به زودی آماده استقبال از آدم فضایی‌ها می‌شویم؟
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۳۱۷۵۶
۰۷ تير ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۱
۶۲۵۵
انتشار گاه و بیگاه ویدئو‌، عکس و گزارش در مورد پدیده‌های ناشناخته پرنده که از قضا طی ماه‌های اخیر از مجاری رسمی دولت آمریکا اتفاق می‌افتد، بازار گمانه زنی در مورد ارتباط با آدم‌ فضایی‌ها را دوباره داغ کرده است.

برترین‌ها - آرمان رمضانی: انتشار گاه و بیگاه ویدئو، عکس و گزارش در مورد پدیده‌های ناشناخته پرنده که از قضا طی ماه‌های اخیر از مجاری رسمی دولت آمریکا اتفاق می‌افتد، بازار گمانه زنی در مورد ارتباط با آدم فضایی‌ها را دوباره داغ کرده است.

گزارش پنتاگون در مورد اشیای پرنده

طی چند ماه گذشته بار‌ها و بار‌ها دولت آمریکا با انتشار اسنادی از برخورد با اشیای ناشناخته پرنده، بسیاری را به این نتیجه قطعی رسانده که باید به زودی آماده استقبال از آدم فضایی‌ها شویم. این برخورد‌ها عمدتا توسط نیرو‌های ارتش آمریکا (عموما خلبان‌ها) ثبت شده است و کارشناسان آمریکایی را به دلیل ارتفاع، نوع حرکت و سرعت وشتاب این اشیای پرنده، متعجب کرده است.

گزارش پنتاگون در مورد اشیای پرنده

تقریبا یک سال پیش بود که کمیته اطلاعاتی سنای آمریکا در مقابل رسانه‌ها تایید کرد که کارگروهی با هدف بررسی پدیده‌های هوایی ناشناخته وجود دارد. وظایف این بخش که در حقیقت شعبه‌ای از اداره اطلاعات نیروی دریایی است، جمع‌آوری و گزارش اسنادی درباره پدیده‌های ناشناخته جوی، هرگونه ارتباط این موضوع با دولت‌های متخاصم و البته تخمین میزان خطری که این اشیا برای منافع آمریکا دارد، می‌باشد. باید توجه داشته باشید که پنتاگون در آخرین گزارش خود به جای عبارت اشیای ناشناخته پرنده (Unknown Flying Objects یا UFO) از عبارت پدیده‌های ناشناخته هوایی (Unidentified Aerial Phenomena یا UAP) استفاده کرده است.

گزارش پنتاگون در مورد اشیای پرنده

تابستان سال ۲۰۲۰ پس از فشار سناتور‌ها و دادن ضرب‌العجل شش ماهه به پنتاگون، دو نسخه محرمانه و غیرمحرمانه از این گزارش تهیه شد. بر اساس نسخه غیرمحرمانه این گزارش که در دسترس عموم قرار گرفت، مدارک متعددی از پدیده‌های ناشناخته هوایی وجود دارد و بر اساس این مدارک به نظر می‌رسد این پدیده‌ها از قوانین فیزیک تبعیت نمی‌کنند و رفتار و حرکت آن‌ها شبیه به هیچ نوع تکنولوژی در دسترس بشر، چه عمومی و چه نظامی نیست.اگر اندکی به عقب برگردیم درمی‌یابیم که حواشی و جنجال حول موضوع ارتباط با آدم فضایی‌ها به سال ۲۰۱۷ و انتشار گزارشی توسط نیویورک تایمز و پولیتیکو باز می‌گردد.

گزارش پنتاگون در مورد اشیای پرنده

این گزارش در حقیقت برای نخستین بار از وجود یک واحد سری در پنتاگون پرده برمی‌دارد که با وظیفه بررسی تمام حوادث مرتبط با بشقاب پرنده‌ها بین سال‌های ۲۰۰۷ و ۲۰۱۲ تشکیل شده بود. این گزارش از آن جهت ارزشمند بود که تا پیش از آن، دولت‌مردان آمریکا در رسانه‌ها موضوع بشقاب پرنده‌ها را جدی نمی‌گرفتند و در مقابل عده‌ای از مردم دنیا اطمینان داشتند که روسای جمهور آمریکا اطلاعات بسیار بیشتری در مورد این موضوع دارند و حتی با آدم‌فضایی‌ها سر یک میز نشسته‌اند و به توافق‌هایی هم رسیده‌اند.

گزارش پنتاگون در مورد اشیای پرنده

شاید بد نباشد در اینجا به یک سوال مهم پاسخ دهیم. آیا در گزارش جدید پنتاگون، بین این پدیده‌های ناشناخته هوایی و آدم فضایی‌ها ارتباطی وجود دارد؟ پاسخ کوتاه و البته نا‌امید کننده برای علاقمندان به وجود و ارتباط با آدم فضایی‌ها، خیر است. باید توجه داشت هرچند که متخصصان پنتاگون درباره وجوه ابهام‌آمیز این گزارش مانند نقض قوانین فیزیکی توسط پدیده و یا حرکت در ارتفاع و با سرعت وشتابی دور از دسترس تکنولوژی امروز بشر، توضیحات قانع کننده‌ای ارائه نکرده‌اند، اما در عین حال سندی دال بر ارتباط موضوع با آدم فضایی‌ها هم یافت نشده است.

گزارش پنتاگون در مورد اشیای پرنده

با همه این تفاصیل انگار ما مردم کنجکاو کره زمین حالا حالا‌ها باید منتظر پیشرفت بیشتر تکنولوژی بمانیم که یا وجود و ارتباط با ساکنان هوشمند سیاره‌های دیگر را ثابت کند و یا متوجه‌مان کند که این‌بار هم مثل همیشه ذهن ما برای توضیح پدیده‌های ناشناخته و کشف نشده، پیش از علم و منطق سراغ قوه تخیل خود رفته است.

شما مخاطبان برترین‌ها در مورد وجود یا عدم وجود موجودات هوشمند فضایی و نوع ارتباط این موجودات با انسان چه فکر می‌کنید؟ به نظر شما سیاست‌مداران در این زمینه همه‌چیز را به ما می‌گویند و یا اطلاعات مهمی بصورت آگاهانه از ما پنهان می‌شود؟ اگر این اسناد را بیربط به آدم فضایی‌ها می‌دانید، برای برتری تکنولوژیک این پدیده‌های ناشناخته چه پاسخی دارید؟

انتشار یافته: 21
در انتظار بررسی:25
Iran (Islamic Republic of)
09:05 - 1400/04/07
من شک ندارم جهانپور وزارت بهداشت آدم فضاییه
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۷
برترین ها امروز ج کردی
عجب تیترهای درجه یکی زدی
سالار
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۷
بدون شک فرازمینی ها بوده اند هستند و خواهند بود و به زودی ظهور علنی خواهند داشت، بی صبرانه منتظر اولین فرود هستم ،آنوقت دیدن چهره به متعصبین دیدن داره!!!، هر وقت آمدند ازشان از خداو کنسرسیوم نور بپرسید، از ادیان ، از ماردوک، از علت و هدف خلقتمان و ....
Iran (Islamic Republic of)
10:02 - 1400/04/07
به نظر من اطراف ایران به هیچ وجه پیداشون نمیشه.. اخه بیان اینجا واسه چی؟؟ این طرفا بیان اگه از دست پرژک در برن و ازشون شامپو نسازه حتما دست مامانای ایرانی میفتن و ازشون ترشی درست میکنن..
Iran (Islamic Republic of)
10:09 - 1400/04/07
صد سال پیش نیکلا تسلا بشقاب پرنده رو ساخت و از اون موقع امریکا از این تکنولوژی استفاده میکنه اما محرمانه است همین!
Iran (Islamic Republic of)
10:12 - 1400/04/07
من خودم یک آدم فضایی هستم که الان روی کره زمین زندگی میکنم
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۷
عه منم یه آدم فضاییم
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۷
خیلیم عالی خخخ
حالا اومدی اینجا چکنی؟؟!
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۷
از من به تو نصحیت هر چی سریعتر از زمین فرار کن چینیا در به در دنبالتن ازت سوپ بپزن خخخخخخ
Iran (Islamic Republic of)
10:18 - 1400/04/07
بلا شک وجود دارند..
وقتی خداوند از هر چهار عنصر طبیعت از هر عنصری یک موجود خلق کرد؛ و در این پهنه بیکران نظام هستی مگر میشود انسان تنها موجود باشد؟؟.

هستند بیشمار....
پاسخ ها
ثنا
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۷
خداوند در قرآن هم بهش اشاره کرده و گفتن آنچه خداوند میان آسمان و زمین آفريده متعلق به خداوند است و بسوی او باز میگردد
احمد
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۷
درسته . اونا میاند بارنگهای مختلف تاهر موجودی را بارنگ خودشان ببرند بکرات دیگر تاآنجا را هم آباد ( . با اذن خداوند . ) انسانهارا همیطور البته پس از مردن چون باسرعت نور وشاید بیشتر حرکت میکنند . و آنجا دوباره زندگی وهمیشه حرکت تا کل هستی ساخته وکامل شود . که همان فرش برین است . آنوقت بعرش میاندیشند آنگاه ناجی خواهد آمد . وحساب کتاب میشود . تا اجازه داده شود چه کس ها و چه چیز ها به عزش آن جهان پاک رویایی واقعی وارد شوند . وآنجا بر کل عالم سلطنت کنند .تا ( یار کرا خواهد ) . و ؟؟؟؟؟؟؟ ....... وباز حرکتها .............................تابی .؟؟؟؟؟؟؟.... باتفکر و آرامش .
Iran (Islamic Republic of)
10:22 - 1400/04/07
آره فضایی ها از کل کره زمین فقط امریکا را میبنن درست مث فیلماشون
پاسخ ها
حسین
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۸
اولا این بشقاب پرنده ها تو خیلی جاها به جز آمریکا دیده شدن استدلال بعدی اینه به علت فعالیتای ناسا که تو آمریکاس و ارسال امواج متعدد و خیلی چیزای دیگه تو فضا باعث شده بیشتر تجمعشون تو اون ناحیه صورت بگیره خب مثلا تو جایی مثل ایران فعالیتای پیچیده فضایی ناسا صورت نمیگیره پس ناشناخته تره نسبت به جایی مثل آمریکا اینم نظر منه
Iran (Islamic Republic of)
10:53 - 1400/04/07
امکان نداره ک انسان تنها باشه
Iran, Islamic Republic of
11:17 - 1400/04/07
بنام خدا ادم فضای وجود دارد مگر قران نفرموده کره اتی در زمین واسمان افریده ایم پس ادم فضایها وجود دارند ماانقدر از نظر تکنولوژی حتا از امریکا قویتر هستیم چون خدارا قبول داریم پس بدانید بزودی از طرف مسعولان سپاه ودیگر ارگانها خبرهای خوبی بدست مردوم خاهد رسید بدون هیچ ساتسوری بنام او که زمین اسمان دست اوست یا علی
پاسخ ها
سیسی
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۸
ساقی هستم اینم نمونه کارم
Iran (Islamic Republic of)
12:29 - 1400/04/07
این اشیا پرنده بدون شک متعلق به زمین نیست. همچنین در تمام دنیا رویت میشوند قبل انقلاب هم گزارش مستند از نیروی هوایی ارتش منتشر شد که در همین رابطه بود و خلبان نیروی هوایی برخورد از نوع سوم را گزارش کردند. با یه سرچ ساده توی گوگل میتونین پیداش کنین
Germany
13:42 - 1400/04/07
بیجث آدم فضایی ها خبر ندارند گیر چه کسانی می افتند.
Iran (Islamic Republic of)
14:23 - 1400/04/07
اصلا آدم فضايي يا UFO و امثال آن وجود ندارد اون تصاوير بي كيفيت هم الكيه ، عكسها هم قبلا ثابت شدن كه دكمه لباس كه از نماي جانبي شبيه بشقاب پرنده هست عكس گرفته شده اينها و اخبار مربوطه به نظرم هدف دار هستن.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کیان برنا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک النا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان