چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (36)
۱۴۸۸۰۱
۰۶ آبان ۱۳۹۳ - ۱۷:۱۶
۱۱۹۱۰۸
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
 
 
 
 
برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دوطرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
پس از درگیری های اخیر بین فدراسیون فوتبال و صدا و سیما که خلاصه اش این بود که فدراسیون می‌گفت پول بدهید تا بگذاریم بازی های را پخش کنید و صدا و سیما میگفت پول نمی‌دهیم، و بازی ها را پخش میکنیم! و سرانجامش این شد که زور فدراسیون به صدا و سیما چربید و دوربین ها را به ورزشگاه راه ندادند و یکی از معدود خوشی های ملت همیشه سرگرم (!) را از آنها دریغ کردند. در میان این دعوا ها یک عده هم از همه بیشتر نگران برنامه 15 ساله نود بودند که به عنوان پربیننده ترین برنامه تلویزیون بدون هیچ فیلم و تصویری چگونه به حیات خود ادامه خواهد داد، و البته هنوز هم این نگرانی هست. در این جا هم بر و بچه های نود این عکس یادگاری را گرفتند و محمدحسین میثاقی زیر آن نوشت:" یواش یواش داریم بیکار می‌شیم!"

که البته امیدواریم کار به آنجا ها نکشد و دوباره شاهد خوابیدن های کی‌روش روی سکو و سخنان گهربار مایلی کهن و دایی و قلعه نویی و جملات قصار استاد خیابانی از تلویزیون باشیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (36)


آنا نعمتی به عنوان کارشناس جواهرات زینتی به نمایشگاه بین المللی جواهرات در مسکو رفته است. در اینجا هم احتمالا زیر همان توپی که لیاخوف با آن مجلس را به توپ بست، عکس گرفته!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (36)محسن چاوشی خیلی زود تر از موقع شروع به آموزش رانندگی به آقا "زانکو" کرده است. در جلسه اول هم بیشتر جملات محسن، تاکید بر این موضوع داشت که "پسرم فرمون رو نخور!" فقط امیدواریم محسن شانس بیاورد و آقا پسرش بوق زدن را یاد نگیرد، زیرا آنگاه است که آسایش از خانواده چاوشی رخت خواهد بست!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (36)امیر غفار منش در کنار بهزاد خرازی. دهه شصتی ها حتما هنرنمایی بهزاد را در مجموعه های "سیب خنده" و "مجید دلبندم" به یاد دارند. می‌بینید گذر عمر با آدمی چه میکند؟

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (36)همانطور که پیش بینی کرده بودیم، با شروع ایام محرم، ابنگونه عکس های چهره ها هم شروع شد که سیاوش خیرابی کسی نیست این موقعیت ها را از دست بدهد!

 عزاداری ها قبول باشد آقا سیاوش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (36)کلاً چهره های ایرانی رفتارهای خاص و منحصر به فردی دارند که مشابه آن را در بین سلبریتی های هیچ جای دنیا نمیتوانی ببینی. یکی از آنها، علاقه وافر دوستان به سر کشیدن به کابین خلبان هنگام مسافرت های هوایی است. در حدی که تقریبا غیر ممکن است یکی از چهره ها سوار هواپیما شود و به کابین سر نزند و عکس نگیرد! جایی کاپیتان و خدمه هواپیما هم در رودربایستی می‌مانند و مجبوراً آقا و یا خانم محترم را به کابین راه می‌دهند تا فردا متهم به بدرفتاری در برابر یک هنرمند نشوند! البته خدا را شکر بهنام صفوی به حضور در کابین و عکس یادگاری با کابیتان راضی شده و مثل برخی دوستان اصراری به نشستن بر صندلی کاپیتان نداشت!

البته بهنام خان چون سالیان سال در ممالک غربی بوده اند، تلفظ صحیح کلمه کاپیتان را به بقیه گوش زد کرده اند: کَپتَن!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (36)ژست جالب رضا عطاران با عکسی از گریمش در فیلم جدید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (36)سلفی مهدی سلوکی و نفیسه روشن در کنار دوستان در اصفهان. احتمالا مهدی سلوکی منتظر شروع پروژه "ستایش 3" است تا نقش پیری هایِ جوانی هایِ خود را با یک گریم تکان دهنده بازی کند!

البته مهدی جان فکر نکند ما متوجه حلقه ازدواجش نشدیم! مبارکه آقا. با آرزوی خوشبختی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (36)رضا شفیعی جم که با دوستان در ترکیه به سر می‌برند، طبیعی است که هیچگاه فرصت خوردن چای قندپهلوی ترکی در استکان کمر باریک را از دست ندهند. امیدواریم آن یک بسته کِنت نقره‌ای هم که جلوی آقا رضاست از مشتری قبلی روی میز جا مانده باشد! همه میدانیم رضا اهل این کار ها نیست. البته امیدواریم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (36)آزاده زارعی در جنگل های شمال.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (36)عکس جالب مهدی سلطانی در بین کلکسیونی از چشم های بازیگران سینما.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (36)با آغاز ایام عزاداری، خوانندگان عزیزمان با بحران شدید عکس روبه‌رو شدند. چون نه کنسرتی هست که در پشت صحنه‌اش سلفی بیاندازند، و نه اکران آلبومی که عکس یادگاری بگیرند. پس مانند محسن یگانه مجبورند روی به عکس های بی موضوع و "همینجوری" بیاورند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (36)عکس زیبای حسین ماهینی در کنار پدر و مادرش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (36)این هم عکس "یهویی" شهاب عباسی با کی‌روش. ماشاالله آقای کی‌روش نمایشگاه سیار عینک راه انداخته است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (36)وقتی بنیامین دید که عکس های دخترش بیشتر از عکس های خودش لایک و کامنت می‌گیرد، یک صفحه هم برای بارانا ساخت که عکس های بارانا را در آن جا شِیر کند. نکته جالب اینجا است تعداد فالوئر های بارانا دارد از خود بنیامین بیشتر می‌شود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (36)فریبرز عرب‌نیا بازیگر ساکت و کم حاشیه و بعضاً پر حاشیه سینما هم از اثرات گذر عمر در امان نمانده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (36)


رضا صادقی با این عکس عجیب از خودش به استقبال محرم رفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (36)این هم عکس محراب قاسمخانی در کنار هم کلاسی هایش. این که چه کلاسی است و کجاست، محراب به چیزی اشاره نکرده بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (36)سحر خانم قریشی هم این عکس را گذاشت و زیرش نوشت no comment. خوب ما هم به حرفش گوش داده نظری نمی‌دهیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (36)خوش و بش داوود میرباقری و کمال تبریزی در یک مراسم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (36)تازه از شوک رضا شفیعی جم بیرون آمده بودیم که حمید خان فرخ نژاد شوک بعدی را وارد کرد! نکشید عزیزان، تو رو خدا نکشید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (36)سام درخشانی در گریم فیلم جدیدش که احتمالا نقش یکی از بچه-دیپلمات های دوران پهلوی را بازی خواهد کرد. یا اینکه یکی از سهامداران شاکی یک شرکت خصوصی که سرش کلاه گذاشته اند و یا ... خلاصه به این گریم با این سبیل ها هر نقشی نمی‌آید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (36)پوریا پورسرخ خسته در حال بازگشت از باشگاه. آقا پوریا صبر کرد حباب قیمتی آیفون 6 بترکد و با قیمت پایین تر و واقعی بخرد.

محض اطلاع: قیمت روز آیفون 6 شصت و چهار گیگی: 3.600.000 تومان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (36)رضا گلزار هم که بار ها نشان داده اهل ورزش است، این عکس را در باشگاه به اشتراک گذاشت. 11 هزار نفر هم عکسش را لایک کرده اند که تقریبا برابری می‌کند با مجموع کل تماشاگران بازی های استقلال و پرسپولیس در 2 هفته!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (36)روزبه نعمت اللهی در جنگل در کنار مه حسابی در حس فرو رفته است. در مکانی #دورازدروغ و #دورازریا!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (36)خسته نباشی خانم کریمی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (36)دیروز خبرگزاری ها اعلام کردند که تنها 7 نفر تماشاگر در استادیوم آزادی به دیدن بازی استقلال و پارسه رفته‌اند، که حنیف با این سلفی نشان داد آمار غلط بوده و کلاً 5 نفر بوده اند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (36)سلفی شیث رضایی و فرزاد فرزین. نمیدانیم چرا، ولی استرس در نگاه و لبخندِ فرزاد موج می‌زند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (36)عمو پورنگ هم نشان داد که به عزاداری می‌رود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (36)این هم آبگوشت دور همی چهره های طنز کشورمان. هدایت هاشمی، بهزاد خرازی، امیر غمارمنش، جواد عزتی، بیژن رحمانی، امیر نوری، امیر جعفری و علی صالحی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (36)سلفی ماریه ماشاالهی پشت ترافیک. خانم ماشاالهی اخیرا برای بازی در فیلم "مادرانه" برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن جشنواره فیلم اسپانیا شده بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (36)آیا شما هم مشکل خواب دارید؟ آیا بی خوابی آزارتان میدهد؟!

شما را به شرکت در این مراسمی که افسانه بایگان رفته، دعوت می‌کنیم! تضمینی، بدون بازگشت، صد در صد گیاهی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (36)سلفی بدون شرح مهراوه شریفی نیا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (36)عکس یادگاری اندیشه فولادوند و گلاره عباسی. درست است هوا نسبت به قبل خنک تر شده ولی آنقدر هم بوران نیست که 3 رول پارچه دور خود پیچیده اید اندیشه خانم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (36)الناز حبیبی هم به شمال رفته بود و کنار دریا عکس یادگاری گرفت. به نظر می‌رسد الناز کفش مناسبی را برای رفتن به ساحل و دریا انتخاب نکرده است. بخاطر خودت میگوییم، آب می‌خورد خراب می‌شود کلی پولش را داده ای!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (36)


گویا کمی آنطرف تر هم زهرا داوودنژاد داشته از خود سلفی میگرفته. متاسفانه این دو عزیز متوجه یکدیگر نشده اند، وگرنه الان داشتیم سلفی دونفره شان را تماشا میکردیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (36)فرزاد حسنی و نیکی کریمی، مجری و سخنران جشنواره فیلم پروین اعتصامی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (36)عکس یادگاری سحر دولتشاهی، علی عمرانی و حبیب رضایی. احتمالاً دوستان بعد از این عکس راهی باشگاه خواهند شد چون کوله پشتی و کلاهشان آماده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (36)
خانم کتایون ریاحی یک بنیاد خیریه و نیکوکاری تاسیس کرده اند با نام "کیش مهر کتایون"! چند حالت برای وجه تسمیه این بنیاد وجود دارد: 1. این بنیاد در شهر کیش است 2. این بنیاد در ماه مهر تاسیس شده! 3. این بنیاد مال کتایون خانم است!

والسلام.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (36)
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 46
در انتظار بررسی:0
UNITED KINGDOM
18:13 - 1393/08/06
"پسر تا زنجیرو اووردم پایین عکسو بگیر!!!!" آخه اینا چه اصراری دارن که کل دنیا خبر کنن که چی میکنن و کجا میرن!!!!!
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۶
خب هواداراشون استقبال میکنن،ایناهم واسه هواداراشون عکس میزارن نه واسه شما
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۷
داداش پیام ایول...
خوشم اومد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:22 - 1393/08/06
خداییش بعضی ها چه دل خوشی دارن که انقدر به خودشون میرسن.خدا از ما کنده داده به اینا.
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۷
چرا واقعا.مگه ما چمونه که نتونیم مثل اینا باشیم.بی عدالتی تا کی؟مثلا ما مسلمونیم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:30 - 1393/08/06
اینا کاری کردن از هر چی کلمه سلفی و عکس سلفی بدم میاد
پاسخ ها
محبوبه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۷
منم دقیقا مثل شما هستم
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۷
کمبوده دیگه عزیزم.کاریشم نمیشه کرد.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:33 - 1393/08/06
خانم کتایون جان ریاحی! شما که اینقد عشق دیده شدن داشتی، چرا از بازیگری خداحافظی کردی؟! آخه بهت فشار میاد اینقد همه جا حضور پیدا میکنی و عکس میندازی!
چقدر هم این خانم دست به خیره! دور از ریا و خودنمایی!
پاسخ ها
مونا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۷
امثال شمارو هم که گذاشتن واسه بدگویی،

وقتی یه بنیاد خیریه تاسیس میشه اهترین راه واسه جمع آوری کمک های مردمی اینه که واسه اون بنیاد تبلیغ بشه تا مردم بشناسنش، چه تبلیغی بهتر از اینکه خود خانمکتایون این بنیاد رو به مردم بشناسونه؟!
بیطرف
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۷
واقعا !!! کتایون ریاحی، برخلاف بازیگرهای خانم همسن و سال خودش، مثل بازیگرای جوون و خودشیفته، تند و تند عکس از خودش منتشر میکنه! حالا بر حسب تصادف، این عکسش بخاطر معرفی یه بنیاد خیریه بود...
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۷
زلیخا خدا به دادت رسد
بهار
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۴
زلیخا جون لایکککککککککککککککککککککککککککک
xiii
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۴
نمی دونم چرا این شکلی به موضوع نگاه می کنین ، شاید از مشکلات بچه های ناشنوا و خانواده هاشون و یا هزینه کاشت حلزون خبر ندارین .. به هر حال، از خانوم ریاحی بابت تاسیس این بنیاد ممنونم و امیدوارم که موثر واقع بشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:36 - 1393/08/06
چقد سیگاری زیاد شده من که الگو گرفتم
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۷
منم...
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۷
منم بچه هارو فرستادم برام بخرن.
بهار
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۴
من موندم چرا همه میرن دنبال الگوی بد به خدا موندم بابا از ی ادم حسابی الگو بگیر سیگار چیه اخه به غیر از اینکه خودتو نابود کنی چیزه دیگه ای نداره نکن لطفا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:38 - 1393/08/06
عجب کلاسیه کلاس محراب قاسمخانی دمش گرم
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۶
نوش جونش!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۷
هرکی یکی واسه خودش داره.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:03 - 1393/08/06
اگه ما کیف نمیکنیم خداروشکر هستن کسایی که ازاین دنیا لذت ببرن!!!!!!!
ایشالا همه یه روزی برسه همه با هم عکس به اشتراک بپذاریمو بگیم خدارو شکر دیشب توی محله ما کسی ازدردبی پولی گرسنه نخوابید.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:05 - 1393/08/06
شور همه چی در اومده ...!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:36 - 1393/08/06
هنرمندان عزیز:من عکساتونو دیدم.پسندتون نکردم.متاسفانه
پاسخ ها
عباس مقدم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۷
اينها نهايتا بازيگر هستند ..كو تا هنرمند ؟ ! هنرمند يعني استاد فرشچيان يعني استاد كاتوزيان يعني استاد تناولي يعني استاد چليپا يعني استاد مجيد انتظامي و ... لطفا هنر و هنرمند را بشناسيد ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:18 - 1393/08/06
جمله مربوط به عکس شیث رضایی و فرزین عالی بود!!!! دمتون گرم
عکس محسن چاوشی و پسرش هم خیلی قدیمیه که ولی ممنون:)
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۷
اتفاقا خیلی هم بد بود.چرا دست از سر این بیچاره بر نمیدارن؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:09 - 1393/08/06
فقط و فقط سوپر استار سام درخشانی عزیز و نازنین و تک و دوست داشتنی
چه زمستونی میشه با دیدن روی ماه و هنر ناب آقای سام درخشانی عزیزم
همیشه همه جا میدرخشند اصلا بقیه در مقابل ایشون هیچند هیچ
کیانا فداتووووون آقا سام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:10 - 1393/08/06
فقط و فقط سوپر استار سام درخشانی و دیگر هیچ
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۷
----------- :)
بهار
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۴
سام و عمو پورنگ جونننننننننننننننننننن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:18 - 1393/08/06
کجای هنرمند به زیبایی آقای درخشانی عزیز داریم
از لبخند زیبای سام درخشانی نازنین زیباتر ندیدم
پاسخ ها
بهار
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۴
لبخند عمو پورنگم زیباست
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:23 - 1393/08/06
سبیل فقط سبیل آقااااا ساااااام عزیزم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:17 - 1393/08/07
اخلاق رو رعایت فرمایید
پاسخ ها
فرشته
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۷
خدا از دلت بشنوه .... اميد است شما هم با ديدن هنرمند مورد علاقتون در دلتون هم كه شده اخلاق رو رعايت فرماييد...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:23 - 1393/08/07
یعنی عاشق توضیحات عکس ها هستم
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۸/۰۷
آخی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
07:23 - 1393/08/08
ملت فقط فضولی کنن تو زندگی خصوصی همدیگه. به ما چه که کی چی می پوشه, کجا میره,چه مدلی عکس میندازه, بابا به فکر نون باشین که خربزه آبه!!!؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:34 - 1393/08/08
تا حالا به فاصله بین دندونهای حنیف این قدر دقیق نشده بودم...
ROMANIA
18:05 - 1393/08/08
مهر اوه شریفی نیا تو این عکس کپی مامانش شده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:11 - 1393/08/09
حداقل به محسن چاوشی میگفتید موقع عکس گرفتن پاکت سیگار وینستونش رو مخفی میکرد تا واسه جوون ها بد آموزی نداشته باشه !
اون قوطی هم خیلی شبیه آبجو هینکن هست.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:24 - 1393/08/11
چرا تو این عکسا دوس داره آیفونش رو نشون بده. عجب دوروزمونه ای شده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:59 - 1393/08/12
من ازنزدیک با یکی از همین هنر یشه ها دوستم ماهی دست کم 5 میلیون هزینه کیف وکفش وارایش اینهاست .اکثرا یا مجردن یا مطلقه .
ارزش الگو بودن ندارن دوستان.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:37 - 1393/08/14
کسی از شما نگرفته شما برید معروف بشید ببینید چجوری براتون سر و دست میشکونن
کل سرگرمی جوونا و بچه ها همینه دیگه دلخوشی دیگه ای ندارن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج