قتل هولناک زن توسط ضربات متعدد چاقو
۱۲۶۴۳
۱۰ آبان ۱۳۹۰ - ۰۸:۵۶
۲۵۴۱ 
مردي بعد از مشاجره با همسر سابقش او را با 30 ضربه چاقو به قتل رساند و گريخت.
 مردي بعد از مشاجره با همسر سابقش او را با 30 ضربه چاقو به قتل رساند و گريخت.

 بعد از ظهر روز يكشنبه زني با ماموران پليس 110 تماس گرفت و وقوع يك قتل را گزارش داد. اين زن كه صدايش به شدت مي‌لرزيد و ترسيده ‌بود، گفت قصد داشت در ماجرا دخالت كند و مقتول را نجات دهد، اما قاتل او را با چاقو تهديد كرده‌‌ است و اگر ماموران به موقع نرسند او فرار خواهد كرد.

اپراتور مركز پس از دريافت اين گزارش 110 موضوع را به كلانتري گلبرگ خبر داد و ماموران به محل حادثه اعزام شدند. آنها وقتي رسيدند كه قاتل از محل فرار كرده ‌بود اما جسد مقتول كه زني جوان به نام زهرا بود، غرق در خون روي زمين افتاده بود.

پليس به بازپرس كشيك قتل خبر داد و با توجه به دستور رسيده، جسد به پزشكي قانوني انتقال داده ‌شد. بررسي‌هاي كارآگاهان نشان داد، مقتول زني 37ساله به ‌نام زهراست كه سه‌ ماه قبل از شوهرش حميد جدا شده و روز حادثه براي ديدن پسرش به نام اميد به خانه او رفته‌ بود كه در آنجا به‌علت نامعلومي با حميد درگير شد و با ضربات چاقوي اين مرد به قتل رسيد.

آن‌طور كه شاهدان عيني به پليس خبر دادند، حميد بعد از وارد آوردن ضربات چاقو از خانه فرار كرد.
ماموران در اولين گام دو زن همسايه را كه شاهد اين ماجرا بودند، مورد بازجويي قرار دادند. اين دو زن گفتند: با صداي درگيري از خانه بيرون آمديم ما زهرا را مي‌شناختيم او تا چند ماه قبل با شوهرش زندگي مي‌كرد اما مدتي بود كه از هم جدا شده‌ بودند. آن روز وقتي صداي درگيري را شنيديم، متوجه شديم باز حميد و زنش دعوا مي‌كنند.

وقتي بيرون آمديم، ديديم حميد با چاقويي خون‌آلود در پاگرد ايستاده ‌است. خواستيم جلو برويم كه ما را تهديد كرد و گفت اگر جلو بياييد شما را هم مي‌زنم. او پشت‌سر هم بر بدن زهرا ضربه وارد مي‌كرد. زهرا اول جيغ كشيد اما وقتي ضربات بعدي بر بدنش وارد شد ديگر نتوانست واكنشي نشان‌بدهد و بي‌حالي روي زمين افتاد.

بلافاصله به پليس زنگ زديم اما تا ماموران برسند، زهرا جان داد و شوهرش هم به خانه رفت، لباس‌هاي خون‌آلودش را عوض و فرار كرد، البته تا جايي كه ما مي‌دانيم اميد پسر زهرا در خانه بود.
پليس براي به دست آوردن اطلاعات بيشتر اعضاي خانواده زهرا را مورد بازجويي ‌قرار داد.

يكي از اعضاي خانواده مقتول گفت: زهرا و شوهرش سه ماه قبل از هم جدا شدند. زهرا از همان ابتدايي كه ازدواج كرد، با شوهرش مشكل داشت. حميد مرد بداخلاقي بود و زهرا هميشه از اعتياد او شكايت مي‌كرد. او زهرا را كتك هم مي‌زد. او به خاطر پسرش اميد اين همه سال به زندگي مشترك ادامه داد و هميشه مي‌گفت اگر جدا شود اميد آسيب مي‌بيند. وقتي پسرك بزرگ شد مادرش تصميم گرفت جدا شود. طلاق زهرا و حميد توافقي بود.
او ادامه ‌داد: حميد بعد از جدايي دست‌بردار نبود. او مي‌گفت مي‌خواهد دوباره با زهرا زندگي كند اما چون زهرا خيلي از شوهرش كتك خورده‌ بود، به حرف‌هاي او اعتماد نكرد و گفت نمي‌خواهد اين كار را بكند.
زهرا و حميد خانه‌اي داشتند كه سه‌دانگ آن به نام زهرا بود. او هم سهمش را مي‌خواست اما حميد به جاي اينكه خانه را بفروشد، مي‌گفت همه خانه را به زهرا مي‌دهد و از او مي‌خواست كه دوباره برگردد. اين كشمكش‌ها ادامه داشت تا اينكه دو روز قبل از حادثه، پسر زهرا تماس گرفت. او از مادرش خواست كه به ديدنش برود چون اميد در خانه پدرش زندگي مي‌كرد، زهرا دوست نداشت به آنجا برود.

 اميد مي‌گفت تصادف كرده‌ است. روز آخر گريه كرد و به مادرش گفت تو با پدر من اختلاف داري اما من مريضم و به ديدنم نمي‌آيي. گريه اميد باعث شد زهرا همه چيز را زير پا بگذارد و به خانه حميد برود. او فقط مي‌خواست چند ساعتي پيش پسرش باشد و مي‌گفت اگر بتواند حميد را قانع كند اميد را نزد خودش مي‌آورد تا از او مراقبت كند. چند ساعت بعد در حالي‌كه ما فكر مي‌كرديم زهرا پيش اميد است، خبر دادند او به دست شوهر سابقش كشته ‌شده‌ است.

وقتي متن بازجويي‌ها در اختيار بازپرس روشن كشيك ويژه قتل دادسراي جنايي تهران قرار گرفت، او براي روشن شدن ابعاد پرونده دستور داد تا اميد كه روز حادثه در خانه بود، مورد بازجويي قرار گيرد.

اين در حالي است كه پزشكي قانوني روز گذشته در گزارش اوليه خود نوشت: زهرا زن 37ساله به شدت كتك خورده و زخم‌هاي روي سرش نشان مي‌دهد موهاي‌ او در درگيري كنده‌ شده‌ است. اين زن 30 ضربه چاقو خورده است و ضربات به نقاط مختلف بدنش اصابت كرده، اما ضربه كشنده به قلب اين زن وارد شده ‌است. شكستگي جمجمه و همچنين شكستگي‌هاي مختلف هم در قسمت‌هايي از دست زهرا ديده‌ شده‌ است.

بنا بر اين گزارش اكنون بازپرس روشن دستور داده است با توجه به متواري بودن حميد -متهم 43ساله- تحقيقات براي دستگيري او آغاز شود.

منبع: شرق

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران


نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج