قطر، میزبان استقلال، پرسپولیس و تراکتور
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
زمردی_داخلی1
لاله زار مال_1
ریزخور_1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نداف کرمانی 1
زمردی_داخلی3
ریزخور_3
کلاسینو_3
لاله زار مال_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نداف کرمانی 3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
سفیر بار ساقدوش_4
زمردی_داخلی4
ریزخور_4
لاله زار مال_4
دکتر نداف کرمانی 4
کلاسینو_4
زمردی_داخلی2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
کلاسینو_2
دکتر نداف کرمانی 2
ریزخور_2
سفیر بار ساقدوش_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۱۵۳۵۴
۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۷
۱۳۹۱
به مجرد آنکه لیگ قهرمانان آسیا به پایان رسید منابع خبری عربستان که غالباً اخبار صحیحی از تصمیم‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا منتشر می‌کنند اعلام کردند کشور‌شان درمرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا نیز میزبان تیم‌های غرب آسیا خواهد بود.

ایران ورزشی: به مجرد آنکه لیگ قهرمانان آسیا به پایان رسید منابع خبری عربستان که غالباً اخبار صحیحی از تصمیم‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا منتشر می‌کنند اعلام کردند کشور‌شان درمرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا نیز میزبان تیم‌های غرب آسیا خواهد بود.

این خبر تا به امروز از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا به تأیید نرسیده و مقامات فوتبال آسیا هنوز به طور رسمی میزبان مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را اعلام نکرده‌اند. در عین حال که صحبت از میزبانی عربستان (به ادعای برخی خبرنگاران سعودی) به میان می‌آید، باشگاه استقلال نیز برای کسب میزبانی از الهلال در حال مقدمه چینی است. استدلال برخی مسئولان باشگاه استقلال این است که چون این باشگاه در مرحله گروهی در صدرجدول گروه c قرار گرفته است و از سوی تیم‌هایی ایرانی بعد از سال‌ها در کشور عربستان مقابل رقبای خود قرار گرفته‌اند، کسب میزبانی در مرحله بعد دور از دسترس نیست و به نوعی حقوق این باشگاه محسوب می‌شود. به همین دلیل مقدمات ارسال درخواست به کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز فراهم شده است.

در همین راستا سهیل مهدی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ نیز اظهاراتی انجام داده که تا حدی به سرانجام رسیدن این پروسه سخت را امیدوار کننده جلوه می‌دهد. سهیل مهدی می‌گوید: «شما می‌دانید در گذشته مناقشاتی که میان دو کشور ایران و عربستان بود، دو طرفه بود و هیچ‌کدام از تیم‌های ایرانی و عربستانی چند سال به کشورهای مقابل نمی‌رفتند. این اتفاق اما با دادن میزبانی به تیم‌های عربستان پایان یافت و وقتی تیم‌های ما به عربستان رفتند، ما هم به لحاظ قانونی باید از امتیاز میزبانی بهره‌مند شویم. هر تیمی در ایران با تیم‌های ما بازی کند، به مشکل خواهد خورد. از این رو تلاش می‌کنیم تا میزبانی را برای تیم‌های ایران بگیریم و امیدوارم این اتفاق رخ بدهد.»

البته اظهارات سهیل مهدی، نمی‌تواند نشان دهنده عزم قطعی یا امیدواری تصمیم گیران در فدراسیون فوتبال برای کسب میزبانی از تیم‌های آسیایی باشد و صحبت‌های این عضو سازمان لیگ به نظر از سرعلایق شخصی است و واقعیت ماجرا چیز دیگری را نشان می‌دهد.

آخرین تحقیقات درباره اینکه سرنوشت میزبانی در منطقه غرب آسیا به چه شکل خواهد شد، نشان می‌دهد که اولاً به طور قطع این بازی‌ها به شکل متمرکز برگزار می‌شود و کنفدراسیون فوتبال آسیا مانند بازی‌های مرحله گروهی قصد دارد این بازی‌ها را در یک کشور برگزار کند. بنابراین باشگاه استقلال نمی‌تواند هیچ امیدی به میزبانی از الهلال داشته باشد، مگر آنکه کنفدراسیون فوتبال آسیا در تصمیمی شگفت آور میزبانی تمام بازی‌های غرب آسیا را به ایران بسپارد که این تصمیم بسیار بعید به نظر می‌رسد و کنفدراسیون فوتبال آسیا ثابت کرده در شرایط برابر بیشتر جانب تیم‌های عربی بخصوص سعودی‌ها را می‌گیرد!

از سویی باید باور داشت که برگزاری تجمع گونه بازی‌ها در یک کشور، هم برگزاری این رقابت را برای مجریان کنفدراسیون فوتبال آسیا ساده می‌کند و هم اینکه منجر به کاهش احتمال درگیری تیم‌ها و همراهان با ویروس کرونا خواهد شد.

از طرفی کنفدراسیون فوتبال آسیا به جهت برقراری عدالت میان تیم‌ها به احتمال زیاد (نزدیک به واقعیت) در نهایت کشور قطر را به عنوان میزبان منطقه غرب آسیا انتخاب می‌کند. با توجه به اینکه دو تیم سعودی نیز در این مرحله حضور دارند و اهدای میزبانی دوباره به این کشور به طور قطع با واکنش‌هایی از سوی دیگر تیم‌ها بخصوص نماینده‌های فوتبال ایران مواجه خواهد شد، به احتمال زیاد کنفدراسیون فوتبال آسیا قطر را برای میزبانی از بازی‌های منطقه غرب آسیا انتخاب خواهد کرد.

البته این موضوع نیز هنوز قطعی نشده اما بعید است که تیم‌های ایرانی حاضر در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا نیز با آن مخالفتی داشته باشند. به هر حال میزبانی در قطر علاوه برآنکه میزبانی را از سعودی‌ها خواهد گرفت، شرایط مناسبی برای بازیکنان ایرانی ایجاد خواهد کرد تا از این طریق بیشتر در قاب چشمان تیم‌های متمول قطری قرار بگیرند و احتمالاً به لیگ ستارگان این کشور ترانسفر شوند.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:3
Iran (Islamic Republic of)
10:52 - 1400/02/16
آقای سهیل مهدی لطفا اگریه عکس با لباس ورزشی داری بزار تا ما ببینیم .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سوییچ ایران_1
عارفی_1
خرید باکس 1
دکتر نائبی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_1
خرید باکس 3
عارفی_3
سوییچ ایران_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
عارفی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
خرید باکس 4
خرید باکس 2
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
شیرآلات زمانی_2
سوییچ ایران_2
عارفی_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شاخه نبات_ فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک النا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو