کلانی: به شدت با صادقیان برخورد می‌کنیم
۱۴۹۴۲۸
۰۹ آبان ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۷
۹۹۸۷
عضو کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس می‌گوید به‌شدت و با قاطعیت با صادقیان برخورد می‌کنیم.
ایسنا: حسین کلانی درباره رفتار پیام صادقیان در دیدار برابر پیکان اظهار کرد: باشگاه پرسپولیس هفته گذشته کمیته انضباطی تشکیل داد و در جلسه هیأت مدیره مصوب شد که کمیته اولیه گزارش‌های سرمربی و سرپرست تیم را بررسی و درباره تخلفاتی که صورت می‌گیرد رأی بدهد. پس از آن اگر اعتراضی بود در کمیته استیناف بررسی خواهد شد. مطمئن باشید درباره حرکتی که پیام صادقیان روز گذشته در بازی مقابل پیکان انجام داد کمیته انضباطی باشگاه تشکیل جلسه می‌دهد و تصمیم نهایی را خواهد گرفت.

وی افزود: ما به شدیدترین شکل ممکن با صادقیان برخورد می‌کنیم زیرا اسم‌ها در پرسپولیس مطرح نیستند. هر شخصی با هر سمتی که تخلفی انجام دهد کمیته انضباطی باشگاه با قاطعانه‌ترین شکل ممکن با او برخورد خواهد کرد.

کلانی همچنین تصریح کرد: فردا گزارش سرپرست تیم به دست کمیته انضباطی خواهد رسید و ظرف دو الی سه روز آینده رأی نهایی را در مورد پیام صادقیان صادر می‌کنیم. ما نباید اجازه دهیم کار بازیکنان‌مان به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بکشد. ما خودمان کمیته انضباطی داریم و درباره تخلفات تصمیم‌گیری می‌کنیم.

عضو کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس همچنین گفت: قرار است قوانینی در رابطه با مسائل انضباطی به تصویب برسانیم و در نیم‌فصل آن را به تمام اعضای باشگاه ابلاغ کنیم. طی تصمیم هیأت مدیره قرار بر این شده هر بازیکنی نتواند این قوانین را اجرا کند، بازیکن آزاد اعلام شده و از تیم جدا شود. رعایت مسائل اخلاقی و انضباطی در باشگاه پرسپولیس فوق‌العاده مهم است. بازیکنانی که در این تیم بازی می‌کنند باید بدانند احترام به باشگاه پرسپولیس بر آن‌ها واجب است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج