دفاع تمام قد رئیس صدا و سیما از ده نمکی
۱۴۷۶۳۵
۰۲ آبان ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۰
۷۳۶۸
عزت‌الله ضرغامی با اشاره به موفقیت سریال «معراجی‌ها» در جذب و رضایت مخاطب گفت: آقای ده نمکی به خوبی توانست مظلومیت و ایثار رزمندگان دفاع مقدس را در قالب یک طنز سیاسی ارائه کرده و با بیانی ساده، ارزش تلاش‌های گروه‌های تفحص شهدا و اهمیت حفظ میراث جنگ را در جامعه به ویژه در فضاهای نخبگانی مطرح نماید.
خبرگزاری تسنیم: عزت‌الله ضرغامی با اشاره به موفقیت سریال «معراجی‌ها» در جذب و رضایت مخاطب گفت: آقای ده نمکی به خوبی توانست مظلومیت و ایثار رزمندگان دفاع مقدس را در قالب یک طنز سیاسی ارائه کرده و با بیانی ساده، ارزش تلاش‌های گروه‌های تفحص شهدا و اهمیت حفظ میراث جنگ را در جامعه به ویژه در فضاهای نخبگانی مطرح نماید.

در این جلسه ده نمکی و  فرجی، رئیس شبکه اول سیما گزارشی از مراحل تولید این سریال ارائه کردند.

همچنین رامبد جوان کارگردان مجموعه خنداونه به همراه کرمی، رئیس شبکه نسیم، ضمن ملاقات با رئیس رسانه ملی گزارشی از روند تولید و برنامه‌های آینده این برنامه شاد اجتماعی ارائه کردند.

رئیس رسانه ملی با اشاره به موفقیت‌های شبکه نسیم در ایجاد فضای نشاط و سرگرمی در خانواده‌ها، برنامه «خندوانه»را یکی از پدیده‌های رسانه ای دانست که توانست گستره وسیعی از مخاطبان با طیف‌های مختلف را زیر یک چتر جمع کند.

مهندس ضرغامی هوشمندی در طرح موضوعات مناسب،انتخاب میهمان و اجرای حرفه‌ای، مفرح و مودبانه‌ی رامبد جوان را از جمله دلایل موفقیت این برنامه دانست.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج