چگونه از لیست شرکت‌های طراحی و دکوراسیون داخلی تیم حرفه‌ای را تشخیص دهیم؟
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
دکتر استرکی_4
دکتر استرکی_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۸۶۴۸۵
۱۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۹
۳۳۷۴
حتما شنیده اید که از قدیم می‌گویند باید کار را به کاردان سپرد. یعنی افراد حرفه‌ای و با تجربه‌ای که در هر زمینه تخصص کافی پیدا کرده اند، می‌توانند بهترین نتیجه را بر جای بگذارد و شما را در مسیر ایده آل برای رسیدن به هدف طراحی دکوراسیون منزل خود قرار دهند.

چه خانه نو و جدیدی گرفته اید که نیاز به طراحی و بازسازی دارد و چه بخواهید خانه خود را بعد از چند سال زندگی بازسازی کنید، باید به دنبال لیست شرکت‌های طراحی و دکوراسیون داخلی بگردید. حتما شنیده اید که از قدیم می‌گویند باید کار را به کاردان سپرد. یعنی افراد حرفه‌ای و با تجربه‌ای که در هر زمینه تخصص کافی پیدا کرده اند، می‌توانند بهترین نتیجه را بر جای بگذارد و شما را در مسیر ایده آل برای رسیدن به هدف طراحی دکوراسیون منزل خود قرار دهند.

چگونه از لیست شرکت‌های طراحی و دکوراسیون داخلی تیم حرفه‌ای را تشخیص دهیم؟

اما از کجا می‌توان شرکت و تیم‌های مجرب و حرفه‌ای را پیدا کرد؟ چطور از لیست شرکت‌های طراحی و دکوراسیون داخلی بهترین‌ها را انتخاب کنیم؟ یک تیم کار درست چگونه کار می‌کند؟ چه خدماتی دارد و چطور باید پیدایشان کرد؟ اگر چنین سوالاتی در ذهنتان می‌چرخد، این مطلب را از دست ندهید. از طرفی می‌توانید در انتهای مطلب با تخصص شرکت‌هایی که در این حیطه فعالیت می‌کنند هم آشنا شوید.

حرفه‌ای بودن طراح دکوراسیون چطور مشخص می‌شود؟

برای پیدا کردن شرکت مناسب از لیست شرکت‌های طراحی و دکوراسیون داخلی، باید به دنبال گروه‌هایی باشید که بازسازی خانه، طراحی دکوراسیون و چیدمان را کاملا اصولی انجام می‌دهند. شاید تصور کنید که همه تیم‌ها همین کار را می‌کنند و این یک فاکتور خاص و ضروری برای انتخاب بهینه نیست. ولی کافی است از تیم مورد نظر بخواهید که نمونه کار‌های قبلی خود را به شما نشان دهند یا حتی با هم سر پروژه‌ای از آن‌ها بروید که هنوز در حال تکمیل است. با مشاهده شرایط واقعی می‌توانید بفهمید که وارد و اصولی بودن یکی از موارد ضروری برای یک انتخاب خوب به شمار می‌رود. یادتان باشد که پروژه‌های سه بعدی هیچ کمکی به شما نمی‌کنند و باید ببینید اتفاقا روند تبدیل طراحی سه بعدی به اجرا چگونه انجام شده و چقدر به واقعیت نزدیک است.

چگونه از لیست شرکت‌های طراحی و دکوراسیون داخلی تیم حرفه‌ای را تشخیص دهیم؟

سراغ آن شرکت معماری و طراحی دکوراسیون بروید که سلیقه‌تان را درک کند و با ویژگی‌های شخصیتی شما کنار بیاید. یک مشاور که تا حدی علم روانشناسی هم بلد باشد، می‌تواند هر پیشنهاد جدید یا تغییری که خودش مد نظر دارد را به گونه‌ای بیان کند که با خواسته شما هم راستا و هم سو باشد.

در لیست شرکت‌های طراحی و دکوراسیون داخلی باید به دنبال تیم چند نفره بود؟

لزوما تیم‌هایی که هر کار ریز و کوچک را به افراد مختلف می‌سپارند، نمی‌توانند خبره و با تجربه باشند. مسلما هر چه تعداد افراد تیم بالا رود، دستمزد نهایی و مبلغی که به شما اعلام می‌شود هم بالانر خواهد رفت. البته قرار هم نیست تیمی پیدا کنید که از یک نفر تشکیل شده باشد و هم طراحی و هم اجرا را خودش انجام بدهد. تعداد افراد معقول و متوسط برای پیش برد پروژه مورد نیاز است.

چگونه از لیست شرکت‌های طراحی و دکوراسیون داخلی تیم حرفه‌ای را تشخیص دهیم؟

آیا قیمت نهایی را می‌توان فاکتوری برای انتخاب شرکت خوب دانست؟

شرکت‌ها یا افرادی که قیمت‌های بسیار کم یا هزینه‌های هنگفت با طراحی‌های رویایی تعریف می‌کنند، واقعی نیستند. ریسک نکنید و طراحی دکوراسیون و بازسازی خانه خود را به این تیم‌ها نسپارید. بهترین گروه از لیست شرکت‌های طراحی و دکوراسیون داخلی آن است که اعداد و ارقام واقعی به شما ارائه کند. این قیمت‌ها به واقعیت‌های بازار، مصالح و دستمزد‌ها نزدیک‌تر هستند و به این ترتیب قرار نیست در وسط پروژه با هزینه‌های جدید و غیر منتظره روبرو شوید. یادتان باشد که در جلسات مشاوره به حس خود اطمینان کنید و اگر احساس کردید که قرار است سرتان کلاه برود، سریع با آن گروه خداحافظی کنید.

بابت طراحی دکوراسیون پول ندهید

اولین کاری که همه شرکت‌های دکوراسیونی انجام می‌دهند، این است که بعد از بازدید پروژه و جمع‌آوری اطلاعات کافی برای دکوراسیون مد نظر کارفرما، یک طراحی سه بعدی پیشنهادی ارائه می‌دهند. شرکت مورد نظر نباید هیچ هزینه‌ای برای این مرحله از شما دریافت کند، چون قرار است با همین طراحی شما را متقاعد کند که سراغ تیم درستی رفته اید.

چگونه از لیست شرکت‌های طراحی و دکوراسیون داخلی تیم حرفه‌ای را تشخیص دهیم؟

بعضی از شرکت‌های معتبر به اندازه‌ای به کار خود مطمئن هستند که بعد از پایان جلسه‌های مشاوره و بستن قرارداد، اجازه نمی‌دهند کارفرما در حین انجام پروژه از آن بازدید کند. اگر با این روند مشکل دارید، پس حتما قبل از تکمیل قرارداد مسئله را با هم حل کنید. البته این قانون، سیاست بدی نیست. بلکه نشان می‌دهد که آنقدر کار طراحی و دکوراسیون خود را حرفه‌ای انجام می‌دهند که نمی‌خواهند نظر غیرکارشناسی و سلیقه‌ای وارد پروژه شود. نتیجه مهم اینکه، در لیست شرکت‌های طراحی و دکوراسیون داخلی دنبال شرکتی باشید که بتوانید به سلیقه و تخصصش اعتماد کنید.

برای طراحی دکوراسیون خوب به پول هنگفت نیازی نیست

برای بازسازی دکوراسیون و طراحی داخلی حتماً نباید ثروتمند باشید و مبلغ بسیار زیادی به این کار اختصاص دهید. برخی از این تغییر دکوراسیون‌ها در حد تغییر روکش مبل ساده یا به اندازه تغییر رنگ کاغذ دیواری، دست یافتنی و ساده هستند. ضمن اینکه در تمام مراحل می‌توانید نمونه‌های ارزان‌تر یا آنچه با جیبتان سازگارتر است را بخرید. پس دنبال تیمی از لیست شرکت‌های طراحی و دکوراسیون داخلی باشید که به شما حق انتخاب می‌دهند.

چگونه از لیست شرکت‌های طراحی و دکوراسیون داخلی تیم حرفه‌ای را تشخیص دهیم؟

در لیست شرکت‌های طراحی و دکوراسیون داخلی چه تخصص‌هایی وجود دارند؟

با توجه به نیاز خود برای بازسازی، طراحی، معماری داخلی و حتی تعمیرات مختلف به دنبال تیم مجرب و حرفه‌ای بگردید. برای مثال اگر فقط قرار است کفپوش خانه را تعویض کنید، نیازی نیست که این کار را یک شرکت معماری برایتان انجام دهد. پس با توجه به هر خدماتی که مد نظر دارید، تیم مورد نظر را از دسته بندی زیر انتخاب کنید و در بخش خدمات و کالای شرکت‌های وبسایت چیدانه به دنبال آن‌ها بگردید:

 • معماری و ساختمان سازی
 • دکوراسیون و بازسازی
 • ساختمان سازی
 • طراحی و اجرای بام سبز
 • طراحی و نصب دیوار
 • طراحی و نصب کف
 • طراحی سقف، کناف و رابیتس
 • طراحی و نصب کابینت
 • نورپردازی
 • هوشمند سازی
 • طراحی محوطه بیرونی و فضای سبز
 • گل و گیاه
 • استخر و آبنما
 • آلاچیق و ترمووود
 • دیوار سبز
 • مبلمان و تعمیرات
 • رنگ و نقاشی
 • نجاری
 • بنایی
 • خدمات ساختمانی
 • لوله کشی
 • برق کاری
 • ایزوگام و عایق کاری
 • حفاظ و درب آکاردئونی
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
شاخه نبات_ فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_تزریق چربی موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کیان برنا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان