تساوی پُرگلِ پیکان و ماشین‌سازی
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
زمردی_داخلی1
لاله زار مال_1
کلاسینو_1
ریزخور_1
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر نداف کرمانی 1
کلاسینو_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
ریزخور_3
دکتر نداف کرمانی 3
سفیر بار ساقدوش_3
زمردی_داخلی3
اپیلاسیون نانا 4
زمردی_داخلی4
لاله زار مال_4
سفیر بار ساقدوش_4
کلاسینو_4
ریزخور_4
دکتر نداف کرمانی 4
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی 2
سفیر بار ساقدوش_2
ریزخور_2
اپیلاسیون نانا 2
کلاسینو_2
زمردی_داخلی2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۰۸۷۸۹۸
۱۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۴
۹۶۶
دیدار تیم‌های فوتبال پیکان تهران و ماشین‌سازی تبریز در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران با تساوی پر گل ۲ بر ۲ پایان یافت.

ایرنا: دیدار تیم‌های فوتبال پیکان تهران و ماشین‌سازی تبریز در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران با تساوی پر گل ۲ بر ۲ پایان یافت.

دیدار تیم‌های فوتبال پیکان تهران و ماشین‌سازی تبریز در چارچوب هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۵ بعدازظهر امروز در ورزشگاه شهدای شهر قدس به قضاوت امیرسامان سلطانی برگزار شد.

پیکان و ماشین سازی در حالی به مصاف هم در هفته چهاردهم رفتند که تا پیش از این مسابقه با ۱۷ و ۴ امتیاز به ترتیب در جایگاه دوازدهم و شانزدهم جدول قرار داشتند.

تساوی پُرگلِ پیکان و ماشین‌سازی

مهدی تارتار برای این مسابقه، محمد دریس، امیرحسین رنگرز جدی(سیدمحمد ستاری دقیقه ۵۸)، نادر محمدی، آرش قادری، ابراهیم صالحی(رضا جبیره دقیقه ۵۸)، حسین پورامینی، امیر روستایی(آرش قادری دقیقه ۷۰)، محمدامین درویشی، فرزاد حاتمی(محمد خدابنده لو دقیقه ۸۰)، سامان فلاح، مجید عیدی و اسماعیل بابایی(معین عباسیان دقیقه ۷۰) را به میدان فرستاد.

سعید اخباری نیز از محمدامین رضایی، وحید نعمتی، مهدی رستمی، اکبر آفاقی(اتابک زارعی دقیقه ۶۷)، فرشاد اسدی، مهدی مومنی، پیمان بابایی، محمدامین اسدی، ابوالفضل رزاق پور، منصور باقری و سیدمحمد حسینی در ترکیب ماشین‌سازان استفاده کرد.

پیکان طبق پیش‌بینی‌ها مسابقه را بهتر و هجومی‌تر از حریف تبریزی خود آغاز کرد و در دقیقه سوم بازی موفق شد در یک ضربه کرنر و دفع ناقص دروازه‌بان ماشیبن‌سازی، با ضربه سامان فلاح نخستین گل این مسابقه را به ثمر برساند.  

شاگردان تارتار در ادامه عملکرد خوب خود، موفق شدند در یک حرکت کاملا تیمی و ارسال توپ به دهانه دروازه ماشین‌سازی، با تکل بلند فرزاد حاتمی در دقیقه ۲۱ به گل دوم خود دست یابند.

اما این پایان کار نبود و در حالی که انتظار می‌رفت پیکانی‌ها تا پایان نیمه نخست بار دیگر دروازه ماشین سازی را باز کنند، شاگردان اخباری در دقایق ۲۵ و ۲۶ این مسابقه دو گل به ثمر رساندند و در یک دقیقه دو گل خورده را جبران کردند تا همه چیز برابر شود.

در دقیقه ۲۵ توپ ارسالی توسط رزاق‌پور بازیکن ماشین‌سازی روی دروازه پیکان، به محمدامین اسدی رسید و او با ضربه سر  گل نخست ماشین‌سازی را به ثمر رساند.

تنها یک دقیقه بعد یعنی در دقیقه ۲۶ در حالی که بازیکنان پیکان هنوز از فکر گل نخست بیرون نیامده بودند، پیمان بابایی  هافبک ماشین‌سازی رد یک حرکت انفرادی تا پشت محوطه جریمه پیکان پیش آمد و با یک شوت محکم و دقیق برای بار دوم دروازه پیکان را باز کرد.

در ادامه نیمه نخست بر خلاف ۳۰ دقیقه ابتدایی مسابقه، توپ بیشتر در میانه میدان جریان داشت و  در نهایت نیز ۴۵ دقیقه نخست این مسابقه با تساوی ۲ بر ۲ پایان یافت.

پیکان مانند نیمه نخست، نیمه دوم را نیز هجومی‌تر آغاز کرد و بعد از چند موقعیت نصف و نیمه گلزنی، در ۶۲ پرتاب بلند توپ توسط نادر محمدی به امیر روستایی در محوطه جریمه ماشن‌سازی رسید و ضربه نوک پای او در آستانه ورود به دروازه بود که مدافعان ماشین سازی مانع از ورود توپ به دروازه شدند.

سامان فلاح بازیکن پیکان که گل نخست این تیم را در نیمه اول به ثمر رسانده بود، در دقیقه ۷۵ با دریافت کارت زرد دوم از داور مسابقه به دلیل خطا روی بازیکن ماشین سازی از زمین اخراج شد تا پیکان ۱۵ دقیقه باقی مانده را ۱۰ نفره و با یک یار کمتر ادامه دهد.

در دقیقه ۷۸ ماشین‌سازی که حالا با یک یار بیشتر نسبت به پیکان مسابقه را ادامه می‌داد، در یک ضد حمله صاحب موقعیت خوب گلزنی شد اما تعلل بازیکنان ماشین سازی در رساندن توپ به هم تیمی‌های خود باعث از بین رفتن این فرصت گلزنی شد.

ماشین‌سازی در دقیقه ۹۰ بار دیگر روی ضد حمله صاحب موقعیت شد که حسین پورامینی مدافع پیکان مانع از خلق این موقعیت خطرناک شد.

در نهایت این مسابقه با همان چهار گل رد و بدل شده در نیمه نخست به پایان رسید و با این نتیجه، پیکان ۱۸ امتیازی شد و بالاتر از شهرخودرو در جایگاه یازدهم جدول ایستاد و ماشین سازی نیز با پنج امتیاز و در حسرت کسب پیروزی در لیگ جاری، در قعر جدول باقی ماند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
عارفی_1
خرید باکس 1
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_3
عارفی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
خرید باکس 3
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
عارفی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
خرید باکس 4
سوییچ ایران_4
شیرآلات زمانی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
خرید باکس 2
دکتر نائبی_2
سوییچ ایران_2
عارفی_2
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
زمردی_فوتر موبایل اصلی
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
کلینیک النا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_تزریق چربی
زمردی_فوتر اصلی
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر