چند توصیه رنگی برای نشیمن و آشپزخانه
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کتاب لند_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۹۲۰۰۷
۰۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۳
۸۵۹۴
در این مطلب، ایده و توصیه‌هایی برای انتخاب رنگ دکوراسیون آشپزخانه و نشیمن خواهید خواند که حتما در طراحی دکوراسیون منزلتان به‌کار می‌آید.

وب‌سایت چیدانه: در این مطلب، ایده‌ و توصیه‌هایی برای انتخاب رنگ دکوراسیون آشپزخانه و نشیمن خواهید خواند که حتما در طراحی دکوراسیون منزلتان به‌کار می‌آید. با ما همراه باشید.

چند ایده‌ برای آشپزخانه‌های کوچک

رنگ آشپزخانه کوچک باید با دقت بالایی انتخاب شود تا موجب کوچک‌تر نشان دادن فضای آن نشود. در ادامه به بررسی چند رنگ آشپزخانه کوچک می‌پردازیم.

ترکیب سرمه‌ای، قهوه‌ای و سفید

چند توصیه رنگی برای نشیمن و آشپزخانه

داشتن آشپزخانه کوچک به این معنی نیست که نمی‌توانید سراغ رنگ‌های تیره بروید، اما باید از این رنگ‌ها کاملا هوشمندانه و با احتیاط استفاده کنید.

برای کاهش حس بسته و دل‌گیر بودن فضا، بهتر است برای رنگ آشپزخانه کوچک از رنگ‌هایی که تناژ عمیق دارند مثل سرمه‌ای استفاده کنید و برای ایجاد کنتراست، آن را با مقدار زیادی رنگ سفید ترکیب کنید. مثلا می‌توانید از سرمه‌ای برای رنگ سطوح مانند کابینت‌ها استفاده کنید و برای صندلی‌های آشپزخانه از پارچه چرم قهوه‌ای، تکه چوب‌های قهوه‌ای در قسمت‌های مختلف و برای کف‌پوش، دیواره‌ها و سایر لوازم آشپزخانه از رنگ سفید استفاده کنید. بدین ترتیب آشپزخانه شما هم ظاهر بسیار زیبا و منحصربه‌فردی خواهد داشت و هم گرمای خاصی را منتقل خواهد کرد


سبز زیتونی، سفید و چوب

چند توصیه رنگی برای نشیمن و آشپزخانه

رنگ‌های گرفته شده از طبیعت، حس طراوت و تازگی را در فضای آشپزخانه فراهم می‌کنند. بهتر است رنگ‌آمیزی فضا را از رنگ پایه سفید آغاز کنید و سپس با رنگ‌های چوبی و خاکی خنثی به فضا عمق ببخشید.

از رنگ سبز زیتونی که در واقع نشانه اصلی طبیعت است، می‌توانید به عنوان رنگ اکسنت استفاده کنید. رنگ‌های طبیعی بدون ایجاد حس تاریکی، کنتراست جالبی را در فضا ایجاد می‌کنند.


سفید، آبی و زرد

چند توصیه رنگی برای نشیمن و آشپزخانه

این ترکیب رنگ روشن اگر به عنوان رنگ آشپزخانه کوچک مورد استفاده قرار بگیرد، باعث می‌شود آشپزخانه کوچک، بزرگ‌تر و دل‌بازتر به نظر برسد و دست شما را به هنگام طراحی باز می‌گذارد. دیوار و سقف روشن، نور را منعکس می‌کنند و باعث می‌شوند که فضا بزرگ‌تر به نظر برسد. برای دیوار‌ها و کابینت‌ها از رنگ سفید استفاده کنید و از رنگ آبی یا زرد برای مبلمان و ظروف استفاده کنید. می‌توانید یک قفسه، درب کابینت یا درب دیگری را اگر در آشپزخانه دارید، به رنگ شاخص زرد یا آبی انتخاب کنید.


سفید و چوب طبیعی

چند توصیه رنگی برای نشیمن و آشپزخانه

برای این‌که این‌طور تصور شود که آشپزخانه شما فضای بزرگ‌تری دارد، نیاز است تا رنگ سفید را به صورت گسترده استفاده کنید. سفید‌های متنوع مثل یخچالی، شیری، صدفی، سفیدخاکستری و... را باهم ترکیب کنید تا ظاهری یک‌پارچه به وجود آید. برای کابینت و کف از چوب یا روکش چوب طبیعی استفاده کنید تا سردی رنگ سفید را متعادل کند و حس دعوت کنندگی در فضای آشپزخانه به وجود آورد.


آبی، مسی و خاکستری استیل

چند توصیه رنگی برای نشیمن و آشپزخانه

ترکیب رنگ‌های متالیک، ظاهر مدرنی را برای آشپزخانه شما به ارمغان خواهد آورد. برای ظاهری پویاتر، از تناژ‌ها متنوعی استفاده کنید. برای مثال مس و استیل ترکیب خوبی را به وجود می‌آورند، زیرا تناژ‌های گرم و سرد را در کنار هم قرار می‌دهند. سینک و ظروف مسی و همچنین لوستر مسی گرمای مناسبی را در فضای شما تامین می‌کند. به کمک سطوح خاکستری، کابینت‌های آبی و لوازم استیل، فضای گرم به وجود آمده ناشی از لوازم مسی را تعدیل کنید.


فیروزه‌ای، طلایی، زرد و چوب

چند توصیه رنگی برای نشیمن و آشپزخانه

به کمک رنگ‌های گرم چوب و رنگ‌های زنده و شاد، یک آشپزخانه کوچک را می‌توان روشن و شاداب جلوه داد. برای کابینت‌های زیرین از چوب‌های محکم و غنی استفاده کنید. سپس کابینت‌های بالا را به رنگ سفید انتخاب کنید تا با این ترکیب دو رنگ جذاب، ظاهری مدرن به فضای آشپزخانه ببخشید. می‌توانید از سرامیک‌های رنگی برای پوشش حدفاصل کابینت‌های بالا و پایین استفاده کنید تا آن نقطه از فضای آشپزخانه را مرکز توجه قرار دهید.

از رنگ زرد و طلایی می‌توانید در المان‌هایی مانند لوازم دکوری روی قفسه‌ها یا کوسن‌ها استفاده کنید تا جریان انرژی بیشتری را در فضای آشپزخانه خود وارد کنید.


انواع خاکستری‌ها، ذغالی، موشی، نقره‌ای

چند توصیه رنگی برای نشیمن و آشپزخانه

استفاده از طراحی تک‌رنگ، حس آرامش‌بخشی را به وجود می‌آورد و به چشم این اجازه را می‌دهد که در تمام فضای آشپزخانه به نرمی حرکت کند. هنگامی که بین دیوار‌ها و کابینت‌ها از نظر رنگی تفاوت بسیار کمی وجود داشته باشد، موجب می‌شود آشپزخانه از آن‌چه واقعا هست، بزرگ‌تر به نظر برسد.

برای اجرای این طرح، می‌توانید تناژ‌های مختلفی از یک رنگ را، مثلا خاکستری، از خاکستری تیره گرفته تا روشن، در فضای خود به گونه‌ای پخش کنید که کنتراست ظریفی بین سطوح مختلف ایجاد شود.


رنگ اتاق نشیمن، انتخاب رنگ‌های تیره این‌بار به نفع شماست!

اگر دوست دارید دکوراسیونی با رنگ‌های تیره داشته باشید، توصیه‌هایی که در ادامه برایتان آورده‌ایم را بخوانید.

مبلمان در دکوراسیون تیره

چند توصیه رنگی برای نشیمن و آشپزخانه

چند توصیه رنگی برای نشیمن و آشپزخانه

همان طور که مشخص است مبلمان، مهم‌ترین عنصر در اتاق نشیمن است و بدون وجود آن نشیمن کامل نخواهد بود. به علاوه انتخاب رنگ و نوع مبلمان، تعیین کننده سبک چیدمان اتاق نشیمن است؛ بنابراین باید بیش‌ترین تمرکز خود را بر روی خرید مبلمان گذاشت. این نکته را باید در نظر داشت که برای نشیمن تیره رنگ باید وسواس بیش تری داشته باشید تا بیش از حد تیره و باعث دلگیر شدن فضا نشود.

فرش در نشیمن تیره

چند توصیه رنگی برای نشیمن و آشپزخانه

امروزه جوانان علاقه کم تری به فرش و گلیم دارند. قرار دادن فرش و یا گلیم هرچند کوچک در اتاق نشیمن، فضا را گرم‌تر و صمیمی‌تر می‌کند، هم‌چنین از خالی بودن زمین جلوگیری کرده و جلوه زیباتری به فضا خواهد داد. برای نشیمن تیره، فرش یا گلیمی مناسب است که با فضا در تناسب باشد و درعین‌حال بر زیبایی آن بیفزاید.

پرده در دکوراسیون با رنگ‌های تیره

چند توصیه رنگی برای نشیمن و آشپزخانه

پرده از عناصری است که علاوه بر زیباتر کردن فضا، حریم خصوصی خانه را از دید عموم محفوظ نگه می‌دارد. پرده نیز مانند دیگر وسایل بر روی سبک دکوراسیون تأثیرگذار بوده و دقت و ظرافت در انتخاب آن دارای اهمیت بسیاری است. در انتخاب رنگ پرده برای نشیمن تیره بهتر است رنگ‌هایی را برگزینید که در تناسب با رنگ دیوار هستند.

لوستر و آباژور در نشیمن با رنگ‌های تیره

چند توصیه رنگی برای نشیمن و آشپزخانه

روشنایی فضا تا حدی به سلیقه افراد بستگی دارد. عده‌ای نور کم و فضای نسبتا تاریک را می‌پسندند و عده‌ای دیگر فضای نورانی و کاملا روشن. استفاده از لوستر و یا آباژور برای هر دو گروه لازم و ضروری است. آباژور برای علاقه‌مندان به نور کم در فضا، انتخاب بسیار خوبی است، چراکه هم فضا را شیک و زیبا می‌کند و هم مناسب با سلیقه این افراد است. برای علاقه‌مندان به نور زیاد نیز لوستر به همراه آباژور پیشنهاد می‌شود تا علاوه بر زیبایی و گرمای فضا، نور کافی را در اختیار این عزیزان قرار دهد.

اکسسوری‌های تیره رنگ

چند توصیه رنگی برای نشیمن و آشپزخانه

نشیمن که از فضای مهمی در هر خانه‌ای به حساب می‌آید نیز به اکسسوری‌های متنوع و هماهنگ با فضا نیاز دارد. در نشیمنی با رنگ تیره باید از اکسسوری‌هایی با رنگ سفید، نقره‌ای و یا رنگ‌های دیگری که با آن رنگ تیره در تناسب هستند استفاده کنید تا فضا را جذاب کنند.

اگر شما هم به دنبال خاص و جذاب شدن دکوراسیون خانه تان هستید، رنگ‌های تیره در دکوراسیون منزل را به عنوان یک گزینه امتحان کنید.

انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:4
Iran (Islamic Republic of)
08:44 - 1399/12/01
واقعا اینهمه رنگ تیره برای نشیمن مناسبه ؟؟؟
پاسخ ها
پارسا
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۱
بله ناراحتی جمع کن برو
محمد
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۱
چیز جمع کردنی که واسم نمونده وگرنه جمع میکردم می‌رفتم
Iran (Islamic Republic of)
18:13 - 1399/12/01
اينا رو ميزاري تا دغمون بدي
پاسخ ها
ارسلان بیچاره مسگر
Iran (Islamic Republic of)
۰۴:۱۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۲
اقعن گل گفتی چون جاو تر باستی این موضوع را میگفتن الان پولمان کجا بوده هی زنها تو سرمان خراب میکنین کارشما فقط تنش تو زندگی مردم بیچاره است ای بابا پول سبزی ناریم بخوریم ۸تمون گروه ۹ است چه حرفاها خطرناکی میزنین سیر از گشنه خبر ندارد. دیگه تکرار نشه ..))
Iran (Islamic Republic of)
08:48 - 1399/12/02
الان دیگه اونقدر اپارتمانها کوچیکه که جداکردن نشیمن از پذیرایی ممکن نیست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
فنی آتل_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کیان برنا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک فرشته_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
شفا_فوتر