کارنامه‌ی خودرو در دستِ راستِ مردم اهواز
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ریزخور_1
کلاسینو_1
لاله زار مال_1
سفیر بار ساقدوش_1
زمردی_داخلی1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر نداف کرمانی 1
ریزخور_3
دکتر نداف کرمانی 3
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
زمردی_داخلی3
زمردی_داخلی4
کلاسینو_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر نداف کرمانی 4
سفیر بار ساقدوش_4
لاله زار مال_4
ریزخور_4
زمردی_داخلی2
کلاسینو_2
سفیر بار ساقدوش_2
اپیلاسیون نانا 2
ریزخور_2
دکتر نداف کرمانی 2
لاله زار مال_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۱۶۷۲۳
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۶
۱۱۵۶
سرویس کارشناسی خرید خودرو و فروش سفارشی آن، کارنامه، پس از فعالیت در شهرهای تهران، مشهد، تبریز، اصفهان،‌ رشت و کرج، به اهواز رسید.

برترین‌ها: سرویس کارشناسی خرید خودرو و فروش سفارشی آن، کارنامه، پس از فعالیت در شهرهای تهران، مشهد، تبریز، اصفهان،‌ رشت و کرج، به اهواز رسید.

با افزایش قیمت دلار خودرو از یک وسیله‌ی حمل و نقل به سرمایه تبدیل شد؛‌ و طبیعتا خرید و فروش خودرو از یک معامله‌ی معمولی اهمیت بیشتری یافت. جزئیات در خودروها مهم‌تر شدند و قطعات و اجزای تشکیل‌دهنده‌ی خودرو، کارکرد جدی‌تری یافتند. ریسک خرید و فروش خودرو بالاتر رفت و به همان میزان،‌ خرید و فروش خودرو فرآیند فنی پیچیده‌تری پیدا کرد. افزایش کلاهبرداری در فرآیند خرید و فروش خودرو در طول سال‌های اخیر گواهی بر این مدعاست.

کارنامه‌ی خودرو در دستِ راستِ مردم اهواز

خودرو قطعات مختلف و متفاوتی دارد که سلامت آن قطعات در قیمت خودرو موثر است. اصولا هر کدام از کارشناسان خودرو می‌توانند در مورد یکی از اجزای اصلی خودرو کارشناسی خود را انجام دهند: بدنه، اتاق، موتور، گیربکس،‌ جلوبندی، تجهیزات و... . در چنین شرایطی نیاز جدی بازار معاملات خودرو، انجام یک‌باره‌ی معاینه‌های فنی و کارشناسی خودرو در محل استقرار فروشنده، با هزینه‌ی منطقی و با تعهد و تضمینِ کارشناس است. خلائی که متعاملین بازار خودرو آن را در سال‌های اخیر پیوسته احساس می‌کردند.

کارنامه، سرویس کارشناسی خودرو،‌ که حالا به شهر اهواز رسیده است، این خلاء را پر کرده است. این سرویس با به خدمت گرفتن متخصصان کارشناسی خودرو، با بررسی تمامی آیتم‌های موثر بر سلامت و قیمت خودرو، شامل بدنه، لاستیک‌ها، فضای داخلی، تجهیزات، موتور و انتقال قدرت، تعلیق،‌ فرمان، ترمز، آپشن‌ها و اسناد و مدارک در محل مورد نظر فروشنده، وضعیت سلامت خودرو را ارزیابی کرده و به خریدار گزارشی کامل از خودرو ارائه می‌کند. این سرویس، کامل‌ترین سرویس کارشناسی خودرو در کشور است.

چرا کارنامه؟ چرا اهواز؟

با توجه به قرار داشتن اهواز در میان مناطق آزاد و گسترش خودروهای خارجی و خاص در این شهر، کارنامه می‌تواند برای خریداران خودرو در این شهر، یک دستیار امن، قابل اعتماد و مسلط به جزئیات خودرو باشد.

کارشناسان کارنامه در اهواز، همچنین با ارائه‌ی متوسط قیمت خودروی کارشناسی‌شده، با استناد به قیمت خودروهایی با همان مختصات در سراسر کشور معامله شده‌اند، خریدار را از متوسط قیمت خودروی مورد معامله در بازار آگاه می‌کنند.

کارشناسان کارنامه افراد خبره، باتجربه و در عین‌حال تعلیم‌دیده برای کارشناسی خودرو هستند؛‌ این کارشناسان دوره‌های آموزشی را در آکادمی کارنامه و تحصیلات تکمیلی خود را در دانشگاه صنعتی شریف طی کرده‌اند و موفق به کسب گواهینامه‌های معتبر شده‌اند. کارشناسان با بررسی بیش از ۴۰۰ نقطه در خودرو، با تکیه بر دانش خود و همچنین با استفاده از ابزارهای به‌روزِ سنجش دقیق، شما را با جزئیات خودروی موردنظرتان که ممکن است از آن‌ها با خبر نباشید،‌ آشنا می‌کنند و یک تصویر دقیق،‌ جامع و مفید از خودروی مورد نظر شما به شما ارائه می‌کنند.

سرویس کارنامه به خریداران کمک می‌کند تا خریدی امن داشته باشند. این سرویس برای تضمین کارشناسی خود،‌ تا سقف ۴۰ میلیون تومان، خریدِ مشتریان خود را گارانتی کرده است.

نه تنها خرید خودرو، که فروش خودرو هم!

کارنامه ریسک خرید و فروش خودرو را برای خریدار به نزدیک صفر می‌رساند. این سرویس،‌ نه تنها به خریداران خودرو خدمات کارشناسی ارائه می‌دهد، که در فروش خودرو هم می‌تواند یک دستیار مطمئن برای شما باشد.

سرویس فروش سفارشی خودرو در کارنامه، تمام فرایند فروش را راسا به عهده داشته، خودروی شما را کارشناسی، قیمت‌گذاری دقیق کرده و آن را آگهی می‌کند. پاسخ دادن به تمامی تماس‌ها، مذاکره با خریداران و یافتن بهترین مشتری و بهترین قیمت از دیگر خدمات سرویس فروش سفارشی است. در تمامی مراحل تنظیم قولنامه، فروش و ثبت سند خودرو یک مشاور حقوقی در کنار شماست و ریسک فروش خودروی شما را به صفر متمایل می‌کند.

کارنامه با سرویس کارشناسی خرید و فروش سفارشی خودرو می‌تواند تمامی آسیب‌های احتمالی خرید یا فروش خودرو را از بین ببرد. با استفاده از امکانات کارنامه، شما می‌توانید خودروی مورد نظر خودتان را در بازه‌ی زمانی کوتاهی به منصفانه‌ترین شیوه بخرید یا به بهترین قیمت بفروشید. دیوار همچنین آگهی مشتریان کارنامه را به صورت رایگان نردبان می‌کند و مادامی‌که شما از خدمات این سرویس استفاده می‌کنید، دیوار هم به شما به رایگان خدمات می‌دهد.

راه‌اندازی این سرویس می‌تواند فرصت مناسبی برای علاقه‌مندان خودرو در اهواز باشد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
سوییچ ایران_1
عارفی_1
خرید باکس 1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
خرید باکس 3
سوییچ ایران_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
عارفی_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
خرید باکس 4
سوییچ ایران_4
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_4
عارفی_4
عارفی_2
خرید باکس 2
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
زمردی_فوتر موبایل اصلی
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_تزریق چربی موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر
شاخه نبات_ فوتر