تارتار: نیم‌نگاهی به کسب سهمیه داریم
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۳۵۹۷۶
۲۱ تير ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۷
۹۵۱
سرمربی تیم پیکان تهران در نشست خبری پیش از بازی برابر مس رفسنجان درمورد شرایط تیمش و بازی فردا صحبت کرد.

ایلنا: سرمربی تیم پیکان تهران در نشست خبری پیش از بازی برابر مس رفسنجان درمورد شرایط تیمش و بازی فردا صحبت کرد.

مهدی تارتار در نشست خبری پیش از مصاف با دیدار برابر مس رفسنجان اظهار داشت: بازی‌ها واقعا سخت است، به خصوص وقتی در رفسنجان و ارتفاع باشید و همینطور در چمن مصنوعی مقابل یک تیم خوب بازی کنید. تیم مس رفسنجان از تیم‌های خوب امسال است، درست اکه فراز و نشیب در نتیجه گیری دارد اما در مجموع تیم باکیفیتی هستند. ما هم دور برگشت مسابقات را خیلی خوب شروع کردیم و ادامه دادیم. در حال حاضر هم شرایط خیلی خوبی داریم حتی در هفته آینده ما باید برابر سپاهان برنده می‌شدیم که اشتباه فاحش گروه داوری، یعنی کمک داور اشتباه کرد و پس از مشورت با داور گل ناسالم سپاهان را قبول کردند و دو امتیاز حساس را از دست دادیم.

او ادامه داد: امیدوارم برخورد با داوری که روی نتیجه بازی تاثیرگذار بوده صورت بگیرد. شرایط خوبی داریم و آمدیم که بازی خوبی را به نمایش بگذاریم چون دغدغه سقوط نداریم و از ما انتظاری نیست. ما جزو سه تیم ارزان لیگ هستیم و بودجه ما و مس رفسنجان قابل قیاس نیست. بالاخره طبیعی هم هست باید به مجموعه و شرکت بزرگ مس تبریک گفت که هزینه می‌کنند و در فوتبال حرفه‌ای هزینه می‌کنند. برای ثبات باید هزینه کرد و باید به تیم حریف و کادرفنی و بازیکنان‌شان خداقوت گفت. تقریبا در سال اول خوب عمل کردند.

تارتار در مورد بازی فردا اضافه کرد: امیدوارم بازی خوبی شود چون دو تیم دغدغه سقوط ندارند و می‌خواهند بازی زیبایی را به نمایش بگذارند. امیدوارم هر تیمی بهتر عمل کرد و هوشیارتر بود به موفقیت برسد و امیدوارم آن تیم ما باشیم.

سرمربی تیم پیکان درمورد شرایط بازیکنانش گفت: ما تیم بسیار خوبی هستیم، درست است که خیلی هزینه نکردیم ولی جوانان خیلی با استعداد و باانگیزه‌ای داریم، این را به جرعت می‌گویم که در هر بازی بالای 10 بازیکن از آکادمی ما از ابتدا یا در ادامه بازی در ترکیب قرار می‌گیرند. این دستاورد بزرگی برای تیم ماست که بتوانند از آکادمی‌شان به نحو احسن عمل کنند، در تولید بازیکنان خوب عمل کنند و درآمدزایی کنند. از نظر نتیجه گیری و کیفیت بازی هم در چهار پنج بازی گذشته شرایط خوبی داشتیم. با بازیکنان هم صحبت کردم و نباید به هیچ عنوان دچار غرور کاذب شوند. اعتماد به نفس باید خیلی بالا باشد اما غرور به ما لطمه می‌زند که بچه ها باید روی این مساله دقت داشته باشند.

مهدی تارتار در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه برای بازی فردا روی پرتاب دستی برنامه ای دارید یا خیر، گفت: ببینید، ما در نیم فصل اول خیلی مانور دادیم و چاره ای نداشتیم چون تیم را دیر تحویل گرفتیم که مجبور بودیم نتیجه گرا و یک مقدار زشت بازی کنیم ولی در نتیجه گیری بد نبودیم اما در نیم فصل دوم سعی کردیم تاکتیک های دیگر را به اوت دستی اضافه کنیم که همیشه همراه ماست. وجود چنین بازیکنی برای هر تیمی نعمت است چون از فواصل دور می تواند موقعیت خلق کند. کار خاصی برای تاکتیکش در تمرینات انجام نمی دهیم چون محل فرود توپ مشخص نیست فقط بازیکنان در محوطه قرار می گیرند و بتوانیم که تیم حریف محوطه حبس کنیم که بالاخره این هم هنری است که یکی از بازیکنان ما دارد.

سرمربی پیکان درمورد اینکه نگاهی به کسب سهمیه دارند یا خیر، گفت: انتظاری از ما نیست ولی خودمان جاه طلب هستیم. چهار بازی داریم و می توانیم یک نیم نگاهی داشته باشیم. اگر این روندی که طی می کنیم را از فردا ادامه بدهیم و بتوانیم ضمن احترام به تیم حریف سه امتیاز فردا را کسب کنیم راه مان برای صعود به رده های بالاتر جدول هموار می شود.

برای بازی فردا محروم یا مصدوم دارید؟ تارتار در پاسخ به این سوال گفت: خداراشکر محروم نداریم ولی کماکان فرزاد حاتمی را نداریم، محمد نوری کسالت جزئی داشت و بازیکنان باتجربه مان را کنارمان نداریم.

او همینطور در صحبت‌های پایانی گفت: خیلی خوشحالم پس از چهار سال اینجا هستم، چهار سال پیش با پارس جنوبی اینجا بودیم و پیشرفت های بسیاری داشته اند و باید به مسئولان شهرستان و استان خسته نباشید گفت، امیدوارم این روند ادامه دار باشد و پیشرفت رفسنجان را شاهد باشیم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر بلفارو
کیان برنا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
شفا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر