اولتیماتوم مجلس به خودروسازان
۱۳۰۹۴۵
۲۶ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۸
۸۰۴۸
رئیس هیأت تحقیق و تفحص از خودروسازان با بیان اینکه کمیته بازنگری قیمت خودرو هنوز اطلاعات مورد نیاز خود را از خودروسازان دریافت نکرده است،گفت:خودروسازان برای ارسال اطلاعات به کمیته بازنگری خودرو فقط این هفته فرصت دارند.
خبرگزاری تسنیم: علی علیلو با اشاره به اینکه کمیته بازنگری قیمت خودرو هنوز اطلاعات مورد نیاز خود را از خودروسازان دریافت نکرده است، گفت: خودرو سازان برای ارسال اطلاعات خود این هفته فرصت دارند در غیر این صورت مجلس با ابزارهای خاص خود موضوع بازنگری قیمت خودرو را تعیین تکلیف خواهد کرد.

او با بیان این که تعیین قیمت پایه سال گذشته در فرمول جدید قیمت گذاری خودرو به هیچ عنوان علمی نبوده است، گفت: مجلس شورای اسلامی در روند تحقیق و تفحص از خودروسازان خواستار این است که رویه های غلط تصمیم گیری و یا قیمت گذاری در صنعت خودرو اصلاح شود.
علیلو گفت: متن کامل گزارش تحقیق و تفحص از خودروسازان بیش از یک ماه است که به شورای رقابت ارسال شده و این بخش به جای تعلل و یا انتظار برای کسب نتایج کمیته بازنگری قیمت خودرو مجلس باید این گزارش را بررسی و اشتباهات خود را در حوزه قیمت گذاری خودرو اصلاح می‌کرد.

رئیس هیأت تحقیق و تفحص از خودروسازان با بیان اینکه نباید هزینه‌های سال‌های گذشته تولید خودرو از جیب مردم پرداخت شود، گفت: مجلس شورای اسلامی در بخش خودرو به هیچ عنوان کوتاه نمی‌آید و بعد از بررسی قیمت خودرو در زمینه اصلاح صنعت خودرو اقدامات اساسی را انجام خواهد داد.
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:30 - 1393/05/26
خودرو سازها مردم رو نقره داغ میکنن مگه مجلس به دادخریداربرسه ..ممنون مجلس
Iran, Islamic Republic of
15:07 - 1393/05/26
کل مشکلات و گرفتاری های اقتصادی و معیشتی مردم کشور فقط به این خودرو سواری وابسته است اون که حل بشه همه چیز حل میشه - حتی دلار هم بر میگرده میشه 1000 تومان
Iran, Islamic Republic of
16:43 - 1393/05/26
وزیر صنعت باید استیضاح بشه نه وزیر علوم
پاسخ ها
news
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۶
وزیر صنعت حرفای این خودروسازها رو باور کرده و اونا هم سرش گول میمالن!
Iran, Islamic Republic of
17:49 - 1393/05/26
چرا مردم بد بخت جور بدهی قبل شرکتهای خودکامه خودروسازی رابپردازند کمتر حقوق کلان می گرفتند وبریز وبپاش میکردندچه اتفاقی افتاده که شش ماهه قیمتها 5برابر شدشب می خوابی فردا دو برابر.اصحاب کف400سال خوابیدند بعد قیمت 2برابر شد.قیمت گذاران مجلس را قبول ندارند مردم را قبول ندارند
Iran, Islamic Republic of
23:21 - 1393/06/01
فکر نمیکنم مجلس در تعیین قیمت خودرو وارد عمل شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج