تضمین‌های کیفیت شاهین در داخل و خارج از ایران
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
ریزخور_1
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_1
زمردی_داخلی1
دکتر نداف کرمانی 1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_3
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نداف کرمانی 3
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
زمردی_داخلی3
دکتر نداف کرمانی 4
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_4
سفیر بار ساقدوش_4
زمردی_داخلی4
ریزخور_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 2
زمردی_داخلی2
دکتر نداف کرمانی 2
سفیر بار ساقدوش_2
کلاسینو_2
لاله زار مال_2
ریزخور_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۲۱۳۵۹
۰۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۵
۱۹۰۷
در حال حاضر خودروی شاهین نه تنها براساس ارزیابی فنی سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد کیفیت ستاره های کیفی را کسب کرده از تست R95 و استاندارد ECE یکی از مراکز ایمنی سنجی اروپایی با موفقیت عبور کرده و در نهایت سایپا با سه سال گارانتی یا 60 هزار پیمایش برای این خودرو در نظر گرفته است.

سایپا نیوز: در حال حاضر خودروی شاهین نه تنها براساس ارزیابی فنی سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد کیفیت ستاره های کیفی را کسب کرده از تست R95 و استاندارد ECE یکی از مراکز ایمنی سنجی اروپایی با موفقیت عبور کرده و در نهایت سایپا با سه سال گارانتی یا 60 هزار پیمایش برای این خودرو در نظر گرفته است.

به نقل از مردم سالاری آنلاین، طبق گزارش های ماهیانه و سالیانه سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد کیفیت، خودروها در ایران روندی افزایشی داشته و این شاخصی برای ارتقای صنعت خودروی کشور در سال های اخیر بوده و از آنجایی که این شاخص ها بر اساس استانداردهای بین المللی تعریف و در خطوط تولید خودروها تست و مورد ارزیابی قرار می گیرند نتایج به کارگیری این شاخص ها نکات منفی خودروها را مشخص و بر این اساس ستاره های کیفی خودروها وضعیت خودروها در میان سایر خودروها را نشان می دهد.

تضمین‌های کیفیت شاهین در داخل و خارج از ایران

ارزیابی انتقادات مردم از خودروها نشان می دهد که آنها باید کیفیت را در خود خودرو حس کنند و این یعنی علاوه بر ارزیابی فنی که با ستاره های کیفی وضعیت خودرو را نشان می دهد شرکت های خودروسازی هم برای کسب اعتماد و اطمینان خاطر مشتریان باید اقدام ویژه ای انجام دهد، در همین راستا شرکت سایپا درباره خودرو شاهین دست به چنین اقداماتی زده، به طوری که برای اولین بار در بین خودروهای داخلی 3 سال گارانتی یا 60 هزار پیمایش برای این خودرو در نظر گرفته که نشان دهنده کیفیت این خودرو است و گامی موثر و قابل لمس در افزایش کیفیت عرضه به مشتریان است.

این اطمینان خاطر به لحاظ کیفی در خودرو شاهین زمانی ایجاد شده که سایپا داخلی سازی قطعات را در دستور کار خود قرارداده و با اطمینان از کیفیت قطعاتی که در داخل تولید شده این گام را برداشته است.

علاوه بر این تحریم های بین المللی و محدودیت ها باعث شده که خودروسازان ایرانی نتوانند از توان و پتانسیل شرکت های خارجی استفاده کند ولی با این حال سایپا توانسته این محصول را با سطحی از کیفیت تولید کند که در مشتری حس مثبت کیفی را ایجاد کند. علاوه بر این سایپا تست ها و آزمون هایی این خودرو که در پروسه تولید در داخل و خارج از کشور انجام شده را منتشر کند که برای اولین بار در کشور برای خودروهای داخلی این اتفاق می افتد و همین مساله توانسته حس امنیت و آرامش خاطر را به تمام مشتریان القا کند که شاهین محصول جدید این گروه خودروساز می تواند همپای محصولات معتبر از شرکت های به نام دنیا جوابگوی نیاز مشتریان باشد.

بررسی های یکی از مراکز ایمنی سنجی اروپایی بر روی سازه «شاهین» نشان داد که ای خودرو توانسته از تست R95 و استاندارد ECE سربلند و موفق بیرون بیاید. در این تست خودروی مورد نظر ثابت است و جسمی متحرک به جرم 950 کیلوگرم با سرعت 50 کیلومتر بر ساعت با زاویه 90 درجه‌ای به بخش کناری خودرو برخورد می کند و بر مبنای وضعیت خودرو سلامت راننده (ES-2) مورد بررسی قرار گیرد که در تست شاهین با درنظر گرفتن پارامترها اصلی و بررسی سازه پس از تصادف، اعتبارنامه ECE R95 مورد تایید قرار گرفته است.

همچنین با توجه به اینکه تست تصادف و تأییدیه ECE R95 یکی از شش جزء اصلی برای اخذ مجوز فروش خودرو در اتحادیه اروپاست و سایپا شاهین هم توانسته استاندارد ECE R95 را به دست آورد در آینده امکان صادرات به اوپا هم خواهد داشت.

در حال حاضر شاهین حتی بدون داشتن کیسه های هوای کناری و پرده‌ای، استاندارد ارتقایافته ECE R95 را به دست آورد و در جایگاه ایمن ترین خودروی ملی قرار گرفته است، چراکه حفظ تعادل هنگام ضربه، عدم شکست نقاط جوش و اتصال ستون ها، ثبات ستون افقی و سازه سقف، حفظ سلامت کامل ستون A و C ، مهار صحیح نیروی وارد در نقطه R، امکان باز شدن درها پس از تصادف، سلامت سازه ضربه گیر داخل درها و جلوگیری از وارد شدن نیروی حداکثری به پا و پهلوی سرنشین، عدم شکست ستون افقی پایینی و... در تست شاهین موفقیت آمیز بوده است.

همچنین باید توجه داشت که سیستم ایربگ شاهین سایپا براساس استاندارد روز اروپا (ECE) عملکرد خوبی داشته است، در ارزیابی کیسه وا دو تست اهمیت زیادی دارد؛ نخست تست عملکرد مدار و ماژول‌های کیسه هوا است و معیار اصلی صحه‌گذاری و اعطای مجوزهای مختلف «ای مارک» و ECE است. همچنین تست‌های اجباری کیسه‌های هوا در شرایط بازشو بر روی خودرو و تصادف است. در این روش کیسه‌های هوای SRS و SRP مورد بررسی دقیق‌تری قرار می‌گیرند و میزان بازشدن، جهت بازشدن، انحراف از مسیر ضربه، محل برخورد با سرنشین و سطح تاثیرگذاری در استانداردهای مختلف مورد بررسی قرار می گیرد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_1
دکتر نائبی_1
عارفی_1
سوییچ ایران_1
عارفی_3
دکتر نائبی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شیرآلات زمانی_3
خرید باکس 3
سوییچ ایران_3
شیرآلات زمانی_4
خرید باکس 4
عارفی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
سوییچ ایران_2
خرید باکس 2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نائبی_2
عارفی_2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
زمردی_فوتر موبایل اصلی
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
زمردی_فوتر اصلی
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
شاخه نبات_ فوتر
کلینیک النا_فوتر