستندات فدراسیون برای میزبانی جام ملت‌ها
۱۰۶۸۹۹۲
۲۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۸
۳۸۸
فدراسیون فوتبال سومین مرحله از مستندات خود را برای کاندیداتوری میزبانی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۷ به کنفدراسیون ارسال کرد.

خبرورزشی: فدراسیون فوتبال سومین مرحله از مستندات خود را برای کاندیداتوری میزبانی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۷ به کنفدراسیون ارسال کرد.

در ادامه ارسال مدارک و مستندات مورد نیاز در مسیر میزبانی رقابت های جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۷، فدراسیون فرم تعهدمانه‌های دولتی در بخش‌های مختلف برای ارائه خدمات گوناگون را در موعد مقرر به کنفدراسیون ارسال کرد.

فدراسیون فوتبال در هفته نخست شهریور و پس از برگزاری نشست‌های متعدد و همچنین نخستین جلسه ستاد مربوطه به پیشنهاد میزبانی جام ملت‌های آسیا در سال ۲۰۲۷، نخستین مدارک و مستندات مورد درخواست کنفدراسیون فوتبال آسیا را در موعد قانونی به مقر این کنفدراسیون ارسال کرده بود.

مدارک مربوطه مشتمل بر ویژگی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری کشور در حوزه‌های گوناگون و در۱۰ بخش از سوی فدراسیون فوتبال به کنفدراسیون ارسال شد. در این ارتباط همچنین در آبان ماه سال جاری فرم تعهدمانه لیست نیازمندی های میزبان نیز پس از تایید مقامات فدراسیون و در موعد زمانی تعیین شده توسط کنفدراسیون به AFC ارسال شده بود.

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در مسیر میزبانی رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۷ با کشورهای قطر، عربستان، ازبکستان و هند رقابت خواهد کرد. با اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا، میزبان رقابت‌های جام ملت‌های آسیا در سال ۲۰۲۷ در سال آینده میلادی اعلام خواهد شد. رقابت‌های جام ملت‌های آسیا در سال ۲۰۲۳ به میزبانی کشور چین برگزار می‌شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج