اسارت سربازان آمریکایی توسط داعش
۱۳۱۴۱۳
۲۸ مرداد ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۰
۹۲۹۰ 
گروه تروریستی تکفیری ˈ داعش ˈ با انتشار بیانیه ای در اینترنت در خصوص حملات هواپیماهای آمریکایی به مقرهای خود در مناطق نزدیک به اقلیم کردستان عراق ادعا کرد که این گروه موفق شده است شماری از سربازان آمریکایی را به اسارت در آورد .
خبرگزاری ایرنا: گروه تروریستی تکفیری ˈ داعش ˈ با انتشار بیانیه ای در اینترنت در خصوص حملات هواپیماهای آمریکایی به مقرهای خود در مناطق نزدیک به اقلیم کردستان عراق ادعا کرد که این گروه موفق شده است شماری از سربازان آمریکایی را به اسارت در آورد .

پایگاه خبری الیوم السابع نوشت: این گروه تروریستی تکفیری اخبار مربوط به عقب نشینی نیروهایش غیر از دو منطقه ˈ مخمور ˈ در استان نینوا و ˈ الکویر ˈ در شرق شهر موصل را تکذیب کرد .

داعش در ادامه این بیانیه با لحنی بسیار تحقیر آمیز تاکید کرد نیروهای آمریکایی مرتکب حماقت شدند که از کردها حمایت کردند .

داعش افزود : نیروهای آمریکایی در جنگ سال های گذشته خود در عراق متحمل زیان های اقتصادی زیادی شده و شمار زیادی از سربازان نیز کشته یا دچار معلولیت های دائمی شدند .

این گروه تروریستی ادعا کرد که به مقابله با همه حملات آمریکایی ها به مقرهای خود پرداخته و توانسته است شماری از سربازان آمریکایی را به اسارت در آورد و هواپیماهای جنگی آنها را هدف قرار دهد .

داعش در پایان اعلام کرد، عقب نشینی نیروهایش از برخی مناطق تاکتیکی بوده و هدف از آن کشاندن دشمن به مناطق مورد نظر خود برای بهتر ضربه زدن به آن بوده است.

گفتنی است این گروه تروریستی روز گذشته نیز به آمریکا هشدارداد که درصورت ادامه حمله هوایی علیه نیروهایش ، آمریکایی ها را درهرنقطه ازجهان هدف قرارخواهد داد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج