موضع صریح محرم درباره بازی دوستانه با پرسپولیس
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
دکتر استرکی_1
استخدام_1
استخدام_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
استخدام_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
استخدام_2
دکتر استرکی_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۶۰۶۹
۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۴
۲۰۴۰
محرم نویدکیا با استقبال از بازی دوستانه مقابل پرسپولیس می‌گوید که مسئولان دو تیم برای منافع شخصی نباید مردم را به جان همدیگر بیاندازند.

ورزش سه: در حاشیه بازی تیمهای سپاهان و گل‌گهر سیرجان، محرم نویدکیا در حالی که کیت مشکی رنگ تیمش را برتن داشت، مصاحبه ایستاده چند دقیقه‌ای را در شرایطی که اغلب دقایق آن را دست به سینه بود، انجام داد.

شاید مهمترین بخش صحبتهای نویدکیا مربوط به بازی دوستانه با پرسپولیس بود. جایی که سرمربی سپاهان از برگزاری این بازی استقبال و نسبت به واکنش تند برخی از هواداران سپاهان موضع گیری کرد. او همچنین به صحبت‌های مسئولان دو تیم در حاشیه بازی گذشته این دو تیم نیز اشاره کرد و با لحنی کنایی، گفت که طرفین نباید «خودشیرینی» کنند.

او همچنین به موضع برخی از مسئولان تیمهای پرطرفدار پرداخت و گفت که استفاده از جملاتی چون «من باید از تیمم دفاع کنم» فریب هواداران است و آنها را به جان همدیگر می‌اندازد. نویدکیا با اشاره به اینکه ممکن است صحبتهایش باعث ناراحتی طرفداران شود تاکید کرد که همیشه حرفی که به نظرش منطقی بیاید را خواهد زد.

مشروح این گفتگو را در ادامه می‌خوانید:

*طبیعی بود که بازی درگیرانه باشد

سرمربی سپاهان با اشاره به نمایش جدی هر دو تیم در بازی دوستانه عنوان کرد: می‌توانیم بگوییم دو تا از بهترین تیمهای ایران باهم بازی می‌کردند. اینها بازیکنان حرفه‌ای هستند و نمی‌خواهند به این راحتی بازی دوستانه را ببازیم و این به تیمشان شخصیت می‌دهد و طبیعی بود که بازی درگیرانه باشد. غیر از این هم انتظاری نیست، درست است که دوستانه بود اما دو تیم می‌خواستند از شخصیت تیمی‌شان دفاع کنند.

*شرایط ما روز به روز بهتر خواهد شد

وی در خصوص اردوی تیمش در تهران اظهار داشت: به خاطر این که من باید می‌آمدم کلاس، اردو را هم تهران گذاشتیم. خدا را شکر دو بازی خوب انجام دادیم و زمین خیلی خوبی هم توانستیم پیدا کنیم و از مسئولان پژوهشکده نفت هم تشکر می‌کنم بابت زمین خوبشان. اردوی خیلی خوبی بود و داریم شرایط بدنی بچه‌ها را روز به روز جلو می‌بریم و فکر کنم هرچه جلوتر هم برود، وضعیت بهتر خواهد شد.

*باید این فشار را در سپاهان تحمل کنیم

نویدکیا درخصوص عملکرد خوبش در فصل اول و ایجاد فشار زیاد رویش توضیح داد: کسانی که می‌آیند و مسئولیت تیمهایی مثل سپاهان، پرسپولیس، استقلال، تراکتور، فولاد و ذوب آهن که شانس قرارگیری در کورس قهرمانی را دارند، می‌پذیرند، این یک چیز طبیعی است که فشار رویشان باشد. اگر من مسئولیت سپاهان را پذیرفتم، باید این فشار را تحمل کنم. فکر کنم از امسال تیمی مثل گل گهر هم جزو مدعیان باشد.

*از پیشنهاد گل‌محمدی بدم نیامد

او در مورد بازی با پرسپولیس گفت: پیشنهاد آقای گل‌محمدی بود و من هم واقعیت بدم نیامد. با باشگاه صحبت کردم و آنها هم صحبت کردند و به این نتیجه رسیدیم که بازی سنگین انجام دهیم.

*به خاطر منافعمان خودشیرینی نکنیم

محرم نویدکیا همچنین افزود: فکر کنم ما سرمربی، مدیرعامل و سرپرست‌های تیم باید تنش‌ها را کمتر کنیم. فکر کنم با این بازی‌های دوستانه تنش‌ها کمتر خواهد شد و همین اتفاق برای ما و ذوب آهن هم افتاد. یک مقدار تنش بود و فکر کنم سال پیش 3-4 بار بازی کردیم. بعضی بازی‌ها را آنها بردند و یکی دو تا را ما. هرکس کار خودش را کرد و فکر کنم الان هم ماها به خاطر این‌که خودشیرینی نکنیم برای هواداران و نگوییم که ما چقدر هنرمند و قوی هستیم و این جملات "باید از تیمم دفاع کنم" را اگر از فوتبالمان حذف کنیم، فکر کنم مردم بیچاره راحت تر می‌توانند فوتبال نگاه کنند و ما به خاطر منافعمان مردم را به جون هم نندازیم.

*نباید حرفهای بی ربط بزنیم

او راجع به واکنشها به بازی دوستانه پرسپولیس - سپاهان عنوان کرد: من همیشه دلم خواسته حرفی که به ذهنم منطقی می‌آید بزنم. ممکن است بعضی از هواداران ما و هواداران پرسپولیس ناراحت شوند اما واقعیت فوتبال این است. ما باید فوتبال را رو به جلو ببریم. ما نمی‌توانیم بنشینیم ببینیم که مردم بهم توهین می‌کنند و حرفهای بی ربط می‌زنند و لذت فوتبال از استادیوم گرفته شود، به خاطر اینکه من مربی می‌خواهم یک برد بیشتر بیاورم تا همه برایم کف بزنند و بگویند چقدر مربی خوبی هستی. فکر کنم اگر برنامه‌ریزی‌ها درست باشد، نیازی نیست که آدم‌ها خودشان را شیرین کنند، به بقیه نشان دهند مربی، مدیر، سرپرست یا مدیرعامل خوبی است.

*بازیکن جدیدی نخواهیم خرید

سوال پایانی از محرم درباره اضافه شدن بازیکنی به تیمش بود که پاسخ داد: نه ما هیچ بازیکنی به تیممان اضافه نمی‌شود و هر بحثی هم که هست، رسانه‌ای است، اگر نه من بازیکن دیگری به تیم اضافه نمی‌کنم. آرتور [استپانیان] (فرزند لئون استپانیان پیشکسوت سپاهان) 20-21 ساله است و می‌بینیم که فوتبالیست بدی نیست و باید با او صحبت کنیم و به جمع بندی برسیم که ببینیم او را نگه داریم یا خیر.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
تاپ لپتاپ_1
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
تاپ لپتاپ_3
شیرآلات زمانی_4
تاپ لپتاپ_4
بهمن پور_داخلی4
تاپ لپتاپ_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
شفا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر عارفی - فوتر
شاخه نبات_ فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
کلینیک فرشته_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان