پیام اینستاگرامی دیوید تیلور به حسن یزدانی
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
استخدام_1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
دکتر ولدخانی_4
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۱۵۶۴
۱۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۲:۱۰
۳۵۹۴
دیوید تیلور، ستاره کشتی آمریکا در المپیک توکیو حالا خود را برای مسابقات جهانی اسلو آماده می‌کند.

ورزش سه: دیوید تیلور، ستاره کشتی آمریکا در المپیک توکیو حالا خود را برای مسابقات جهانی اسلو آماده می‌کند.

دیوید تیلور، قهرمان کشتی جهان در سال 2018، خیلی زود پس از کسب مدال طلا در اولین المپیک خود در توکیو، آماده حضور روی تشک کشتی است. این کشتی گیر آمریکایی بعد از اتمام این تورنمنت به جای استراحت در خانه، به تمرینات خود که شامل 20 حرکت اسکات و 15 پرس بالای سر بود ادامه داده و سپس 25 دقیقه را هم در سونا سپری کرد.

دیوید تیلور فرصت زیادی برای کاهش سرعت تمرینات و البته لذت بردن از عملکرد درخشاان خود در اوایل این ماه در بازی های المپیک توکیو 2020 نخواهد داشت. دیوید تیلور برای شرکت در مسابقات جهانی بزرگسالان 2021 در اوایل اکتبر در اسلو موافقت کرده و قصد دارد عضوی از تیم ایالات متحده در نروژ باشد. این کشتی گیر قدرتمند در مسابقات پیش رو نیز همان وزن 86 کیلوگرم کشتی می گیرد.

پیام اینستاگرامی دیوید تیلور به حسن یزدانی

دیوید تیلور این هفته در اینستاگرام خود نوشت: "جمله مورد علاقه این است، یا کاری را کامل انجام داده یا منصرف شوید، زیرا چیزی بین این دو وجود ندارد. هفت هفته تا مسابقات جهانی 2021 در اسلو نروژ باقی مانده و حالا زمان تمرکز مجدد بر روی هدف بعدی است."

البته دیوید تیلور یکی از چهار ورزشکار آمریکایی است که پس از کسب مدال در المپیک توکیو، در مسابقات جهانی نیز کشتی می گیرد. کایل اسنایدر دارنده مدال نقره (97 کیلوگرم آزاد مردان)، هلن مارولیس دارنده مدال برنز (57 کیلوگرم در آزاد زنان) و کایل دیک (74 کیلوگرم آزاد مردان) نیز به او می پیوندند.

پیام اینستاگرامی دیوید تیلور به حسن یزدانی

تیلور تنها دو ماه پس از کسب اولین مدال طلای المپیک خود در تلاشی دراماتیک، چندی دیگر تلاش خواهد کرد تا در اسلو دومین مدال قهرمانی جهان خود را به دست آورد. دیوید تیلور به دلیل مهارت فراوان در بازگشت و جبران امتیازات عقب افتاده آنهم در شرایطی که به نظر می رسد بازنده کشتی است، لقب "مرد جادویی" را به خود اختصاص داده است و البته این تئوری بار دیگر در توکیو نیز ثابت شد.

پیام اینستاگرامی دیوید تیلور به حسن یزدانی

در دیدار فینال و در حالیکه 17 ثانیه تا پایان باقی مانده بود، تیلور از حسن یزدانی امتیاز گرفته و در نهایت با کسب پیروزی 3-4 به مدال طلا دست یافت. به محض پایان مسابقه، تیلور قبل از زانو زدن، با بالا بردن دستان خود بالای سر و فریاد کشیدن جشن قهرمانی گرفت. حسن یزدانی،  مدافع عنوان قهرمان المپیک و جهان که ملقب به "بهترین" است، روی تشک باقی مانده و مات و مبهوت به نظر می رسید.

حاصل پیروزی بزرگ تیلور در بزرگ ترین مسابقه زندگی، یک مدال طلا بود که البته سخت تر از تصور حاصل شد. در سال 2012، تیلور اولین قهرمانی خود در مسابقات NCAA در ایالت پنسیلوانیا کسب کرد. اما او در ادامه و در مسابقات انتخابی در شرایطی که به طلای خود اطمینان داشت ناکام ماند.

پیام اینستاگرامی دیوید تیلور به حسن یزدانی

تیلور با کسب مقام سوم در روزهایی ناامید کننده و پس از کوچ به وزن 86 کیلوگرم، نتوانست راهی المپیک 2016 ریو شود. همچنین پس از آسیب دیدگی شدید زانو در سال 2019، تیلور تقریبا یک سال را از دست داد.

اما تنها دو سال بعد، تیلور صاحب مدال طلای المپیک شد. پس از بازگشت از توکیو به خانه، او راهی مرکز تمرینی M2 در پنسیلوانیا شده و در حالیکه قصد تمرین داشت، توسط حاضران در اردو غافلگیر شد، زیرا ورزشکاران جوان برای این کشتی گیر طلایی جشنی ترتیب داده بودند.

پیام اینستاگرامی دیوید تیلور به حسن یزدانی

این جشن به تیلور فرصتی داد تا درباره ماجراجویی پرریسک خود در چند سال اخیر فکر کند. دیوید تیلور در این خصوص در اینستاگرام نوشت: "من پنج سال است که به این بچه ها می گویم که ما به دنبال دستیابی به رویاهای خود هستیم. این مدال طلا به همه بچه ها این امید را می دهد که اگر سخت تلاش کرده و به دنبال رویاهای خود باشند، امکان رسیدن به آن وجود دارد."

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کلینیک النا_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_تزریق چربی
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر