کواچ: آمریکا را سورپرایز می‌کنیم
۱۲۸۳۳۵
۱۵ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۷
۵۹۷۴ 
قهرمان لیگ جهانی، حریف مناسبی برای ایران است
سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: می‌خواهیم در مسابقات قهرمانی جهان برابر آمریکا با تمام قدرت حاضر شویم و این تیم را سورپرایز کنیم.
تسنیم: به گزارش سایت فدراسیون والیبال،  کاروان 25 نفره والیبال ایران شامل 15 بازیکن و 11 همراه بامداد امروز (چهارشنبه) تهران را به مقصد آمریکا ترک کرد.

اسلوبودان کواچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران درباره این سفر گفت: اولویت ما در اردوی تدارکاتی آمریکا، یادگیری است. تیم ملی والیبال آمریکا سرویس‌های خوبی می‌زند و فرصت مناسبی است تا بازیکنان ایران دریافت‌های خود را بهبود بخشند. برای برطرف کردن مشکلات دریافت، بازیکنان باید بر روی این موضوع تمرکز کنند و بازی‌‌های تدارکاتی با آمریکا که استرس ندارد فرصت مناسبی برای تمرکز کردن آنان روی دریافت‌ها است.

او با بیان اینکه تیم ایران نیاز به تجربه بیشتر در شرایط مسابقات خارج از خانه دارد، گفت: سفر به آمریکا برای این موضوع نیز خوب است و این تیم که عنوان قهرمانی لیگ جهانی امسال را نیز در پرونده کاری خود دارد، حریف مناسب برای تیم ایران است. نمی‌خواهیم در برابر این تیم با قدرت حاضر شویم زیرا آمریکا حریف ایران در مسابقات قهرمانی جهان امسال و لیگ جهانی سال آینده است. بیشتر برای مرور تاکتیک‌ها به مصاف این تیم در چهار دیدار دوستانه خواهیم رفت.

بوبان کواچ تأکید کرد: هدف، آماده‌سازی بازیکنان برای حضور شایسته در مسابقات قهرمانی جهان است، می‌خواهیم در قهرمانی جهان برابر آمریکا با تمام قدرت حاضر شویم و آمریکا را سورپرایز کنیم.

هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان از هشتم شهریور با حضور 24 کشور در 4 گروه آغاز می‌شود که تیم ملی والیبال ایران در گروه چهارم این رقابت‌ها با تیم‌های ایتالیا، آمریکا، فرانسه، پرتوریکو و بلژیک همگروه است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج