کاشانی: امیدوارم از پرسپولیس حمایت شود
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر ولدخانی_2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۶۰۳۰
۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۴
۱۱۸۰
عضو شورای شهر تهران و مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس گفت:امیدوارم بهترین تصمیم برای پرسپولیس گرفته شده و تیم حمایت شود.

خبرگزاری فارس: حبیب کاشانی که این روزها نامش در رسانه ها به عنوان یکی از گزینه های مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس مطرح شده اظهار داشت: قبل از هرچیز آرزو می کنم تیم محبوب و بزرگ پرسپولیس بتواند به عنوان نماینده ایران در دیدار با الهلال عربستان سربلند و پیروز میدان را ترک کند. اینکه باشگاه های ما نمی توانند میزبان شوند اتفاق خوبی نیست. نکته عجیب این است که تیم های عربستانی نه تنها به ایران نمی آیند بلکه ما محکوم به بازی در عربستان هم می شویم. برای جلوگیری از این اجحاف ها باید دیپلماسی ورزشی ما فعال تر باشد و سکوت نکرده و شفاف موضع گیری و احقاق حق کنیم.

وی ادامه داد: دیدار با الهلال هم با حضور تماشاگر برگزار می شود و امیدوارم پرسپولیس با درایت کادرفنی و حمایت هواداران و باشگاه بتواند در این بازی که فینال زودهنگام آسیا است سربلند و پیروز میدان را ترک کند.متاسفانه تیم پرطرفدار پرسپولیس در دو فصل اخیر حتی در یک بازی آسیایی هم میزبان نبوده اما توفیقات مهمی را رقم زده و این ارزش نتایج کادر فنی و بازیکنان عزیز را بیشتر می کند.

کاشانی درباره وضعیت مدیریتی پرسپولیس گفت: نکته مهمی که جا دارد به آن اشاره کنم این است که کاش آقای سمیعی در باشگاه می ماندند. ایشان دوران خوبی را طی کرده و با آرامش و بدون حاشیه کارها را پیش بردند و ای کاش شرایطی مهیا می شد که ایشان بمانند. نمی دانم چرا آقای سمیعی رفتند و چرا با استعفای شان موافقت شد اما ماندن ایشان می توانست به باشگاه کمک کند.

کاشانی درباره مصاحبه علی کریمی و همچنین حمایت علی دایی از خودش گفت: دلیل مصاحبه کردنم همین بود که از این عزیزان و بزرگان تشکر کنم. دایی و کریمی، اسطوره های فوتبال ایران و بسیاری از پیشکسوتان عزیز در مصاحبه ها و حرف های خود و همچنین جاهای دیگر حمایت هایی از بنده داشتند که این نظر لطف و محبت آنهاست. از تمامی عزیزانی که بنده را لایق دانستند بویژه این دو اسطوره پرافتخار نهایت تشکر را دارم

کاشانی درباره اظهارنظر صریح علی کریمی که به صراحت گفته کاشانی و دادکان بهترین گزینه ها برای مدیرعاملی پرسپولیس هستند گفت: علی آقا لطف دارند و این اظهارنظر مسئولیت بنده را بیشتر می کند. چون نام آقای دادکان مطرح است باید به صراحت بگویم که ایشان را گزینه اصلح تری نسبت به خود می دانم. ایشان تجربه و توان مدیریتی بالایی دارند و می توانند اتفاقات مهمی از جمله قهرمانی آسیا را رقم بزنند.

به هرحال امیدوارم که تیم پرسپولیس قبل از دیدار حساس با الهلال به خوبی حمایت شود.این مساله مهمی است. جا دارد به سهم خود و به عنوان یک هوادار از همه اعضای تیم تشکر کنم.انشاءالله این چالش ها مرتفع شود و تصمیمات خوبی هم از سوی وزارت ورزش برای مدیریت باشگاه اتخاذ شود. در مجموع وظیفه دانستم از همه ورزشی ها،فوتبالی ها و هواداران عزیزی که این روزها به بنده لطف داشته اند تشکر کنم. برای پرسپولیس و هوادارانش آرزوی موفقیت و بهترین ها دارم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:21
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_تزریق چربی
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کیان برنا_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کلینیک النا_فوتر