ربیعی: تیم صادقی در لیگ برتر می‌ماند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
ریزخور_1
کلاسینو_1
زمردی_داخلی1
دکتر نداف کرمانی 1
لاله زار مال_1
دکتر نداف کرمانی 3
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_3
زمردی_داخلی3
کلاسینو_3
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_3
دکتر نداف کرمانی 4
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_4
کلاسینو_4
سفیر بار ساقدوش_4
زمردی_داخلی4
لاله زار مال_4
ریزخور_2
کلاسینو_2
سفیر بار ساقدوش_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی 2
زمردی_داخلی2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۰۷۱۹۲
۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۹
۴۸۳۲
سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان به دشواری کار تیمش در مصاف با سایپا اذعان کرد و گفت، تیم ابراهیم صادقی در لیگ برتر می‌ماند.

خبرگزاری تسنیم: سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان به دشواری کار تیمش در مصاف با سایپا اذعان کرد و گفت، تیم ابراهیم صادقی در لیگ برتر می‌ماند.

محمد ربیعی سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان پس از برتری یک بر صفر تیمش مقابل سایپا در نشست خبری گفت: به مجموعه تیم سایپا، ابراهیم صادقی و همکارانش خسته نباشید می‌گویم. عرض خسته نباشید و خدا قوتی هم به تیم خودمان دارم. امروز واقعاً بازی سخت و سنگینی داشتیم. می‌دانستیم سایپا انتحاری بازی می‌کند. آنها امروز با انرژی بالایی به میدان آمدند.

وی افزود: ما سعی کردیم اول به بازی حاکم شویم، اما این مسئله از بین می‌رفت، چون هر دو تیم روی هم پرس سنگینی داشتند. این پرس در نیمه حریف و مرکز زمین زیاد بود و به همین دلیل از دست رفتن توپ میان دو تیم زیاد شده بود. در دقایقی از نیمه اول توانستیم نبض بازی را در اختیار بگیریم و موقعیت‌سازی هم داشته باشیم. تیم سایپا هم موقعیت داشت، اما ما روی یک پرس سرعتی توانستیم به گل برسیم.

مربی تیم فوتبال مس رفسنجان خاطرنشان کرد: در نیمه دوم به صورت طبیعی و خود خواسته سعی کردیم بازی را کنترل کنیم و کار را با انتقال سرعتی توپ ادامه بدهیم. دو سه موقعیت خوب هم داشتیم که این موقعیت‌ها در پاس آخر از بین رفت. تیم سایپا هم در ادامه بازی یک موقعیت داشت و در مجموع یک بازی پرانرژی با جنگندگی و دوندگی دو تیم بود. خوشحالم توانستیم سه امتیاز این بازی را در مسیری که تیم‌مان حرکت می‌کند، بگیریم.

ربیعی با اشاره به وضعیت تیم سایپا گفت: به‌عنوان کسی که پنج سال در سمت‌های مختلف در باشگاه سایپا حضور داشتم، این را به مدیران این باشگاه می‌گویم که با نمایشی که از تیم سایپا دیدم که بسیار خوب و قوی بود، این تیم قطعاً در لیگ برتر می‌ماند. چه بسا با رتبه خوبی در لیگ باقی بماند و این نشان می‌دهد که صادقی و همکارانش در ساختارسازی و برنامه‌ریزی خیلی خوب عمل کرده‌اند. ما در طول نیمه دوم بارها در برنامه‌های دفاعی به مشکل می‌خوردیم که علت آن هم شکل بازی سایپا و فشار تهاجمی این تیم بود. ابراهیم صادقی سرمایه گرانبهایی برای سایپاست و به نظرم این باشگاه کار درستی را به دلیل ایجاد ثبات و صبوری روی صادقی انجام می‌دهد. برنامه‌ها، افکار و آرمانی که صادقی در دو دهه اخیر برای سایپا مدنظر داشته است، به آینده این تیم کمک خواهد کرد و برای سایپا آرزوی توفیق و موفقیت دارم.

وی درباره گل سه امتیاز خرید جدید این تیم اظهار داشت: محمدرضا سلیمانی از نظر من در بازی تراکتور و این بازی، روی شرح وظایف تعیین شده‌اش عمل کرد و گل خوبی هم در این بازی زد. امیدوارم بتوانیم روند رو به رشد او را با هم در تیم ادامه دهیم. ما مهاجمان خوب و با تجربه دیگری چون محمد قاضی و مهرداد آوخ را هم داریم که امیدوارم هر سه نفر بتوانند برای تیم ما ثمربخش باشند.

مربی تیم فوتبال مس رفسنجان با اشاره به مسائل داوری، خاطرنشان کرد: داور بسیار خوب سوت زد و به بازی مسلط بود. آقای عرب براقی در این بازی که بسیار سنگین بود و هر دو نیمکت هم اعتراض داشتند، بسیار خوب، با درایت و تدبیر قضاوت کرد و هیچ صحنه‌ای مشکل‌دار نبود. ما در چند بازی از داوری متضرر شدیم و در این بازی هم صحنه‌ای به سود ما نبود، اما باید از قضاوت او تشکر کنم و بابت این قضاوت تبریک بگویم.

ربیعی در واکنش به این مسئله که رحمتی هم از قضاوت داور مسابقه تعریف کرد، گفت: ابراهیم صادقی، کیانوش رحمتی و کاظم برجلو کادر فنی خوبی را در تیم سایپا تشکیل داده‌اند. کاملاً این عزیزان را می‌شناسم و رگه‌های خوب فنی را در این تیم دیدم. آرزوی توفیق و سلامتی هم برای همه مردم دارم و امیدوارم در این پیک چهارم کرونا موارد بهداشتی را به خوبی رعایت کنند. برای دو سه نفر از اعضای تیم‌مان هم که با این بیماری مبارزه می‌کنند، آرزوی سلامتی می‌کنم. برای سلامتی آقای دست‌نشان هم دعا می‌کنیم و امیدوارم بار دیگر او را در کنار زمین فوتبال ببینیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_1
عارفی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_1
خرید باکس 1
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
عارفی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
سوییچ ایران_3
خرید باکس 3
خرید باکس 4
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
عارفی_4
سوییچ ایران_4
دکتر نائبی_2
خرید باکس 2
عارفی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
سوییچ ایران_2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
کلینیک النا_فوتر
شفا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
زمردی_فوتر اصلی
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی بانو_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر