آنتیگا: بازی سختی دربرابر ایران داریم
۱۱۸۷۹۶
۰۶ تير ۱۳۹۳ - ۰۱:۲۲
۹۰۹۳ 
سرمربی تیم ملی والیبال لهستان گفت: دیدارهای هفته ششم لیگ جهانی یک آزمایش واقعی برای دو تیم است که باید از آن پیروز خارج شوند.
خبرگزاری ایرنا: استفان آنتیگا روز پنج شنبه در نشست خبری قبل از بازی تیم های ایران و لهستان در هفته ششم لیگ جهانی والیبال افزود: با توجه به شرایط دو تیم که می خواهند صعود کنند، بازی خوبی شاهد خواهیم بود و امیداورم اینگونه باشد.

وی با بیان اینکه ایران خیلی خوب و در سطح بالا بازی می کند، گفت: انتظار بازی سختی در برابر این تیم داریم.

سرمربی تیم ملی والیبال لهستان در باره آخرین وضعیت این تیم افزود: رضایت کامل از وضعیت میزبانی ایران دارم. یک جلسه تمرین داشتیم و همه چیز خوب است. سه بازیکن مصدوم داریم که یکی از ناحیه مچ و دو بازیکن دیگر نیز از ناحیه کمر رنج می برند.

وی با بیان اینکه هدف تیم لهستان آمادگی برای قهرمانی جهان است، گفت: در مسابقات قهرمانی جهان میزبان هستیم و در لیگ جهانی برای محک زدن و شناسائی مشکلات تیم حضور یافتیم.

این مربی فرانسوی تیم ملی لهستان در باره احتمال صعود تیم ملی والیبال فرانسه از دسته دو لیگ جهانی به مرحله نهایی گفت: فرمول بازی ها تغییر کرده است؛ الان ترکیب هر گروه متفاوت است. آینده خوبی در انتظار این تیم است، اما نمی توانم چیزی خاصی در باره این تیم بگویم. چون تمام تمرکز من بر روی تیم لهستان است.

آنتیگا در باره تغییرات چند سال گذشته کادر فنی تیم لهستان و تاثیر آن در این تیم، گفت: امیدوارم تغییرات تاثیر خوبی در این تیم گذاشته باشد. اکنون تیم های خوب والیبال در جهان بیشتر شده است که به نظر من نوسانات تیم لهستان به دلیل این قائده کلی است. همچنین هر ساله بازیکنان جدید وارد تیم لهستان شدند که ایجاد هماهنگی بین بازیکنان و کادر فنی را سخت می کند.

تیم ملی والیبال ایران در چارچوب هفته ششم لیگ جهانی روزهای جمعه و یکشنبه ششم و هشتم تیرماه در سالن 12 هزار نفری آزادی به مصاف تیم ملی والیبال لهستان می رود.

ملی پوشان ایران در حال حاضر با 13 امتیاز در رتبه دوم لیگ جهانی والیبال قرار دارند و در صورت کسب پنج امتیاز در چهار بازی آینده خود صعودش به مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال قطعی است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج