«آنا کارنینا» خوانی سراسری در فضای مجازی
۱۲۹۵۵۰
۲۰ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۵
۶۴۰۶
در پروژه‌ای به مدیریت «گوگل»، 700 کاربر اینترنتی به طور همزمان رمان «آنا کارنینا»، شاهکار کلاسیک «لئو تولستوی» را می‌خوانند.
ایسنا: کمپانی اینترنتی «گوگل» پروژه‌ای را طراحی کرده که طی آن 700 کاربر اینترنتی به طور همزمان و آنلاین «آنا کارنینا»ی «لئو تولستوی» را مطالعه می‌کنند.

این برنامه 30 ساعته در روزهای سوم و چهارم ماه اکتبر اجرا می‌شود. اعضای این پروژه از شهرهای سراسر جهان، از لس‌آنجلس تا مسکو و سیدنی در آن شرکت کرده‌اند.

پیش‌بینی می‌شود چهره‌های شاخص دنیای علم، اقتصاد، موسیقی و دیگر هنرها با این پروژه همکاری کنند. پوشش زنده مطالعه «آنا کارنینا» بطور دسته‌جمعی از طریق کتابخانه دولتی روسیه، کتابفروشی «ماسکوفسکی» و مرکز یادبود «یاسنایا پولیانا»ی روسیه ارائه می‌شود.

«آنا کارنینا»خوانی دسته‌جمعی در فضای مجازی

راشا اینفوسنتر نوشت: رمان «آنا کارنینا» از معروف‌ترین آثار لئو تولستوی، نویسنده نام‌آور روس محسوب می‌شود. این رمان در آغاز به صورت پاورقی از سال 1875 تا 1877 در نشریه‌ای به چاپ رسید. رمان «آنا کارنینا» را شاهکار سبک تخیلی واقع‌گرا دانسته‌اند.

لئو تولستوی، نویسنده‌ی شاهکارهایی ادبی هم‌چون «جنگ و صلح» و «آنا کارنینا» در سال 1828 در روسیه به دنیا آمد. بسیاری او را بزرگ‌ترین رمان‌نویس جهان لقب داده‌اند. وی در سن 82 سالگی بر اثر سرما خوردگی در یک ایستگاه قطار بدرود حیات گفت.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج