رحمتی: استقلال عطش و جنگندگی قبلی را نداشت
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
لاله زار مال_3
ادیب_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_2
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۰۸۳۷۴۶
۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۹
۹۶۳
مربی تیم فوتبال سایپا گفت: فکر می‌کنم استقلال برخلاف دیدار با تراکتور مقابل استقلال عطش، جنگندگی، انرژی و آمادگی ذهنی را نداشت.

خبرگزاری فارس: مربی تیم فوتبال سایپا گفت: فکر می‌کنم استقلال برخلاف دیدار با تراکتور مقابل استقلال عطش، جنگندگی، انرژی و آمادگی ذهنی را نداشت.

کیانوش رحمتی درباره برتری یک بر صفر تیم فوتبال سایپا مقابل استقلال در هفته دوازدهم لیگ برتر اظهار داشت: فکر می‌کنم بازیکنان استقلال پس از برد خیلی خوب و مهمی که مقابل تراکتور به دست آوردند که سبب صدرنشینی‌شان شد از لحاظ ذهنی در بازی با تیم ما مانند آن دیدار آماده نبودند و عطش، انرژی و جنگندگی شان مقابل سایپا پایین تر بود.

وی افزود: در هفته‌های گذشته با وجود مشکلات تیم ما در نتیجه‌گیری، روند فنی و فوتبالی سایپا خیلی خوب بود. کاملا بازی استقلال را دیده و برنامه ریزی کرده بودیم. مراقبت از خط جلوی حریف در دستور کارمان بود و می‌خواستیم با مهار بازیکنان استقلال کمترین فضا و زمان را به این تیم بدهیم. بچه‌ها این کار را درست انجام دادند. در نیمه اول عملکرد بهتری نسبت به استقلال داشتیم و با‌برنامه تر بودیم.

مربی تیم فوتبال سایپا اضافه کرد: طبیعی بود استقلال در نیمه دوم با آمدن فرشید اسماعیلی و آرش رضاوند هجومی‌تر شود و تیم ما را عقب تر بیاورد اما بازهم بازیکنان سایپا موفق شدند وظایف خود را در بخش دفاعی خوب انجام بدهند تا در نهایت این بازی خوب و با‌برنامه را با برد به اتمام برسانیم.

رحمتی درباره اینکه به نظر می‌رسد بازیکنان جوان سایپا در این فصل نسبت به گذشته باتجربه‌تر عمل می‌کنند، گفت: ابراهیم صادقی خیلی شهامت داشت که سال گذشته با این بازیکنان جوان در لیگ برتر بازی کرد. دلیل اصلی قرار گرفتن سایپا در رتبه‌های انتهایی جدول هم این موضوع بود اما همین نفرات امسال به بهترین شکل کار می‌کنند. سرمربی تیم ما فصل قبل تاوان جوانگرایی را داد تا امثال ابوالفضل جلالی، امیرعلی صادقی، مهیار جباری، رضا جعفری، محمد حسین منادی و جوان‌های دیگرمان اکنون جز نفرات خوب و تاثیرگذار سایپا باشند. خدا را شکر تیم ما امسال نتیجه بها دادن به جوان‌ها را می‌بیند.

وی درباره هدف گزاری تیم سایپا در این فصل توضیح داد: فلسفه کاری باشگاه و ابراهیم صادقی، بازیکن سازی و پیشرفت نفرات جوان است اما در کنار آن نگاه ما تک رقمی شدن در جدول و آن هم قرار گرفتن در جایگاهی خوب است.

عضو کادرفنی تیم فوتبال سایپا درباره آمار ضعیف گلزنی شاگردانش عنوان کرد: بحث گلزنی مسائل مختلفی دارد. بخشی از این امر به ذاتی بودن گلزنی در وجود یک بازیکن بازمی‌گردد که می‌توان آن را با مدل تمرینات اختصاصی 20 تا 30 درصد تقویت کرد. جاگیری، خلاقیت در زدن ضربات آخر و داشتن اعتماد به نفس سه عامل بسیار مهم برای یک مهاجم در امر گلزنی است. باید دید در کدام یک از این موارد بازیکن ما ایراد داشته که نتوانسته‌ است ضربه نهایی را بزند.

رحمتی ادامه داد: تیم ما در یک سوم دفاعی حریف خوب موقعیت ایجاد می‌کند اما هنوز به آن مرحله نرسیده‌ایم که از این فرصت‌ها بهترین نتیجه را بگیریم. روی رفع این موضوع خیلی کار می‌کنیم اما باید قبول کنیم گلزنی ذاتی است و ما مربیان هم باید شرایط را با تمرینات بیشتر برای بازیکنان فراهم کنیم.

وی درباره دلیل عملکرد تدافعی خوب سایپا در این فصل توضیح داد: سعی کردیم از خط جلو کار دفاع تیمی‌ را خوب انجام بدهیم. چهار بازیکن تهاجمی ما یعنی حسین کامیاب، مجید علیاری، رضا جعفری و حسین مالکی در نیمه اول بازی با استقلال، بیشترین قطع توپ را داشتند. وقتی نفرات جلوی ما در بخش دفاع تیمی کارشان را خوب انجام بدهند، قطعا فشار کمتری روی دروازه سایپا می‌آید و موقعیت‌های کمتری هم به حریف می‌دهیم. خوشبختانه نفرات تهاجمی تیم‌مان در این بخش به خوبی احساس مسئولیت می‌کنند.

مربی تیم سایپا ادامه داد: سعی کردیم فاصله خطوط‌مان هم کم باشد. یک خط مواجهه برای تیم تعریف کرده بودیم که در راس آن بازیکنان تهاجمی و پشت آنها بازیکنان خط هافبک و دفاع‌مان قرار می‌گرفتند. به همین دلیل در نیمه اول یک صحنه هم عقب نرفتیم و سعی کردیم خط جلوی استقلال را از محوطه جریمه‌مان دور نگه داریم. قائدی، دیاباته و مطهری ضربه‌زنان قهاری به چارچوب هستند. به همین دلیل سعی کردیم با بالا بازی کردن، آنها را از محوطه 18 قدم سایپا دور کنیم.

رحمتی درباره حس خود از قرار گرفتن مقابل تیمی که چندین سال‌ سابقه بازی برای آن را دارد، گفت: استقلال تیم محبوب من بوده و همچنان هست. همیشه برای این تیم آرزوی موفقیت و قهرمانی دارم اما فوتبال حرفه‌ای شده است. خودم دنبال اهدافی در بحث مربیگری هستم و در بازی با تیم‌های بزرگی مثل استقلال باید به شکلی کار کنیم که شاگردانم بتوانند بخشی از تاکتیک‌های ما را اجرا کنند زیرا این امر سبب پیشرفت من و سایر اعضای کادرفنی سایپا در مربیگری هم می‌شود.

وی درباره اینکه آیا سازمان لیگ تاکنون مکاتبه‌ای با سازمان لیگ برای برنامه‌ریزی نیم فصل دوم و شروع زمان نقل و انتقالات داشته است، توضیح داد: تا جایی که من در جریان هستم، با باشگاه سایپا هماهنگ شده و نظر ما را دریافت کرده‌اند. گفته‌اند نقل و انتقالات پس از اتمام هفته پانزدهم آغاز می‌شود درحالیکه پایان نیم فصل پس از هفته هجدهم یا نوزدهم است. به نظر می‌رسد پس از آن هم با توجه به اردوی تیم ملی و برگزاری مرحله گروهی لیگ قهرمانان لیگ برتر دچار وقفه می‌شود. با در نظر گرفتن این مسائل و البته کرونا کار خوبی بود که نیم فصل پس از هفته نوزدهم باشد.

مربی تیم سایپا درباره اینکه آیا بهتر نیست این برنامه به صورت قطعی سریع‌تر اعلام شود، گفت: امسال حضور نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان و صعود پرسپولیس به فینال، برنامه‌ریزی‌ها را به هم ریخت و ما نهایت زمان 2 تا 3 بازی آینده مان را می دانستیم. باید به سازمان لیگ هم تا حدی حق داد. البته طبیعی است هرچه زودتر تقویم بازی‌ها را بدانیم، می‌توانیم بهتر برنامه ریزی کنیم. تمام تیم‌ها با برنامه ریزی بهتر می‌توانند به اهداف خود نزدیک تر شوند و این امر در نهایت منجر به پیشرفت فوتبال و تیم ملی ما می‌شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
دکتر صالحی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
نیکان فارمدمهر_فوتر
فنی آتل_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ثمین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تنورستان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
دکتر لاجوردی_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
پارسیان طب - فوتر
اورانوس_فوتر2
قالیشویی بانو_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
کلینیک النا_فوتر