این زن‌ها از شوهرانشان پولدارتر هستند
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
استخدام_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
استخدام_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
استخدام_4
کتاب لند_4
کتاب لند_2
استخدام_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۱۳۶۵
۱۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۸
۹۲۷۶
با وجود پیشرفت‌ها و تغییرات مهمی که در چند دهه گذشته در زمینه برابری جنسیتی و توزیع عادلانه ثروت صورت گرفته است، روزبروز تعداد زنان در میان افراد ثروتمند دنیا بیش‌تر می‌شود.

برترین‌ها - آرمان رمضانی: با وجود پیشرفت‌ها و تغییرات مهمی که در چند دهه گذشته در زمینه برابری جنسیتی و توزیع عادلانه ثروت صورت گرفته است، روزبروز تعداد زنان در میان افراد ثروتمند دنیا بیش‌تر می‌شود. با این وجود هنوز تا رسیدن به برابری راه بسیار درازی در پیش است و هنوز مردان حتی در کشور‌های پیشرو راه ساده‌تری برای ثروتمند شدن در پیش دارند.

در این مقاله به دنبال زوج‌های سلبریتی گشتیم که بر خلاف عرف رایج، زن‌ها در آن ثروتمندتر هستند. این زن‌ها با توانایی و پشتکارشان از تمام موانع جنسیتی گذشتند و در زمینه فعالیتشان به موفقیت‌هایی بی‌نظیر رسیدند.

جیزل بونشن و تام بریدی

این زن‌ها از شوهرانشان پولدارتر هستند

حتما فکر می‌کنید یکی از بهترین کوارتربک‌های تاریخ فوتبال آمریکایی باید درآمد هنگفتی داشته باشد. البته که فکر شما درست است و تام بریدی در طول سال‌های ورزش حرفه‌ای، وضعیت بی‌نظیری از نظر درآمد داشته است، اما او با سرمایه تحسین برانگیز ۲۵۰ میلیون دلاری همچنان از همسرش فقیرتر است.

جیزل بونشن اصالتا اهل برزیل است وهرچند بیشتر مردم او را با دورانی به یاد می‌آورند که مدل بود، اما این زن باهوش به کرات ثابت کرده است که هوش اقتصادی قابل تحسینی دارد. جیزل که زمانی در سال ۲۰۰۱ پردرآمدترین مدل دنیا محسوب می‌شد حالا با سرمایه ۴۰۰ میلیون دلاری یکی از ثروتمندترین زنان صنعت سرگرمی محسوب می‌شود.


گوئن استفانی و بلیک شلتون

این زن‌ها از شوهرانشان پولدارتر هستند

گوئن استفانی و بلیک شلتون به صورت رسمی در همین سال ۲۰۲۱ و در سوم جولای ازدواج کردند و جدا از دیگر جنبه‌های زندگی دست‌کم از نظر مالی به هم نزدیک هستند، هرچند که حتما حدس می‌زنید گوئن اندکی پولدارتر است. گوئن موفق شده است از راه خوانندگی و ترانه نویسی سرمایه‌ای در حدود ۱۵۰ میلیون دلار به دست بیاورد و بلیک به عنوان یک خواننده شناخته شده سبک کانتری با سرمایه ۱۰۰ میلیون دلاری، دومین فرد ثروتمند خانواده است.


کیتی پری و اورلاندو بلوم

این زن‌ها از شوهرانشان پولدارتر هستند

هرچند که سرمایه ۴۰ میلیون دلاری اورلاندو بلوم به عنوان یک بازیگر جوان، سرمایه‌ای تحسین برانگیز محسوب می‌شود، اما در مقایسه با ثروت ۳۳۰ میلیون دلاری همسرش به رقمی مایوس کننده تبدیل می‌شود.

این زوج احتمالا نیازی به توضیح بیشتر ندارند، اما اورلاندوی ۴۴ ساله بازیگر است از میان فیلم‌های فراوان کارنامه‌اش حتما دزدان دریایی کارائیب را به یاد می‌آورید و کیتیِ ۳۶ ساله علاوه بر ترانه‌نویسی، یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین خواننده‌های حال حاضر دنیاست.


جسیکا آلبا و کش وارن

این زن‌ها از شوهرانشان پولدارتر هستند

زندگی مشترک جسیکا آلبا و کش وارن از آن جهت مورد توجه رسانه‌ها قرار دارد که این زوج علاوه بر شریک شدن در زندگی، در بسیاری از سرمایه‌گذاری‌هایشان هم با هم شریک هستند. البته این شراکت به هیج وجه به این معنی نیست که این زوج سرمایه‌ای برابر دارند و جسیکا با سرمایه ۲۰۰ میلیون دلاری در برابر ثروت ۵۰ میلیون دلاری کش، دست کم از نظر درآمد موفق‌تر بوده است.

جسیکا آلبا آنقدر معروف هست که نیازی به توضیح بیشتر نداشته باشد، اما همسرش کش وارن در کنار سرمایه‌گذاری‌های دیگر یک تهیه کننده سینما محسوب می‌شود.


کاردی بی و آف‌سِت

این زن‌ها از شوهرانشان پولدارتر هستند

البته که در این زوج هم فرد ثروتمندتر، خانم خانه است، اما دست‌کم فاصله سرمایه کاردی بی و همسرش آن‌قدر نیست که مشکلی ایجاد کند. کاردی بی با درخشش چند سال اخیرش به عنوان یک زن در موسیقی رپ، در کنار جوایز ارزشمندی، چون گرمی موفق شده است به سرمایه قابل تحسین ۴۰ میلیون دلاری برسد در حالی‌که همسرِش با ثروت ۲۶ میلیون دلاری در تعقیب اوست.آف‌ست هم مانند همسرش کاردی بی، رپر است و عضوی از گروه trio Migos محسوب می‌شود.


سرنا ویلیامز و الکسیس اوهانین

این زن‌ها از شوهرانشان پولدارتر هستند

بدون شک وقتی یکی از بهترین تنیسور‌های زن تاریخ (شاید بهترین) با یکی از درخشان‌ترین نابغه‌های عرضه تکنولوژی تشکیل خانواده می‌دهد، دغدغه مالی در آن خانه جایی ندارد. این بار از الکسیس اوهانین شروع می‌کنیم. او ۳۸ ساله است و هرچند که روی پروژه‌های تاثیرگذار فراوانی کار کرده است، اما بیشتر او را به عنوان یکی از پایه‌گذاران ردیت به یاد می‌آورند و ثروت خالص او ۴۰ میلیون دلار است.

در مقابل سرنای ۳۹ ساله و یکی از شناخته شده و تحسین شده‌ترین ورزشکاران زن دنیا با سرمایه خالص ۲۱۰ میلیون دلاری، احتمالا در این خانواده در تصمیمات اقتصادی حرف آخر را می‌زند.


پنلوپه کروز و خاویر باردم

این زن‌ها از شوهرانشان پولدارتر هستند

دو ستاره بین‌المللی، دو بازیگر برنده جایزه اسکار و دو هنرمند بسیار ستایش شده و زن و شوهری که از نظر توزیع ثروت مانند بقیه زوج‌های مقاله ما هستند. در مورد تفاوت سرمایه پنلوپه کروز و خاویر باردم باید گفت که احتمالا بیش از آن‌که مقدار ثروت پنلوپه کروز باعث تعجبتان بشود، سرمایه به نسبت پایین خاویر باردم متعجبتان خواهد کرد.

پنلوپه کروز از ۱۵ سالگی مشغول تلاش برای رسیدن به آرزوهایش در سینما و تلویزیون است و حالا در ۴۷ سالگی ثروت خالص او در حدود ۷۵ میلیون دلار تخمین زده می‌شود و خاویر باردم که قطعا میان دوست‌داران سینما یکی از با استعدادترین بازیگران مردِ زنده دنیا به حساب می‌آید با ثروت ۲۰ میلیون دلاری فاصله زیادی تا رسیدن به همسرش دارد.


نیکول کیدمن و کیث اِربِن

این زن‌ها از شوهرانشان پولدارتر هستند

بسیاری از روزنامه‌نگاران هالیوودی رابطه و زندگی کیدمن و اربن را تنها با عبارت عاشقانه توصیف می‌کنند، البته در هالیوود کمتر زوجی فرصت می‌کنند تا پانزدهمین سالگرد با هم بودنشان را جشن بگیرند. اگر بخواهیم این دو هنرمند را با توجه به میزان ثروتشان بسنجیم باید گفت هردو در زمینه‌های مختلف جزء موفق‌ترین‌ها محسوب می‌شوند.

نیکول کیدمن بدون شک یکی از موفق‌ترین هنرمندان زن این سال‌هاست و با کارنامه‌ای پر از جوایزی، چون اسکار و اِمی، سرمایه قابل تحسینِ ۲۵۰ میلیون دلاری دارد. کیث اربن در مقابل ترانه‌نویس، خواننده و تهیه کننده موسیقی است و هرجند که راه درازی تا رسیدن به نزدیکی‌های ثروت همسرش در پیش دارد، اما با ثروت خالص ۷۵ میلیون دلاری، یکی از موفق‌ترین‌ها در زمینه کاری خودش محسوب می‌شود.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:5
Iran (Islamic Republic of)
07:58 - 1400/06/19
قسمت ما هم بشه انشاالله
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۱۹
مردهای بی عرضه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۱۹
به همین خیال باش
علی
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۱۹
انشاالله
Iran (Islamic Republic of)
13:44 - 1400/06/19
آقا عکس منم بزارید منم زنم پولداره ولی از پولاش به من نمیده
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۱۹
کارِ درستی انجام میده
یه شهروند
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۱۹
قطعا بخاطر پول همسرت باهاش ازدواج نکردی که الان به پول اون احتیاج داشته باشی؟؟؟.
قطعا استقلال مالی به هردو طرف میفهمونه که احتیاج اونها بخاطر عشق بوده نه پول . حتما هر دو طرف باید در یک تراز مالی باشند وگرنه یه موقعی این نابرابری خودشو نشون میده . تجربه اطرافیان هممون همین بوده و خواهد بود .
Iran (Islamic Republic of)
08:36 - 1400/06/20
جالبه یک زن ایرانی پولدار بینشون نیست......
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
تاپ لپتاپ_1
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
تاپ لپتاپ_4
شیرآلات زمانی_2
تاپ لپتاپ_2
بهمن پور_داخلی2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شاخه نبات_ فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_تزریق چربی
دکتر عارفی - فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
کیان برنا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر