بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال کجاست؟
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
استخدام_3
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
استخدام_2
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۵۸۳۸
۲۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۲
۱۷۱۰
محتوای حمایت‌شده
ایمپلنت دیجیتال یکی از بهترین روش‌های ایمپلنت دندان به حساب می‌آید. پیش از یافتن بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال باید اطلاعاتی در این زمینه داشته باشید که با شما در میان خواهیم گذاشت.

برترین‌ها: سلامت و زیبایی دندان ها نقش بسیار زیادی روی زیبایی چهره دارد. ایمپلنت یکی از روش هایی است که برای جراحی دندان و کاشت آن به کار می ‌رود ایمپلنت به انواع مختلفی از مینی ایمپلنت، ایمپلنت فوری و ایمپلنت دیجیتال تقسیم می شود. در این مقاله قصد داریم درباره نوع سوم ایمپلنت یعنی ایمپلنت دیجیتال صحبت کنیم.

بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال کجاست؟

ایمپلنت دیجیتال چیست؟

ایمپلنت دیجیتال روش سه بعدی و امروزی کاشت دندان می باشد. در این روش فرد کمترین درد و خونریزی را تجربه خواهد کرد. این نوع جراحی که میزان خونریزی را به پایین ترین حد ممکن کاهش می دهد، با استفاده از عکس برداری سه بعدی از دندان و فک صورت می گیرد. ایمپلنت دیجیتال می‌تواند نتایج بسیار خوبی داشته باشد و بدون کمترین عوارض صورت پذیرد، اما نیاز است که به بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال مراجعه کنید.

مزایای ایمپلنت دیجیتال

از آن جایی که این روش ایمپلنت دارای مزایای بسیار زیادی می‌باشد، محبوبیت آن در میان مردم نیز بسیار زیاد است. برخی از اصلی‌ترین مزایای ایمپلنت دیجیتال به شرح زیر هستند:

 • کاهش بسیار زیاد درد و خونریزی
 • تخریب کمتر بافت‌های لثه
 • سرعت بهبود بسیار بالا
 • درصد موفقیت بالاتر ایمپلنت
 • کاهش احتمال عفونت بعد از ایمپلنت
 • کاهش زمان ایمپلنت دندان

مراحل انجام ایمپلنت در بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال

مرحله اول انجام ایمپلنت دیجیتال در بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال این است که شما باید عکس های سه بعدی از فک و دندان خود آماده کنید و به پزشک تحویل دهید. در مرحله دوم پزشک با استفاده از بررسی عکس های شما شکافی روی لثه، در قسمت بدون دندان ایجاد می کند تا بتواند پایه ایمپلنت دندان یا همان فیکسچر را داخل لثه شما قرار دهد.

سپس به فک رسیده و سوراخ کوچکی نیز روی آن به وجود می آورد. به این صورت پایه ایمپلنت را می‌ تواند سفت کند و کاشت را به راحتی انجام دهد. مزیتی که ایمپلنت دیجیتال نسبت به ایمپلنت سنتی دارد، این است که در ایمپلنت دیجیتال مقدار خونریزی و میزان درد تا حد زیادی کاهش می‌یابد. می‌توان گفت که دستگاه ها و روش های ویژه ایمپلنت دیجیتال برای کاهش درد و خونریزی به وجود آمده است.

پس از قرار گرفتن پایه ایمپلنت با روش‌های دیجیتال در داحل لثه و پس از جوش خوردن ایمپلنت با استخوان فک، واسط بین پایه ایمپلنت و روکش آن، که تحت عنوان اباتمنت شناخته می‌شود، روی پایه قرار می‌گیرد و سپس روکش ایمپلنت دندان، که ظاهری کاملا مشابه دندان‌های حقیقی انسان دارد، روی اباتمنت سوار می‌شود.

اصلی‌ترین علت محبوبیت ایمپلنت دیجیتال، همین مراحل ساده‌تر و کم تهاجمی‌تر آن است. زیرا همانطور که پیشتر نیز اشاره کردیم، این جراحی با کمترین میزان خونریزی انجام می‌شود.

بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال کجاست؟

هزینه ایمپلنت دیجیتال چقدر است؟

بدون شک سلامت دهان و دندان نقش بسیار زیادی در سلامت قسمت‌ های دیگر بدن همچون دستگاه گوارش و معده دارد. به همین دلیل ایمپلنت و به خصوص ایمپلنت بدون ضرر دیجیتال افزایش یافته است. انجام ندادن ایمپلنت دیجیتال ممکن است در آینده هزینه‌ های بسیار زیادی درمانی برای درمان قسمت های مختلف بدن را به وجود بیاورد. بنابراین نباید نگران هزینه انجام آن بود. هزینه انجام این کار بسیار مناسب است.

این نوع جراحی بر روی فک و با روش های ویژه امروزی انجام می پذیرد. اگر به دنبال کاهش هزینه های این جراحی هستید، می توانید از دفترچه های بیمه استفاده کنید. البته بسیاری از دندان پزشکان و متخصصان دندان برای انجام این کار قراردادی با بیمه ندارند. بسیاری از دندانپزشکان نیز هستند که با بیمه قرارداد دارند و این مسئله هزینه های درمانی و جراحی دندان شما را بسیار کاهش می دهد.

برای این که فشار اقتصادی احساس نکنید، می توانید با دندانپزشک خود صحبت کرده تا هزینه انجام جراحی را در چند دوره پرداخت کنید.

بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال را چگونه بیابیم؟

بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال مرکزی است که متخصص ترین افراد را در خود جای داده باشد و هزینه معقول و مناسبی نیز از افراد بگیرد. با توجه به اینکه این جراحی کاری بسیار تخصصی است و پزشکان عمومی و دندانپزشکان غیر ماهر از عهده انجام آن بر نخواهند آمد، مراجعه به بهترین مراکز ایمپلنت دیجیتال از ضروریات است. برای اینکه با مراحل ایمپلنت دیجیتال و قیمت بهترین مرکز انجام آن آشنا شوید شما را به مطالعه ادامه متن فرا می‌خوانیم.

برای یافتن بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال لازم است ابتدا اطلاعات کافی درباره ایمپلنت دیجیتال و مزایای آن داشته باشید و سپس با آگاهی کامل نسبت به یافتن بهترین مرکز اقدام نمایید. برای این کار می‌توانید از نزدیکان خود که پیشتر ایمپلنت دیجیتال انجام داده‌اند، سوال کنید. قطعا آن‌ها می‌توانند راهنمای شما باشند.

بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال کجاست؟

در غیر اینصورت باید با ویژگی‌های بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال آشنا باشید. مرکزی که دارای ویژگی‌های بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال باشد، بهترین انتخاب شما خواهد بود. در ادامه به معرفی این ویژگی‌ها خواهیم پرداخت.

ویژگی‌های بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال

برخی از اصلی‌ترین ویژگی‌های بهترین مرکز برای انجام ایمپلنت دیجیتال به شرح زیر می‌باشد:

 • دارای بهترین متخصصین ایمپلنت
 • دارای فضایی آرام برای بیماران
 • دارای فضایی تمیز، پاک و به دور از ویروس و بیماری
 • دارای تجهیزات لازم برای انجام ایمپلنت دیجیتال
 • هزینه مناسب

گرفتن وقت از بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال

متخصصان با تجربه بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال می توانند بهترین جراحی ایمپلنت دیجیتال را برای شما انجام دهند. این متخصصان کمترین هزینه ممکن را در قبال زحمات خود از شما دریافت می کنند. گرفتن وقت از این دندان پزشکان و مراکز به صورت حضوری و اینترنتی انجام شود. امروزه با توجه به شیوع بیماری های مختلف و خطر واگیر آن گرفتن وقت ویزیت به صورت اینترنتی رایج شده است.

همچنین این کار باعث در امان ماندن از شلوغی ها و ترافیک نیز می شود. ممکن است به صورت حضوری به این مراکز مراجعه کنید و ببینید که وقت پر است ولی با مراجعه حضوری از زمان ویزیت خود به صورت دقیق آگاهی پیدا خواهید کرد. در مراجعه اینترنتی اگر وقت پر بود موفق به فهمیدن آن در چند دقیقه خواهید شد.

بنابراین با گرفتن وقت ویزیت از بهترین مراکز ایمپلنت دیجیتال سلامتی را به دندان ها و دستگاه گوارش خود بازگردانید. گرفتن وقت به صورت اینترنتی می ‌تواند از شیوع بیماری ‌هایی مانند کرونا جلوگیری کند. همچنین بسیار آسان است و در چند دقیقه انجام می پذیرد. با این کار هم در زمان خود صرفه جویی خواهید کرد و هم گرفتن وقت به آسان ترین صورت انجام خواهد گرفت.

دکتر عاطفه فراهانی - جراح و دندانپزشک

 • ایمپلنت زیبایی پروتز
 • فلوشیپ زیبایی از کانادا CA
 • دارای لابراتوار اختصاصی دیجیتال

بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال کجاست؟

همین حالا تماس بگیرید.

۰۲۱-۸۸۲۶۱۳۷۲

 ۰۲۱-۸۸۲۷۱۵۴۹

بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال کجاست؟

جهت مشاهده نمونه‌های بیشتر از اینستاگرام بازدید کنید.

dr_atefeh_farahani@

بهترین مرکز ایمپلنت دیجیتال کجاست؟

جلال آل احمد، شهرآرا، بلوار غربی، بن بست منصوری، پلاک ۳۹، طبقه ۳ و ۴

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
انجمن پرستاری ایران_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_3
انجمن پرستاری ایران_3
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
انجمن پرستاری ایران_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_2
انجمن پرستاری ایران_2
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
کیان برنا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
کلینیک النا_فوتر