قصاص؛ سرانجام قتل هولناک دوست صمیمی
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
دکتر ولدخانی_1
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۵۹۴۳
۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۹
۳۳۷۴
پسری جوان که 3سال پیش، دوست صمیمی‌اش را در پشت بام خانه‌شان به قتل رسانده بود، سحرگاه دیروز پای چوبه دار رفت و قصاص شد.

همشهری: پسری جوان که 3سال پیش، دوست صمیمی‌اش را در پشت بام خانه‌شان به قتل رسانده بود، سحرگاه دیروز پای چوبه دار رفت و قصاص شد.

این پرونده هجدهم تیر97 به جریان افتاد. آن روز رهگذران هنگام عبور از خیابانی در شرق تهران چشمشان به جسد جوانی افتاد که داخل جوی آبی افتاده بود. با انجام بررسی‌ها مشخص شد که قربانی با ضربات چاقو به قتل رسیده است و به دستور بازپرس جنایی جسد به پزشکی قانونی منتقل شد.

با پیدا شدن جسد، گروهی از کارآگاهان تحقیقات خود را برای کشف راز این جنایت آغاز کردند تا اینکه بیستم تیر‌ماه همان سال یعنی 2روز بعد از کشف جسد پسر جوان، زنی به کلانتری نبرد رفت و گفت که برادر28ساله‌اش از روز هفدهم تیرماه از خانه‌شان در شرق تهران خارج شده و دیگر بازنگشته است. مشخصاتی که او از برادرش می‌گفت با مشخصات ظاهری جسدی که داخل جوی آب پیدا شده بود مطابقت داشت.

قصاص؛ سرانجام قتل دوست صمیمی

به این ترتیب هویت مقتول شناسایی شد و خواهر وی در ادامه به مأموران گفت که برادرش با یکی از بچه‌های محل به نام حسین اختلاف داشته، به‌طوری که او چندین بار برادرش را تهدید به قتل کرده بود و احتمال دارد که عامل جنایت حسین باشد.

بیستم تیرماه همان سال حسین دستگیر شد اما قتل را انکار کرد و گفت: من با مقتول اختلاف داشتم اما در قتل او نقشی ندارم. روزهفدهم به‌دلیل اختلافاتی که با مقتول داشتم با هم برای دعوا قرار گذاشتیم اما همان روز به یک میهمانی دعوت شدم و نتوانستم سر قرار بروم و دیگر او را ندیدم تا اینکه شنیدم به قتل رسیده است.

سرنوشت عجیب مقتول

اظهارات مظنون و تحقیقات پلیس نشان می‌داد که وی در این ماجرا نقشی نداشته و در زمان جنایت در جای دیگری بوده است. بنابراین او آزاد شد و درحالی‌که تحقیقات در این پرونده جنایی ادامه داشت، یکی از دوستان مقتول به اداره دهم پلیس آگاهی تهران رفت و خودش را به‌عنوان قاتل معرفی کرد.

او مدعی شد که ناخواسته و در حالت مستی جان دوست صمیمی‌اش را گرفته است. متهم در بازجویی‌ها گفت: روز حادثه یعنی هفدهم تیر97 دوستم(مقتول) با جوانی به نام حسین که با او اختلاف و دشمنی داشت قرار دعوا گذاشته بود. برای اینکه او تنها نباشد، من نیز همراه وی به سر قرار رفتم. آن روز هر چه منتظر ماندیم حسین نیامد.وقتی دیدیم خبری از او نیست، به همراه مقتول به پشت بام خانه ما رفتیم و مشروبات الکلی مصرف کردیم.

آنقدر مست بودیم که اصلا متوجه نبودیم چه می‌گوییم. در عالم مستی شروع کردیم به کل کل کردن با یکدیگر. درحالی‌که کل کل می‌کردیم ناگهان عصبانی شدم و نفهمیدم چه شد که با چاقو ضربه‌ای به او زدم و همان ضربه باعث مرگ وی شد. وقتی به‌خودم آمدم متوجه شدم او فوت شده است.

من مانده بودم با یک جسد خونین. باید او را هر طور شده از خانه‌ام بیرون می‌بردم. به همین دلیل جسد را داخل پتو گذاشتم و شبانه آن را از خانه‌ام خارج کردم. جسد را داخل خودروی وانت خودم گذاشتم و در جوی آبی رها کردم. در این مدت فراری بودم اما به‌خاطر عذاب وجدانی که داشتم تصمیم گرفتم خودم را معرفی کنم.

متهم به قتل پس از بازسازی صحنه جنایت روانه زندان شد و پس از مدتی در دادگاه کیفری پای میز محاکمه رفت. قضات دادگاه وی را به قصاص محکوم کردند و حکم به تأیید قضات دیوان عالی کشور رسید. به این ترتیب پرونده به شعبه اجرای احکام دادسرای جنایی تهران فرستاده شد تا مقدمات اجرای حکم فراهم شود. پس از استیذان از رئیس قوه قضاییه و اصرار اولیای دم برای اجرای حکم قصاص، قاتل این پرونده جنایی سحرگاه دیروز در محوطه زندان رجایی شهر پای چوبه دار رفت و قصاص شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:12
Iran (Islamic Republic of)
09:57 - 1400/07/01
واقعا‌بایدخسته‌نباشیدگفت.بعد‌ازسه‌سال؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
انجمن پرستاری ایران_1
انجمن پرستاری ایران_3
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
انجمن پرستاری ایران_4
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
انجمن پرستاری ایران_2
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
شفا_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کلینیک النا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر