شلاق؛ مجازات آزار زن میانسال
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۵۹۲۲
۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۳
۲۸۰۲
مردی که متهم است زنی را در قبرستان مورد آزار قرار داده است، به شلاق محکوم شد. متهم مدعی بود سال‌ها قبل عاشق شاکی بوده و وقتی شاکی او را رها کرده دچار افسردگی شده است.

شرق: مردی که متهم است زنی را در قبرستان مورد آزار قرار داده است، به شلاق محکوم شد. متهم مدعی بود سال‌ها قبل عاشق شاکی بوده و وقتی شاکی او را رها کرده دچار افسردگی شده است.

به گزارش خبرنگار ما رسیدگی به این پرونده با شکایت زن 40‌ساله‌ای به نام شهلا آغاز شد. او که به پلیس آگاهی رفته بود، در تشریح شکایتش گفت: سال‌هاست از همسرم جدا شده‌ام و همراه دختر ۹ساله‌ام زندگی می‌کنم. چند ماه قبل مادرم فوت شد و به‌همین‌خاطر من هر هفته پنجشنبه‌ها صبح زود بر سر مزار مادرم می‌رفتم. آخرین بار بر سر مزار مادرم رفته بودم که با سه مرد جوان روبه‌رو شدم. صبح زود بود و قبرستان خلوت. یکی از آنها ناگهان به سمتم حمله کرد و بر سر مزار مادرم بدون توجه به التماس‌هایم مرا آزار داد. همدستانش نیز او را نگاه می‌کردند.

با این شکایت ردیابی متهم آغاز و با اطلاعاتی که شهلا به مأموران پلیس داده بود، امید 33‌ساله بازداشت شد اما آزار زن میانسال را انکار کرد. امید در شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد و ادعای عجیبی را مطرح کرد.

در ابتدای جلسه شهلا درخواست اشد مجازات را مطرح کرد. او گفت: من صبح زود به سر مزار مادرم رفته بودم که امید به سمتم آمد و درباره علت فوت مادرم از من سؤال کرد. چون حالم خوب نبود و به‌شدت گریه می‌کردم، به من سیگار تعارف کرد. او پاکت آبمیوه‌ای به من داد که گمان می‌کنم حاوی مشروبات الکلی بود. پاکت آبمیوه را به من داده بود تا بتواند نقشه شیطانی‌اش را اجرا کند. بعد از خوردن آبمیوه امید یکباره به سمتم حمله‌ور شد و من را آزار داد. من از او شاکی هستم.

سپس امید به دفاع پرداخت و گفت: من شهلا را از چند سال قبل می‌شناختم. ما چندین سال قبل و هنگامی که شهلا به‌تازگی از همسرش جدا شده بود، با‌هم آشنا شدیم. قصد ازدواج با او را داشتم اما او به من خیانت کرد، به‌همین‌دلیل رابطه‌ام را با او تمام کردم. در این مدت مادرم فوت شد و من به افسردگی مبتلا شدم. چند‌ماهی بود معتاد شده بودم که با کمک خانواده‌ام به کمپ ترک اعتیاد رفتم و مواد مخدر را کنار گذاشتم. به‌تازگی با دختر جوانی که خانواده‌ام او را برای ازدواج به من معرفی کرده بودند، آشنا شده بودم و می‌خواستم زندگی‌ام را سروسامان بدهم که شهلا چنین شکایتی را علیه من مطرح کرد.

این متهم ادامه داد: من بعد از فوت مادرم هر‌روز قبل از طلوع خورشید به قبرستان می‌رفتم و سپس از آنجا راهی محل کارم می‌شدم. حتی نگهبان‌های قبرستان هم من را می‌شناسند. آن روز هم به همراه دوستم و برادرم بر سر مزار مادرم رفته بودم که با شهلا روبه‌رو شدم و با او صحبت کردم؛ اما صبح روز بعد او چنین شکایتی را علیه من مطرح کرد. من بی‌گناه هستم و شهلا برای اینکه زندگی من را خراب یا مجبورم کند تا رابطه‌ام را با او دوباره شروع کنم، چنین شکایتی را علیه من مطرح کرده است.

با ادعای این متهم، قضات وارد شور شدند و با توجه به مدرک‌های موجود در پرونده وی را از اتهام تجاوز به‌عنف تبرئه و او را به 80 ضربه شلاق محکوم کردند. با اعتراض شاکی به حکم، پرونده برای بررسی دوباره به دیوان عالی کشور فرستاده شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:24
Iran (Islamic Republic of)
10:51 - 1400/07/01
مگه ۴۰ سالگی میانسالیه؟؟
پاسخ ها
آزاد
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۰۱
دقیقا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
شاخه نبات_ فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک النا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کیان برنا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شاخه نبات_ فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو