اظهارنظر فائزه هاشمی درباره دولت روحانی
۱۱۵۶۳۴
۲۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۵
۵۴۸۴ 
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی با اشاره به دوره یکساله فعالیت دکتر روحانی، گفت: این دولت وارث بسیاری از مشکلات گذشته است و این زمان برای ارزیابی عملکرد دولت یازدهم کافی نیست.
خبرگزاری ایرنا:  ˈفائزه هاشمیˈ شامگاه شنبه در آیین جشن ˈامید و انتظارˈ در محل باغ فین کاشان، اظهار داشت: باید به دولت تدبیر و امید برای شناسایی ، تحلیل و دستیابی به راه های برون رفت از مشکلات سیاسی و اقتصادی گریبانگیر کشور، فرصت بیشتری داد.

وی تصریح کرد: علیرغم اینکه دولت یازدهم در سیاست خارجی و مذاکرات با آمریکا و از نظر اقتصادی در مسیر خوبی حرکت کرده، اما به سرانجام رساندن تفکرات دولت تدبیر و امید نیازمند زمان بیشتر است.

هاشمی همچنین وحدت را مهمترین دلیل پیروزی اصلاح طلبان در انتخابات 24 خرداد سال گذشته ریاست جمهوری دانست و گفت: این انتخابات به ما نشان داد که وحدت اصلاح طلبان و مردم و تمام کسانی که دغدغه آزادی و حقوق بشر دارند، علیرغم ناملایمات می تواند موجب برداشتن گام های بزرگی شود.

وی، ایستادن بر سر آرمان ها و ایده ها و هزینه هایی که گذشتگان ما دادند را در این پیروزی نقش آفرین دانست.

به گفته این فعال سیاسی، در برخی زمینه ها نیز ایراداتی به این دولت هست که نیاز به فرصت و زمان بیشتر برای برطرف شدن است.

وی خاطرنشان کرد: در وزارت علوم ، فرهنگ و ارشاد اسلامی و بهداشت قدم های خوب و مثبتی در این دولت برداشته شده است.

هاشمی با بیان این که موانع بر سر راه دولت زیاد است، افزود: مقاومت در برابر این فشارها و موانع، حمایت های مردمی را نیاز دارد.

وی تاکید کرد: مطالبات از دولت باید معقول و منطقی باشد و راز ماندگاری در تدریجی بودن اصلاحات سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی است.

وی به انتخابات سال آینده مجلس نیز اشاره کرد و افزود: وحدت اصلاح طلبان در این انتخابات بسیار مهم است و اگر مجلس همفکر و همراه دولت باشد، می تواند به عنوان بازوی دولت عمل کند.

هاشمی گفت: آفتی که اصلاح طلبان را تهدید می کند، این است که وحدتشان را از دست بدهند.

به گفته وی، یکی از شاخص های توسعه، حضور و مشارکت زنان در عرصه های مدیریتی و تصمیم گیریهای جامعه است.

برگزاری جشن ˈامید و انتظارˈ با حاشیه هایی همراه بود:

پرچم های کوچکی با سه رنگ پرچم ایران به هر یک از شرکت کنندگان در مراسم اهدا شد.

در ابتدای مراسم ˈعلی فلاحیانˈ دبیر حزب توسعه و اعتدال کاشان سخنرانی کرد و خواستار تسریع در تغییرات مدیریتی همسو با سیاست های دولت تدبیر و امید شد.

خبرنگاران خبرگزاری ها و نشریات محلی در باغ فین حضور داشتند که مسوولان برگزاری با اختصاص جایگاهی مناسب در روند پوشش اخبار آنها را همراهی کردند.

ˈفائزه هاشمیˈ قبل از آغاز سخنرانی یاد و خاطره ˈامیرکبیرˈ را که در باغ فین کاشان به شهادت رسید، گرامی داشت و او را از مردان اسطوره ای ایران نامید.

علاوه بر اجرای موسیقی زنده برگرفته از سرودهای ملی، نماهنگ ˈنوسفرˈ که به مناسبت پیروزی دولت دکتر روحانی ساخته شده بود، به همراه کلیپی از فعالیت مردم کاشان در انتخابات سال گذشته در حمایت از دولت تدبیر و امید برای شرکت کنندگان پخش شد.

آیین گرامیداشت نخستین سالروز پیروزی دولت تدبیر و امید از سوی حزب اعتدال و توسعه، ستاد مرکزی دکتر حسن روحانی و بنیاد تدبیر و امید ایرانیان کاشان برگزار شد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج