سجادی: رییس‌جمهور علاقه زیادی به کشتی دارد
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۲۰۶۳
۱۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۰
۱۰۱۳
وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر این که رییس‌جمهور علاقه زیادی به کشتی دارد، گفت: من برای خدمت آمده‌ام؛ نه این که برایم در باز کنند و ریاست کنم.

ایسنا: وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر این که رییس‌جمهور علاقه زیادی به کشتی دارد، گفت: من برای خدمت آمده‌ام؛ نه این که برایم در باز کنند و ریاست کنم.

حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان عصر چهارشنبه در مراسم افتتاح کمپ تیم‌های ملی کشتی، گفت: از فدراسیون کشتی برای زحماتی که متحمل شدند تشکر می‌کنم. امروز با افتخار قطعه‌ای از پازل ورزش آبرومند میهن عزیزمان کامل‌تر شد.

او خطاب به کشتی‌گیران، گفت: اشک شوق می‌ریزیم با دیدن بخشی از زحمات شما. شب‌هایی که به‌خاطر وزن کم کردن نمی‌توانید بخوابید. وزن کم کردن‌ها و ریاضت کشیدن‌های‌تان را دیده‌ام.

سجادی با بیان این که مقابل قهرمانان زانو می‌زنیم و قدردان زحمات‌شان هستیم، گفت: آقای دکتر رییسی واقعا ورزش دوست هستند و به ورزش پهلوانی و کشتی علاقه زیادی دارند. حتما این رشته مورد تفقد رییس‌جمهور و مقام معظم رهبری است. و خبر خوش این که مدال آوران ورزش در المپیک و پارالمپیک با مقام معظم رهبری دیدار خواهند داشت.

وزیر ورزش خاطرنشان کرد: خداوکیلی ما ورزشی هستیم و صادقانه حرف می‌زنیم. من برای وزارت نیامدم بلکه برای خدمت و همکاری آمدم. من برای ریاست نیامدم و برای ریاضت آمدم. نیامدم کسی در برایم باز کند. ما از این چیزها بلد نیستیم. من آمدم خدمت‌تان کار کنم و با شما کار کنم. خدا را شاهد می‌گیرم وقتی این پیست دومیدانی را در کمپ تیم‌های ملی کشتی دیدم ذوق کردم. چند مدال ما در ثانیه‌های پایانی تکلیف‌شان معلوم شد. کشتی رشته پهلوانی، گذشت، تدبیر و تعقل است. هم‌زمان رقابت می‌کنیم و گوش‌مان هم باید به مربی باشد، اصلا کشتی عجیب و غریب است. زمانی که تمام بدن اسید لاکتیک می‌شود دیگر هیچ حرفی شنیده نمی‌شود و تازه زمانی که روی سکو می‌رویم می‌فهمیم چه اتفاقی افتاده و چه کار بزرگی انجام شده است.

وی تصریح کرد: بنده کوچک همه شما برای همکاری آمده‌ام. در بعد همگانی، تعلیم و تربیت و علمی شدن ورزش هم وظیفه داریم تا در این زمینه‌ها رشد کنیم. باید با ورزش پس از دوران کرونا به داد مردم برسیم.

سجادی با بیان این که زاکانی، شهردار تهران آمادگی خود را برای ساماندهی استقلال و پرسپولیس اعلام کرده است، گفت: او گفت شما نیایید و فقط بگویید من کجا باید بیایم. این همدلی در دولت بی‌نظیر است. باید به من کمک کنید تا بعد من هم یک ورزشی بیاید. اگر کمک نکنید معلوم نمی‌شود چه پیش بیاید. آن‌قدر اطلاعات غلط را به برخی عزیزان انتقال داده بودند که من گفتم به‌خدا سیاسی نیستم و آمده‌ام به ورزش خدمت کنم. حتی وزیر قبلی ورزش آقای سلطانی‌فر هم اعلام کرده بود آقای سجادی ورزشی است و کمکش کنید.

وزیر ورزش در پایان گفت:هر چه در بضاعت‌مان باشد به کشتی کمک می‌کنیم. یکی از منابع ما منابع مدیریتی است. اگر امثال آقای دبیر نبودند که این فضا برای کشتی مهیا نمی‌شد. امیدوارم این درایت در دوره جدید وزارت به وجود بیاید و سعی کنیم با صبر و مدیریت استراتژیک برنامه‌ها را جلو ببریم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کیان برنا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_تزریق چربی