توضیح عضو شورای رقابت درباره قیمت خودرو
۱۲۸۹۳۰
۱۸ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۵
۶۵۲۳
نادر قاضی پور، عضو شورای رقابت در رابطه با آینده قیمت خودرو توضیح داد.
خبرآنلاین: سریال«قیمت گذاري خودرو» روز چهارشنبه 22 مرداد وارد فازه تازه خود خواهد شد چرا که بسیاری از شهروندان آخرین تصمیم این شورا را نپذیرفتند و انتظار می رود با تجدید نظر بار دیگر قیمت خودرو کاهش پیدا کند.

در همین رابطه نادر قاضی پور، عضو کمیسیون صنایع مجلس و از اعضای شورای رقابت گفت: « شورای رقابت بنا دارد که قیمت خودرو کاهش پیدا کند. این قیمت هایی که اعلام شده چندان پذیرفته شده نیست. »

او ادامه داد: « ساز و کاری را باید تدارک ببینیم که خودروسازان ما بین 15 تا 30 درصد قیمت خودروهای شان را کاهس دهند. در این رابطه هم اصولی می توان طراحی کرد که خودروسازان ضرر نکنند و در مقابل مردم هم بتوانند خودرو را ارزان تر خریداری کنند.»

قاضی پور با اشاره به جلسه روز چهارشنبه شورای رقابت گفته های خود را اینگونه ادامه داد: « به هر حال ما روز چهارشنبه نشست مهمی خواهیم داشت و قطعا تلاش مان را خواهیم کرد که قیمت خودرو این روند کنونی را نداشته باشد و قیمت آن کاهش پیدا کند. »

گفتنی است چهارشنبه 22 مرداد قرار است بار دیگر شورای رقابت پرونده تعیین قیمت خودرو  را بررسی کند و به دنبال آن باید منتظر ماند و دید که آیا مهر تایید افزایش قیمت خودرو باقی خواهند ماند یا اینکه کاهش قیمت خروجی نشست شورای رقابت است. تاکنون در جریان تمامی این مبادلات و تأیید و تکذیب‌ها یک اتفاق همواره تکرار شده است و چیزی جز افزایش قیمت خودرو در بازار نبوده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج