کرمانی‌مقدم: صادقیان از من درس بگیرد
۱۴۹۴۶۷
۰۹ آبان ۱۳۹۳ - ۲۳:۰۷
۷۲۱۴
بازیکن پیشین پرسپولیس اعتقاد دارد صادقیان باید از پرسپولیس برود تا بیشتر قدر پیراهن این تیم را بداند.
خبرگزاری تسنیم: مرتضی کرمانی مقدم همواره یکی از بازیکنان پرحاشیه پرسپولیس بود که نحوه  اعتراضش به تعویض در یکی از دربی‌ها در تاریخ ماندگار شد و نکته قابل توجه اینکه در ‌آن مسابقه حمید درخشان روی نیمکت پرسپولیس بود.

کرمانی مقدم در خصوص اعتراض پیام صادقیان به تعویضش در دیدار با پیکان اظهار داشت: به عقیده من صادقیان نسبت به یک سال پیش که در ذوب‌آهن شاگرد من و فرهاد کاظمی بود خیلی تغییر کرده و به یک بازیکن بد اخلاق و عصبی تبدیل شده است.

وی ادامه داد: شاید صادقیان بیرون از فوتبال با مشکل بزرگی دست و پنجه نرم می‌کند که تا این حد تغییر کرده و نمی‌تواند در داخل میدان خود را کنترل کند.حتی محرومیت سنگین هم باعث نشده صادقیان تغییر کند و هر هفته یک مسئله حاشیه‌ای برای خودش و پرسپولیس درست می‌کند.

بازیکن پیشین پرسپولیس تصریح کرد: حاشیه‌هایی که صادقیان بوجود می‌آورد نه تنها به خودش بلکه به پرسپولیس ضربه می‌زند. بهتر است او نیم‌فصل از این تیم جدا شود و شاید بهتر باشد وی یکی دو سال دیگر در تیم‌هایی مثل ذوب‌آهن بازی کند تا بلکه بیشتر به ارزش پیراهن پرسپولیس پی ببرد.

کرمانی مقدم با تاکید بر اینکه درخشان نمی‌تواند با بازیکنانی مثل صادقیان کار کند، افزود: کنترل بازیکنانی مثل صادقیان کار هر مربی نیست. در ذوب‌آهن که بودیم صادقیان و مسلمان کوچکترین حاشیه‌ای نداشتند به این خاطر که آنها از فرهاد کاظمی حساب می‌بردند. به عنوان نمونه کاظمی به من همیشه ماموریت می‌داد هفته‌ای یک مرتبه ساعت 11 شب به خانه بازیکنان بروم و آمار آنها را بگیرم.

وی یاد‌آور شد: بعد از پایان هر تمرین برای بازیکنانی مثل پیام تمرینات اختصاصی می‌گذاشتیم تا جنازه آنها به منزل برسد اما الان وضعیت بدنی صادقیان طوری شده که او بیشتر از یک نیمه نمی‌تواند بازی کند.

کرمانی مقدم خاطرنشان کرد: زمانی که من به تعویضم در دربی اعتراض کردم درخشان که دستور تعویضم را داده بود برخوردی با من نکرد اما باشگاه دو جلسه مرا محروم کرد. الان شرایط پرسپولیس طوری است که نمی‌تواند بازیکن خوبش را محروم کند چون دست درخشان خیلی بسته است.

بازیکن پیشین پرسپولیس در پایان گفت: بارها به صادقیان گفته‌ام او و دیگر جوانان از سرنوشت امثال من که در عمر فوتبالی‌مان کوتاه بود درس بگیرند و این‌قدر به حاشیه نروند. او باید قدر پیراهن پرسپولیس را بیشتر بداند و به این فکر کند که اگر الان در این فوتبال شناخته شده مدیون حضورش در پرسپولیس است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج