استقلال، چشم انتظار هوادار
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
زمردی_داخلی1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نداف کرمانی 1
لاله زار مال_1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
ریزخور_1
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_3
کلاسینو_3
دکتر نداف کرمانی 3
زمردی_داخلی3
ریزخور_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر نداف کرمانی 4
سفیر بار ساقدوش_4
لاله زار مال_4
زمردی_داخلی4
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_4
کلاسینو_4
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نداف کرمانی 2
اپیلاسیون نانا 2
ریزخور_2
لاله زار مال_2
زمردی_داخلی2
کلاسینو_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۶۲۷۱۷
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۴
۵۴۴
اولین تقابل لیگ بیست و یکم با تیمی است که تازه به لیگ برتر آمده و قاعدتاً استقلال به دلیل فاصله‌ای که میان بازیکنانش با بازیکنان حریف است، باید برنده از میدان اول خارج شود.

ایران ورزشی: اولین تقابل لیگ بیست و یکم با تیمی است که تازه به لیگ برتر آمده و قاعدتاً استقلال به دلیل فاصله‌ای که میان بازیکنانش با بازیکنان حریف است، باید برنده از میدان اول خارج شود. با این حال اما فوتبال قواعد نانوشته و موهومی دارد که ممکن است موجب خلق نتایجی شود که در مخیله هیچ‌کس نمی‌گنجد. بخصوص اینکه خود استقلال با تغییرات محسوسی گام به لیگ بیست و یکم می‌گذارد و احتمالاً برای ایجاد هماهنگی مطلوب باید هفته‌ها منتظر باشد.

استقلال در لیگ بیستم مهدی قایدی، شیخ دیاباته، فرشید اسماعیلی، مسعود ریگی، محمد نادری و هرویه میلیچ را به عنوان عناصر تأثیرگذار در ترکیب خود می‌دید اما در فصل جدید چهره متفاوتی از آبی‌ها وارد لیگ خواهد شد و بخش اعظمی از بازیکنان اثرگذار فصل قبل دیگر در ترکیب این تیم دیده نمی‌شوند.

هماهنگی با ترکیب جدید بدون شک مستلزم وقت و زمان مناسب است و استقلال که در انجام بازی‌های تدارکاتی نیز در مضیقه بود و نتوانست بازی‌های آنچنانی را برگزار کند احتمالاً هفته‌های نخست را باید با نیت کسب هماهنگی گام به لیگ بگذارد و هیچ بعید نیست که آن فوتبال رو به جلویی که انتظار می‌رود را از استقلال نبینیم.

در این شرایط فرهاد مجیدی باید استراتژی کسب نتیجه را در اولویت قرار دهد و به جای ارائه فوتبالی به ظاهر زیبا بیشتر به دنبال کسب امتیاز باشد تا تیمش از لحاظ امتیازی نسبت به سایر مدعیان عقب نیفتد.

در فصول گذشته استقلال همواره چوب از دست دادن امتیاز در هفته‌های آغازین را خورد و نتوانست به خوبی اندوخته جمع کند. یکی از مهم‌ترین دلایل قهرمان نشدن استقلال در حقیقت آسان گرفتن هفته‌های نخست است و در کنار آن حفظ نکردن یک روند متعادل و با ثبات. بدون شک اگر مجیدی که از آجورلو به شدت راضی است و بارها در مصاحبه‌هایش این موضوع را اعلام کرده باید از همین هفته‌های نخست با هیبت یک تیم مدعی قهرمانی گام به لیگ برتر بگذارد تا استقلال به مانند سال‌های قبل حسرت قهرمان نشدن را نخورد.

استقلال عصر امروز به احتمال بسیار زیاد از سید‌حسین حسینی در قفس توری بهره خواهد گرفت. با توجه به اتفاقاتی که در ماجرای مظاهری رخ داد و مهم‌تر دیر اضافه شدن او به تمرینات بعید است سرمربی استقلال از مظاهری بهره بگیرد. در خط دفاع نیز بازی با آرایش 3 دفاع قطعی به نظر می‌رسد. مرادمند، یزدانی و یکی از میان آغاسی یا دانشگر در خط دفاع می‌ایستند.

در خط میانی هم باید احتمال حضور نیک‌نفس، رضاوند، غفوری، حسین‌خانی و سلمانی را بیش از دیگران دانست. بابک مرادی نیز یکی از گزینه‌ها است. یامگا نیز ممکن است دقایقی به بازی گرفته شود.

در خط آتش هم زوج مطهری و قاسمی‌نژاد شانس بالایی برای حضور در ترکیب استقلال دارند. البته در روزهای اخیر بحث محرومیت امین قاسمی‌نژاد نیز در رسانه‌ها مطرح شد اما به نظر می‌رسد که باشگاه استقلال بتواند در این برهه موافقت باشگاه مشهدی را برای استفاده از این مهاجم بگیرد.

چنانچه هر اتفاق دیگری رخ دهد مجیدی از سبحان خاقانی یا آرمان رمضانی بهره خواهد گرفت و استقلال با آرایش 3-4-3 در میدان نخست لیگ برتر دیده خواهد شد.

لحظه‌شماری برای بازگشت تماشاگران

نام حریف امروز استقلال اما ناخودآگاه هر شنونده را متوجه هواداران استقلال می‌کند. آنها که زمان قابل توجهی است به دلیل شیوع ویروس کرونا مجوز حضور در ورزشگاه‌ها را نیافته‌اند. خبر رسیده که سازمان لیگ با حضور تماشاگران موافق است اما اینکه امروز تماشاگران بتوانند در ورزشگاه حاضر شوند روشن نیست. بدون شک اگر استقلالی‌ها به ورزشگاه بروند حال و هوای تازه‌ای به این بازی تزریق خواهد شد و استقلال جان تازه‌ای خواهد گرفت اما چنانچه در هفته‌های آتی نیز هواداران جواز حضور در ورزشگاه را پیدا کنند، به هر حال خبر خوشایندی برای استقلال خواهد بود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_1
خرید باکس 1
سوییچ ایران_1
دکتر نائبی_1
عارفی_1
عارفی_3
شیرآلات زمانی_3
خرید باکس 3
سوییچ ایران_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
عارفی_4
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
شیرآلات زمانی_4
خرید باکس 4
خرید باکس 2
شیرآلات زمانی_2
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
دکتر نائبی_2
عارفی_2
قالیشویی بانو_فوترموبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
کلینیک النا_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
شاخه نبات_ فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو