اظهارنظر وزیر درباره قیمت جدید خودروها
۱۳۲۰۵۴
۳۰ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۸
۱۱۹۴۸
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت هیچ دخالتی در قیمت‌گذاری خودرو ندارد و در این زمینه قصد ورود هم نداریم.
خبرگزاری فارس: وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت هیچ دخالتی در قیمت‌گذاری خودرو ندارد و در این زمینه قصد ورود هم نداریم.

محمد‌رضا نعمت‌زاده گفت: قیمت خودرو و نرخ‌گذاری آن قانوناً در اختیار شورای رقابت است و اخیراً اعلام شد که خودروسازان از محل صرفه‌جویی‌هایی که داشتند درصدد افزایش تولید و تقویت ساخت داخلی هستند و با کاستن از منافع خود قصد تخفیف در نرخ خودرو را دارند.

او با رد شایعه انحلال شورای رقابت گفت: دولت چنین قصدی ندارد.

نعمت‌زاده در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در زمینه کشاورزی ما در افق دراز مدت باید سرمایه‌گذاری‌های خود را در بخش صنایع تبدیلی و تکمیلی گسترش دهیم که در این باب حمایت از بخش خصوصی می‌تواند یک راهکار مهم و تاثیرگذار باشد.

او ادامه داد: البته واحدهای تولیدی در این زمینه باید به تامین مواد اولیه به ویژه گران شدن محصول تولیدی کارخانه به ویژه مواد اولیه آن برنامه‌ریزی دقیق در افق 20 ساله را داشته باشند تا به صورت منسجم روی صنایع تکمیلی و تبدیلی سرمایه‌گذاری انجام شود که لازمه این کار در این زمینه حرکت باشتاب و قدرت بیشتر است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج