چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)
۱۴۵۲۴۹
۲۲ مهر ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۳
۸۱۶۸۹ 
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
 
 
 
 
برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دوطرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
آنقدر جشنواره و افتتاحیه و اختتامیه و این قبیل مراسم که چهره ها را دور هم جمع میکند، زیاد شده که واقعاً معلوم نیست کدام عکس مربوط به کدام مراسم است! دیده شده یک بازیگر در مراسم افتتاحیه یک تئاتر داشته سلفی میگرفته و همزمان در پشت صحنه یک کنسرت در حال امضا دادن هم بوده است! خلاصه چهره های پر کاری داریم.

در این عکس هم که معلوم نیست مربوط به کدام مراسم است، رحیم نوروزی، فریبا کوثری و نرگس محمدی در کنار هم عکس یادگاری انداخته اند. محمدرضا شیرخانلوی بانمک هم در عکس دیده میشود. گویا آقای نوروزی دیگر مثل سابق اصراری بر ابراز شباهتش به جانی دپ ندارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)


این عکس هم یکی دیگر از آن عکس هاست که معلوم نیست کجاست! آن چه مشخص است این است که کامران تفتی و رُز رضوی دارند دستشان را به عکاس نشان میدهند! بهزاد محمدی هم منتظر سفارشش است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)پرستو صالحی بازیگری که پس از حواشی ای که سال های پیش بوجود آورد عملاً بیکار شده است و در این چند سال فقط 2 سکانس در "شوخی کردم..!" مهران مدیری دیده شد. در اینجا هم دارد از خودش و دریا سلفی می‌گیرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)رضا شفیعی جم به ترکیه سفر کرده که از وسایل نقلیه عمومی استفاده کند تا دلتنگی اش رفع شود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)هانیه توسلی با گریم جدیدش کلی حال کرده است. البته مشخص است خانم گریمور خیلی بیشتر از هانیه حال کرده است! با چه عشقی نگاه می‌کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)عماد طالب‌زاده این روز ها با همه سلفی می‌گیرد. از بازیگر نقش مامور شهرداری در سریال های بامدادی شبکه 4 گرفته تا نگهبان درب جنوبی ساختمان «وزارت ارشاد»! چیز زیادی هم نمی‌خواهد، فقط از این نامه ها که این روز ها به همه می‌دهند و اسمش «مجوز» است!

در این عکس هم در کنار پوراندخت مهیمن، مادر مهربان سینما و تلویزیون دیده می‌شود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)ستاره ها در کنسرت خیریه مرتضی پاشایی به نفع کودکان نیازمند. امین حیایی و نیلوفر خوش خلق، زوج هنرمند همراه با رضا گلزار در کنار مرتضی پاشایی حضور دارند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)مثل اینکه "سلفی روی تخت بیمارستان" هم دارد به ژست های محبوب هنرمندان ما محبوب می‌شود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)عکس بامزه اشکان خطیبی در کنار دو کودک آبادانی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)امیدوارم روزی "سلفی گرفتن پشت فرمان" هم مانند خوردن و آشامیدن یا صحبت کردن با موبایل شامل جریمه پلیس شود تا شاید این عمل خطرناک در جامعه مخصوصا بین هنرمندان ما کمتر شود! حدیث میرامینی هم پشت فرمان سلفی گرفته است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)سلفی علی صالحی در مقابل باغ ارم شیراز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)اندیشه فولادوند هم هر از چند گاهی شالش را دور سرش گره می‌زند و سلفی می‌اندازد. کلاً این ژست را دوست دارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)شبنم قلیخانی این عکس عجیب را از خودش به اشتراک گذاشت و عید غدیر را تبریک گفت. حالا اینکه این عکس چه ارتباطی با عید دارد به کنار، چه انعطافی دارد این شبنم خانم یا چه امکاناتی دارد فتوشاپ!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)عکس یادگاری رضا یزدانی و حامد بهداد در کیش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)افسانه پاکرو، مریم معصومی و دوست نارنجی پوششان در حال تاب بازی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)الهه حصاری مثل مردم ساکن منطقه مهرآباد مواظب است هواپیمایی چیزی بر سرش سقوط نکند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)


سلفی حمید حامی و منصور ضابطیان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)عکس یادگاری پیمان معادی در کنار لین گریسون (Lane Garrison) بازیگر مطرح هالیوودی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)سلفی با بقاع متبرکه هم اخیراً مُد شده است. حتی در ایام حج تصاویری از سلفی با خانه خدا در شبکه های اجتماعی دست به دست می‌شد. در اینجا هم الهام پاوه نژاد با مقبره حضرت شاه چراغ (ع) سلفی گرفته است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)این هم سلفی خانواده قاسم خانی. سیروان خسروی هم خود را به زور در عکس جا داده است! البته از ارادت محراب قاسمخانی به جناب «سوپر مَن» نباید غافل شد! نیم نگاهی به بازویش بیاندازید متوجه می‌شوید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)فیلم "ساکن طبقه وسط" اولین ساخته شهاب حسینی هم اکران شد. طناز طباطبایی هم از  مهمانان ویژه این مراسم بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)حسام نواب صفوی با اشتراک این شات از سایت سازمان سنجش اعلام کرد که کارشناسی ارشد حقوق دانشگاه تهران قبول شده است و هدفش دکتراست. کلی از دیگر افتخارات تحصیلی اش را هم در زیر عکس لیست کرد تا خدانکرده چیزی از ارزش هایش کم نشود! کلاً حسام پسر درسخوانی است؛ اگر این الویس پریسلی بگذارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)این عکس هم از همان مراسم هاست که نمیدانیم چیست و کجاست! مهدی ماهانی در کنار فریبا کوثری، نسرین مقانلو، علی‌رام نورایی، رامسین کبریتی و آن دوست عزیزمان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)امیدواریم مهناز افشار در عکس های بعدی‌اش از این بیشتر به صورتش نزدیکتر نشود! کلاً خانم افشار به کلوز آپ از صورتش علاقه دارد ولی اینجا دیگر خیلی کلوز شده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)عارف لرستانی پشت همسرش قایم شده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)محمدرضا شریفی نیا در اهواز دارد فلافل میزند به رگ! امیدواریم سلامتی آقای شریفی نیا به خطر نیافتد. کاملاً مشخص است چقدر بهداشتی است این خوردنی ها!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)لیلا بلوکات در ادامه اروپاگردی خود به بولونیای ایتالیا رسیده است. ادامه داستان را در برنامه بعد خواهیم دید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)پیام صادقیان که با آن ریش و چهره عجیب و غریبش کلی پیشنهاد از تیم "داعش یونایتد" به دست مدیر برنامه هایش رسیده بود، با کوتاه کردن ریش ها و گذاشتن این عکس، ضمن تبریک عید به شایعات پایان داد و اعلام کرد که در پرسپولیس خواهد ماند و دوران محرومیت را (خوش) خواهد گذراند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)رضا قوچان نژاد هم حسابی اینستاگرام باز شده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)وقتی همه عکس کودکی میگذارند، چرا بهنام صفوی نگذارد؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)این هم آخرین عکس "دُن پوریا پورسرخ" و "برادر حاج مهدی پاکدل".

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)هنرمندان به عیادت رضا رویگری رفته بودند که این سلفی را انداختند. عماد طالب‌زاده، سارا منجزی و شهرام قائدی. با آرزوی سلامتی برای رضا رویگری عزیز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)واقعاً در شگفتیم که چگونه هر گریمی بر صورت محسن تنابنده می‌نشیند! محسن می‌تواند دنباله‌رو اکبر عبدی باشد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)صدف طاهریان (سمت چپ)، بازیگر سینما که نقش آفرینی اش را در "هیچ کجا، هیچ کس" ابراهیم شیبانی و "پس کوچه های شمرون" کامران قدکچیان احتمالا به خاطر دارید. کلاً دوستان وقتی خودشان عکسشان را سیاه سفید می‌کنند ما دعا گویشان هستیم، چون زحمت ما را کم می‌کنند! البته در مواقع و شرایط خاص!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)این هم عکس زیبا و کاملاً پاییزی شایسته ایرانی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)هستی مهدوی فر تیپ مردانه زده است تا سلفی بگیرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)ترانه علیدوستی این سلفی به قول خودش "ترسناک" را در دندانپزشکی انداخت. ترس ندارد که ترانه جان، تازه کلی هم بی‌حس کننده می‌زنند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)نیما شاهرخ شاهی را با رفقایش تنها می‌گذاریم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)بنیامین و دختر خوش تیپش این روز ها در تبریز هستند. بنیامین و کنسرت هایش در تبریز کلی سر و صدا کرده بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)احتمالاً علی ضیا تا بحال خودش را از زاویه دوربین ندیده بود که اینجوری بهت کرده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)بله! محسن یگانه، بهنام تشکر و هادی طباطبایی در کنار هم در حال خندیدن. احتمالاً هادی طباطبایی از عیدی دادن طفره رفته که اینجوری سوژه اش کرده اند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)واکنش جالب و بامزه دختر پژمان بازغی به عکاس!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)این هم دختر بانمک رضا صادقی که به لطف پدر و عکسهای اینستاگرام و فیسبوکش، به طور آنلاین شاهد رشد و بزرگ شدن لحظه به لحظه تیارا خانم هستیم! همانطور که ملاحظه میکنید تیارا تازگی ها یاد گرفته است روی پاهایش بایستد اما هنوز به پوشک بی نیاز نشده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)عکسی که سحر قریشی بدون هیچ توضیحی به اشتراک گذاشت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)کمند امیرسلیمانی با اشتراک این عکس از دکتر دندانپزشکش تشکر کرد! #جدی

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)این هم سلفی پندار اکبری و شهرام عبدلی. پندار جان هنوز در حال و هوای جام جهانی به سر می‌برد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)این هم عکس یادگاری الناز حیبی و منگوله های لوستر منزلشان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)سلفی نادر سلیمانی در کنار محمود جهان، حمید عسکری و سیروس گرجستانی. نادر سلیمانی دستمال سرش را با پیراهنش را ست کرده است. امید جهان هم که این روز ها پای ثابت همه عروسی ها و مراسم بزن و بکوب است، پسر همین محمود خان است. استثنائا این بار مثل "پسر کو ندارد نشان از پدر" در این جا اصلاً صدق نمی‌کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)این هم عکس کودکی سید محمد موسوی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)فرهاد مجیدی به کنسرت حمید عسکری رفته بود و به خاطر عکس اینستاگرامش دقایقی در روند اجرای کنسرت خلل ایجاد کرد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)این هم عکس یادگاری پوریا پورسرخ، مهدی پاکدل، سام درخشانی، امیررضا دلاوری، دخترِ امیررضا دلاوری و عروسکِ دخترِ امیررضا دلاوری!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)نیوشا ضیغمی و همسر محترم هم به محک و دیدار کودکان سرطانی رفته بودند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)عکسی جالب مربوط به سال 82 که محمدرضا هدایتی و سروش صحت تازه موبایل خریده بودند. آن هم از یک مدل که احتمالاً "صا ایران" بوده است! کلاً محمدرضا هدایتی کلی از این قبیل عکس های نوستالژیک دارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)حامد کمیلی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)


باز هم یکی دیگر از آن مراسم ها. این بار آنا نعمتی و سحر زکریا در آن حضور دارند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)از عکس های اینستاگرام نفیسه روشن مشخص است در جنوب به او حسابی خوش گذشته است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)رعنا آزادی ور و دوستانش. از نقش آفرینی های خانم آزادی ور میتوان به "درباره الی" اصغر فرهادی اشاره کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (30)و در پایان بهنوش طباطبایی با این ویدئو از همه طرفدارانش تشکر کرد که او را 200K تایی کرده اند!


مطالب مرتبط
انتشار یافته: 57
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:01 - 1393/07/22
دقت كردين عكساي بعضياشون داره روز به روز پوچ تر ميشه
پاسخ ها
سامان
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۲
دقیقا. و چقدم احساس بزرگی میکنن تو عکساشون.یعنی ما هستیم.البته هیچیم نیستن.خخخخخخخخخخخخخخخخخ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:02 - 1393/07/22
خدا پدر اين اینستاگرام و فيسبوك ... بيامرزه ، يكم اين بازيگران عقده هاشون خالي كنن بنده خداها
پاسخ ها
سجاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۲
خود شیفتن.احساس بزرگی دارن متاسفانه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:05 - 1393/07/22
نترس اله حصاري خانم ناخن هاي خودت نره تو چشمت هواپيما نميخوره تو سرت
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:12 - 1393/07/22
فرهاد مجیدی خوشتيپو عشقه
پاسخ ها
پانیذ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۲
بلی بلی
:))
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۳
عققققققققققققققققققققق
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:16 - 1393/07/22
هانيه توسلي معلومه يكم زيادي شلغم خورده ها
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:43 - 1393/07/22
توضیح راجع به مهناز افشار خیلی باحال بود :)))
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۲
نمیری حالا...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:44 - 1393/07/22
اخرش که چی؟؟؟همه زیر خاکیم.سلفی که چه عرض کنم جلفی بهتر بگیم.
پاسخ ها
سجاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۲
اینقد نا امید نباش عزیزم.زندگی و شاد ببین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:01 - 1393/07/22
پدر و دختر خوشتیپ : بنیامین و بارانا :))
پاسخ ها
سامان
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۲
خوشم میاد ازشون
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:34 - 1393/07/22
توضیح الناز حبیبی از همه باحال تر بود.
گریم تنابنده هم حیرت اوره!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:52 - 1393/07/22
خدارو شکر کنید ما مردم شماها رو نگاه می کنیم والا افسردگی می گرفتین...
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۲
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:32 - 1393/07/22
دقت کردین الناز شاکر دوست توش نبوددد معجزه شدا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:42 - 1393/07/22
اینا دیگه کی ان !!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:49 - 1393/07/22
این جمله زیبای شریعتی رو تقدیم می کنم به همه عقده ای ها ی بی جنبه (خدایا عقیده ی مرا از دست عقده ام مصون بدار...)
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:33 - 1393/07/23
تینا آخوند تبار کیه؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
07:29 - 1393/07/23
گريم محسن تنابنده عاليييييييييييي بود.
بعدم ميخواستم بگم كه عاشق توضيحهاي روي عكسهاتونم :)))) يعني اول صبحمو شاد كردين خدا شادتون كنه!!
-
08:17 - 1393/07/23
دوستان عزیزی که سرتاسر ایراد گرفتین و انرژی منفی دادین لطفا اگه خوشتون نمیاد این صفحه ها رو نگاه نکنیییییییییییییییییییییییییییییییین به خدا هیچ اصراری ندارن اونها
پاسخ ها
user
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۳
اتفاقااااااااا بسیار براشون مهمه که ما نگاهش کنیم ....تعداد لایک ها تعداد فالورها و .... براشون بی نهایت مهمه.... شما چرا بهت فشار میاد انرژی مثبت؟
دختر خانم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۳
مرسی الهه ، انگار مجبورن، چقدر بعضی ها مغرضانه اظهار فضل کردن، البته تقصیر مجله هم هست با اون توضیح هایی که در مورد عکس ها گفته
سامان
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۳
بابا انرژی منفی.نکنه تو هم یکی از همین بازیگرایی .خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:00 - 1393/07/23
مهدی پاکدل و خانمش چرا با هم نیستن چن وقته !!!
خدائیش از بس این بازیگرا از هم جدا میشن ادم می ترسه
نکنه اینا هم مشکل دارن
اخه همش با هم بودن
مثل آزاده صمدی وهومن سیدی که چن وقته تنها می پرن
خد ا نکنه البته !ولی فرزاد حسنی و آزاده نامداری کاری کردن ادم می ترسه اینا هم یهو .....
البته مثه رامبد جوان و سحر دولتشاهی که خیلی حیف شد بینشو خراب شد
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۴
راستی!!!!!!! رامبد و سحر هم؟!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:05 - 1393/07/23
عکس اشکان خطیبی خیلی خوب و بامزه بود :)
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۳
بگیرمش واست...
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۶
تو بهتره ادب یاد بگیری
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:34 - 1393/07/23
توضیح حسام نواب خیلی خوب بود :)))
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:40 - 1393/07/23
خدایی به این نواب صفوی چی باید گفت؟؟؟هااااااان
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:46 - 1393/07/23
بابادم همشان گرم ما همه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:46 - 1393/07/23
جالب بود ادامه بدین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:02 - 1393/07/23
من نمی دونم واقعا کار خیر کردن هم عکس گرفتن داره؟
مد شده می رن محک عکس می ندازن می ذارن که همه ببینین ما هم رفتیم کمک کردیم...
اون وقت کسایی هستن که یواشکی دور از چشم همه می رن محک می رن پیش خانواده های بی بضاعت و ... و هیچکس هم غیر از خدا نمی فهمه
نیوشا جان همچین با همسر محترم تو محک عکس انداخته گذاشته انگار رفته فلان جشنواره جایزه بگیره
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۳
این کار تو سراسر دنیا انجام میشه، بیشتر جنبه تبلیغاتی داره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:47 - 1393/07/23
شما استقلالی‌ها تا کی میخواید به پیام صادقیان گیر بدید وقتی آندرانیکتون تا دیروز جومونگ داعشی بود، پزمان نوریتون شبیه تارزانه، حنیفتون توهم 4زدگی گرفته و هرجا میره 4 نشون میده (عیادت مظلومی)
همین براتون بسه :دی
پاسخ ها
اعظم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۲
کمی عفت کلام هم خوبه .اینها که گفته مشکل اخلاقی ندارن کوچولو
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:21 - 1393/07/23
خوش به حالشون چقدر شادن منكه هروز غمگينترو افسرده تر ميشم حيف
UNITED STATES
16:01 - 1393/07/23
عشق است پیام صادقيان
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:58 - 1393/07/23
اون گوشیایی که دست سروش صحت و هدایته سونی ه نه صاایران برترین ها جان
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:48 - 1393/07/23
دختر رضا صادقی چقد بانمک بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:03 - 1393/07/23
کاش حداقل دیگه حرمت حزم اماما وامامزاده هارو حفظ میکردیم و اونجا دیگه باحجاب کامل عکس می انداختیم.....
پاسخ ها
هانا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۸/۳۰
دقیقاااا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:15 - 1393/07/23
گوشی سروش صحت و محمدرضا هدایتی صاایران نیست. سونی Z5 است.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:50 - 1393/07/24
آخه اينم شد سبك عكاسي؟ سلفي ...
چيه ... آدم توش عين اورانگوتان ميوفته!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
04:35 - 1393/07/24
گوشی سروش صحت و محمدرضا هدایتی صاایران نیست. سونی Z5 است.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:04 - 1393/07/24
هر کی که عضو فیسبوک و اینستاگرم هست از خودش عکس میزاره حتی مردم عادی . اینا جون معروفن عکساشون پخش میشه شماها به نظرم عقده ای ترین اگه بدن عکساش.ن.نتینین فیلماشونو نبینین
UNITED KINGDOM
17:09 - 1393/07/24
داداش ناراحت نباش مطمن باش اونا تو ایران گندن خارج از اینجا .....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:24 - 1393/07/25
چرا اینقد سلفی سلفی کرذی حالم بهم خورذ ..عکس سلفی یعنی چی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:54 - 1393/07/26
نرگس جان محمدی اون یه ذره شالت رو هم بینداز دیگه خیال همه راحت بشه. با اون رنگ موی افتضاح اصلا بهت نمی یاد.......
پاسخ ها
هانا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۸/۳۰
خخخخخخخخخ خدایی ها!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:30 - 1393/07/27
به آقای نواب صفوی تبریک میگم
موفق باشن
کاری به بقیه عکسام ندارم
UNITED STATES
12:29 - 1393/07/28
مثل اینکه دوران حیا و نجابت و ... تموم شده الان زنان ایرانی باید فقط عکس بگیرن و به همه نشون بدن که چقد خوشگلن به برکت فتوشاپ و پزشکان زیبایی...
خدایا العفو.
پاسخ ها
هانا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۸/۳۰
++++++++
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج