پیام مدیرعامل گروه سایپا در آستانه روز کارگر
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
ریزخور_1
سفیر بار ساقدوش_1
زمردی_داخلی1
دکتر نداف کرمانی 1
لاله زار مال_1
کلاسینو_3
لاله زار مال_3
ریزخور_3
اپیلاسیون نانا 3
سفیر بار ساقدوش_3
زمردی_داخلی3
دکتر نداف کرمانی 3
دکتر نداف کرمانی 4
کلاسینو_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
سفیر بار ساقدوش_4
ریزخور_4
زمردی_داخلی4
زمردی_داخلی2
کلاسینو_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
ریزخور_2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نداف کرمانی 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۱۳۴۰۰
۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۹
۱۲۱۵
مديرعامل گروه خودروسازي سايپا در پيامي ضمن تبريك به‌مناسبت 11 ارديبهشت‌ماه روز جهاني كارگر، تلاش و همت كارگران خدوم و متعهد ايران اسلامي به‌ويژه در اين گروه را عامل عبور از پيچ دشوار تحريم و كرونا و ادامه مسير توليد دانست و نيروي انساني شاغل در بخش‌هاي مولد كشور را سرمايه حال و آينده كشور ناميد.

سایپانیوز: مديرعامل گروه خودروسازي سايپا در پيامي ضمن تبريك به‌مناسبت 11 ارديبهشت‌ماه روز جهاني كارگر، تلاش و همت كارگران خدوم و متعهد ايران اسلامي به‌ويژه در اين گروه را عامل عبور از پيچ دشوار تحريم و كرونا و ادامه مسير توليد دانست و نيروي انساني شاغل در بخش‌هاي مولد كشور را سرمايه حال و آينده كشور ناميد.

متن كامل پيام سيدجواد سليماني به شرح زير است:

بسمه تعالي

يازدهم ارديبهشت‌ماه، از آن ­رو به نام روز جهاني كار و كارگر مزين شده تا جوامع گوناگون و مردم در سراسر دنيا، امر مهم و اثرگذار توليد و نقش‌آفرينان اصلي آن يعني كارگران را با همه زحمات و تلاش‌ها در عرصه اقتصاد و صنعت، در ياد و خاطر خود حفظ کرده و ارج نهند.

در ايران عزيز ما، اهميت و قدر و منزلت اين روز دوچندان محسوب مي‌شود، زيرا علاوه بر تقدس امر توليد ملي و ضرورت توجه جدي به آن، كشور ما در ساليان اخير به خاطر دشمني و عداوت استكبار جهاني، با محدوديت‌ها و مشكلات بي‌شماري در بخش توليد مواجه بوده و به تعطيلي­ كشاندن جريان توليد و بيكارساختن كارگران ايراني، از جمله مهم‌ترين اولويت‌هاي دشمنان ملت ايران بوده است. اين در حالي است كه در سايه تدابير مقام معظم رهبري و روشنگري‌هاي چندين ­باره معظم ­له در ساليان اخير، اهميت كار و كارگر ايراني و محصول توليدي آن بيش از گذشته مورد توجه آحاد جامعه قرار گرفته و خوشبختانه چرخ اصلاح فرهنگ مصرف و تأكيد هم­وطنان عزيزمان بر ضرورت استفاده از كالاي ايراني، حركت خود را در مسيري صحيح آغاز كرده است.

برنامه‌ريزي و اهتمام جدي دولت و مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت در ساليان اخير به‌ويژه پس از دور دوم تحريم‌هاي همه‌جانبه بر عليه صنعت و اقتصاد كشور سبب شد تا كارگران و تمامي دست‌اندركاران بخش‌هاي توليدي، با تلاشي مضاعف، براي ادامه فعاليت خود حتي با وجود مشكلات شديد تلاش كرده و دشمن را در دستيابي به اهداف شوم و ظالمانه خود ناكام گذارند.

خوشبختانه در گروه خودروسازي سايپا نيز به‌عنوان يكي از واحدهاي توليدي پرآوازه و مطرح كشور، كارگران عزيز با تلاش و همت خود، اهداف و برنامه‌هاي توليدي را علي رغم همه دشواري‌ها و محدوديت‌ها محقق كرده و با وجود آن‌كه صنعت خودرو كشور، بي‌سابقه‌ترين دوره خود را از نظر رويارويي با مشكلات و موانع سپري كرد، اما با اهتمام جدي، مشعل فروزان توليد را روشن نگه­داشتند.

در سايه اين تلاش‌ها بود كه گروه خودروسازي سايپا توانست در عرصه‌هايي نظير ثبات توليد، خروج محصولات قديمي، توليد محصولات جديد و به‌روز، كاهش آمار معوقات، دست­يابي به اهداف توليدي در سال‌هاي اخير و بسياري عرصه‌هاي ديگر، به موفقيت‌هاي چشمگيري دست پيدا كند و در واقع تحريم‌ها را بلااثر سازد.

امروز كارگران گروه خودروسازي سايپا به مثابه فرزندان اين مجموعه، به سازمان خود هم­چون خانه دوم نگريسته و از هيچ تلاش و كوششي براي برافراشته نگه­داشتن پرچم توليد در اين گروه خودروسازي دريغ نمي‌­كنند.

اينجانب به‌عنوان عضوي از جامعه بزرگ كارگري كشور، دست يكايك خدمت‌گزاران و كارگران عزيز به‌ويژه همكاران خود در گروه خودروسازي سايپا را به گرمي مي‌فشارم و از همكاري و همياري تمامي آنان قدرداني مي‌كنم، تبديل­ شدن سايپا به «سايپاي نوين» و دست­يابي به آن‌همه موفقيت و ثبت يك كارنامه پرافتخار آن‌هم در دوران پرتلاطم تحريم و شيوع بيماري كرونا، رويايي بود كه تنها با تكيه بر همت والا و دستان پرتلاش كارگران شاغل در اين مجموعه تحقق مي‌يافت.

بار ديگر فرارسيدن 11 ارديبهشت‌ماه و روز جهاني كار و كارگر را به همه كارگران عزيز ايران اسلامي به‌ويژه همكارانم در گروه خودروسازي سايپا تبريك عرض کرده و سربلندي اين مرز و بوم و موفقيت كارگران پرتلاش و خلاق آن را از درگاه ايزد منان مسألت دارم.

سيدجواد سليماني

مديرعامل گروه خودروسازي سايپا

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
عارفی_1
دکتر نائبی_1
خرید باکس 1
سوییچ ایران_1
سوییچ ایران_3
عارفی_3
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_4
خرید باکس 4
سوییچ ایران_4
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_2
خرید باکس 2
سوییچ ایران_2
شیرآلات زمانی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
عارفی_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
آیلین_تزریق چربی
زمردی_فوتر اصلی