پدرزن طناب دار را دور گردن داماد انداخت
۱۱۶۴۹
۲۷ مهر ۱۳۹۰ - ۱۹:۳۰
۱۲۵۱۳ 
معاون دادستان شيراز افزود: قاتل با سوءاستفاده از اعتماد مقتول حدود ساعت 11:30 صبح وارد منزل او شده و با استفاده از يك تبر مرتكب قتل فجيع شده بود.
فردي كه خواهر همسرش را كشته و دو فرزند او را مجروح كرده بود، به دار مجازات آويخته شد.

 معاون دادستان عمومي و انقلاب شيراز ـ در جمع خبرنگاران با اشاره به اين جنايت تصريح كرد: «كورش.الف» در آذرماه سال گذشته خواهر همسرش با هويت «فرزانه.ف» را به قتل رسانده و بعد از مثله كردن مقتول، طلاهايش را به سرقت برده بود.

وي ادامه داد: متهم بعد از قتل خواهر همسرش دو كودك او به‌نام‌هاي «آريا» و «آرسه» را كه يكي 6 ساله و ديگري 9 ماه بود، به‌شدت مضروب كرده و متواري شده بود.

معاون دادستان شيراز افزود: قاتل با سوءاستفاده از اعتماد مقتول حدود ساعت 11:30 صبح وارد منزل او شده و با استفاده از يك تبر مرتكب قتل فجيع شده بود.

بحريني علت مرگ مقتول را وارد آمدن چندين ضربه تبر از پشت به سر مقتول اعلام و خاطرنشان كرد: قاتل پس از قطع دست مقتول از ناحيه مچ، طلاهاي وي را به سرقت برده بود. او چندين ضربه نيز به سر پسربچه 6 ساله و چندين ضربه تبر به سر دختربچه 9 ماهه وارد كرده بود كه اين ضربات باعث ايراد آسيب‌هاي جدي به اين دو كودك بي‌گناه شده بود اما آنان جان به‌در بردند و كودك 6 ساله به‌عنوان شاهد ماجرا، موضوع را براي ديگران تعريف كرد و در واقع او باعث كشف ماجرا شد.

وي گفت: شعبه دوم دادگاه كيفري استان فارس در كوتاه‌ترين زمان ممكن به پرونده اين متهم رسيدگي و حكم قصاص را صادر كرد كه اين راي پس از تاييد از سوي ديوان عالي كشور و طي تشريفات قانوني، توسط پدر مقتول به مرحله اجرا درآمد.

منبع: ایسنا

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران


انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:23 - 1390/07/28
من جای قاضی بودم دستور میدادم با تبر قاتل را زنده زنده به تکه های 20 سانتی تبدیل کنند و اعضای تکه شده را عنوان غذا جلوی سگ بیندازند.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:28 - 1390/07/28
واقعا خیلی خبر بدی بود بخدا گریم گرفت.آخه بچه ی 6ساله یا بچه 9ماهه چرا باید از این حیوون کتک بخورند اعدام براش کم بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:39 - 1390/07/30
اين مرد كه ادم نبوده خدا را شكر كه قانون هست ولي مردن براي چنين گرگ صفت زود بود بايد زجر كش ميشد تا ميمرد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:14 - 1390/07/30
این زنگ خطریست برای جامعه که بایدولتمردان این معضل راریشه یابی کنندوگرنه میاید آنروز که مادرهم ازترس دربروی فرزندش نگشاید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج