وکیل بگیرید و خودرو خودتان را بفروشید
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
کلاسینو_1
ریزخور_1
لاله زار مال_1
زمردی_داخلی1
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نداف کرمانی 1
دکتر نداف کرمانی 3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_3
زمردی_داخلی3
کلاسینو_3
سفیر بار ساقدوش_3
زمردی_داخلی4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
سفیر بار ساقدوش_4
ریزخور_4
کلاسینو_4
دکتر نداف کرمانی 4
سفیر بار ساقدوش_2
ریزخور_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی 2
کلاسینو_2
زمردی_داخلی2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۶۱۲۰۱
۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۳
۲۲۹۸
کسانی که می‌خواهند خودروی خود را به فروش برسانند، می‌دانند که در اولین گام به قول معروف داشتن مظنه بسیار مهم است؛ اگر فروشنده از قیمت خودروی خود اطلاع دقیقی نداشته باشد و بخواهد به روش سنتی (فروش خودرو در بازار و از سوی نمایشگاه داران) خودروی کارکرده و یا حتی صفر خود را به فروش برساند.

برترین‌ها: کسانی که می‌خواهند خودروی خود را به فروش برسانند، می‌دانند که در اولین گام به قول معروف داشتن مظنه بسیار مهم است؛ اگر فروشنده از قیمت خودروی خود اطلاع دقیقی نداشته باشد و بخواهد به روش سنتی (فروش خودرو در بازار و از سوی نمایشگاه داران) خودروی کارکرده و یا حتی صفر خود را به فروش برساند، برخی‌ها او را دوره و در نهایت قیمتی را به فروشنده ارایه می‌کنند که تنها برای خریدار خاص بازار و نه مصرف کننده سود چند میلیونی دارد. تجربیات از این دست کم نیست و خیلی از فروشندگان و حتی خریداران خودروها به‌واسطه حضور واسطه‌ها و دلالان متضرر شدند. من و شما هم خیلی این تجربه را لمس کرده یا حداقل شنیده‌ایم.

وکیل بگیرید و خودرو خودتان را بفروشید

از طرفی پاسخ دادن به تعداد زیادی تماس مشتریان که خیلی از آن‌ها هم خریدار نیستند و صرفا می‌خواهند قیمت بگیرند، دردسری است که وقت و انرژی زیادی از ما می‌گیرد. واقعیت این است که اکثر ما نه تخصص لازم در شناسایی ایرادات خودرو را داریم، نه با این قیمت‌ها می‌توانیم ریسک کنیم و نه وقت و حوصله داریم که مدام تلفن به‌دست با خریدار سروکله بزنیم. پس راه حل چیست؟

فروش بدون دردسر و بدون ریسک

هم‌اکنون سرویس‌هایی برای کارشناسی و فروش سفارشی خودرو وجود دارد که به راحتی و بدون نگرانی می‌توانید از طریق آن‌ها خودروی‌تان را بفروشید. احتمالا نام سرویس «کارنامه» را شنیده‌اید که یکی از خدمات سایت دیوار در حوزه خودرو است. یکی از سرویس‌های کارنامه، خدمات فروش سفارشی است که رایگان و بدون دردسر خودروی شما را به‌قیمت روز می‌فروشد. پس از ثبت درخواست شما در سایت یا اپلیکیشن کارنامه، کارشناسان آن در همه مراحل فروش کنار خریدار و فروشنده هستند تا با خیالی آسوده معامله خود را انجام دهند و به فروشنده، کمک می‌کنند تا خودروی خود را در شرایط امن، منصفانه و در سریع‌ترین زمان ممکن به فروش برساند.

روند کار چگونه است؟

کارشناسان «کارنامه» در بازه زمانی که کاربر انتخاب کرده است با وی تماس می‌گیرند تا هماهنگی‌های لازم برای کارشناسی دقیق خودرو انجام شود. وقتی فروشنده خودرو از این مرحله عبور کرد (پس از بازدید فنی توسط کارشناسان «کارنامه») از قیمت کارشناسی و منصفانه مطلع می‌شود. پس از توافق بر سر قیمت فروش، آگهی کاربر روی صفحه «کارنامه» و دیوار و در صورت نیاز در سایر پلتفرم‌های مجاز نمایش داده می‌شود.

در روش‌های سنتی کارشناسی خودرو توسط افراد خبره شامل انواع و اقسام روشهای تست رنگ، کارشناسی‌های فنی و تست رانندگی می‌شود که هر کدام از اینها ممکن است مشکلاتی را برای فروشنده ایجاد کنند اما در فروش سفارشی در یک جلسه و توسط کارشناس خبره آموزش‌دیده به راحتی انجام می‌پذیرد.

یک نکته دیگر اینکه، با تنوع زیاد خودروهای موجود در بازار و نوسانات شدید قیمت خودرو پیدا کردن قیمت منصفانه برای جلوگیری از متضرر شدن بسیار حیاتی است. «کارنامه» با اطلاع دقیق از شرایط بازار، و دسترسی به آمار آگهی‌های منتشر شده در پلتفرم‌های مجازی مانند دیوار، قیمتهای معاملاتی و به روز می‌تواند به طور کامل این دغدغه را رفع کند. تمام این خدمات در کارنامه رایگان است و هزینه‌ای دریافت نمی‌شود.

کارشناس فروش بعد از پیدا کردن خریدار بالقوه، هماهنگی قرار بازدید خودرو را با طرفین انجام می‌دهد. برای حفظ امنیت معامله، کارشناسان «کارنامه» فروشنده و خریدار را در قرارهای بازدید همراهی و راهنمایی می‌کنند. حضور کارشناسان «کارنامه» در قرار بازدید این اطمینان را برای دو طرف ایجاد می‌کنند که تمام موارد معامله، چه از جنس موارد بدنه و فنی خودرو و چه از جنس موارد حقوقی انجام معامله، ایمن، آسان و مطمئن پیش می‌رود.

یعنی شما یک وکیل دارید که همه کار را انجام می‌دهد و شما فقط می‌روید یک امضا می‌کنید و پول را تحویل می‌گیرید! در انتهای کار هم علاوه بر اینکه مبایعه‌نامه شما توسط کارشناسان کارنامه تنظیم می‌شود که مشکل حقوقی پیش نیاید، سلامت فنی و بدنه خودرو مطابق با شرایط کارشناسی خودرو تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان بیمه ایران می‌شود که باعث اطمینان خاطر او و کمک به جذابیت خرید خودروی فروشندگان می‌شود.

سرویس فروش سفارشی پس از استقبال بسیار زیاد در شهر تهران هم اکنون در شهرهای کرج، اصفهان، شیراز و مشهد نیز فعال است. نظرسنجی‌های انجام شده از مشتریان توسط «کارنامه» حکایت از میزان رضایت بیش از ۹۰ درصدی از سرویس فروش سفارشی داشته است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
عارفی_1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
خرید باکس 1
سوییچ ایران_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
عارفی_3
سوییچ ایران_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شیرآلات زمانی_3
خرید باکس 3
دکتر نائبی_3
خرید باکس 4
شیرآلات زمانی_4
عارفی_4
سوییچ ایران_4
دکتر نائبی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
خرید باکس 2
دکتر نائبی_2
سوییچ ایران_2
عارفی_2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر کاشت ابرو
زمردی_فوتر اصلی
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک النا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_تزریق چربی