بخشش قاتل یک محیط بان پس از 12 سال
۱۱۳۹۳۷
۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۸:۵۰
۵۳۷۵
یکی از محکومان به قصاص که از سال 81 در زندان بسر می برد در نهایت با تلاش مسئولان به ویژه تلاش وزارت جوانان و سازمان محیط زیست، در جشن ملی بخشش از سوی خانواده مقتول مورد بخشش قرار گرفت.
خبرگزاری مهر: یکی از محکومان به قصاص که از سال 81 در زندان بسر می برد در نهایت با تلاش مسئولان به ویژه تلاش وزارت جوانان و سازمان محیط زیست، در جشن ملی بخشش از سوی خانواده مقتول مورد بخشش قرار گرفت.

خانواده بایرامی، خانواده محیط بانی که در دهه 80 به دلیل نزاع با یک شکارچی به قتل رسید با حضور در جشن ملی بخشش از قصاص قاتل فرزندشان که یک شکارچی بود، گذشتند. در این مراسم خانواده بایرامی به روی سن تالار وحدت دعوت شد و در نهایت در کنار یادگار بنیانگذار جمهوری اسلامی اقدام به بخشش قاتل فرزندشان کردند.

سید حسن خمینی سپس تندیس و یادبودی را به دلیل عفو و بخشش بزرگ این خانواده به این خانواده تقدیم کرد.

جشن ملی بخشش هم اکنون در تالار وحدت با حضور سید حسن خمینی، حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت اله ایوبی رئیس سازمان سینمایی، محمدرضا هنرمند، مجید انتظامی، معصومه ابتکار رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، احمد مسجد جامعی رئیس شورای شهر تهران، محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان، عادل فردوسی پور، هادی ساعی، حجت الله امرودی معاون فرهنگی  و اجتماعی شهرداری تهران، سید هادی ایازی معاون سازمانهای مردم نهاد وزیر بهداشت و جمعی از هنرمندان از جمله رضا عطاران به مناسبت آغاز هفته ملی جوان در حال برگزاری است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج