کواچ: عصبانی‌ام!
۱۲۱۲۴۹
۱۵ تير ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۲
۴۹۲۵ 
سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از باخت مقابل لهستان گفت: نمی دانم چرا بازیکنانم نتوانستند در جو سالن حریف بازی خود را انجام دهند و از این موضوع عصبانی هستم.
ایسنا: سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از باخت مقابل لهستان گفت: نمی دانم چرا بازیکنانم نتوانستند در جو سالن حریف بازی خود را انجام دهند و از این موضوع عصبانی هستم.

 اسلوبودان کواچ پس از باخت مقابل لهستان اظهار کرد: روز گذشته گفتم تیم ما بد بازی کرد اما امروز دیگر نمی دانم چه بگویم. من خیلی عصبانی هستم. سرویس های لهستان امروز خیلی خوب بود. آن ها امروز 9 سرویس مستقیم گرفتند و تنها 12 اشتباه داشتند. محاسبات آنها بسیار عالی بود. من می دانم مشکل اصلی تیم ما چه بود. ما دریافت های بدی داشتیم. ما امشب تیم بزرگی را دیدیم و این چیزی است که می توانم بگویم.

وی افزود: ما نتوانستیم تیم را از نظر ذهنی مدیریت کنیم. ما در شرایطی بازی می کردیم که از صعود به دور بعدی مسابقات مطمئن بودیم. ما نتوانستیم بهترین بازی خود را انجام دهیم و جنگنده کار کنیم. من مدت زیادی نیست که با بازیکنان ایران کار می کنم و هنوز نمی دانم که دقیقا چه چیزی در سر آن ها می گذرد. من نمی فهمم چرا در جو سالن نتوانستند بهترین نمایش خود را اجرا کنند. من واقعا این موضوع را متوجه نمی شوم و فکر می کنم باید بیشتر روی آن کار کنیم.

کواچ در پایان گفت: این دروغ است اگر بگویم که ما می خواستیم در دور بعدی با برزیل بازی کنیم.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج