ماجرای عجیب ابراهیم شکوری و پرسپولیس
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ریزخور_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_1
ریزخور_3
کلاسینو_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
سفیر بار ساقدوش_3
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_4
لاله زار مال_4
سفیر بار ساقدوش_4
ریزخور_2
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
سفیر بار ساقدوش_2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۶۳۵۰۰
۰۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۰
۱۴۳۸
معاون سابق پرسپولیس درحالی که از ادامه کار در این باشگاه استعفا کرد، اما شواهدی دریافتی از رفتار‌های او نشان می‌دهد که می‌خواهد بازگردد.

خبرگزاری فارس: ابراهیم شکوری در زمان مدیریت جعفر سمیعی در پرسپولیس، به عنوان معاون باشگاه انتخاب شد اما با آغاز زمزمه های جدایی سمیعی از حمع سرخپوشان، به یکباره اعلام کرد سرباز است و باید زمان باقیمانده از خدمتش را بگذراند و نمی تواند کنار باشگاه باشد. در نتیجه، سمت او از معاون به مشاور تغییر پیدا کرد.

درحالی که پرسپولیس روزهای مهم نقل و انتقالات را در پیش داشت اما باز شاهد بودیم که شکوری به عنوان مشاور همچنان در امور مدیریتی فعال است. در نهایت، بعد از استعفای سمیعی از مدیرعاملی پرسپولیس، شکوری هم اعلام کرد که دیگر در این باشگاه نمی ماند.

اما رفتارهای شکوری در ادامه چیز دیگری نشان داد و با توییت ها و مصاحبه هایی که از وی منتشر می شد، مشخص بود که تمایل زیادی به ادامه کار دارد. وی با این رفتارها، این سوال را برای مخاطبان و علاقمندان این تیم ایجاد می کند که اگر مایل به کار در پرسپولیس بود، چرا اعلام کرد که با رفتن سمیعی دیگر نمی خواهد به فعالیت خود ادامه دهد و در این باشگاه بماند؟

چه موضوعی در پرسپولیس وجود دارد که برخی مدیران و معاونان جدا شده، به هر شکلی سعی دارند بار دیگر به این باشگاه بازگردند؟ چرا وقتی مدیری به هر دلیلی از مجموعه ای جدا شده، هر روز در مورد مسائل باشگاه واکنش نشان می دهد؟

روز گذشته هم به شکل عجیبی خبری در فضای مجازی پیچید مبنی بر اینکه شکوری گزینه مدیرعاملی پرسپولیس شده است. جالب است که خود او این موضوع را تکذیب کرد اما در اتفاقی جالب تر و قابل تامل، بعد از بازی مقابل فولاد که با برد این تیم به پایان رسید، برخی بازیکنان با انتشار عکس شکوری، از وی حمایت کردند که در راس آنها سیدجلال حسینی کاپیتان تیم بود.

رفتاری عجیب و سئوال برانگیز از سوی بازیکنان که ابهامتی را در پی داشت. البته نکته جالب تر اینکه دقایقی بعد، این استوری های حمایتی از صفحات شخصی این بازیکنان پاک شد. آیا نباید برای این رفتارهای عجیب و چنین نمایش و شوافی که برخی مدیران جداشده انجام می دهند، دچار تردید شد؟

در همین زمینه محمود کلهر پیشکسوت پرسپولیس به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت: برای من همه افراد قابل احترام هستند اما چندین سال است که این باشگاه دچار این معضل است. حضور افراد به خاطر رفاقت در راس امور، همیشه مشکل ساز شده است. این افراد به باشگاه می آیند تا کار خودشان را انجام دهند. این اتفاقات برای باشگاهی مثل پرسپولیس خوب نیست. این مسیر درستی نیست. اولین ضربه بابت چنین تصمیم گیری هایی که برپایه رفاقت است، به هواداران می خورد.

وی افزود: متاسفانه در فدراسیون فوتبال هم انتخاب ها بر اساس روابط است. وقتی در فدراسیون چنین اتفاقی می افتد، در باشگاهی مثل پرسپولیس هم رخ می دهد.

وی در پاسخ به اینکه به نظر شما چرا باید بازیکنان خود را درگیر چنین مسائلی کنند، گفت: تا زمانی که چارت درستی در باشگاه ها ایجاد نشود، شاهد این مسائل هستیم. در جایی که یحیی گل محمدی با این همه مشکلات توانسته کارش را پیش ببرد، نباید بگذاریم این مسائل حاشیه ای به تیم لطمه بزند. واقعا از وزارت ورزش توقع داریم که مدیران را بر پایه تخصص و دانش انتخاب کند. سجادی خودش یک مدیر ورزشی است و شرایط و محیط را بهتر از هر کسی می داند. هواداران پرسپولیس واقعا نباید صدمه بخورند. آنها در بدترین روزها، کنار تیم بودند و اکنون تیم نباید اسیر این حواشی شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
ادیب_1
دکتر نائبی_1
عارفی_1
سوییچ ایران_1
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_3
خرید باکس 3
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
ادیب_3
عارفی_3
ادیب_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_4
دکتر نائبی_4
عارفی_4
خرید باکس 4
شیرآلات زمانی_4
عارفی_2
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
سوییچ ایران_2
خرید باکس 2
ادیب_2
شیرآلات زمانی_2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تنورستان_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_تزریق چربی موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
شفا_فوتر
کالازم_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کلینیک النا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تنورستان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
انجمن پرستاری ایران_فوتر
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
اورانوس_فوتر2
فنی آتل_فوتر