جدیدترین آمار فروش فیلم‌ های روی پرده
۱۱۵۳۳۴
۲۴ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۴
۳۳۳۳
آخرین آمار فروش فیلم‌های در روی پرده در حالی اعلام شد که آمارها حکایت از افزایش فروش فیلم‌های مسعود کیمیایی و مهشید افشارزاده دارد.
خبرگزاری فارس: طبق اعلام مهدی صباغ‌زاده مدیرعامل شرکت پخش نیمروز فیلم سینمای «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» با در اختیار داشتن 33 سینما در کشور مجموعاً 260 میلیون تومان فروش کرده که 210 میلیون در تهران و 50 میلیون در سهم فروش این فیلم در شهرستان‌ها تا پایان روز پنج‌شنبه 22 خرداد بوده است.

همچنین براساس اعلام امیر قطبی از دفتر بخش فیلمیران فیلم سینمایی «متروپل» به کارگردانی مسعود کیمیایی با در اختیار داشتن 45 سالن سینما و 285 میلیون تهران و 135 میلیون در شهرستان و مجموعا 420 میلیون تومان فروش کرده است.

همچنین طبق اعلام سعید خانی از دفتر پخش نسیم صبا فیلم سینمایی «50 قدم آخر» به کارگرداین کیومرث پوراحمد و در اختیار داشتن 14 سالن شامل 10 سینما در تهران و 4 سینما در شهرستان‌ها، 26 میلیون تومان در تهران و 8 میلیون تومان در شهرستان و در مجموع 34 میلیون تومان فروش کرده است.

طبق اعلام محمدرضا صابری مدیرعامل شرکت تولید و پخش نورتابان، فروش فیلم سینمایی «پنج ستاره» با در اختیار داشتن 66 سینما از 600 میلیون تومان گذر کرد و این فیلم با در اختیار داشتن 22 سینما در تهران و 44 سینما در شهرستان‌ و فروش 22 میلیونی روز پنج‌شنبه در مجموع 620 میلیون تومان فروش کرده است.

همچنین طبق اعلام حبیب اسماعیلی مدیرعامل شرکت رسانه مولود فیلم سینمایی «زندگی جای دیگری است» با وجود از دست دادن سینما سرگروه همچنان 40 سینما در کشور در اختیار دارد که فروش این فیلم در تهران 488 رمیلیون تومان و در شهرستان 140 میلیون تومان که در مجموع 628 میلیون تومان فروش کرده است.

اسماعیلی همچنین با اشاره به مجوز شورای صنفی نمایش برای ادامه اکران «طبقه حساس» گفت:‌ طبقه حساس در حال حاضر 24 سینما در تهران به صورت تمام سانس، سانس فوق‌العاده و 25 سینما در شهرستان در اختیار دارد که مجموع فروش این فیلم به رقم 6 میلیارد و 50 میلیون تومان رسیده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج