با مردان کوتاه قد ازدواج کنید!
۱۴۹۵۴۴
۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۴
۳۳۴۵۱۳ 
آخرین پژوهش‌های محققان نشان داده احتمال خوشبختی در ازدواج با مردان کوتاه قد بیشتر است، اما دیگر چه خصوصیت‌هایی در مردان کوتاه یا بلند قد هست که باید از آنها باخبر باشید؟
برترین ها: درصد زیادی از خانم‌ها یکی از معیارهای مهم خود برای انتخاب همسر را داشتن قدبلند عنوان می‌کنند. باور عموم جامعه این است که مرد باید از همسر خود بلندتر باشد و به همین دلیل بسیاری از دختران قدبلند برای یافتن همسر دچار مشکل می‌شوند. موارد زیادی پیش آمده که دو طرف با وجود داشتن تفاهم فقط به‌دلیل نامتناسب بودن قد از ازدواج صرف‌نظر کردند. اما یک مطالعه که چند وقت پیش منتشر شد تمام این باورها و ایده‌آل‌ها را زیر سؤال برد.

دانشمندان با بررسی هزاران زوج متوجه شدند اگر دختران با مردان کوتاه‌تر از خود ازدواج کنند زندگی موفق‌تری خواهند داشت و احتمال جدایی آنها تا حد زیادی کاهش پیدا می‌کند. حال این سؤالات مطرح می‌شود که واقعا تفاوت قد ایده‌آل بین همسران چه میزان است؟ آیا قد می‌تواند روی ویژگی‌های اخلاقی یک فرد اثر بگذارد؟ آیا منطقی است که به‌دلیل نامتناسب بودن قد، از ازدواج با یک نفر منصرف شد؟

معیار خیلی از خانم‌ها برای انتخاب همسر داشتن قدبلند است، اما برخلاف تصور آنها مردانی که قد کوتاه دارند به زندگی مشترک پایبندتر هستند. با اینکه مردان قدبلند زودتر اقدام به تشکیل خانواده می‌کنند، اما زندگی مشترک آنها دوام کمتری دارد. مطالعاتی که از 40 سال پیش در ایالات‌متحده آغاز شده، نشان می‌دهد نرخ طلاق در میان مردانی که قدکوتاه دارند به طور باورنکردنی کمتر از مردان قدبلند است.

 با اینکه عجیب به‌نظر می‌رسد اما مردان کوتاه سعی می‌کنند کوتاهی قد خود را با درآمد بالاتر و توجه بیشتر به همسر خود جبران کنند. جذابیت‌های ظاهری نقش مهمی در شروع یک رابطه دارد، اما در طولانی‌مدت هیچ نقشی در حفظ زندگی مشترک ندارد. با اینکه مردان کوتاه‌قد معمولا دیر ازدواج می‌کنند، اما در عوض نرخ طلاق هم بین آنها بسیار کمتر از متوسط جامعه است. در عوض مردان بلندقد بیشتر در کار خانه به همسر خود کمک می‌کنند. آمارها نشان می‌دهد میزان همکاری مردان قدبلند در کار خانه بین 25 تا 30درصد از کوتاه‌ها بیشتر است.

با مردان کوتاه قد ازدواج کنید!

مردان، کوتاه‌تر از خود را می‌پسندند

درصد زیادی از مردان هستند که به هیچ عنوان برای خواستگاری از دختران بلندتر از خود پیشقدم نمی‌شوند و از اینکه مجبور شوند هنگام نگاه کردن به همسر خود سرشان را بالا بگیرند، بیزارند، اما چرا مردان ترجیح می‌دهند همسری کوتاه‌تر از خود انتخاب کنند. باید علت این موضوع را در طول هزاران سال تکامل انسان‌ها جست‌وجو کرد. در گذشته انسان‌ها برای انتخاب همسر به قدرت باروری زن‌ها توجه زیادی داشتند و معتقد بودند زنان قدبلند از توانایی کمتری در این زمینه برخوردار هستند. شاید به دلیل آنکه زنان قدبلند دیرتر به سن بلوغ می‌رسیدند، این عقیده در بین مردان آن زمان به وجود آمده است. البته جالب است بدانید بر اساس مطالعات ژنتیک قد مادر و پسر و قد دختر و پدر به هم مرتبط هستند. به این ترتیب مادران قدبلند با احتمال بیشتری صاحب پسر با قد متوسط یا کمتر می‌شوند.

قدبلندها با چه کسانی ازدواج می‌کنند؟

همان‌طور که گفتیم مردان قدکوتاه سعی می‌کنند کوچکی اندام خود را با درآمد بیشتر جبران کنند، به همین دلیل تمایل دارند با زنانی ازدواج کنند که درآمد کمتری دارند یا سطح تحصیلات‌شان پایین‌تر از خودشان است.

در عوض مردان قدبلند سعی می‌کنند از جذابیت ظاهری خود استفاده کنند و به همین دلیل تمایل بیشتر با ازدواج با زنانی دارند که درآمد یا سطح اجتماعی بالاتری نسبت به خودشان دارند.  آمارهایی که در مورد ازدواج زنان و مردان و اختلاف قد آنها به‌دست آمده واقعا جالب است. مردان قدکوتاه با احتمال 269درصد بیشتر از مردان با قد متوسط ممکن است با یک زن هم‌قد خود ازدواج کنند. احتمال ازدواج آنها با یک زن بلندتر از خودشان 1450درصد بیشتر از یک مرد قدبلند است. اما احتمال آنکه یک مرد قدبلند با زنی هم‌قد خود ازدواج کند بسیار پایین است، چه برسد به اینکه آن زن بخواهد از همسرش بلندتر هم باشد.

زنان چه قدی را می‌پسندند؟

یکی از مهم‌ترین معیارهای زنان برای انتخاب همسر آینده، داشتن قدبلند است. اما واقعا چند سانتی‌متر بلندتر مطلوب زنان است؟

محققان با مطالعه دقیق متوجه شدند زنان دوست دارند همسران‌شان تقریبا بین 12 تا 13 سانتی‌متر از آنها بلندتر باشند. این میزان درست برابر با اختلاف قد بین شاهزاده انگلستان و همسرش یعنی ویلیام آرتور و کیت میدلتون است.  در مطالعاتی که روی دو هزار خانم انجام شده، نزدیک به 70درصد اعلام کردند که دوست دارند همسران‌شان از آنها بلندتر باشند. تقریبا 20درصد اختلاف بین 10 تا 15 سانتی‌متر را ایده‌آل دانستند و فقط 10درصد اعلام کردند دوست دارند با همسران‌شان هم‌قد باشند.

البته 7درصد از خانم‌ها بیش از اندازه زیاده‌خواه هستند و دوست دارند همسران‌شان بین 15 تا 20 سانتی‌متر از آنها بلندتر باشند. با این حال این آمار چندان نگران کننده نیست و معمولا زنان و مردان به مرور زمان با قد همسر خود کنار می‌آیند. نزدیک به 83درصد از زنان و 89درصد از مردان از قد همسر خود راضی هستند و فقط 14درصد از قد همسر خود ابراز ناخوشایندی کردند.

درآمد بیشتر برای قدبلندها

این یافته نتیجه تحقیقات دانشمندان استرالیایی است. آنها متوجه شدند مردانی که بالای 180سانتی‌متر قد دارند، به طور متوسط در سال 1000 دلار درآمد بیشتر به‌دست می‌آورند. به طور کلی درنظر مردم افراد قدبلند، قدرت و هوش بیشتری دارند و برای مشاغل مدیریتی مناسب‌تر به‌نظر می‌رسند.

مقایسه حقوق هزاران نفر در استرالیا، نشان می‌دهد 5سانتی‌متر قد بیشتر می‌تواند تا 950دلار درآمد سالانه یک فرد را افزایش دهد. دانشمندان انگلیسی و آمریکایی هم با انجام تحقیقات مشابه در کشورشان متوجه شدند یک شخص با قد 182سانتی‌متر می‌تواند در سال تا چند هزار دلار درآمد بیشتری نسبت به یک شخص با قد 172سانتی‌متر داشته باشد. افراد قدبلند اعتماد به نفس بیشتری دارند و با احتمال بالاتری برای انجام کارهای جدید ریسک می‌کنند. مدیریت این افراد در سازمان‌های مختلف هم مقبول‌تر است و درصد بیشتری از آنها در شغل خود ارتقا می‌گیرند.

زنان قدبلند مدیر می‌شوند

داشتن قدبلند در زنان تاثیر بیشتری روی درآمد بالا نسبت به مردان دارد. تقریبا در سراسر جهان کارمندان خانمی که بیش از 172سانتی‌متر قد دارند در محیط کاری خود موفقیت بیشتری کسب می‌کنند. قدبلند می‌تواند احتمال درآمد بالای یک زن را تا دوبرابر افزایش دهد. احتمال اینکه یک زن با بالای 182 سانتی‌متر قد به مشاغل مدیریتی برسد تا 80درصد بیشتر از یک خانم با قد متوسط یا کوتاه است.20درصد از زنان قدبلند معتقدند ظاهر فیزیکی آنها باعث می‌شود آنها قدرت و اعتبار بیشتری داشته باشند. همین مسئله باعث می‌شود بسیاری از زنان قدبلند تمایلی به ازدواج با مردان کوتاه‌تر از خود نداشته باشند. البته این ویژگی می‌تواند برای بعضی زوج‌ها دردسرساز باشد، چون معمولا مردان باید دارای اقتدار و توانایی بیشتری نسبت به همسر خود باشند.

تاثیر قد روی جذابیت صدا!

همان‌طور که ممکن است حدس زده باشید، صدای مردان قدبلند طرفداران بیشتری بین خانم‌ها دارد. محققان متوجه شدند انسان‌ها در بسیاری از موارد می‌توانند فقط با گوش دادن به صدای یک فرد، قد او را تخمین بزنند.

مردان قدبلند معمولا مسیر تنفسی و ریه‌های بزرگ‌تری دارند. همین موضوع باعث عمیق‌تر شدن تن صدای آنها می‌شود. به همین دلیل در 70درصد موارد شما می‌توانید با گوش دادن به صدای یک فرد بلندی یا کوتاهی او را تخمین بزنید.  زنان به‌طور ناخودآگاه صدای عمیق را ترجیح می‌دهند و به سمت مردان صاحب این صدا جذب می‌شوند. البته این تن صدا نشان دهنده بیشتر بودن قدرت باروری مردان هم هست، به همین دلیل مردانی که صدای بم‌تر دارند، بیشتر صاحب فرزند می‌شوند. صدای عمیق تاثیر بیشتری روی مردم می‌گذارد، به همین دلیل مارگارت تاچر نخست‌وزیر اسبق انگلستان روی تن صدای خود کار می‌کرد تا آن را بم‌تر کند.

حسادت در کوتاه‌قدها

دانشمندان دانشگاه آکسفورد یکی دیگر از تاثیرات داشتن قد کوتاه روی رفتار را کشف کردند. آنها متوجه شدند در بسیاری از مردم که قد زیر متوسط دارند یک بیماری به نام «سندرم مرد قد کوتاه» وجود دارد. افرادی که قد کوتاهی دارند، ممکن است دچار این حالت شوند و احساس ترس، نگرانی و استرس داشته باشند. مبتلایان به این بیماری از دیگران می‌ترسند و همیشه تصور می‌کنند ممکن است فردی به آنها آسیب برساند. افراد کوتاه‌قد همچنین با احتمال 50درصد بیشتر دچار حسادت می‌شوند و بیشتر در معرض ابتلا به بیماری‌های روانی قرار دارند.

صبر کدام بیشتر است؟

از زمانی که ناپلئون بناپارت جنگ با اروپا را آغاز کرد، این باور در مردم به‌وجود آمد که صبر افراد قد کوتاه کمتر است، خشن‌تر هستند و زودتر عصبانی می‌شوند. برای فهمیدن حقیقت دانشمندان از دو گروه از مردان خواستند در یک بازی کامپیوتری شرکت کنند که باعث بروز رفتارهای خشن می‌شد. با انجام این کار مشخص شد برخلاف تصور عموم مردم، افراد قدبلند زودتر خشمگین می‌شوند و دست به رفتارهای پرخاشگرانه می‌زنند. در طول صدها سال این باور بین مردم به‌وجود آمده که افراد کوتاه‌قد سعی می‌کنند. کوچکی جثه خود را با نشان دادن خشونت بیشتر جبران کنند. اما حقیقت این است که معمولا افرادی که قد کوتاه دارند مهربان‌تر هستند و صبر بیشتری دارند.

با مردان کوتاه قد ازدواج کنید!

قدبلندها شادترند

در حالت کلی افراد قدبلند در زندگی خود شادترند.  براساس یافته‌های دانشمندان آمریکایی افراد قدبلند از زندگی خود رضایت بیشتری دارند، نسبت به خود دیدگاه مثبت‌تری دارند و از زندگی خود بیشتر لذت می‌برند. همچنین قدبلندها کمتر دچار استرس می‌شوند، دیرتر عصبانی می‌شوند و غم و اندوه در زندگی آنها نسبت به دیگران کمتر دیده می‌شود. معمولا افرادی که خود را بدبخت‌ترین گروه جامعه می‌دانند و همیشه خود را بسیار دست‌کم می‌گیرند به‌طور متوسط 5/2 سانتی‌متر نسبت به متوسط جامعه کوتاه‌ترند.

قدبلند به اندازه پول زیاد می‌ارزد

تقریبا همه مردان عاشق داشتن قدبلند هستند. این موضوع برای آنها آنقدر اهمیت دارد که اگر یک مرد دارای قد متوسط بتواند صاحب قدبلند شود همان‌قدر خوشحال می‌شود که حقوق ماهانه او 30درصد بیشتر شود. به این ترتیب محققان محاسبه کردند به ازای هر دو سانتی‌متر که به قد فردی اضافه شود به همان میزان رضایت او از زندگی افزایش پیدا می‌کند که حقوق ماهانه او نزدیک به چهار درصد افزایش پیدا کند. این تحقیقات نشان داد که پول نقش بسیار مهمی در تلقی افراد از زندگی دارد و به عبارت دیگر بسیاری از افراد میزان رضایت خود از زندگی را با میزان درآمدشان می‌سنجند، به همین دلیل میزان رضایت افراد قدبلند به علت داشتن درآمد متوسط بیشتر نسبت به کوتاه‌قدها از زندگی بیشتر است.

کدام گروه عمر طولانی‌تری دارند؟

شاید خیلی از افرادی که قدبلند ندارند، با شنیدن این خبر نظر خود را در مورد ظاهرشان عوض کنند. تحقیقاتی که روی 8هزار مرد انجام شده، نشان می‌دهد قد کوتاه یکی از نشانه‌های داشتن عمر طولانی است. افرادی که قدشان از 157سانتی‌متر کمتر است، بیشترین طول عمر در بین همه گروه‌های سنی دارند. به‌نظر می‌رسد وجود یک ژن خاص در بدن که در دوره رشد مانع بلند شدن قد می‌شود، می‌تواند به افزایش طول عمر کمک کند. کوتاهی قد نه‌تنها عمر را طولانی می‌کند، بلکه احتمال ابتلا به انسولین و سرطان را هم کاهش می‌دهد. به‌طور متوسط کوتاه‌ها نزدیک به دو سال بیشتر از بلندقدها عمر می‌کنند.

قدبلند در زنان هم خطرناک است

خطرات قدبلند فقط محدود به مردان نیست و می‌تواند زنان را هم هدف قرار دهد. تحقیقات نشان می‌دهد زنان قدبلند بیشتر از خانم‌های دیگر به بیماری سرطان دچار می‌شوند. دانشمندان آمریکایی اعلام کردند زنان قدبلندی که به سن یائسگی رسیده‌اند با احتمال بیشتری ممکن است به بیماری سرطان مبتلا شوند. در حقیقت به ازای هر 10 سانتی‌متر بلندتر بودن قد از میزان متوسط، احتمال دچار شدن به این بیماری تا 13درصد افزایش پیدا می‌کند.

نکته جالب اینجاست که محققان متوجه شدند ارتباط ابتلا به سرطان در زنان بیشتر از وزن است. به این ترتیب سرطان انسان‌های قدبلند را بیشتر از انسان‌های چاق تهدید می‌کند. همان‌طور که می‌دانید سرطان ارتباط زیادی به هورمون‌های رشد و فرآیندهایی مشابه با آن دارد، به همین دلیل است که قدبلندها بیشتر ممکن است این بیماری را تجربه کنند. بلندی قد ارتباط زیادی به سرطان سینه، کلیه، تخمدان، معده و تیروئید دارد.

حمله قلبی سراغ  قد کوتاه‌ها می‌آید

اما افراد قدبلند در یک زمینه از دیگران سالم‌تر هستند و آن هم احتمال کمتر ابتلا به حمله قلبی است. احتمال سکته کردن در افراد قدبلند معمولا کمتر از دیگران است، چون خون کمتر در رگ‌های آنها لخته می‌شود. قدبلند بودن احتمال تشکیل پلاک‌های خونی در رگ‌ها را کاهش داده و به همین دلیل احتمال سکته قلبی را کمتر می‌کند. تصاویر سی‌تی‌اسکن نشان می‌دهد احتمال تشکیل پلاک در رگ‌های خونی افراد قدبلند 30درصد کمتر از قدکوتاه‌هاست. معمولا افرادی که قدبلند دارند در دوران کودکی تغذیه خوبی داشته‌اند که همین عامل احتمال ابتلا به بیماری‌های قلبی را هم کاهش می‌دهد.

 نتیجه 52 تحقیق مختلف که در مجموع روی بیش از سه میلیون نفر انجام شده، نشان می‌دهد افراد دارای قد کوتاه با احتمال 5/1 برابر بیشتر از بلند قدها به بیماری‌ قلبی دچار شده و بر اثر آن جان خود را از دست می‌دهند. رگ‌های خونی در افراد کوتاه‌قد اندازه کوچک‌تری دارد و خون بیشتر در آنها لخته می‌شود.

قدبلندها باهوش‌ترند

مشکلات کوتاه‌قدها محدود به ویژگی‌های ظاهری نیست، زیرا بعضی دانشمندان ادعا کردند میزان ضریب هوشی این افراد هم کمتر از افراد قدبلند است. به نظر می‌رسد عوامل ژنتیک و محیطی که باعث بلند شدن قد یک فرد می‌شود، به همان اندازه هم می‌تواند ضریب هوشی او را افزایش دهد.

یکی از موضوعات جالب دیگری که توجه محققان را به خود جلب کرد این بود افرادی که نتوانسته بودند تحصیلات دوران دبیرستان خود را به پایان برسانند نسبت به افراد دارای قد متوسط بیش از 5/2 سانتی‌متر و نسبت به فارغ‌التحصیلان دانشگاهی بیش از 5 سانتی‌متر کوتاه‌تر بودند که این نشان می‌دهد افراد قدبلند در تحصیلات و ورود به دانشگاه نسبت به کوتاه‌قدها موفق‌تر عمل می‌کنند.
 

 
حالا به سراغ آدم معروف ها میرویم و اختلاف قد چند زوج مشهور را بررسی می کنیم:

کارلا برونی: 175سانتی‌متر، نیکولا سارکوزی: 165 سانتی‌متر

با مردان کوتاه قد ازدواج کنید!

اختلاف قد 10سانتی‌متری این دو زوج مدت‌ها سوژه رسانه‌ها بود که البته دلیل آن هم اصرار سارکوزی برای سرپوش گذاشتن روی این موضوع بود. تصاویری که یکی از عکاسان تهیه کرده بود، نشان می‌داد سارکوزی کفش پاشنه‌بلند به پا کرده و همسرش را مجبور به پوشاندن یک کفش بدون پاشنه کرده تا اختلاف قد آنها به حداقل برسد.

پرنس ویلیام: 191سانتی‌متر، کیت میدلتون: 175سانتی‌متر

با مردان کوتاه قد ازدواج کنید!

براساس نظرسنجی‌ها ایده‌آل‌ترین اختلاف قد برای همسران است. البته زنان نسبت به اختلاف قد حساسیت بیشتری دارند و با احتمال بیشتری نسبت به یک مرد ممکن است به این دلیل از ازدواج با یک شخص صرف‌نظر کنند.

لیونل مسی: 169، آنتونلا روکوزو: 150 سانتی‌متر

با مردان کوتاه قد ازدواج کنید!

لیونل مسی در بین مردان قدبلندی ندارد. اما با وجود شهرت فوق‌العاده و داشتن درآمد چند میلیون دلاری، ترجیح داده همسری را انتخاب کند که 19 سانتی‌متر از او کوتاه‌تر است.

نیکول کیدمن: 180سانتی‌متر، تام کروز: 170سانتی‌متر

با مردان کوتاه قد ازدواج کنید!

اختلاف قد 10 سانتی‌متری زوج سابق سینمای تجاری کاملا مشخص است. البته برخلاف نظر دانشمندان، ازدواج نیکول با یک مرد کوتاه‌تر از خودش نتوانست به داشتن یک زندگی موفق کمک کند و این دو در سال 2001 از هم جدا شدند. البته نیکول در سال 2006 باز هم با یک مرد کوتاه‌تر از خود ازدواج کرد. همسر فعلی او کیث اربان نام دارد که این بار فقط دو سانتی‌متر کوتاه‌تر از خانم کیدمن است. تام کروز هم بعد از آن با یک خانم بلندتر از خود ازدواج کرد و باز هم از او جدا شد.

الیسانی دکروز سیلوا: 203سانتی‌متر، فرانسینالدو کاروالو: 164سانتی‌متر

با مردان کوتاه قد ازدواج کنید!

شاید همه تصور می‌کردند بلندترین دختر جهان هیچ‌وقت نتواند ازدواج کند. اما این دختر برزیلی به‌راحتی با مردی که 40سانتی‌متر از خودش کوتاه‌تر بود، ازدواج کرد. معیار او برای این ازدواج شخصیت، اخلاق خوش و شیوه برخورد همسرش با دیگران بود. همان‌طور که گفته شد معمولا بعد از ازدواج زنان و مردان با اختلاف قد همسر خود کنار می‌آیند.
انتشار یافته: 461
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
23:15 - 1393/08/10
يهو بگو قد كوتاها زندگي نكنن ديگه، براي صدا رو اصلا موافق نيستم اتفاقا قد كوتاها صداي بهتري دارن نمونش مهراد هيدن، آرمين زارعي 2afm،بهترين خواننده گروه backstreetboys به اسم aj ، اينا تو ذهنم بود فكر كنه آدم بازم هست
پاسخ ها
اردیبهشت
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۱
خوب همه میدونیم ک هیچ چیز جز خداوند مطلق نیس و همیشه در هر چیزی ی استثناهایی هستش!
-
01:15 - 1393/08/13
من همیشه می پنداشتم براد پیت 190 و آنجلینا 180 می باشد
پاسخ ها
امیر
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۷
خب اشتباه میپنداشتی :)
Iran, Islamic Republic of
00:09 - 1393/10/29
من قدم ۱.۶۷است ولی دوست دارم همسرم خیلی زیبا و قدش هم بلند باشد آخه از قد کوچک بدم میاد و همیشه کیس هایی خوبی را دورا دور انتخاب کردم ولی از ترس اینکه قدم را تو سرم بزنن جرات نکردم پا پیش بزارم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۹
مطمئنا کیس مناسب یعنی دختر باشعور و فهمیده اگه منظورت همچین دختریه حتما پاپیش بذار وقتی یه پسر بتونه اخلاق خوبشو به همچین دختری ثابت کنه مطمئن باش به چشم اون دختر میشه شاهزاده سوار بر اسب که هیچ چیز دیگه ای مثل قد و پول و ...براش مهم نیست حرف مردمم که همیشه هست اهمیت نده داداش گلم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۶
مردها کوتوله باشند زشت باشند طاس باشند پیر باشند تهش دنبال دختر شاه پریون می گردند!! روتون رو برم من! هر کس باید با یکی در حد خودش ازدواج کنه .
پارسا عبدی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۵
چیز دیگه ای نمیخوای برادر؟! ۰
جالبه که شما خودت قد بلند دوست داری. و از قد کوتاه بدت میاد و بعد انتظار داری دیگران از قد کوتاه و ریزقوله ‌ات خوششون بیاد؟
شما ساز خوب میزنی یا رقصت جالبه؟
عجبا.....

۰!
کبوتر با کبوتر ... باز با باز
والسلام
م
Russian Federation
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۳
من‌قدم ۱۶۸ خواستگار دارم قدش فکر میکنم از من کوتاه تره چیکار کنم
مهدیفرجی
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۱
سلام من مهدی 28ساله مجرد 189قدمه 69وزنم دنبال ی دختر.
قدش مهم نیست فقط خشگل باشه برا ازدواج میگردم لطفا معرفی کنید
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۱
سلام. من مهدی 28سالمه قد189وزنم69مجرد دنبال ی دختر براازدواج هستم لطفا معرفی کنید
Iran, Islamic Republic of
03:36 - 1393/11/06
من قدم 1.69هستش قیافم هم با مزه و جمع جوره ولی همیشه تو دانشگاه و محیط کارم دخترایه با قد بلند از لحاظ اخلاقی بیشتر جور در میومدم و چون رو مساله قد حساسم با همشون در حد دوسته اجتماعی رابطه برقرار کردم و این اجازه رو نه به خودم و نه طرف دادم که نزدیک بشیم، دختر عموم هم خیلی خوشگلو قدش هم ازم بلندتره اگه واسه ازدواج بگم نه نمیگه ولی خودم نمیتونم با این قضیه کنار بیام اقایون قد بلند قدر قدشونو بدونن!! درسته هر کی منو میبینه فک میکنه بینیم عمل شدست! ولی قد یچیز دیگست!!
پاسخ ها
ice
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
شما خودشیفتگی شدید دارید، قبل از اینکه به فکر ازدواج باشید این مشکلتون رو حل کنید
ملک محمدی
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
قد، تحصیلات، درآمد، طبقه اجتماعی وچیزای اینجوری مهم نیست، مهم ترین شرط کفویت، هم فرهنگ بودنه، زیاد هستند افرادی که هندو دکترای روانشناسی داشتند، از دو فرهنگ متفاوت ازدواج کردند و زود از هم جدا شدند دختر عموتون شاید بهترین همسر برای شما باشه، خوشبخت باشید ان شا الله.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۵
پاسخ به کامنت اپل: شاسکول!: ۰


پاسخ به کامنت ملک محمدی
بلعکس چیزی که فرمودید، قد، تحصیلات، درآمد، طبقه اجتماعی بسیار مهم و پر اهمیت میباشد.ء
Iran, Islamic Republic of
11:14 - 1393/12/16
سلام منم یه فردی ب تحصیلات بالا ولی قد کوتاهم ولی طوری نیست که تو ظاهرم مشخص باشه و بیشتر در کنار افراد دیگرنمود داره ولی لز دیدخیلی از افراد خوشتیپ و خش پوش هستم. چندین ماهه با دختری بلندتره از خودم ازدواج کردم و بچمون تو راهه. بی تأثیر نیست ولی لزوا نمیشه همیشه یه نسخه کلی زد و افراد کوتاه قد با تلاش و پشتکار می تونن موفق تر هم باشن. تو تاریخ و تو جامعه هم کم نداریم
Iran, Islamic Republic of
15:22 - 1393/12/26
جت لي ١٦٨ بروس لي ١٧١ سيمو هايها ١٥٥ موريهه اوشيبا ١٥٢ كنجي ميدوري ١٦٥ و... همه اين افراد قد كوتاه بودن ولي اعتماد بنفسشون اون ها رو از صد تا قد بلند بالا تر برد راستي اگه وقت كرديد قد چرچيل استالين چارلي چاپلين توني جا ناپلئون ژنرال جياپ رو پيدا كنيد اون وقت ميفهميد با قد كوتاه هم ميشه موفق شد قد من هم ١٦٧ سانتي متر هست ولي خدا رو شكر ميكنم كه نانيسم نيستم و چهار ستون بدنم هم سالمه به اسم هايي كه گفتم نام داستين هافمن و مايك زامبيديس و مهيار منشي پور رو هم اضافه كنيد
Iran, Islamic Republic of
01:02 - 1394/01/07
من قدم ۱۵۶است وسنم بیست ساله زندگی‌خوبی دارم ولی قدم منا منزوی کرده عروسی مهمونی ...نمیرم ،یه مدتی این جوری بودم تا اینکه دانشگاه قبول شدم وتو دانشگاه هم مثل محلمون منا مسخره میکردن اونجا هم منزوی شدم حتی استادهایم منا به سخره میگیرن وگاهی از ناراحتی گریه میکنم دختر های زیادی بودن منا دوست داشتن ومنم دوستشان داشتم ولی به همین خاطر جرات خواستگاری رفتن نداشتم الان هم گرفتار بیماری خود ارضایی شدمودارم ترک میکنم ترا خدا برام دعا کنید ترک کنم
پاسخ ها
بدون نام
-
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۲
عجب ادم بی عقلی هستی تو بخاطر دیگرانی که هیچ تاثیری در خوشبختب وبدبختی ات ندارن خودتو به چه روزی انداختی ! ....تمام چیزی که از دنیا میخوایی فقط یک نفر ادم همسفر است که یک روزی پیداش میشه. چرا گذاشتی بقیه اینقدروت تاثیر بذارن؟!
پارسا عبدی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۵
بیست سالته و اونوقت صحبت خواستگاری میگنی؟! ۰
برو مشقاتو بنویس بچه جون...... ۰
چه دوره و زمونه ای شده هاااا
Netherlands
08:24 - 1394/01/22
در مورد صدا اصلا موافق نیستم.در مورد هوش و موفق شدن در کنکور و... هم به نظرم دلیل اصلی موفق تر بودن بلندقدها بیشتر بودن اعتماد به نفس و امید بیشتر به زندگیه نه چیز دیگه!
در مورد ازدواج با دختر قد بلندتر هم باید بگم من هم قد کوتاهی دارم(170) و همیشه با قدم مشکل داشتم و ازش متنفر بودم.تنها راهی که میتونم بکنم تا بچه هام هم این مشکلو حس نکنن اینه که با دختر بلندتر از خودم یا هم قد خودم یا حداکثر 5 سانت کوتاه تر از خودم ازدواج کنم چون به هیچ وجه نمیخوام بچه ام در اینده احساسی که من الان دارم رو داشته باشه
Iran, Islamic Republic of
13:48 - 1394/01/23
سلام به نظر من الان به علت کمبود شوهر دخترا حاضرن هر جور شده ازدواج کنن چه پسر قدش 10 سانتر کوتاهتر باشه چه سنش 10 سال کمتر باشه فرقی براشون نداره
پاسخ ها
بدون نام
-
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۲
من که والا بمیرم هم با مرد کوتاهتر از 180 ازدواج نمیکنم !
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۷
شما این حرف رو به عنوان یک مرد میزنید نه از طرف یه زن
قد برای همه خانوما مهمه و میتونم بگم اولین عاملی که توی چشم خانوما جذاب میاد قد مرد هست بعد چیزای دیگه
Iran, Islamic Republic of
00:47 - 1394/01/30
من با وجود اینکه قد 158 سانتیمتر هستم اما به هیچ وجه احساس حقارت و ذلالت نمیکنم.. با حول و قوه الهی توانستم در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران قبول شوم ولی هنوز ازدواج نکرده ام.
پاسخ ها
بدون نام
-
۱۰:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۲
ان شا اله که یک پزشک با وجدان وحاذق بشی نه مثل در پیتی های الان که نه اخلاق دارن نه علم !
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۰
همچنین خدا کنه پولکی نشی مثل خیلی از پزشکای ایران
تو ایران هست که به پزشکا اینقد رو میدن
دوستام که مهاجرت کردن میگن تو استرالیا یا کانادا رس پزشکو میکشن
ناهید
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۵
افرین .چرا ازدواج نکردی
Iran, Islamic Republic of
23:17 - 1394/01/30
بستگی داره طرف چقدربراش مهم باشه مساله اختلاف قد.بایداین مساله توفکروذهن طرف حل شده باشه وباهاش کناربیاد.من باخیلی ازدوستای متاهلم حرف میزنم،اکثرامیگن مهم نیس چندسانت اختلاف.امامن قدم 175هست.برام مهمه که بامردی قطعابلندترازخودم ازدواج کنم.
Iran, Islamic Republic of
16:11 - 1394/02/30
سلام من دوماه مونده هفده ساله بشم و قدم هم 180 هست و نسبت به مردم قدم بلند است ولی اصلا قد را ملاک نمی دونم و حتی اگه قدم 150 هم باشه واسم اصلا مهم نیست
پاسخ ها
خیرالله محبی هستم
Netherlands
۰۰:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۰
خانومادختراوقران خوش اخلاقی درمردقدکوتاه خوبی اصلان مردقدکوتاه بااخلاق میشه یه زن قدبلندو خیلی دوست میداره متأسفم براتون هی میگن قدبلند باشه، شوهرمون خانوما من یه آقا قد۱۶۷ازدواج نکردم یه زن درشت ازخدا مخوام اصلان نمیگم تحصیلات میگم خندروباشه پوست سفید باشه، انشاالله
alireza164
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۵
(: اگ قد کوتاه بودی میفهمیدی ما چی میکشیم
یه نگا بنداز به کامنتا همشون میگن باید ازمون بلند تر باشه یا اولین چیزی ک آدم رو جذب میکنه قد مرده
داداش من باید برم بمیرم میدونی ما باید بریم بمیریم
نمیشه خرده گرف بهشون خو راس میگن مرد قد بلند جذابه ولی لطفا
قد کوتاه ها رو مسخره نکنین ما هم دل داریم :):
Iran, Islamic Republic of
11:33 - 1394/03/16
من 17 سالمه و قدم 155 هست خواستگار خيلي خوبي برام اومد ولي هم قد خودم بود و بخاطر همين اونو رد كردم ميخوام ببينم به نظرتون ايا من اشتباه كردم؟؟؟
درضمن چون سنم به 25 نرسيده ميگن ممكنه بازم قدم بلند بشه و اون طوري از همسرمم بلندتر ميشم
پاسخ ها
بدون نام
-
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۲
قدت دیه بلندتر نمیشه عزیزم نهایت یک یا دو سانت میخواد بیشتر یشه
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۳
اشتباه کردی من خودم قدم ۱۸۰ هستش هر روز دارم تا بوق سگ تو پیتزار فروشی کلر میکنم ارزوم اینه کاش قدم ۱۵۰ بود ومیلیونر بودم تو دهنه صاحب کارم میزدم قد مهم نیس این پوو
ݪلللللللل ݪللللݪللللللللللللللللل
Iran, Islamic Republic of
17:35 - 1394/03/16
این حرف ها اشتباهه.شما با این حرف ها اعتماد به نفس انسان های قد کوتاه را میگیرید.من18 سالمه و قدم حدودا1.78اما خیلی از این حرف هایی که در این مطلب گفته شده بود درباره ی من صدق نمی کرد.با تشکر
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۷/۰۲
خوب 178 که بلنده
Iran, Islamic Republic of
01:46 - 1394/03/24
منم قدم کوتاهه 159 هستم خدا رو شکر هیچی تو زندگی کم نداریم هممون سالم و زندگی ارومی داریم ولی من از وقتی که بیدار میشم تا وقتی که میخوام بخوابم به قد فکر میکنم کلا از زندگی نا امیدم فقط دوست دارم زودتر بمیرم و به اون دنیا برمو قد بلندی رو تجربه کنم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۸
دیوانه
بدون نام
-
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۲
فقط دوست دارم زودتر بمیرم و به اون دنیا برمو قد بلندی رو تجربه کنم ...............خخخخخخخخ
ناهید
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۵
شوهر منم قدش مث شماس.هر روز تو اینترنتم ببینم راهی وجود داره واسه قد کوتاها
alireza165
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۵
داداش اینایی ک کامنت گذاشتن واست همشون قدشون اوکیه خیالشون جمعه
،من میفهمم چی میگی
میفهمم داداش خستح ای مث خودم
France
19:42 - 1394/04/01
سلام. خانمی که 17سالته اگر خواستگارت ادم خوبیه بهش جواب مثبت بده مهمترین چیز تو زندگی فقط رفتار خوبه مطمن باش قدت بلند تر نمیشه سن رشد تا دوسه سال بعد بلوغه. شوهرم قدش 158هست بهترین زندگی رو داریم بچمونم تو راهه دو ساله ازدواج کردیم همه فامیلامونم شوهرمو دوست دارن پسر عمومه هم قد خودمه اخلاقش واقعا خوبه مطمعن باش ادمای خوش اخلاق خیلی کم هستن هیکل و قیافه بعد مدتی عادی میشن ولی اخلاق نه .
Iran, Islamic Republic of
09:44 - 1394/04/10
راستشا بخواین با اون قضیه ی ریسک کردن خیلی موافقم
من خیلی تو زندگیم ریسک می کنم جوری که درسما تو دانشگاه دولتی کنار گذاشتم و ادامه ندادم واسه اینکه بتونم اون چیزیا که میخوام بدستش بیارم
اعتماد به نفسمم معمولی رو به زیاده اونقدرا هم زیاد نیست راستشا بخواین
ولی جدای از همه چیز ادم باید یکم مرد باشه ...
راستی قدم 193 تاس ،۲۲ سالمه و خیلی هم راضیم ^-^
Iran, Islamic Republic of
19:04 - 1394/04/26
من قدم ۱۴۵ سانتیمتره. ۲۷ سالمه. قیافه و تحصیلات خوبی دارم. از اینکه به خاطر قدم نتونم ازدواج کنم یا در صورت ازدواج جلو فامیل همسرم تحقیر بشم واهمه دارم.
پاسخ ها
بدون نام
-
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۲
برای موفقیت در زندگی مهم عقل وشعوره اینو همیشه یادت باشه
مهدی
United Kingdom
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۶
من قدم 183هستش و باید بهتون بگم کم نیستن پسرایی که از دخترای کوتاه به نظرشون خیلی دوست داشتنی هستند و مثلا خودم با اینکه بلندم بگی نگی با دختری که قدش بیشتر از 162باشه ازدواج نمیکنم وایده الش به نظرم بین 160تا150هس واسه یک خانوم اگر یک خانم صورت دوس داشتنی داشته باشه قدش 140باشه هم مهم نی
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۷
سلام . با عرض خسته نباشید ازشما
بابا ایول به روحیه خیلی خیلی عالی که داری
انشاالله با همین اعتماد به نفسی که داری پشت کنی به زندگیت
Iran, Islamic Republic of
01:41 - 1394/04/29
آیا جهان اولی ها هم مثه ما جهان سومی ها قد انقدر براشون اهمیت داره !! @__&
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۱
اره و خیلی روی قدشون کار می کنند که بلندتر شه..
Iran, Islamic Republic of
20:54 - 1394/05/17
من قدم ۱۸۰ و دختر هستم یه خواستگاری دارم که ۱۶۰ متر قدشه ول کن و دست بردار هم نیست من چیکار کنم اصلا دوست ندارم با کوتاه تر از خودم ازدواج کنم تورو خدا راهنماییم کنین
پاسخ ها
بدون نام
-
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۲
خب .... نکن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
به هیچ وجه این کارو نکن اولا کخ ۲۰ سانت اختلاف قد خیلی زیاده قطعاا تو محافل و مجالس و بیرون رفتن ها خیلی تو ذوقت میزنه‌.. اون اقا خودش باید شعور داشته باشه با این همه اختلاف قد اصلا کار جالبی نیست... نمیدونم ولی کسی ک این کلرو میکنه باید ی بینش فوق العاده نسبت ب زندگی و اعتناد بنفس فوق العاده ای داشته باشه تا جایی حس معذب بودن نکنه.. به هردحالداگر این مساله انقدر مهمه ک اومدی اینجا مطرحش میکنی و راهنمایی میخواعیی معلومه ک تو زندگی هم بری اذیتت میکنه و چیزی نیست که بتونی نسبت بهش چشم پوشی کنی... هم کفو بودن تو همه چیز مهمه حتیی قد
Iran, Islamic Republic of
14:38 - 1394/05/22
یعنی من سرطان می گیرم؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
08:25 - 1394/06/22
من قدم ۱۸۴هست خیلی هم راضیم زورتون بیاد بترکین کوتوله ها!!!!!!
دختر خاطرخواه هم ایقد دارم که نگو حس عجیبیه دلم براتون میسوزه درضمن خوشتیپ هم هستم هههه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۰
داداش قده شعورت چنده قد فرهنگیت چنده؟؟
بدون نام
-
۱۰:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۲
قدت 184 هم باشه عقلت نیم میلیمتر هم نیست !
بدون نام
-
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۲
علی برو یک ازمایش پوکی استخوان بده .... خدائیش جدی گفتمآ .تراکم استخوانتو چک کن حتما
سارا
United States
۰۸:۰۶ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۳
به نظر میرسه تنها چیزی که داری همین قده!که اینقدر روش مانور میدی!
کسی که مزای بیشتر رو تجربه کرده باشه یه مزیت انتسابی اینقدر جای مانور نداره براش!
قطعا هیچ چیز دیگه ای نداری...
بهت پیشنهاد میکنم اینقدر ضعفت رو بازگو نکن...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۰
دوست نسبتا محترم
قد شما انچنان هم بلند نیست
من قدم از شما بلندتره ولی تا حالا نه اینطور حرف زدم و نه فکر کردم چون این چیزا دست خود ادم که نست پسر خوب، اون دخترایی هم که دور و ورتن اگه ادم حسابی باشن این اخلاق بدتو ببینن ولت میکنن، مگه اینکه مثل خودت باشن
یه دوست
United States
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
خدا یه عقل بلند بهت بده تا از این کوتوله فهمی و کوتوله
عقلی دربیای فک میکنم بیشتر از قدت بهت کمک کنه والا از قد بلند بیشتر به کارت میاد گود نایت تو را با حس عجیبت تنها میزاریم
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۷
داداش مث اینکه قد بلندت مغزتو خیلی کور کرده، بابا زندگی همش قد نیست
آرین
Germany
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۴
تو مثل اینکه هرجی زدی جنسش خیلی خوب بوده
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۳
این چه حرفی بوده زدی بیشعور
بدون نام
Germany
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
بنده خدا دلم به حالت میسوزه
Iran, Islamic Republic of
18:47 - 1394/06/31
من قدم189هست تازه ازدواج کردم و زندگیه خوبی هم داریم.والا من خیلی هارو میشناسم که قد بلند و خوشتیپن اینقدر به خودشون نمینازن علی آقا!
Iran, Islamic Republic of
03:34 - 1394/07/13
بی شعور ها .این مطلب رو آگه قد بلند ها بخونن به خودشون افتخار میکنن ولی کسانی مثل من با قد 170 باید خاک گل بر سر بریزند
پاسخ ها
بدون نام
-
۱۰:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۲
170 از دید دختر ها عالی است نه بلند نه کوتاه .خیلی هم خوب
Iran, Islamic Republic of
19:04 - 1394/08/05
قد هیچوقت مهم نیس مهم اخلاقه قدبلند باشه ادم نباشه چ فایده اخه .من ونامزدم هم قدیم خیلی ام همودوسداریم
Iran, Islamic Republic of
03:24 - 1394/08/07
اره والا آدم قدش 184 باشه ولی شعور نداشته باشه چ فایده ، مدیونید اگه فکر کنید علی رو گفتم خخخ بی شوخی مهم ترین چیز بنظر من اعتماد به نفس هستش که هر آدمی باید داشته باشه تا بتونه خوب زندگی کنه ، تو زندگیتون هم فقط به قدتون توجه نکنید شاید تو قدت اصلا 150 باشه ولی زندگیت و تحصیلات و منش و اخلاقت و حتی خانوادت جوریه که یکی مثل قد 184 حسرت لحظه لحظه زندگی تورو بخوره ، خیلی چیز ها هستش که میتونید به اونا توجه کنید و در خودتون اعتماد به نفسی ایجاد کنید که مثل یه پادشاه با غرور تو جامعه ، اجتماع ، محیط کار و... قدم بردارید .
Iran, Islamic Republic of
12:33 - 1394/08/18
سلام من یه دختر بیست و یک سالم با ۱.۷۸ سانتی متر قد!
از یه آقایی خوشم اومده که از من کوتاه تره... از حرکاتش میفهمم که اونم منو دوست داره ولی میدونم بخاطر قدش حلو نمیاد. من به عنوان یه دختر قد بلند میگم وقتی از اخلاق خوب یه مرد مطمئن باشم اصلا برم مهم نیست که از من کوتاه تر باشه. اصلا مهم نیست. توروخدا برام دعا کنید
پاسخ ها
بدون نام
-
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۲
افرین.بهش پیام بفرست بیاد جلو
رضا
Austria
۱۶:۰۳ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۸
من قدم ۱۷۳ هست از نظر اخلاق و وضعیت مالی در حد قابل قبولم ولی دوست دارم با دختر بلند تر از خودم ازدواج کنم
Iran, Islamic Republic of
12:02 - 1394/08/22
سلام من دختری 23 سالمه خاستگاری واسم اومده 25 سالشه شرایطش میانه هست ولی اخلاقش مثبته وبهم علاقه داره.مشکل اینجاست هم قدیم!!!!! من قدم 163 هست اون یکم چهارشونه دار و درشته ولی پیشم قرار میگیره تقریبا هم قدیم حالا 3 سانت بلندتر باشه!!! بنظرتون چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟ اخه قدبلند بودن واسم مهمه !!
پاسخ ها
بدون نام
-
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۲
برو بابا
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۲
حتما به اون منفی بده چون قد ملاک خیلی بالایی هست
Iran, Islamic Republic of
12:17 - 1394/09/19
منو شوهرم سه ساله از دواج کردیم از هر لحاظ نمونه هستش یه امیرحسین دو ساله هم داریم ولی اون بیست سانت قدش کوتاهه من چند روزی افسردگی گرفتم ایا شبیه ما هم وجود داره کمک کنید.
پاسخ ها
بدون نام
-
۱۰:۵۸ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۲
طلاق بگیر !!!! ب
ببین اونوقت راحت میشی ایا ؟!!! افسردگی نمیگیری ایا ؟!!! واقعا مردم در چه فکرهای احمقانه ای هستن والا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
خواهر گلم زندگیتو بکن قد اصلاً مهم نیست، شعور، اخلاق و. ایمان مهمه، بچسب به زندگیت عزیزم.
مریم
Russian Federation
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۳
اصلا مهم‌نباشه برات زندگی تو بکن
Iran, Islamic Republic of
12:51 - 1394/09/24
سلام. من پسري هستم 19 ساله با قد 191. وزنم هم 88 كيلو هستش.. ميخاستم بدونم آيا ميشه با ورزش كردن و انجام حركات كششي قدم رو به 195 يا بالاتر برسونم؟ يا اگه وزنم رو كمتر كنم قدبلنتر ديده ميشم؟ به اين فكر افتاده بودم كه برم هورمون رشد تزريق كنم. بخاطره همين به دكتر رفتم و دكتر بهم خنديد گفت فكر كنم عقلت كمه. برو.. كسي مياد هورمون رشد بزنه كه قدش 160 يا 170 يا كمتر باشه..
پاسخ ها
بدون نام
-
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۲
تو یک هورمون بزن عقلت بلندتر بشه والا
Iran, Islamic Republic of
11:34 - 1394/09/27
من ١٩سالمه قدمم١٦٨.شوهرم٣٠ساله قدشم١٩٠.خيليم ماهه
پاسخ ها
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۲
خدا برات نگه داره
Iran, Islamic Republic of
18:47 - 1394/09/30
بابا بیخیال چه تهمیتی داره خخخخخخخخخخخخخ قده خب من خوذم 170بخدا راضیم بابا بیخیال خخخخخخخخخخخخخ به این نوشته ها هم توجه نکنید بخدا من هم دوست خیلی قد کوتاه دارم هم قد بلند والا خیلی از این نوشته های بالا باهاشون نمیخونه
Iran, Islamic Republic of
01:35 - 1394/10/05
با سلام طول قد من ١٦٤ سانت هست وقتي نوجوان بودم خيلي فكر ميكردم كه جه كار كنم قدم بلند بشه اما تلاش بي فايده بود، خانواده فقيري هم بوديم ،اما نتيجه زندكي ، با همت و تلاش تحصيل كردم ، كار كردم كار كردم تا وارد تجارت شدم و امروزه يكي از تاجرهاي موفق هستم از لطف خدا،دستكم ٣٠ نفر كارمند با قدهاي بالاي ١٨٥،١٩٠ زير دستم كار ميكنند
و شنيدم كه قد بلند ارزو ميكنه كه ايكاش اين هيكل انتيك و نداشت اما دستش به دهنش ميرسيد ،اهاي قد كوتاه ها با تلاش ميتونيد به همه خواسته ها برسيد وقتي زندكي خوب ميتوني براي خانواده درست كني همه التماست ميكنند فقط مرد باش و ثابت كن كه قد اصلا مطرح نيست و اين توانايى هست كه مهمه و خانمها هم بدونند كه قد براشون نان و اب نميشه وهمسرشان را بايد از همه جوانب سنجش كنند.
Iran, Islamic Republic of
18:15 - 1394/10/09
من قدم 182 هست اخيرا"در محل کارم با دخترى آ شنا شدم که قدش 160 و از گفتار و رفتارش متوجه شدم که خيلى بهم علاقه منده منتهى همش قدش به ذهنم مياد و اعصابم خورد ميشه چيکار کنم گيج شدم
پاسخ ها
بدون نام
-
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۲
اگر معیارت فقط قده! خب کنسلش کن رد کارش .... مردم عجب گرفتارهایی دارن !
Iran, Islamic Republic of
22:12 - 1394/10/11
سلام یه سوال داشتم ازتون!!؟اینکه من ٢٠سالمه و قدم ١۶۵هست وخواستگاری دارم باقد ١٩٨بنظرتون مشکلی پیش نمیاد؟؟؟من بااین قضیه خیییلی میترسم و نگرانم
پاسخ ها
بدون نام
-
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۲
اگر اخلاقش خوب باشه اصلا نگران نباش !
Iran, Islamic Republic of
22:26 - 1394/10/12
من قدم 170هیچ مشکلی هم ندارم خداروشکرالکی فکرتون به مساعل مشغول نکنین دختری که با قد پسر مشکل داشته باشه اقده ای محسوب میشه خانمای قد کوتاه دوستون دارم چون تودلبروترین
Iran, Islamic Republic of
02:12 - 1394/10/15
سلام من برعکس خودم قدم گوتاهه و کسی ک دوسشدارم قدبلند واین شده مشکلمونون من158و 190خواستگارم حالانمیدونیم چیکارکنیم میترسیم اینده برامون دردسر بشه
پاسخ ها
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۸
اخه ادم به این میگه درسر خدااا از دست شماها
Iran, Islamic Republic of
23:45 - 1394/10/16
علی آقای 184 متری که به قدت می نازی بترس از روزگار...همیشه بر مراد نمیچرخه راحت نگو دلتون بسوزه اینجا بیای به قد و قواره ت بنازی و بری و اعتماد به نفس یکی رو بیاری پایین مردونگی نداره قدت بلند باشه مرد نباشی فایده نداره از نظر من کاش عقل و شعور و معرفت و شخصیت و مرام اون برادرهایی که از کوتاه بودن قدشون ناراحتن در تو بود همه چی که به قد نیست فندق مغز....اینم بگم همیشه ماندگار نیست هیچ وقت به چیزی که داری نناز و پزشو نده روزگار دماغ گنده تر از تو ها رو به زمین مالیده یه جوری اون قدو ازت میگیره که فکت بخوره زمین...حالا هی دل بسوزون قدبلند کوته فکر
Iran, Islamic Republic of
14:10 - 1394/10/18
من 30 سالمه با قد 168.تو زندگی هیچ وقت احساس کمبود نکردم . انقدی خوشتیپم و سالم چاکرم خدا را. ضمنا رفیق 184 سانتی نصف خاطر خواه من رو تو نداری
Iran, Islamic Republic of
17:20 - 1394/10/22
من قدم ۱۵۷ هستش. شاید ی وقتایی دلم میخاست قد بلند باشم اما خودمو خیلی دوست دارم. شاید قدم بلند میس. اما ظاهر ژیبایی دارم
United States
01:40 - 1394/10/25
سلام. من قدم 195 هست. و خیلی راضیم. تو دانشگاهم همه منو دوس دارم.
عاشق یه دختری شدم که قدش 175. به زودی میرم خواستگاری.
پاسخ ها
بدون نام
-
۱۱:۰۲ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۲
خب که چی ؟!!!!!
الناز
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۲
کاشکی یکی مثل تو میامد خواستگاری من
Iran, Islamic Republic of
00:43 - 1394/11/05
به نظر من اصلا قد اهمیت نداره ، مهم ذات آدماست ، من خودم قدم بلنده 170 ام قبلا یه دوس داشتم با قد 185 یعنی اسمش که میاد میخوام بالا بیارم حالم ازش بهم میخوره ، ولی الان یه دوست کشتی گیر دارم با قد 167 انقد خوب و با معرفت و مهربونه که میخوام واسش بمیرم آقایون مردونگی و محبت و فرهنگ خیلی بیشتر اهمیت داره بخاطر قد کوتاه منزوی نشین ویژگی های دیگتونو تقویت کنید دخترا خودشون میان سمتتون.
Iran, Islamic Republic of
04:04 - 1394/11/12
174 سانتی متر واسه پسر کوتاهه؟
پاسخ ها
بدون نام
-
۱۱:۰۲ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۲
نه. عالیه.
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۴
۱۷۱چطوره
Iran, Islamic Republic of
20:50 - 1394/11/17
سلام به کاربران عزیز؛من قدم۱۵۵ وبانظرخانومای عزیز زیباومیتراموافقم.ازقدم کاملأراضی ام وخداروشکراعتمادبنفس بالای دارم وبرای رسیدن به اهداف بزرگم تلاش میکنم .فقط شعوروانسانیت مهمه همین ؛قدوظاهربعدمدتی محدودعادی میشه؛ادم خوب خیلی کمه وقتی پسریادخترخوبی به پستتون خورد بخاطرچیزی بی اهمیت مثل قد کنارش نزنین اشتباهه محضه خوب به ندرت پیدامیشه
Iran, Islamic Republic of
00:34 - 1394/11/18
آمار نشون داده کسایی که میان این سایت قدشون 1.75 به پایینه پس لطفا خالی نبندین قد خود منم 1.70 هستش و راضیم چون 90% مردم هم قد خودم هستن و خودمم اصلان دوست ندارم تو چش باشم.آقای 184 سانتی به قدت نناز کسیو از 100 سال پیش سراغ داری زنده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سعی کن دل به دست بیاری پس فردا بگن خدا بیامرزتش.همه این تن و بدن اخر سر خوراکه جک و جونور میشه پیشنهاد میکنم زیاد قبرستان برید تا کمتر به داشته هاتون بنازید. یا علی
Iran, Islamic Republic of
12:33 - 1394/11/24
سلام اقا چه قد 220 سانت باشه چه 160 قراره چهار روز دیگه بمیریم بریم زیر خاک به فکر زندگیو اخرتت باش باو قد کیلو چنده. یه چیزیم بگم تو این دوره زمونه تو پول داشته باش اکثر دخترا برات میمیرن حتی اگه قدت اندازه بز باشه.اقای 184 تو هم به جای پز دادن برو خدا رو شکر کن که تنت سالمه مریض بشی بیوفتی رو ویلچر اونوقت میفهمی نباید کسیو مسخره کنی
Iran, Islamic Republic of
01:05 - 1394/12/03
من قدم188و24سالمه بیکار و بی عرضه ام
کسانی رو میشناسم که قد کوتاه دارن ولی اخلاق، رفتار، منش ،کار و زندگی بسیار خوبی دارن و وقتی میبینمشون حسودیم میشه وبا خودم میگم من یه تنه لشی بیش نیستم .
پاسخ ها
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۸/۳۰
درود بر شما دوست عزیزم، از تاریخی که این مطلب را نوشتی و من دارم پاسخ بهش میدم تقریبا 2 سال میگذره
اینجوری نگو عزیز هر کسی یک مشکلی داره و بقول معروف هیچکس کامل نیست! شما هم با تلاش و امید بیشتر ادامه بده میتونی موفق باشی چرا که نه ! درضمن قد یک چیز نسبیه و بنظر من جزو آپشن آدما به حساب نمیاد! حداقل در نگاه انسانی و کمال رسیدن از لحاظ اخلاق، ثروت یا مسائل دنیوی و آخرت ..
موفق باشی
مصطفی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۲
احساس میکنم تو خودت رو یک قد بلند جا زدی و حرف هایت کذب است
Iran, Islamic Republic of
09:37 - 1394/12/03
دستت درد نکنه همه رو کامل نگفتین مابقی رو من میگم در ایران داشتن قد بلند دردسرهای زیادی داره از جمله اندازه نبودن لباس های حاضری خوردن سر این بنده خدا ها به سایبان مغازه ها که همشون کوتاه هستن به سختی جا شدن در صندلی تاکسی و اتوبوس هزینه اضافی بابت بیشتر خریدن پارچه دیده شدن تو خیابان توسط طلبکاران و آشنایان معطل شدن جنازه این بنده خدا ها برای کندن و دراز کردن قبرها دژبان شدنشون موقع سربازی که شامل کار بیشتر و مسئولیت بیشتره و همیشه باید موهات رو نمره 2 بتراشی و...... این چیزهایی هم که شما گفتین هم بیشتر تو ایران نیست
Iran, Islamic Republic of
03:08 - 1394/12/08
من ١٧ سالمه قدم ١٨٩ هس ولي از قدم راضي نيستم ميخوام بشم ٢/١٠ سانت تو رو خدا كمكم كنيد ميشه شبا خوابم نميبره
Iran, Islamic Republic of
13:14 - 1394/12/13
من قدم180 وزنم75 شغل و درآمد خوبی دارم.از خانم هایی که میان نظر میدن آیا کسی هست با من ازدواج کنه؟اگه از من خوششون اومد بله رو بگن بعد میگم چیکار کنیم
آخه من من من زن میخواااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام
Iran, Islamic Republic of
14:43 - 1394/12/14
کسی هست با من ازدواج کنه؟
Iran, Islamic Republic of
03:43 - 1394/12/15
خانم ها برای بار سوم عرض میکنم کسی هست با من ازدواج کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۸
دیوانه
United States
06:02 - 1394/12/16
اینا همه چیز رو برعکس جلوه میدن خبر علمی مینوسن که زنان قد کوتاه میران سقط جنین و تولد ناقص بینشون بیشتر از زنان بلند قد هست؛ یه جا دیگه مردهای قد کوتاه رو حمایت میکنن و میخوان بهشون زن بدن! یعنی اینقدر نمیفهمن؟!!! قد بلند مرد میزان اعتماد خانم به تکیه گاه بودن مرد رو بالا میبره!!! قد زن اصلا تفاوتی نمیکنه ولی مرد به دلایل عدیده باید قد بلند یا حداقل متوسط در حد 160 تا 170 داشته باشه! با این خبر رسانی که اینترنت شما داره پس تمام آقایون زیر 160 و تمام خانمهای بالای 170 لازمه که با هم ازدواج کنن بقیه هم برن بمیرن!!!! آخه مرد قد کوتاه زن دراز میخواد چکار؟! بلند یا کوتاه شدن بچشون هم کاملاً اتفاقیه! من خواهرم 150 بود با آقایی 192 ازدواج کرده الان بچش 7 سالشه 134 سانته!!! جمع کنین این بساط خزعبلات رو!!!
Iran, Islamic Republic of
14:41 - 1394/12/16
من شوخی نمیکنم خیلی جدی میگم کسی هست با من ازدواج کنه ؟قدم180وزنم75شغل و درآمد خوبی دارم. خانم ها اگه از من خوششون اومد بله رو بگن بعد من میگم چکار کنیم.
پاسخ ها
خانم نجیب
United States
۰۸:۱۶ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۳
بله...
بدون نام
United Kingdom
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۲
وات د فاز؟
میترا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۷
با اجازه بابام بللللللههههههه
کاربر مهمان
Sweden
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
قربان تو مثل اینکه هرجی زدی جنسش خییلی خوب بوده
Iran, Islamic Republic of
14:48 - 1394/12/16
سلام. من قدم182 وزنم80 و32سالمه.یه مشکلی که قدبلندها چه مرد و چه زن دارن اینه که وقتی سنشون به میانسالی میرسه پادرد و زانودرد میاد سراغشون.
Iran, Islamic Republic of
01:15 - 1394/12/20
من عاشق خانم های قد بلند ام.نمیدونم قصد ازدواج داره یا نه؟در ضمن قد من 175سانته.
پاسخ ها
مهرنوش
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۲
خب واسه یه دخترقدبلندقدت کوتاهه دیگ
Iran, Islamic Republic of
02:18 - 1394/12/23
سلام من20سالمه قدم 162سانته به نظر شما قدم دیگه بلند نمیشه؟بدبختیم اینجاست که مادرم قدش166 پدرم180 و خواهرم168.
Iran, Islamic Republic of
14:50 - 1394/12/23
بله اقاداریوش منم قصد ازدواج دارم
Iran, Islamic Republic of
01:16 - 1394/12/24
پریا خانم جدی میگید؟؟؟؟
کدوم شهر هستید؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۴ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۹
واقعا که ...ادم چقدر میتونه نادان باشه
بدون نام
United Kingdom
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۲
(-_-)
سارا
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۳۰
اونوقت هی میگن شوهر نیست بیا اینا پس فردا با هم ازدواج میکنن
به پای هم پیر شین
Iran, Islamic Republic of
02:21 - 1394/12/29
یه سول؟؟قد 172 برای آقایون کوتاه محسوب میشه یا متوسط؟؟
من خودم 168 هستم...به نطرتون این 4 سانت اختلاف خوبه ؟ کم نیست ؟؟
من
پاسخ ها
محسن
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۹
متوسط رو به کوتاه میشه ولی به نظر من اگه قصد ازدواج
باهاش رو داری و قدش خیلی رو مخته ولش کن بره چون ارزش یه عمر دغدغه و فکر کردن و حرص خوردن رو نداره
Iran, Islamic Republic of
03:15 - 1395/01/01
من قدم180سانته خیلی دوس دارم ی زن قد بلند در حد 2متر گیرم بیاد به نظرتون میشه؟راستی عیدتون مبارک سالی خوب و خوش همراه با موفقیت و سربلندی براتون آرزومندم.
Iran, Islamic Republic of
03:37 - 1395/01/01
راستی تا یادم نرفته دوبیت شعر از خودم آماده کردم و در این لحظات نزدیک به سال تحویل تقدیم به شما میکنم
چشمم به در است که تو بیایی از راه آن چهره ی پر زنور تو شود هویدا
کی شود این آرزو را من ببینم در جهان ترسم از آن است بمیرم آرزو با خود برم
پاسخ ها
امیر
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۸ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۸
وحید جان تن شعرا با این دو بیتی زیر خاک لرزید، کلا بی خیال ادبیات شو که زحمات سی ساله فردوسی رو به باد میدی :)
Iran, Islamic Republic of
12:31 - 1395/01/01
من قدم 160هستش خواستگاری دارم شرایطش خوبه منتها قدش166هستش بنظرتون چیکارکنم؟
پاسخ ها
محسن
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۹
اگه خیلی فکرت رو درگیر میکنه بیخیالش
Iran, Islamic Republic of
17:03 - 1395/01/02
یکی جواب سوال بالاییم رو بده دیگه !!
Iran, Islamic Republic of
16:25 - 1395/01/12
بسه دیگه انقدر خالی نبندین کسایی که میگن من قدم بلنده اکثرا دروغ میگن.
پاسخ ها
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۶/۱۱/۳۰
دقیقا منم که تو خیابون میرم یا تو مدرسه همه اکثرا هم قد خودمن من 163 هستم بیشتر پسرا هم 170 یا 175
Iran, Islamic Republic of
21:05 - 1395/01/14
سلام دوستان محمد هستم .من 17سالمه 1.88سانتی متر قدم هستش.فکرم درگیراین شده که ایا ازاین بلندتر میشم یانه...چون خوشم نمیاد بلندتر بشم.به نظرشما ازاین بلندترمیشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
سحر
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۵
نه نگران نباش فوقش در حد 2 سانته
Iran, Islamic Republic of
22:06 - 1395/01/15
سلام دوستان عزیز
من قدم 160 سانت هستش
و خاستگارم 175
3 تا شوهرخواهرام دارم که قدشون بالای 180 هستش. بنظرتون مشکلی پیش نمیاد برای ما؟
در ضمن پدرم هم خیلی روی قد افراد حساسه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۶
175 از خداتم باشه
خودت 160 هستیااااااااااااااااااااا
Iran, Islamic Republic of
18:34 - 1395/01/18
.سلام. من جون 19 ساله ای هستم با قد 180 ولی همیشه دنبال شخصیت و اخلاق خوب بودم تا قد هیکل.به داداشا و آجی های گلم میگم اخلاق خوب و شخصیت خیلی مهم تره تا قد تو زندگی همه چیز عادی میشه ولی شخصیت آدم همیشه میمونه پس دنبال شخصیت اخلاق خوب باشید نه قد هیکل بلند...
Iran, Islamic Republic of
22:38 - 1395/01/23
من خواستگار 170 دارم خودم 160 چ شانسیع من بلند تر از 180 دلم میخواد
پاسخ ها
بدون نام
United Kingdom
۲۰:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۲
!بشین تا بیاد
Iran, Islamic Republic of
01:25 - 1395/01/24
Lبخداقد ملاک نیست مهم انسانیت هست. خوب یا بد بودن به قد ربطی نداره. هم قدبلند باخدا داریم و هم قدکوتاه باخدا داریم.هم قدبلندبیخداداریم و هم قدکوتاه بیخدا داریم. درود بر شرف اونی که چه قد بلنده و چه قد کوتاهه ولی انسانه
Iran, Islamic Republic of
18:59 - 1395/01/25
خب سلام!

خواهراي گل و برادراي عزيزم(خصوصا عزيزاني كه از كوتاهي قدشون احساس رنج مي كنند) اميدوارم مطالب بنده رو به دقت مطالعه كنيد.

اول بگم كه بنده تقريبا 187 قدم هست و وزنم حدود 76 و براي همين خدا رو بي نهايت سپاس تيپ مناسبي دارم(و نواقص فراواني دارم مثل همه).

اما حرفم با عزيزاني هست كه در توهم قد كوتاهي دارن خودشون رو اذيت مي كنند و اين فيدبك مثبت احساس تحقير، كل افعال و بلكه زندگي و تصميماتشون رو مختل مي كنه.

دوست عزيز باور كن هركسي دلش مي خواد جاي كس ديگري باشه! چاق دنبال داروي لاغري مي گرده و لاغر داره دنبال مكمل بدنسازي مي گرده چاق تر بشه و اوني كه موي سرش ريخته داره مو مي كاره و اون يكي هم داره موهاشو با چهار مي زنه كه "لينكن باروزي" باشه موهاش خير ننه ش!!...؛ الان من هم دوست داشتم قدم ده سانتي متر كوتاه تر بود ولي كمي خوشگل تر بودم!

همه اين امور گذرا هستند و اين تو هستي كه بايد خودت رو در زندگي نشون بدي... برو دادگاه هاي ازدواج و طلاق رو ببين و بپرس كه چند درصدشون بخاطر قد كوتاهي مَرد!!!!! بوده و چند درصدشون به خاطر اعتياد و خيانت و خباثت و بي عرضه گي و بي مايه گي مرد در زندگي!!

بله عزيز... بجاي اينكه براي خودت بهانه هاي واهي قد كوتاهي بياري، خوبي هايي كه داري رو براي خودت بشمر و بفهم كه توان اداره زندگي رو داري(جدي مي گم روي يك برگ كاغذ فاكتور هاي ظاهري و باطني و مالي و عقلي و فاميلي خوبت كه زندگي رو براي خودت و همسرت بهتر مي كنه رو بنويس)... از اينكه به همسرت وفا دار خواهي بود... از اينكه بجاي هوس و شهوت چند هفتگي، شوق و عشق ابدي نسبت به همسرت نثار خواهي كرد... از اينكه بجاي اينكه خودت رو در بدترين خباثت ها مثل شرابخوري و اعتياد و فحشا و كار هاي زشت غرق كني، جوان پاكي هستي كه همسرت مي تونه شب با خيال راحت تو رو به آغوش بكشه و كيف بكنه از بودنت... خب؟؟ ديگه اون موقع قد بلندت مطرح نيست... پاكي وجودت مطرح هست... همسرت تو رو بخاطر اينكه تنت بوي عطر مي ده در آغوشش مي فشره.. بخاطر اينكه يقين داره جز اون، همه ي زن هاي دنيا از به آغوش كشيدن تو در حسرت هستند... چون وفا داري... بخاطر اخلاقت.. بخاطر خوش صحبتي و اينكه اونقدر اطلاعات داري كه در جمع گوشه نشين و بي خاصيت نباشي بلكه قوي بنيه و حاضر جواب و مطلع هستي و كيف مي كنه كه داري ديده مي شي... آره عزيز...

حالا خودت ببين اين بهتر هست يا يك قد بلندي كه همسرش از بوي تعفن اعتياد و مواد مخدر و سيگار هاي مداومش مريض و خجل هست؛ از قد بلندي كه همسرش مي دونه فقط قبل از اينكه بهش دوستت دارم بگه، با يك دختر ديگري قرار كثيف مي گذاشته و و و .

پسر كم قد، كدوم يكي بهتر هست؟؟؟ خواهراي گل من... كدوم يكي بهتر هست؟؟؟

درضمن... ما قد بلند ها مسائل مربوط به خودمون رو هم داريم. من مجبورا خياط شخصي دارم كه برام پيرهن و .. مي دوزه چون اصلا پيراهن هاي بازار نمياد بهم و اونهايي كه دو ايكس لارج هستند براي آدم هاي بالاي 100 كيلو و چاق هستند كه اصلا نمي خونه با من... باري همين هم بسياري از طرح هاي خوب و لباس هاي خاص خوب و مارك هاي قوي به سايز ماها نمي خوره!!

مي دونيد كه پا درد و درد مفاصل از عوارض قد بلند هاست؟؟ مي دونيد فقط قدري چاقي مفرط در عين قد بلندي مي تونه چقدر براي طرف مشكل ساز باشه؟؟

خواهر من به فكر زندگي ت باش... به فكر اينكه اون مرد فقط سه سال شوهر قد بلندت هست!! بعد سه سال شده پدر بچه ت... بايد بتونه پدري كنه... بايد بتونه فرزند تو رو از اين همه مشكلات اجتماعي كه خودت و دوستان و اقوام جوانت بهش دچار شدن و نشدن (و در آينده بسيار بيشتر خواهد شد) نگه داره.

شوهر قد بلندي كه برات سه تا پسر معتاد و يك دختر هوس باز تحويل بده چون عرضه پدر بودن رو نداره بهتر هست يا همسر كمي قد متوسط يا كوتاه كه آينده ديني و دنيوي فرزندت رو در بهترين حالت تهيه مي كنه؟

اين رو هم بگم... اگر همه افسار ها بدست مرد باشه(كه بايد بسياري از افسار هاي زندگي بدست مرد باشه ولي نه همه) احساس غرور و عدم اهميت به آنچه كه بدست آورده در وجودش متولد مي شه.

يعني براي يك مرد قد بلند چوش چهره چيزي كه زياد هست زن... تو نباشي؟؟ ديگري!!

اما يك قد متوسط كه با تو زندگي مشترك شروع كرده مي دونه كه برخي فاكتور هاي همسرش و برخي فاكتور هاي خودش كما بيش خوب و بد هستند و براي همين دو دستي مي چسبه به زندگي ش و با عشق زندگي رو ادامه مي ده.

پس مرد چه قد كوتاه و چه قد بلند اول بايد مرد باشد... مرد زندگي... پسرك يه لا قباي قد بلند كه قبل از دختر ها، مرد ها بهش چشم بدوزند مرد نيست... دختري در هيئت مرد است...

به فكر اين باش كه مرد زندگي ت رو انتخاب كني و نه فقط مرد همبستري...كمي بزرگ فكر كن...

حرف آخر؛ پسر عزيز.. اون دختري كه بخاطر قدت بهت جواب نه داد، قد خودش كوتاهه! قد تو اگر توي پاها و تنه ت كوتاه باشه، قد اون توي شعور و فهم و انسانيتش كوتاه هست... كه اون بچاي همه خوبي هاي تو فقط يك ايراد در تو ديد.. پس قبول كن لياقت تو رو نداره... بفهم اين رو...
اون دختر مثل اوني هست كه بهش يه كاغذ دادن كه يك نقطه داشت؛ گفتن چي مي بيني؟؟ گفت هيچي.. فقط يه نقطه هست... طرف گفت كاغذ به اين سفيدي و اعلائي رو نمي بيني و فقط يك نقطه سياه رو مي بيني.. اين دختر هاي كور ارزشش رو ندارند..

ياعلي
از تبريز
Iran, Islamic Republic of
18:08 - 1395/02/05
دل همتون بسووووووووزه من قد خودم 195 سانته و عشقم که کنار دستم نشسته الان قدش 186 سانته
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۸
وای بر سر مردی که به تو دختر داده...
بدون نام
United Kingdom
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۲
احتمالا قدت 140 سانته. ساقی ات هم عوض کن!
...
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۷
چی زدی معلوم نی
Iran, Islamic Republic of
01:38 - 1395/02/07
سلام.من پسر22ساله هستم که قدم 170سانتیمتر یا یه کم بیشتر باشه،عاشق یه دختری هستم که چند سانتی،نه زیاد ازم قدش بیشتره.اما من زیاد اهمیتی به این مسئله نمیدن،ولی میترسم اگه خواستگاریش برم به خاطر همین چیز نپذیره.به نظرتون من چی کار کنم که کمی قد بلند نشون بدم.تو رو خدا کمکم کنید عشقم داره از دستم میپره.ممنون
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۸
مثل یک مرد برو جلو
قدت خوبه...اوکی هستی
Iran, Islamic Republic of
23:52 - 1395/02/07
بسه دیگه انقدر دروغ نگین کسایی که میان اینجا میگن ما قدمون بلنده دروغ میگن.
پاسخ ها
مرضیه
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۷
من از شوهرم ۶ سانت کوتاهترم مشکلیه
Iran, Islamic Republic of
04:28 - 1395/02/14
من قدم 168 دستیار سال 4 تخصصی جراحی عمومیم
به نظرم یه مقداری از متن که گفته بود قد کوتاه ها برای جبران کمبود قدشون تلاش میکنن موفقیت بیشتری داشته باشن درسته . لا اقل در مورد من اینطور بوده .
شاید خیلی وقت ها قبل با قدم مشکل داشتم اما الان وظعیت اجتماعیم طوریه که دختری بهم نه نمیگه .
توی جمع و مهمونی هم بیشتر از همه تو توجهم .
مهمتر از همه هم انسانیت و شعور آدمه ، اون دختری هم که تو رو با قد کوتاهت میپذره ، بدون که دختر فهمیده ایه و میتونه همسر خوبی باشه برات . نسبت به دخترای ظاهر بینی که دنبال قد و وزن پسرن .
پس شاید مورد پسند همه نباشی ، اما خوشحال باش که مورد پسند خوبانی .
یا علی
Iran, Islamic Republic of
04:03 - 1395/02/15
سلام دوستان بدن انسان به هر نوع تحریکی واکنش نشون میده کسایی که دنبال افزایش قد هستند برن دنبال ورزش کششی . یوگا من قدم180هست و الان قبل از اون175بودم الان بابیست روز یوگا 5سانت به قدم اضافه شده. موفق باشین.
Iran, Islamic Republic of
13:56 - 1395/02/26
سلام بهترینا.
من قدم 158 ههستش.خودم خیلی معمولیم. عاشق کسی شدم که هم خوش قیافست هم پسر فوق العاده کاری و اهل زندگیه.175 سانت هم قدشه. خیلی هم دوسش دارم. همه هم میگن چقدر بهم میایم. بنظر من بیشتر از این چیزا یکی سلامتی شخص مهمه یکی هم اخلاقش. چون قرار یک عمر زندگی باشه. به اقایون هم پیشنهاد میکنم انقد حساس نشن روی این مسئله. اگه قد بلندی ندارن و ناراضین با باشگاه رفتن و... بدنشون رو روی فرم بیارن.
امیدوارم همگی تنتون سالم باشه.
Iran, Islamic Republic of
16:08 - 1395/02/31
سلام دوستان
من قدم 172هست و دوس پسرم 3سانت ازم کوتاه تره،قد بلندیه من کاملا مشخص ولی واسه جفتمون مهم نیست،مهم انسانیت،تو این زمونه چیزایه مهم تر از قد وجود دارهـ
Iran, Islamic Republic of
00:33 - 1395/03/03
سلام
منم با نظرات سیما خانم وفروغ خانم هم عقیده ام.اولش منم خیلی حساس بودم،ولی بعدها با نظرات چند تا از دوستان این حساسیتم رو ترک کردم
ممنون
Iran, Islamic Republic of
12:06 - 1395/03/04
سلام 184 سانتی
خوش بحالت با قد بلندت و خاطر خواهات
من 165 سانتم و خاطر خواه ندارم

اما مسءله مهم اینه که شعور دارم
قدت بلنده خون به مغزت نرسیده تقصیر تو نیست
Iran, Islamic Republic of
11:56 - 1395/03/08
بسه دیگه انقدر خالی نبندین بیشتر کسایی که میگن ما قدمون بلنده دروغ میگن.
Iran, Islamic Republic of
14:39 - 1395/03/08
سلام من سی سالمه و چهارساله با پسری که هم دانشگاهیم بود وچندسال منو میخواست و اصرار به ازدواج داشت ازدواج کردم همسرم چندسانتی از من کوتاهتر من 170 قدمه ولی نه کفش پاشنه یلند میتونم بپوشم نه جایی روم میشه شوهرمو معرفی کنم بااینکه شوهرم خیلی خوب و مهربون و دکتر ولی همیشه ازاینکه تو مراسما قدش از همه کوتاهتر خجالت میکشم و خیلی وقتا مراسمارو شرکت نمیکنم و موقع عکس گرفتن یواشکی قدمو کوتاهتر میکنم یا میشینم و اصلا هم در مورد قد با شوهرم صحبت نمیکنیم چون میدونم سختشه ومن همیشه خودم میرم کفش اسپرت میخرم زندگیم راحته ولی سخته اوایل خیلی گریه میکردم الانم بشدت ناراحتم اگر ازدواج نکنین بهتر چون سخته
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۸
برو طلاق بگیر با یه بلند ازدواج کن که دیگه همه چیزو از دست میدی.
Iran, Islamic Republic of
22:02 - 1395/03/09
با سلام من يه دخترم که يه خاستگار دارم که ٣٠سانت قدش از من بزرگ تره ولي هم من از ايشون خوشم اومده هم ايشون ازمن ولي در رابطه با اين تفاوت قدي يکم ترديد دارم و موندم چيکار کنم آخه هم به ايشون علاقه دارم هم ترديد دارم.چيکار کنم؟؟؟؟؟!
Iran, Islamic Republic of
10:18 - 1395/03/10
همین ملاک دختراست که باعث شده آمار طلاق توی کشور بالا باشه
من هر ازدواجی رو دیدم که ملاک دختر قد شوهر بود منجر به طلاق شده
به نظر من افراد کوتاه تر باهوش تر هستن
Iran, Islamic Republic of
03:04 - 1395/03/11
خیلی شرایط سختیه واقعا که خواستگار آدم از لحاظ شخصیتی وشرایطی اوکی باشه اما بخاطر قد کوتاش آدم نتونه قبولش کنه
Iran, Islamic Republic of
22:09 - 1395/04/01
خخخخخ من قدم 176ولی از مرد کوتاه خوشم نمیاد مرد باییید بلند باشه ک بشه پاشنه دار بپوشی سرتو برای دیدنش بلند کنی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۸
تو دیگه زیادی بلندی . و اینجوری زودتر کمرت خم میشه
Iran, Islamic Republic of
21:56 - 1395/04/06
اینقدر قدم قدم قدم قدم نکنید بابا برید به زندگیتون برسید ،،،خودتون بکشید توی سن رشد هم باشید با بارفیکس رفتن فوقش یه سانت قدتون اضافه بشه،،،یه جا میری نوشته من سایز ا ل ت م اینقده میخوام بلندتر شه یه جا دیگه میری نوشته من سایز س ی ن ه هام اینقده میخوام بزرگتر شه یه جا میری نوشته من قدمو میخوام بلند کنم یه جا میری نوشته من دماغم اینقده میخوام کوچیک شه،،دوستان عزیز به اولین کسی که رسیدی و نیاز به کمک داشت بهش کمک کن اگه نیازمندی دیدی کمکش کن اگه به یه صندوق رسیدی که برای بچه های سرطانی اختصاص دادن یه ده تومنی 5 تومنی بنداز توش ببین که بزرگترین لذت دنیا و قشنگترین حس دنیا یه چیز دیگه است ،،،، ببین که با هر قدو وزنی اگه شرایطی رو رقم بزنی که خودت بتونی به خودت افتخار کنی اون بزرگترین لذت دنیاست
Iran, Islamic Republic of
13:53 - 1395/04/18
سلام قد بلندتره زن باعث مشکل تو زندگی زناشویی میشه؟
Iran, Islamic Republic of
22:04 - 1395/04/19
سلام من پسر هستم وقدم ۱/۸۷ هستش. ولی از دختران قد بلند خوشم نمی آد .با این که خودم قد بلندی دارم ولی دوست ندارم همسر آینده ام بالا ۱/۷۰ باشه
Iran, Islamic Republic of
13:30 - 1395/04/27
سلام به همه ی دوستان عزیز. من قدم 190 هستش . بنظرم. خوبه اما . با نگاه مردم اذییت میشم جالب نگاه نمیکنن یا من جالب نمیدونم . شهرمون فرهنگ قد باندی رو تجربه نکردن احتمالا برا اینه ک تو چشم همه هستم . هستن قد بلندای زیادی اما . مث من زیاد بیرون در نمییان چون ک با نگاه های مردم اذییت میشن
Iran, Islamic Republic of
01:16 - 1395/04/31
سلام . من 17سالمه 174و از قدم هم راضیم و اصلا تو فکر این نیستم که جای کسه دیگه ای باشم .شاید قدم ازین هم بلند تر بشه تا یه جا هایی ولی خدارا شکر هر چی بخواهد همون میشه . یه انسانو با عقل و شعورش قبول دارن نه قد.
Iran, Islamic Republic of
16:01 - 1395/05/05
سلام به همه دوستان من قدم ۱۹۵وعشقم ۱۶۰ اوایل خیلی رازی بودیم از این اختلاف قد ولی الان اصلا مهم نیست حرفم اینه که قد مهم نباشه براتون بعد چند وقت همه چیز بی اهمیت میشه دوستان گلم اگه خاستگار با خصوصیات خوب دارین رد نکنید قد ملاک نیست قد بلند درد سرهای خودشو داره همه جا توی چشم بودن و از بس سرم به اینور اونور برخورد کرده گردن درد گرفتم.
Iran, Islamic Republic of
19:00 - 1395/05/12
سلام به همه دوستان عزیز بابا ول کنین این حرفارو من خود قدم 145 و نامزدم 160 خیلی هم
Iran, Islamic Republic of
19:10 - 1395/05/12
سلام دوستان عزیز به نظر من انسانیت اخلاق خوب ایمان پاک بودن و.... حیلی مهمتر از قده و ظاهره خواهرای عزیز اگه خاستگار خوبی دارید و ظاهرش بد نیست و همه چیزش خوبه قبول کنید به این چیزا هم فکر نکنید باور کنید من خودم دوساله نامزدم و قدم 145 و نامزدم 160 خیییییییلی هم پسر خوبیه یعنی الان بیام به خاطر اینکه قدش کوتاست ردش کنم دلش رو بشکنم ... نه دنیا دو روزه باید خوب زندگی کرد و خدارو به خاطر نعمت های خوبی که به همه داده باید شکر کرد امیدوارم همتون خوشبخت بشین برا منم دعاکنید.
Iran, Islamic Republic of
03:13 - 1395/05/21
سلام/
داداشا و آبجی های گلم. خواستم بگم هیچوقت زیادی رو قدتون حساس نباشید . چرا؟! چون من الان 18 سالمه قدم 196 هستش تا قبل از اون همیشه از اینکه تو چشم باشم و مردم بهم نگاه کنن خیلی میترسیدم . ولی خدا رو شکر الان دیگه واسم عادی شده . کلا چیزی که میخوام بگم اینه که اگه کسی رو دوست داشته باشی قدش هم بی اهمیت میشه واست (من با 196 قد الان عاشق یا دختر 163 تایی شدم) پس به این چیزا فک نکن و از زندگیتون لذت ببرید!
Iran, Islamic Republic of
04:24 - 1395/05/26
خلاصه بگم..اومدم ببینم درمود قدم چی نوشته فهمیدم قدو وزن رو وللش،وقتی خوابت میاد اصن این چیزا مهم نیستن
Iran, Islamic Republic of
14:01 - 1395/06/10
سلام رفقا من قدم 163 سانته خانومم هم 3 سانت از خودم كوچيكتره زندگي خوبي دارم راضيم تا اونجايي كه كسي بهم طعنه متلك نندازه البته من پر رو هستم هميشه گفتم كيفيت مهمتر از كميته
رفقا اعتماد به نفستون رو حفظ كنيد هميشه مرتب و اراسته باشيد نوع كفش و نوع لباس و اراستگي شما كوتاهي قدتون رو نشون نخواهد داد سعي كنيد سخنور خوبي باشيد اگر شما كلام خوبي داشته باشيد مطمئنا هميشه و همه جا همه به فهم و شعور شما فكر ميكنند تا رو قد شما ،من بهم ثابت شده ولي خانوماي قد بلند مردان كوتاهتر از خودشون رو انتخاب نكنند چون به مرور زمان از هم زده ميشند و خيلي تو مردم تو چشمند هم قد باشيد خوبه ولي اقا از خانم كوتاهتر نباشه بهتره
دوستان كوتاه قد يه سري ژل براي داخل كفش اينترنتي به فروش ميرسه بخريد خوبه قيمتي هم نداره قدتونو 5 سانت بلند تر ميكنه براي جشن هاي عروسي و غيره اعتماد به نفستون رو بالاتر ميبره
رفقا به جاي اينكه غصه بخوريد تلاش كنيد تا هر روز بهتر و موفق تر بشيد دكتر مهندس بشيد ماشين خوب بخريد خونه خوب بخريد اراسته باشيد شلخته لباس نپوشيد به موهاتون اهميت بدين رو زيباييتون موثره
خلاصه رفقا من خيلي دوستتون دارم كه امروز از قدتون رنجور شديدو اومديد تو گوگل سرچ كرديد قد كوتاه -خدا روزي مارو از قد كم گذاشته ديگه كاري نميشه كرد ايشاله سلامتي باشه و موفقيت
قربون همه درد و دلاتون كوچيك همتونم .
Iran, Islamic Republic of
18:41 - 1395/07/01
سلام دوستان
منم قدم 154هست 25سالمه وچون لاغرم خیلی ریز به نظر میرسم.جالبیش ابنجاست که همه ییییی دخترای فامیل بالای 165هستن فقط من توی اینا کوتاهم همیشه توی مجالس ها و مهمونیا کوتاهیم خیلی به چشم میاد و این منو عذاب میده.خصوصا که همه هم منو ریزه میزه صدا میزنن.به خاطر همین موضوع دوست ندارم جایی برم همش فکر میکنم هرکی منو میبینه میگه ابن چقدر کوچوله.البته دکتر هم رفتم ولی گفت قدت از این بلندتر نمیشه.ولی خب حالا شاید خیلی از کوتاهیم راضی نباشم ولی همیشه شاکر خدا هستم که یه تن سالم بهم داده ...
Iran, Islamic Republic of
12:14 - 1395/07/04
آیاقد150برای دختر19ساله خوبه؟؟
Iran, Islamic Republic of
17:02 - 1395/07/04
سلام من 14سالمه قدم172هس تقریبا بابام 168از قدم راضي نیستم دوست دارم بیشتر شم بنظرتون ميتونم رشد کنم 180برسم
Iran, Islamic Republic of
12:45 - 1395/07/15
به نظر من اخلاق و اعتقادات مهمتر از قده و هیکله .

پسری که من خیلی خیلی دوستش دارم ، قدش از من کوتاهتره و من که دخترم از ایشون بلندترم و درشت اندامتر .

اوایل هیچکدوممون چون از اخلاق و روحیاتمون شناختی نداشتیم ، به هم توجهی نداشتیم . اما طی جریاناتی که پیش اومد و شناختی که پیدا کردیم ، الان فرق میکنه .
ظاهرش و قد کوتاهش برام مهم نیست. خودش مهمه . اخلاقش و باطنش .

خیلی از آقایونی رو تو دانشگاه میشناسم که خوش قد و بالا و هیکلی اند . اما یکیشون لات و سیگاریه و اصلا خانواده مون قبولش ندارن و خودمم همینطور . یکیشون اهل ... یکیشون خیلی بی ادبه و بد اخلاق ...

من که همون پسری رو که از من کوتاهتره ولی تمیز و خوش اخلاقه و اخلاقش به من میخوره رو ترجیح میدم . بقیه اش واقعا مهم نیست .
Iran, Islamic Republic of
13:31 - 1395/07/16
من ی دختر 157 سانتی ام عاشق ی پسر 191 سانتی کنار هم افتضاحیم
در ضمن من عاشق اونم ولی اون نه
Iran, Islamic Republic of
19:01 - 1395/07/18
من 16 سالمه قدم174..با اینکه خیلی از قد بلند تعریف می کنند ولی من هیچ وقت باهاش راحت نبودم چه پسرا چه دخترای اطرافم اکثرا کوتاه ترن یا هم قد با منن ....گاهی اوقات میگم کاش 4 ،5 سانت کوتاه تر بودم به نظر من دخترای قد کوتاه تو دل برو و ملوسن و قد بلندا بیشتر جذابن...به طور کلی به نظر من قد 165 تا 170 برای دخترا و پسرا 178 تا 189 خیلی خوبو متعادله ولی دلیل نمیشه بقیه آدما با قد مختلف بخوان ناامید باشن چون نظرا همیشه متفاوتهو نمیشه یه معیار کلی برای قد گفت و خوب و بد تعیین کرد ....
Iran, Islamic Republic of
00:03 - 1395/07/23
من قدم175هست.خیلی دوس دارم یه زن قد بلند2متری گیرم بیاد و هر روز منو بلند کنه بذاره رو شونه هاش به نظرتون همچین زنی گیرم میاد؟اگه میشه درباره کامنتم نظر بدین.
پاسخ ها
بدون نام
United Kingdom
۲۰:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۲
فازتو...
...
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۷
Iran, Islamic Republic of
11:08 - 1395/07/23
قدم 161ودوست 185هستشو4سالم ازم بزرگتره
United States
00:25 - 1395/07/24
سلام اعتماد به نفس داشته باشید و هیچ وقت خودتونو جلو دیگران کوچیک نکنید هیچ وقت حتی اگر ناراحتید مثل کوره ذوب آهن همه در فکر و ذهن قلبتون حل کنید ولی در ظاهرتون همیشه قوی باشید. من یه پسرم قدم 168 ولی هیچ وقت قدرتو از دست نمیدم مثل یه صخره سخت و استوار جلو همه ظاهر میشم... چون آفریننده کائنات پشته منه کسی که ذلت و عزت همه در دست اوست. من فرد مذهبی نیستم ولی وقتی خودتو جلو خدا بشکنی وقتی برای خدا خضوع و خشوع کنی و کسی جز اونو در عزت خودت دخیل نبینی اونوقت قدرت خودشو بهت نشون میده همیشه این دعا رو بخونید ای رفیق کسی که جز تو رفیقی نداره ای گنج کسی که جز تو گنجی نداره ای اعتبار کسی که اعتباری جز تو نداره ای مونس کسی که مونسی جز تو نداره.... قدرت عجیبی به ادم میده بعد از یه مدت یاری خدارو حس میکنی.... منشا قدرت اوست بلاشک
Iran, Islamic Republic of
15:42 - 1395/07/24
کسانی که میگن ما قدمون بلنده دروغ میگن.
Iran, Islamic Republic of
11:36 - 1395/07/25
سلام نگفتین قد 150برای دختر19ساله خوبه نامزدم 19سالشه ومن170هستم ماخوشبخت میشیم
پاسخ ها
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۸
خوشبختی به قد نیست به شعور ه ودرک طرفینه
Iran, Islamic Republic of
09:29 - 1395/07/27
سلام افا عباس من فقط میتونم بهتون بگم اگه واقعا نامزدتون رو دوست دارید و باهم مشکلی ندارید و به تفاهم رسیدید به این چیزا فکر نکنین و براتون شخصیتش اخلاق رفتار و خیلی چیزای دیگه که هر کسی نداره فکر کنید این دوره زمونه هم دختر وهم پسر خوب کم گیر میاد ولی اگه خیلی براتون قد مهمه الان تکلیفتون رو روشن کنید که بعد خدایی نکرده تو زندگیتون مشکل پیش نیاد همه چیز رو در نظر بگیر ببین واقعا چی برات مهمه شاید خیلی ها بهت بگن نامزدت کوتاهه اگه دوستش داری بگو مهم اینه که من پسندیدمش نکنه فردا تو زندگی بخوای نامزدت رو اذیت کنی و بهش بگی تو کوتاهی اون دختر چه گناهی داره پس داداش تکلیفت روشن کن و امیدوارم خوشبخت بشین.
Iran, Islamic Republic of
10:20 - 1395/07/30
مگه ورزش یوگا قد بلند میکنه!!!؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
23:47 - 1395/08/01
بچه هامن 16 سالمه پسرم قدم 170 ب نظرتون کوتاهم؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۸
متوسط
Iran, Islamic Republic of
18:53 - 1395/08/10
سلام من دختری ۳۰ ساله با ۱۵۰ سانتیمتر قد هستم که نیازی نمی دونم بیام و اینجا به دروغ بگم قد بلند هستم. هیکلم طوری هست که تمام لباسهای چینی موجود در بوتیکهای لباس اندازه تن من هستن!!! از این وضع خیلی هم لذت می برم و خدا رو شاکرم که سالم و متناسب هستم و زیباترین لباسها انگار که از روی اندازه اندام من دوخته شدن!!!!!
Iran, Islamic Republic of
02:52 - 1395/08/12
من خدایی قدم 170 یا 171 ولی اصلا دوست ندارم .با اینکه ظریف و خوش هیکلم پاهام بزرگه چند وقتی هم هست استخونام صدا می ده .کجا باید این ازمایش تراکم استخوانو بدم ؟؟؟باید قرص کلسیم بخورم؟؟؟
پاسخ ها
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۸
منم قدم 170 ولی این مشکله شما رو ندارم اینک استخونت صدا میده ربطی به قد نداره تازه من شماره پام 39 انیا ربطی به قد نداره
Iran, Islamic Republic of
18:04 - 1395/08/12
دقققققققققققق به دل همتون.من ۲۰ سالمه قدم ۱۸۳ وزنم ۷۸.همه چیزم عالی‌.بترکییییییییییید.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
ساقی تو عوض کن جنس نامرغوب بهت داده بدبخت
Iran, Islamic Republic of
00:00 - 1395/08/15
مهم ترین چیزی که واس یه مرد مهمه مردونگیه. یعنی رفتارش و مرد بودنش. اینکه پناه محکم یه نفر دیگه بتونه بشه. از قدیم هم گفتن تا مرد سخن نگفته باشد عیب و هنرش نهفته باشد . در مورد قد چیزی نگفتن... .قد تنها یکی از معیارهای جسم زیباست. اما چیزی که واس مرد و زن مهمه تناسب اندامه.بلندا و کوتاهای عزیز همچنین متوسط ها رفتین رو ترازو؟ بدنتون رو فرمه ؟بابا برین هرچی که هستین اونو بهتر کنید. چه فازیه تو رو قرآن.
خودم 167 م.
جهان پهلوان عباسپور 165 بوده آقای موسی اسماعیل پور 170-هس ... برین ببینین بدنشون چه فرمیه ...
این سایتم یه مشت دری وری نوشته شبیه تبلیغاتی که واس دارو و جراحی افزایش قد میشه ...
سرچ کنید . اولین چیزی که یه دختر و جلب میکنه اعتماد به نفسه... جذب میکنه حتی اگه اون دختر بگه قد بلند دوس دارم .جذب میکنه طوری که در برابرت مقاومت نکنه. قول میدم ...
همتون لذت ببرید .خوب باشید . با تواضع باشید .
Iran, Islamic Republic of
12:34 - 1395/08/16
من قدم 187 هست ولی به نظرم قد کوتاهه باید بلند تر بشم با این که هجده سالمه فک کنم بلند تر بشم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۸
چرا انفدر ناشکرین
United States
21:42 - 1395/08/25
افتخار کردن به چیزی که انسان هیچ نقشی توش نداشته پوچ ترین و بی ارزش ترین نوع افتخاره
Iran, Islamic Republic of
14:52 - 1395/08/30
قدو بیخیال هر گسی که عاشق باشی قدواسش مهم نیست
Iran, Islamic Republic of
02:57 - 1395/09/01
چرا اونایی که قدشون کوتاهه اینقدر اعتماد به نفسشون پایینه من خودم 160 قدمه ولی 2 بار تا حالا عاشق پسرایی شدم که هم قد خودم بودن اینقدر دوست داشتم که همقدم بودن چون مهربون بودن ولی اونا بیمعرفتی کردن پا پیش نذاشتن وگرنه خوشبختشون میکردم حالا شمام از قد کوتاهتون ناراضی نباشید خدا بزرگه شاید یکی هم پیدا بشه که شما رو دوست داشته باشه فکر کنید من چقدر ضربه خوردم حتی بهشون گفتم دوستشون دارم ولی اونا با بیرحمی منو کنار گذاشتن نمیدونم واقعا بخاطر همینه که همه شما مردای قد کوتاه میگید اونا جرات خواستگاری کردن از کسی رو ندارن واقعا نمیدونم
Iran, Islamic Republic of
02:29 - 1395/09/05
سلام من قدم۱۹۸توروخدا راستشو بگین آیا قدم خوبه؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
00:22 - 1395/09/06
سلام به همگی من قدم 213 هستش از قدم خیلی راضیم چون تو این دوره زمونه بیشرف که همه بخاطر قد با هم کل می اندازند و آدم کوتاه را مسخره میکنن. اون آدم کوتاهی که مورد تمسخر یلند ها قرار می گیره از از بلند ها هم بلندتره.
هر روز خدا را شکر می کنم من اگر قدم 212 بود خودکشی می کردم. 214 هم بهتر از 213 هست ولی بدرد نمی خوره با همین 213 تاش سر می کنیم.
در ضمن هر چی که تو سایته باور نکنید قد بیشتر بازیگرای آمرکایی رو 5 سانت بیشتر زده مثلا نیکول کیدمن 176 هست نه 180 یا کالوین هریس 191 هستش نه 197
اصلا هم به قدتون فکر نکنین چون چیز مهمی نیست. بعدا بیماری روانی وسواس قدی پیدا می کنین و دیگر زیبایی های زندگی رو نمی بینید.

موفق باشید
Iran, Islamic Republic of
18:20 - 1395/09/08
سلام به نظر من قدبرای خانما خیلی مهم نیست که خیلی بلند باشه 160 به بالا خوبه برای آقایون هم اگه شغل خوبی داشته باشن وتحصیلات مشکل قدشون اصلا به چشم نمیاد دیگه اگه خوش قیافه باشن که کلی خاطرخواه دارن
ولی کلا به مردای قدبلنددیرتراعتمادکنیم
Germany
22:50 - 1395/09/10
سلام من قدم 154 استيش نامزادم قديش 173 به نظر شما بچه ما كتاه به دنيا نمياد آخي دوست ندارم اون بچه احساسي رو كه من دارم داشته باشه نميخوام اونم از كتاهي قديش رنج بيبره لطفا يكي جواب بيده
Iran, Islamic Republic of
04:16 - 1395/09/18
من یه قدم ۱۷۳ویه پسری رودوست داشتم که چند سانت ازم کوتاه تر بودولی اون بااینکه مثلا عاشقم بود همش میخواست قدرتشو به رخم بکشه ویکم هم کمبود رد کردن دخترا رو داشت ودخترای بیچاره رو عاشق خودش میکرد بعد ردشون میکردبه نظرم اینا مشکلات ناشی از کمبودش برای قدبود اگه این رفتارا رو نداشت من با قدش زیاد مشکل نداشت ولی متاسفانه مشکل بزرگتر آدم های بی قیافه یاقد کوتاه بیشتر کمبودتوجه درونیشونه هرچند که درظاهر بااعتماد به نفس نشون بدن
Iran, Islamic Republic of
13:31 - 1395/09/21
از نظر من قد، بلند یا کوتاه زیاد مهم نیست در ازدواج ولی ب این معنا نیست که اصلا بهش توجه نکنیم.من الان ۲۶ سال دارم وقدم ۱۶۴هستش خانومم توی سن۱۵ سالگی با من ازدوج کرد ک قدش ۱۵۸ بودش ولی الان دو سال از ازدواجمون میگذره که الان هم قدیم یعنی ۱۶۴ هستش اختلاف سن ما هم ۹ ساله هستش خیلی هم توی زندگیم موفقم...
Iran, Islamic Republic of
11:39 - 1395/10/06
قد چیه پول که داشته باشی همه چی داری.
پاسخ ها
افرین
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۱
افرین افرین
Iran, Islamic Republic of
15:07 - 1395/10/19
متاسفانه دنیا از مردان و زنان قدکوتاه دارای کمبود شخصیت زیاد آسیب دیده. دور و برتون روبگردید انگار از زمین و زمان طلبکارن.
Iran, Islamic Republic of
17:13 - 1395/11/02
سلام ... من قدم 160هست درسته کوچیکه و چنان راضی نیستم ولی هنوزم وقتی میبینم اونایی که دوروبرم هستنو و عین من با پولشون میزنن تو سر همه اعتماد به نفسم زیاد میشه تو زندگی پول و اخلاق حکم کنندست بنظر من ...
Sweden
19:37 - 1395/11/02
سلام ببخشد من ١٧ونيم سالمه و قدم 165و خيلي بهش فكر ميكنم و نگران تازه شروع كردم به ورزش و حركت هايي كشيشي !ارزوم اينه تا وقت ٢٠سالم ميشه قدم ١٧٠فكر ميكنيد به ارزوم ميرسم ؟؟؟خواهش ميكنم جواب بديد ممنون.
Iran, Islamic Republic of
14:19 - 1395/11/03
سلام به همگی
من خودم قدم 165 هست و یه پسر 24 ساله هستم.خودم از قدم راضیم چون مهم نیست برام اما انقدر از طرف دوستام.فامیل و حتی خانواده مسخره شدم که الان دچار افسردگی حاد شدم. طوری که دیگه اصلا توی اجتماع ظاهر نمیشم که مبادا مورد تمسخر قرار بگیرم که مبادا دیگران تنفرشون از قد کوتاه رو نشونم بدن.من که کلا قید ازدواج رو زدم چون دوست ندارم طرف مقابلم از من خجالت بکشه. الانم دیگه هیچ دوستی ندارم هیچ کسی توی زندگیم نیست جز خدا.دوست دارم همه دختر خانوما با پسرای قد بلند ازدواج کنن و خوشبخت بشن.بعضی وقتا که میبینم خانوما از قد کوتاها جوری بدشون میاد به خودم و خدا میگم مگه ما چه گناهی کردیم که باید اینجوری باهامون رفتار بشه.قصد درد ودل کردن ندارم فقط میخوام بگم با بیان طرز فکرتون(که البته محترم هست)زندگی خیلیا نابود میشه چون ظرفیت همه یکسان نیست بعضیا واسشون مهم نیست و زندگیشون رو میکنن که البته درستش هم همینه.بعضیا یه مدت طول میکشه که کنار بیان بعضیام کلا نمیتونن کنار بیان و میشکنن.شاید قد کوتاها هم ارزو داشته باشن ازدواج کنن عاشق بشن به همسرشون احساساتشون رو ابراز کنن بچه دار بشن حس خوب داشتن خانواده رو تجربه کنن و زندگی شادی داشته باشن.امیدوارم که همه دختر خانوما با اقا پسرای گل قد بلند ازدواج کنن و طعم خوب خوشبختی رو احساس کنن از صمیم قلب برای همه کسانی که قد متوسط.بلند.کوتاه دارند ارزوی خوشبختی میکنم.الهی که همیشه لبتون خندون باشه.
(موبایل خود را در جیبش میگذارد و با حسرت به زوج های کنار خیابان نگاه میکند بغضش را قورت میدهد و با دستانی در جیب قدم زنان دور میشود)
Iran, Islamic Republic of
15:44 - 1395/11/03
مارو باش با کی شدیم 80 میلیون.
صورت زیبای ظاهر هیچ نیس ای برادر سیرت زیبا بیار. داداشا آبجیا اخلاق و ادب و فرهنگ و معرفت و... را ملاک قرار بدین نه یک صفت انتسابی که هیچکدوممون در ایجاد آن نقشی نداشته ایم. خدا پشت و پناهتون. آرزوی خوشبختی برای تک تکتون.
Iran, Islamic Republic of
01:11 - 1395/11/20
قد من 172 سانته دوستای قد بلندی دارم که همیشه به من حسودیشون میشه که قیافه ی خیلی خوبی و شیرینی دارم و زود مردم جذب من میشن میخوام بگم که قد زیاد مهم نیست مهم اینه که خوش قیافه باشی
پاسخ ها
alireza165
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۵
اها اگ هر دو رو نداشتیم لتس دای؟ ها؟
Iran, Islamic Republic of
01:28 - 1395/11/20
اپس با این حساب البرت انیشتین هم یه کله پوک بوده .... برو بینم باو این همه چرتو پرت چیه از خودت در کردی
Iran, Islamic Republic of
01:48 - 1395/11/21
اگه به قد بود زرافه سلطان جنگل بود نه شیر شان ری دکستر جکسون فیل هیت همشون یک و هفتاد قدشون کل دنیا هم تو استیج به تماشای هیکلشون نشستن منم یه ایرانیم ولی قبول کنید ایرانیا کوته فکرن قدمم یک و هفتاد خیلیم از فیزیک بدنیم راضیم دوستای قد بلندم غریبه ها هم عکسمو تو گوشیشون دارن و بهم مینازن .... اونیکه جاودانه میمونه طرز فکر بشر نه فیزیکش
Iran, Islamic Republic of
22:58 - 1395/11/27
سلام. از نظر منه 163 سانتی متری پسر هایی که قدشون بیشتر از منه و پز قدشون رو می دن خیلی خنده دارن چون همیشه اعتماد به نفسه کاذبشون رو در حال انفجار می بینم و از حرفاشون اندازه عقلشون رو تشخیص می دم من خودم تکواندوکارم با قدبلند تر از خودمم مبارزه می کنم تا الان هم تعداد کمی رو نفله نکردم دهن یه قد بلند رو خونی انگشت کوچیکه یه قد بلند دیگه هم از جاش در رفت. پروردگارم بهم یاد داده در مقابل متکبر محکم بایستم و در مقابل قد کوتاه تر از خودم متواضع باشم و با قد بلندی که تواضع داره مثل خودش رفتار کنم. خدارو هم شکر می کنم بابت قدم چون اگه بلند تر می شد امکان داشت منم متکبر بشم. تکبر مقدمه سقوطه و متکبر جاش تو جهنمه. کسایی که برای قدکوتاه تر از خودشون دلسوزی می کنن خودشون بیشتر به دلسوزی نیاز دارن چون برای پروردگارم کاری نداره بخواد یه آدم متکبر رو از وسط نصف کنه یا بلایی سرش بیاره و غرور اضافه ش رو بشکنه. اکثر چیز هایی که ایجا نوشته شده دروغ بزرگه. اما این که دختر ها اکثرا ظاهر بینن درسته. اونا اکثرا فک می کنن یه پهلوون پنبه حتما ادم قوی ایه ...
پسرها هم اکثرا فک می کنن یه دختر خوشکل می تونه یه همسر خوبی باشه. اما هر دو اشتباه ست چون هر شخص منحصر به فرده.
اونی که این مطالب رو نوشته ماتریالیسم و مادی گراست. مسأله انسانیت و شعور و عقل رو نادیده گرفته. همه ی ما بنده ی خداییم بی خود نیست حکومت امام مهدی عج حکومت مستضعفینه. ما باید به ضعفا کمک کنیم چه مادی چه معنوی نه که هیکلمون رو به رخ بکشیم. یه مواقعی یکی مشکل جسمی داره باید از خدا ترسید باید باهاشون مهربون باشیم و این مهربونی نباید از سر تکبر باشه چون برای خدا کاری نداره با بقیه هم این کارو بکنه.
Iran, Islamic Republic of
22:49 - 1395/12/06
من خودم 172قدمه نامزدم 165اصلا مسئله قد برام مهم نیست من یه خصوصیات خیلی خوب تو اون آدم دیدم اینا برام مهم هستن تا قد وداریم باهم ازدواج میکنیم مردم همیشه حرف میزنن گور بابای حرف مردم
Iran, Islamic Republic of
03:09 - 1395/12/11
توکشورهای پیشرفته به این مسائل پیش پا افتاده کاری ندارن.ضمنا کی گفته قدبلندزیبایی میاره؟ مهم اینه که وزن باقدتنایب داشته باشه اونوقت زیبامیشه.
پاسخ ها
alireza165
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۵
خخ جوکر رو دیدی؟ پسره قد کوتاهه رو مسخره میکردن همه؟
.اره تو آمریکا بود ن ایران
همه جا مورد تمسخر قرار میگیریم
Iran, Islamic Republic of
15:14 - 1395/12/12
من خودم قدم خیلی کوتاست 150 اصلا هم فکر نمیکردم یه دختر 160 کوتاه به حساب بیاد الان واقعا دارم شاخ در میارم با این حرفایی که شنیدم با این معیاراتون واسه ازدواج
الان تصمیم گرفتم که ازدواج نکنم چون اگه با یه قدکوتاه یا متوسط ازدواج کنم بچمم مثل خودم میشه ومن نمیتونم شاهد این باشم که اونم مثل من سخت زندگی کنه اگه هم با یه قدبلند ازدواج کنم یا باید طلاق بگیرم یاهم یک عمر تحقیر بشم
Iran, Islamic Republic of
23:04 - 1395/12/12
با تن صدا اصلا موافق نيستم. با تحصيلاتم همينطور، نمونش حامد همايون هم خوش صدا و هم باهوش و تحصيل كرده
United States
01:04 - 1395/12/15
بابا قدر رو بی خیال ...
قد که مهم نیست ...
اخلاق و اعتقادات طرف و خانواده اش از همه چیز مهمتره !!!
Iran, Islamic Republic of
23:54 - 1395/12/16
من بين تمام زنهاي فاميل قدم كوتاهتره،نسبت به خانم هايي كه رابطه داشتم كوتاهتر بودم ولي مشكلي نبود
Iran, Islamic Republic of
05:49 - 1395/12/18
روی یه چیزی بحث کنین که خودتون به دست آوردین نه رو چیزی که بهتون داده شده
بزار بگم اونی که خوشگله قد بلنده و... و... همه غش میکنن با دیدنش هیچکار درس حسابی هم ازش بر نمیاد فقط نون خوشگلیشو میخوره با کسی که زحمت کشیده رفته یه چیزی اختراع کرده خیلی فرق داره با این هر جور عیب ظاهریی روش باشه
هر دو معروفن ولی این کجا و اون کجا
حالا من تو هیچ دسته از این افراد بالا نیستم ولی خواستم بگم
Iran, Islamic Republic of
19:06 - 1395/12/20
مرگ بر به هرچی قد بلنده درود برکوتاه ها
Iran, Islamic Republic of
23:20 - 1395/12/20
با سلام من قدم 173 هست به نظرتون خوبه؟
Iran, Islamic Republic of
23:36 - 1396/01/05
اقای علی از تبریز.چقدر شما دوست داشتنی و موقر و متینی..دست پدر و مادرتون درد نکنه.افتخار میکنم هموطنایی مثل شما هم داریم
Iran, Islamic Republic of
00:26 - 1396/01/08
من قدم 1.67 و همیشه از این موضوع ناراحت بودم ولی از وقتی رفتم سربازی بدتر شده چون یگان ویژه خدمت میکنم و همه از من قدبلندتر هستن......خیلی تابلویه اصلا.....اموزشی که بودم خودم یگان ویژه اسممو نوشتم هر کی میدید میگفت یگان ویژه تو رو میخواد چکار کنه.....یه خورده وزنم هم زیاده.....بارها. شده خواستم برم مهمونی خودمو تو اینه نگاه کردم پشیمون شدم نرفتم....
Iran, Islamic Republic of
15:31 - 1396/01/08
این پست غرورم رو کشت،قدم 161 هست و پسر 29 ساله هستم.من قدم رو انتخاب نکردم با کسی ازدواج کردم که 25 سانت از من بلندتره و زندگی خیلی خوبی داریم.تا حالا هم سر قدم مشکلی نداشتم تا حالا خانمم هم این موضوع رو به روم نیاورده با یک دکتر تماس گرفتم برای جراحی افزایش قد،گفتن هر 6 سانت افزایش قد 100 ملیون تومان میگیرند و یک سال هم باید کار و درس نخونید و نمیتونید از خونه بیرون برید و از حرفا وقتی به خانمم گفتم میخوام جراحی انجام بدم سریع منو بقل کرد و گریش گرفت و گفت واقعا فکر میکنی حاضرم با یک زرافه زندگی کنم؟ چون دوستان عادت کرده از این دخترایی نگیرید که رویاپردازی میکنن
2 سال از زندگیم رو به خاطر کارم توی مجارستان بودم،اونجا زن ها از مرد ها بلند تر بودن و به یک مجاریه که قدش 178 بود گفتم قدم کوتاست یک مقدار براش عجیب بود چرا این رو میگم.امید وارم مرد رویایی اینجور دختر های رویاپرداز که از اسمان های دور با اسب سفید تک شاخ دارهاشان یک مرد قهرمان بیاد و آن ها به اسمان ببرد.
پاسخ ها
ملیکا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
دوست عزیز حالمو بهم زدی
بدرود :)
Germany
20:07 - 1396/01/13
آهای آقایون و خانومايي که به قد بلندتون مينازيد یه سفر بريد اروپا و کلی دختر قد بلند تر از خودتون ببینید حساب کار میاد دستتون و ميشينيد سر جاتون و می فهمید که قد افراد یه چیز بی اهميته و شخصیت و انسانیت مهمه، خوش باشید...بدرود
Iran, Islamic Republic of
10:54 - 1396/01/23
سلام.دوستان من یه خواستگاری دارم که همکلاسیمم هست و قدش کوتاه تر از خودم هس من قدم معمولیه ۱۶۷ ولی اون یکم کوتاه تره ازم. موقعیت خانوادگی و مالیش خوبه.خیلیم دوسم داره و همه کار میکنه تا تو دلم جابشه.منم از مسخره شدن تو اینده میترسم چون همیشه تو تصوراتم خودمو پیش یه مرد قد بلند و هیکللی میدیدم.بخاطر همینم تاحالا بهش جوابی ندادم.تورو خدا راهنماییم کنید
Iran, Islamic Republic of
17:51 - 1396/01/23
دوستان..من قدم 167هست بعضی وقتها دوست دارم بلندتر باشم..ولی اینو بدونید که خدا همه ی انسانها رو در تعادل آفریده و هرکی دوست داره موقعیتش بهتر باشه .من که خودم حاضر نیستم یک درصد از چهرمو بدم ده سانت بلندتر بشم یا موهام بریزه بجاش بلندتر بشم .هیشکی کامل نیس.دخترا شما هم اینو بدونید که اگه زیباترین و خوشتیب ترین همسر دنیا رو هم داشته باشید بعد از مدتی براتون اونقدر عادی و دلزده میشه که خودتونم باورتون نمیشه البته این موضوع برا پسرها هم صدق میکنه..پس دنبال قد و قیافه نباشید..اخلاق..اخلاق..اخلاق..والسلام.
پاسخ ها
Abozar
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴
سلام من قدم بلنده وخوشتیپ هم هستم به فکرقدنباشیدمن به علت بیکاری هنوزنتونستم ازدواج کنم همش اعصابم خورده
Iran, Islamic Republic of
19:54 - 1396/01/23
سلام دوستان میخواستم بگم واقعا قد مهم نیست شعور وشخصیت مهمه ما یه داماد داریم قدش کوتاهه اما اونقدر شخصیت خوب و دوست داشننی داره که همه فامیل عاشقشن خواهرمم باهاش خیلی خوشبختو خوشحاله برعکس یه داماد دیگه داشتیم قد بلند خوشگل از ظاهر چیزی کم نداشت ولی معتادو بیکارو بی عار ار آب در اومد خواهرم مجبور شد جدابشه
Iran, Islamic Republic of
20:54 - 1396/01/23
سلام من یه پسرم قدم۱۶۹ قدخودم دوسدارم دوس دارم زن آیندم ازم بلندترباشه بنظرتون عیبی داره ؟لطفا کمکم کنید
Iran, Islamic Republic of
22:15 - 1396/01/23
من عاشق ودلباخته قدبلند لاغر وسبزه مانند.این تصاویرقد بلندهایم نسبت به اینها خیلی وابسته ام ارزوی ازدواج باقدهای بالای.180اگرزنی مانند تصویر اخری داشتم دیگر از دنیا هیچیزی نمی خواستم خودم مدکر قدم 155سنم کمی ازسی ردکرده به انتظار قدبلند نشسته وهنوز مجردم
Netherlands
01:39 - 1396/01/25
آقا دمتون گرم من با180قد فک میکردم کوتام ولی انگار کوتاه تر از مام هس البته من 18 سالمه
Iran, Islamic Republic of
01:56 - 1396/01/31
سلام ,من قدم۱۸۴,ولی بیشتر دوستام بهم میگن خیلی بلندی واین خیلی اعتماد بنفسمو گرفته,ایا واقعا ۱۸۴ خیلیه!؟
پاسخ ها
ایلیا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
در واقع باید بگم حسودیشون میشه
من قدم ۱۹۷ هست و اتفاقا مورد تورو داشتم تا اینکه یه بار یکی از دوستام گفت وقتی تو نیستی پشت سرت از قدت تعریف میکنن
Switzerland
00:59 - 1396/02/02
من 20ساله هستم وقدم متاسفانه 150 است،واین به خاطر این است که خانواده ام قد شون کوچک است.همیشه توزندگی حسرت قد بلندی دیگران را میخورم ،بااین قد تا اخر عمر نمی توانم ازدواج کنم ونه کدام پیشرفت خاصی داشته باشم ،اصلا نمیدونم چرا خداوند منو افریده؟
Iran, Islamic Republic of
00:11 - 1396/02/06
من دختری با قد160هستم،از پسرای قد بلند اصلا خوشم نمیاد و جذابیتی برام ندارن ،برام تناسب اندام از اهمیت بیشتری برخورداره،یکی از خواستگار هامم بخاطر قدشون که198بودن رد کردم،چون خودم ورزشکارم اینو می دونم ک پسرا و دخترای قد بلند بعد از سن 40سالگی دچار مشکلات استخوانی،به خصوص درد در ناحیه کمر،پشت گرد و قوزدار،درد در ناحیه زانو و.....می شوند اما مردایی ک قد کوتاه تر ومتوسط تری دارن همیشه تعادل و تناسب رو تو اندامشون حفظ می کنن و کمتر دچار مشکلات استخوانی به خصوص در ناحیه کمر میشن
Iran, Islamic Republic of
10:38 - 1396/02/18
سلام من قدم 174 هست و خواستگار مناسب هم زياد داشتم ولي كسي رو دوست دارم كه قدش از من كوتاه تره، ولي حتي سر سوزن برام مهم نيست و ارزومه كه بفهمم اونم متقابلا اين حسو به من داره.خواستم بگم دوستان قد وزن خوشگلي و ظاهر عادي ميشه ولي انسانيت و شخصيت تا اخر عمر موندگار و جذابه.دعا كنيد منم به كسي كه دوس دارم برسم.
Iran, Islamic Republic of
03:13 - 1396/02/19
سلام من قدم 166 از لحاظ قیافه کم ندارم لیسانس عمران دارم ماشین و مسکن هم دارم امسال دو با رفتم خواستگاری طرف های مقابلم از من کوتاه تر بودن ولی جواب نه دادن فقط بخاطر اینکه قدم بلند تر نیست در کل اعتماد به نفسم رو از دست دادم شاید دیگه خواستگاری نرم ای کاش بهونه های بهتری میاوردن
پاسخ ها
کاربر مهمان
Sweden
۰۱:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
داداش ولشون کن خودتو عشقه
Iran, Islamic Republic of
01:59 - 1396/02/20
من قدم ۱۵۵کوتاهی قدم اعتماد بنفسمو خیلی پایین میاره وقتی میرم بین مردم از همه کوتاه ترو ریز ترم بهمین خاطر همش احساس ضعف و عدم امنیت میکنم واقعاورنج میکشم اصلا نمیتونم به ازدواج فکر کنم فکر اینکه بخاطر قدم تحقیرم کنن خیلی ناراحت کننده س همش توفکر اینم که یروزی بتونم جراحی افزایش قد انجام بدم از قد کوتاهی خلاص شم هر چقد درد و سختی داسته باشه تحمل میکنم فقط میترسم ناقص شم نتونم راه برم :-(
United States
01:37 - 1396/02/28
سلام و درود
من قدم 163 .سنم 24
فوق العاده احساس رضایت مندی میکنم از زندگیم
و کمک مربی پرورش اندام هستم
تقاضایی که دارم از عزیزان اینه که همیشه قد ملاک اصلی زندگی نیست
و اهمیتی که شعور زندگی کردن توی خوشبختی داره مهم ترین بحث محسوب میشه.
منم نه طرفدار قد بلندم نه کوتاه...
این و فهمیدم باید توی جامعه دیدگاه مثبت داشت و عاشق کار و زندگی بود.
لطفا افراد و بخاطر قد کوتاه یا بلند مورد تمسخر قرار ندین.واقعا فخر فروشی چه به پول چه به قیافه گناه بزرگیه...
موفق و ییروز باشید
Iran, Islamic Republic of
01:52 - 1396/02/30
سلام من شوهرم قدش ۱۶۴ ومن از این بابت خیلی ناراحتم فقط به طلاق فکر می کنم ۴ ساله که ازدواج کردیم خواهش می کنم کمکم کنید زندگیم داره از هم می پاشه
Iran, Islamic Republic of
16:19 - 1396/03/09
من يه دخترم با قد ١٨٠ از همه ي لحاظ هم مناسبم وزن قد قيافه اين گفته ي اطرافيانم هست ولي همه پسرا ازم كوتاه ترن يا نهايت هم قدم هستن و تا حالا نتونستم با كسي باشم كه حداقل ١٠ سانت ازم بلند تر باشه .. واقعا دچار مشكل شدم من انقد قدم بلنده دچار مشكل شدم
Iran, Islamic Republic of
16:40 - 1396/03/14
ادم اگه واقعا کسیو دوس داشته باشه به پولش قدش قیافش ...زیاد توجه نمی کنه خصوصا بعد ازدواج . معلومه که اخلاق و شعور از همه چی مهم تره .ولی بهتره قبل ازدواج خوب فک کنیم به خودمون دروغ نگیم اگه واقعا چیزی مث قد بلندی ،قیافه ،پول...برامون ملاکه ،با کسی ازدواج کنیم که این ویژگی هارو داشته باشه که بعدا نزنیم تو سرش. بعد ازدواج باید سعی کنیم چشامونو به عیبای هم ببندیم خصوصا رو عیبای ظاهری.من تو زندگیم فهمیدم تو هر شرایطی که باشی حتی اگه از نظرت بدترین شرایط باشه بازم یه عده حسرت میخورن جای تو باشن.
به آن کسی که فزون از تو آرزو چه کنی ؟
بدان نگر که به حال تو آرزومند است.
Iran, Islamic Republic of
00:01 - 1396/03/15
سلام من 19 سالمه و قدم 172هست به نظرتون چیکار کنم به 175 برسم ؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۸
باید ورش ها مثل والبال و بستکبال کار کنین درضمن دو چرخه هم خوبه
Iran, Islamic Republic of
05:44 - 1396/03/20
من ۱۸۱ ام خیلی دوست دارم به ۱۸۳ یا ۱۸۴ برسم.
این دوسه سانت مرز کوتاهی و بلندی برای یه پسره بنظرم.
Iran, Islamic Republic of
00:40 - 1396/03/28
سلام من 19 سالمه و قدم 169 ولی چیزی که نگرانم میکنه جنس مخالف نیست.همیشه احساس میکنم قد بلند ها تو حیطه ورزشی موفق ترن من ورزش والیبال و فوتبال رو خیلی دوس دارم و به طور حرفه ای روش کار میکنم احساس میکنم واسه اینکه تو این ورزشها موفق تر بشم باید قدم بلند تر باشه و به دنبال افزایش قدم
Iran, Islamic Republic of
03:19 - 1396/03/28
من 190قدمه وهیکلی هم هستم همه بچه محلام ازم میترسن
پاسخ ها
ارین
Germany
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۳۰
خب الان چیکار کنیم؟
United States
15:26 - 1396/03/29
من 164 هستم و شوهرم 169 خیلی کوتاهه ولی اصلا با هم تفاهم نداریم و متن بالارو قبول ندارم
Iran, Islamic Republic of
23:34 - 1396/03/30
نه موفقیت نه خوشبختی به این حرفا نیست مطمئن باشید بعدشم درمورد زیبایی جزابیت مهمه چه قدبلند چه قدکوتاه من از قدخودم کاملاراضیم ۱۶۸ این قد برای خانوما نرماله نامزدمم سه چهار سانت از خودم بلندتره خیلیم دوسش دارم خیلیم جذابیم هم من هم نامزدم
تموم شد والسلام
Iran, Islamic Republic of
15:57 - 1396/04/11
بابا جون منم قد بلندی ندارم .این حرفایی هم که شما میگین جزمشکلات نوجوونی من بوده که خدارو شکر کم کم برایم عادی شده اتفاقا الان به این ریزه بودنم افتخار میکنم .این که کدچولویی تودل بروباشم خیلی همبرام بهتره هر کی هم منو بغل میکنه تو آغوشش گم میشم واین برام یه حس فوق العاده است
Iran, Islamic Republic of
01:34 - 1396/04/17
قدم182 هست، قدم متوسطه يا جزو افراد قد بلند حساب ميشم؟
Iran, Islamic Republic of
18:30 - 1396/04/31
خوب سر کاریم . قد من 187 . قد مهم نیست کچل شدم رفت.
Iran, Islamic Republic of
18:43 - 1396/04/31
خوب سر کاریم . قد من 187 . قد مهم نیست کچل شدم رفت.
Iran, Islamic Republic of
10:12 - 1396/05/02
به نظر من پسر قد کوتاه به هیچ دردی نمیخوره پسر باس قد بلند باشه حالا نمیگم قد کوتاه خیلی بده ولی خدایش پسرهای قد بلند خیلی جا افتاده و خوشتیپ تر هستن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۵
الان ما بریم بمیریم :)
Iran, Islamic Republic of
14:59 - 1396/05/05
سلام من یه پسرم 15 16 سالمه قدمم 160 هستش به نظرتون چند سانت دیگه رشد میکنم توروخدا اگه تجربه دارید بگید
Iran, Islamic Republic of
23:25 - 1396/05/15
سلام احسان اقا شما اوایل بلوغ هستید ولی و160 قد مناسب شما هست
ولی اگه دوست دارید افزایش رشد داشته باشید وازقدتون میترسید که کوتاه باشه بهتره به متخصص غدد مراجعه کنید درهرحال 160 تواین سن مناسب هست
Iran, Islamic Republic of
23:42 - 1396/05/15
سلام اقا سینا شما راست میگید ادم قد بلند جاافتاده تره تو جامعه ماازبچگی توسری خوربودم چه تومدرسه چه تومحله اونم بخاطر قد کوتاهی که داشتم تامیومدم کاری کنم میگفتن خدا خرشناخت شاخش نداد یعنی وای به روزی که من قدبلند باشم اخه منطقه ما کویری وطایفه ما همه قد کوتاه ولی مردم به این مسئله توجه نداشتن بگذریم سال اول دبیرستان از مشاغل نظامی خوشم اومد دوست داشتم وارد نظام بشم درسم خوب بود ولی کنکور که دادم دفترچه دانشگاه سپاه گرفتم اتفاقا قبول شدم ولی تومعاینه پزشکی رد شدم بخاطر قدکوتاه رفتم سراغ دوادرمان افاقه نکرد چون ارثی بود وارد دانشگاه شدم رشته مهندسی سازه کلا کسی منو قبول نمیکرد واسه رفاقت چون ازهمه چثه ریزتر بودم ولی درسم خوب بود ولی حرف مردم هومن بود (خدا خرشناخت شاخش نداد)ولی اگه یک پسر قدبلند هرغلطی میکرد میگفتند جونه وشور جونی داره
سربازی رفتم چون ستوان سوم بودم شاید باورتون نشه فرمانده اصلا به من کار درستی نمیداد وبرخورد درستی نداشت حتی یک شب هم افسر نگهبان نشدم فرمانده میگفت :ستوان حقانی کسی ازت حساب نمبره واسه همین کاری بهت نمیدم
بعدازسربازی وارد شهرداری شدم ولی اونجا بدتربود نتونستم دوام بیارم اومدم بیرون زدم توکارساخت وساز خلاصه حرف همونه ودید همون دونفری کیس مناسب بودند واسه ازدواج ولی تا قد میبینند توجه به چیزهای دیگه ندارن من قدم 1/60 دورکمرم 38 دیگه خودتون بفهمید چقدر ریزجثه ام
اگه یه روزی بچه داربشم وپسرباشه اینقدرکه قدووزنش واسم ملاکه وخوش هیکلی اش باچیزهای دیگه کار ندارم فقط قدوهیکل همون چیزی که خودم نداشتم
مردم حق دارند منم خودم از کوچک ترازخودم دوست ندارم حساب ببرم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۵
:)ینی آینده منم اینجوریه؟
Iran, Islamic Republic of
04:26 - 1396/05/19
من خودم قدم189 سنمم 17 وقتی بچه بودم تو محلمون همه بخاطر قده بلندم مسخرم میکردن (چون کونشون میسوخ ک کوتاه بودن) اون موقع از خدا میخواستم ک دیگه قدم رشد نکنه تا بچه ها سوژم نکنن بزرگتر ک شدم وفهمیدم قده بلند ی نعمته خیلی چیزایی ک از خدا میخواییم بهتره ک بهمونم نده شاید ب صلاحمون باشه شاید شما با قد کوتاه موفق تر باشید✌
Iran, Islamic Republic of
04:19 - 1396/05/20
من قدم 187 باور کنید قد هر چه بلند تر باشه بهتره آخه همش از بالا به این و اون نگاه میکنی.
Iran, Islamic Republic of
04:47 - 1396/05/20
قد بلندی خیلی حال میده همش از بالا بقیه رو نگاه میکنی البته خودمم زیاد بلند نيستم. قدم 187 ولی راضیم.
Iran, Islamic Republic of
12:28 - 1396/05/26
والا من قدم١٩١هس قيافمم خوبه فقط نميدونم چرا سمت هردختري ميرم. ميگه برو خجالت بكش إز قدت... ب هركيم پيشنهاد ميدم فك ميكنه دوسدختر دارم چنتاچنتا..قبول نميكنن
Iran, Islamic Republic of
13:18 - 1396/05/29
سلام من قدم 155هستش ونامزدم 158اوایل مهم نبودولی الان مهم شده نامزدم یه فرشته اس عاشقه منه همه کارواسه خوشحالیم میکنه توروخداراهنماییم کنیددوستان
Iran, Islamic Republic of
12:12 - 1396/06/21
دوستان من قدم ۱۴۵هست شوهرمم ۱۷۸هیچ مشکلی هم باهم نداریم اتفاقا خیلی هم بهم علاقه داریم تنها مشکلی که هست جامعه برای ما درست میکنه برای داشتن شغل و....وگرنه تو زندگی شخصیمون جوری هستیم که همه حسرت ما رو میخورند وحتی خیلی وقتا دخترای قد بلند که میبینندما هیچ مشکلی نداریم به من تیکه میندازن برای قدم ولی من اهمیت نمیدم ولی از درون ناراحت میشم مهم نگاه همسرت به این قضیه است که خداروشکر همسر من دید مثبت داره
Iran, Islamic Republic of
10:12 - 1396/06/28
سلام دوستان برام مشکلی پیش اومده که نمیتونم تصمیم بگیرم خوشحال میشم با نظرتون کمکم کنید
من1.73قدم هست و زیبایی چهره و تحصیلات عالی دارم الان خواستگاری دارم که از هر لحاظ،مخصوصا از لحاظ اخلاق و خانواده و تحصیلات باهام جوره ولی قدش165 هستش ....این قضیه خیلی اذیتم میکنه .همش میخوام معیار قد رو ندیده بگیرم ولی میبینم نمیشه مخصوصا بخاطر حرفای خواهرم و مسخره کردناش
پاسخ ها
هانیه
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۶
عزیزم این تفاوت قد اصلا نشون نمیده این موقعیت رو از دست نده
الناز
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۵
منم دقیقا مثل تو هستم قدم ۱۷۰ ی خواستگار دارم از همه نظر عالی وعاشقمه ولی قدش۱۶۵ هر چی فکر میکنم نمیتونم با قدش کنار بیام و تصمیم گرفتم جواب منفی بدم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۵
از رو دلسوزی یا هر چی جواب نده ببین میتونی کنار بیای یا ن
چون شکسته شدن دل واس ما عادیه نمیتونم بشمارم چن بار
..!ولی زیاد شکست بخاطر قدم خب خوشبخت باشی
Iran, Islamic Republic of
18:53 - 1396/07/19
سلام دوستان
من قدم ۱۷۰ و مدرس و دانشجوی دکترا هستم.
با آقایی با ۵ سانت کوتاهتر از خودم آشنا شدم و قصد ازدواج داریم. ایشون خیلی با معرفت و خوشتیپ و از نظر اخلاقی عالی هستند. و به نظرم قد بلند یا کوتاه نیست که به آدم شخصیت میده.
Iran, Islamic Republic of
16:39 - 1396/08/04
من اصلا نمیتونم ی سری از دخترا رو درک کنم خب عزیز من وقتی قدت ب زور ب ۱۶۵میرسه الان شما برای چی ملاکتون قده دقیقا خب نهایت ۷سانت بیشتر از خودتون بسه دیگه طرف قدش ۱۵۵بعد دنبال شوهر ۱۹۰میگرده .
Afghanistan
22:41 - 1396/08/18
من دکترجراح هستم موقعیت اجتماعی خوبی دارم 29سالمه قدم 174است نامزد 157 است ولی همیشه حس میکنم قدم برای نامزدم خوشایند نیست
Iran, Islamic Republic of
12:03 - 1396/08/26
سلام من 18سالمه قدم 168/169هستش. بنظرم مهمتر از قد تناسب اندامه خیلی از آدما هستن که با داشتن قد کوتاه اندام خوشگلی دارن و برعکس. منم یه مدتی از قدم بدم میومد احساس میکردم خیلی بلندم و هیچ پسری از قد, من خوشش نمیاد اما حالا که یکم بزرگتر شدم قدم بهم میاد و خیلی بلند نشون نمیدم البته اونموقع ها لاغر بودم که احساس بلندی بیش از حدی میکردم. بعد, از رفتن پیش یه متخصص تغذیه خداروشکر راضیم....خداروشکر کنیم که تنمون سالمه. سلامتی خیلی مهمتر از این چیزاس
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1396/09/04
سلام،من خانمی ۳۲ ساله هستم،قد:۱۷۰ و از نظر چهره زیبا..همسرم۱۶۰ و با اختلاف ۲۰ سال تفاوت سنی..خواستم بگم از نظر من سن ملاک نیست،زندگی یعنی عشق و دوست داشتن، مهربان بودن،اخلاق خوش،درک متقابل(محبت)
Iran, Islamic Republic of
22:27 - 1396/09/07
سلام.من 16 سالمه وزنم 75 و قدم 183 هست و در رشته بدنسازی کار میکنم و بخاطر قد بلندی که دارم تو رشته ورزشیه خودم خیلی موفقم میخوام بگم قد بلندا تو ورزش و کار از امتیاز ویژه ای برخورد دارند و در زمان 14 سالگیم ماهیچه گاو و قلم گاو بسیار خوردم و خیلی موثر بود
Iran, Islamic Republic of
13:44 - 1396/09/21
ببخشينا خاك برسراونايي كه اينقدر عقلشون به چششونه شوهر من ازمن كوتاه تره ولي ازهمه ي مردهاي قدبلند باشعورتره
Iran, Islamic Republic of
21:26 - 1396/09/25
سلام من18سالمه قدم بلنده 174همیشه حس بدی دارم کلا رفته رو مخم دوس دارم ی صب ک از خواب بلند میشم شده باشم160دختر قد کوتاه ی چیز دیگس:|دوستان کسی راهیو سراغ داره برای کوتاه شدن قد چ با قرص چ جراحی حتما بگه اعصابمو بهم ریخته :|ی خواستگار دکتر دارم قدش حدودا180میترسم بعد ازدواج بهم تیکه بندازه:|
Iran, Islamic Republic of
21:51 - 1396/09/25
سلام دلم میخواد این دخترایی ک میگن قدم158.یا160هس و میخوام بلندتر شم رو بزنم چون فکرشون اشتباهه من دوس داشتم هم قد اونا باشم و پاشنه بلند بپوشم و اصن دختر کوچولو ی چیز دیگس:|
United States
03:54 - 1396/10/06
من قدم 170 از پسرای بلندتر از 180 خوشم نمیا و کلا اگ پسر خوشگل و خوش اندام باشه حتی اگ هم قد خودمم باشە دوس دارم. بنظرم تو ظاهر پسر زیبایی چهره و اندام خیلی مهمتر از قده اما برا ازدواج ترجیح میدم 180 باشە تا دخترم قد کوتا نشە
Iran, Islamic Republic of
14:33 - 1396/10/18
با اون تيتر مسخره تون
Iran, Islamic Republic of
15:38 - 1396/10/18
اینا چیه بعضیا نوشتن؟! بابا قد رو نمیگن بزرگ تره یا کوچکتره میگن بلندتره یا کوتاه تره.یه سری آدم با این حد اطلاعات هستن که فقط به ظاهرشون گیر میدن دیگه.به قدشون گیر میدن به بینیشون گیر میدن به رنگ چشمشون گیر میدن بابا ول کنید دیگه دیوانه اید مگه؟هر کی هستی همون باش هر چی نیستی نگو کاش.ته زندگی چیه مگه؟
پاسخ ها
ارین
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۳۰
رنگ چشم رو میشه عوض کرد
رنگ مو رو میشه عوض کرد
دماغو میشه عمل کرد
گوش رو میشه عمل کرد
همه کار میشه کرد
ولی لامصب این قد رو نمیشه بلند کرد
Iran, Islamic Republic of
17:42 - 1396/10/18
كي زن مارك زاكربرك نميشه؟
Germany
22:43 - 1396/10/23
سلام.کسی هست تو ایران خودش یا اقوامش عمل جراحی افزایش قد انجام داده باشد و راضی باشد پیام بده بهم ممنون میشم
09332448161
Iran, Islamic Republic of
13:20 - 1396/10/25
من که به نظرم یکی از معیارای مهم ازدواج قده.خودم با مردی ازدواج کردم که از خودم ۱۲ سانت بلندتره ینی ۱۸۲ هست قدش.آقایون قد کوتاه باید توقعاتشونو بیارن پایینتر تا بتونن ازدواج کنن چون هر خانومی راضی نمیشه با مردی که از خودش کوچولوتره ازدواج کنه
Iran, Islamic Republic of
23:37 - 1396/10/29
چقدر اینجا راحت میشه دروغ گفت پس این همه آدم قد کوتاه تو خیابون حتما من هستم...دروغ نگویید آدم است باور می کند...تابلوست واقعا دروغ می گویید..حقیقت زشت است ولی دروغ زیبا...آخرش می ریم خاک با همه صفات...انسان باشیم دوستان عقل داشته باشیم...
Iran, Islamic Republic of
01:07 - 1396/11/02
من۲۸ سالمه قدم ۱۸۰وزنم ۸۰اما احساس میکنم قدم کوتاه است
Iran, Islamic Republic of
11:26 - 1396/11/03
من قدم 183هستش ولی عاشق دخترای کوتاه قدم مثلا قد 1.5 رو دوس دارم دخترای قد کوتاه ظریفتر و دوست داشتنی ترن دخترای بلند قد کمی ظرافتشون کمتره چون قد بلندی از خصوصیات مردانه محصوب میشه
Iran, Islamic Republic of
17:41 - 1396/11/09
من 31 سالم هست و دخترم با قد 147، اوایل اعتماد بنفس خوبی داشتم و اصلا کوتاهی قد برام مهم نبود و با توجه به شرایطم تحصیلاتم رو تا ارشد ادامه دادم ولی آلان میدونم و مطمئنم قد کوتاه خیلی خیلی خیلی بد هست. همین آقایونی که میگن قد کوتاه دختر براشون مهم نیست تو عمل معلوم میشه چندمرده حلاجن
Iran, Islamic Republic of
01:03 - 1396/11/14
سلام به همگی،ببخشید من یه دختر 26 ساله هستم،قدم 175 یا 6 هست،یه خواستگار دارم فکر میکنم 15 سانت ازم کوتاه تره،ولی پسر پاک و با اخلاق و با ایمانیه،خانوادم و خودم نظرمون اینه که قدش خیییلی کوتاهه و ما به هم نمیایم،به نظر شما چیکار کنم؟میشخ راهنماییم کنین خواهشا؟
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
توصیه میکنم جواب رد بده، ارزش سالها دغدغه رو نداره، برای دخترا سخته، حتی اونا که به رو خودشون نمیارن تو ناخودآگاهشون عذاب ممیکشن
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۱ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۳
اصلن باهاش ازدواج نکن بعدا پشیمون خیلی بد مرد حتما باید از زنش بلندتر باشه
الناز
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۵
جواب رد بده پونزده سانت خیلیه
Iran, Islamic Republic of
15:22 - 1396/11/20
سلام به همگی من قدم 182 و 3هست 20 سالمه شغلم ازاده در کنارش دانشگاه میرم مهندسی مکانیک میخونم به نظرتون نسبت به سنم قدم چه طوره؟ لطفا نظر بدید
United Kingdom
01:08 - 1396/11/28
سلام من ۱۸سالمه قدم175کاشکی قدم کوتاه بود دخترا اینقد نگین قدم کوتاهه کوتاهه من آرزو دارم هم قد شما باشم
پاسخ ها
مهرنوش
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۲
تودقیقاعین منی
عذاب قدبلندتوکل فامیل و دوستام اذیتم میکنه
کاش حداقل 5سانت کوتاه تربود!
Iran, Islamic Republic of
18:44 - 1396/12/16
سلام من 18.5سالمه پسرهستم قدم161یادوهستش به نظرتون من تا22یا23سالگی قدم به 165میرسه یانه
پاسخ ها
کوتاهُ القدِّ کوتاهُ الفکر
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
تورو خدا ورزشهای کششی انجام بده
بارفیکس برو
اما نه یکی دو ماه!
بلکه دو سه سال
خواهش میکنم!!!!
Iran, Islamic Republic of
19:21 - 1396/12/24
سلام به همه ی دوستان گلم..من پسری 17 ساله هستم قدمم 168 من از کودکی کار میکنم و بخاطر تغذیه نامناسب و استراحت ناکافی قدم بلند نشد وگرنه خانواده قد بلندی دارم ... بالاخره قد ما هم تا این حد بلند شد دست خودمونم نیست خواهشا کسیو مسخره نکنید دوستان چون خودم خیلی مسخره خوردم واقعا درد خیلی بدیه... انشالله که سالم و سلامت باشید...
پاسخ ها
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۸
داداش گلم هنوزم برات دیر نشده و قدت رسد میکنه، البته بهتره به متخصص غدد مراجعه کنی، الان هرچی براش هزینه کنی بعدا خیالت راحته
حمیدرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۱/۰۵
تو هنوز وقت برای رشد قد داری و میتونی تا20یا22سالگی حتی تا25سالگی هم میتونی رشد کنی ولی سرعتش کند هست. از الان به بعد کارهای افزایش قد انجام بده، تو میتونی تا173هم رشد کنی ولی حرکات کششی انجام بده والیبال و بسکتبال هم برو برای افزایش قد خیلی خوبه، دکتر غدد هم برو تا برات تغذیه مناسب برای افزایش قد رو بنویسه. تازه 168قد خیلی خوبی هست.بعدش مهم عقل انسان است نه قد انسان. مهم رفتار ادمه نه قد ادم. هیچوقت ناامید نشو این چیزهایی که گفتم رو انجام بده مطمئنم که قدت بلند میشه.
هرجا هستی سلامت باشی خدانگهدار.
Iran, Islamic Republic of
14:45 - 1397/01/05
سلام. من13سال و9ماهم هست قدم163سانتی متر وزنم62کیلوگرم هست. آیا قدم مناسبه نسبت به سنم؟
آیا در آینده به مشکل بر نمیخورم؟
آیا تا بزرگی قدم به180سانتی متر میرسه؟
چکار کنم تا قدم بلند بشه؟
لطفا بهم بگین خیلی بوام مهمه ممنون میشم.
باتشکر.
Iran, Islamic Republic of
04:33 - 1397/01/09
سلام یعنی من که پسر جوونی هستم 15 سالمه و 187 قدمه باهوش تر همه ی قد کوتاهام چون خودمم اینو احساس کردم
Iran, Islamic Republic of
06:00 - 1397/01/15
شاید اگه مارو از کوچیکی ازاد میزاشتن تا دخترو پسر ازادانه با هم رابطه داشته باشن دیگه تو جمع دختر و پسری ب قدا نگاه نمیکردیم ببینیم که بلندتره و کی کوتاتر میرفتیم بسمت کسی که دوسش داشتیم .
Iran, Islamic Republic of
16:03 - 1397/01/16
سلام دوستان ممنون میشم نظرتون رو بدونم
من دخترم و 12 سالمه و قدم 159 هست.
از پارسال تاحالا شاهد هیچ رشدی در قدم نبودم میخواستم ببینم چقدر احتمال داره قدم باز کمی بلند بشه ؟ مادرم هم قد خودمه و پدرم 173 هست.
و اینکه ایا مردان قد بلند دخترای قد کوتاهه میپسندن ؟ این قدم اعتماد بنفسمو پایین اورده:(
Iran, Islamic Republic of
16:42 - 1397/01/16
اینجا که اومدم متوجه شدم همه مردای قد بلند دنبال دختر قد بلندن:(
هیچکسی نیست که دنبال ما قد کوتاها باشه ... شانس که نداریم
Iran, Islamic Republic of
12:18 - 1397/01/23
عزیزان بهیچ وجه گول این مطلب فمینستی رو نخورید، ازدواج مرد با زن بلندتر ازخودش مشکلات بسیار زیادی رو به همراه داره، این مطلب تبلیغی غلط برای برطرف کردن مشکل ازدواج خانمای بلند قامت هست،براساس تحقیقات معتبرو روانشناسی های دقیق بهترین حالت ممکن اینه که مرد بلندتر از همسرش باشه، این اختلاف قد میتونه بین ۱۰الی ۱۵سانت یا بیشتر باشه،ضمن اینکه پیامبر گرامی اسلام در ۱۴۰۰سال پیش براین مسئله مهم تاکید کردند و فرمودند بهترین حالت اینه که مرد بلند از همسرش باشه، البته ایشان برموارد دیگری هم تاکید کردن، بنده به عنوان یک روانشناس ومشاور خانواده سالانه با موارد زیادی اختلافات زناشویی درمورد همین مسئله قد بلندتر خانم مواجه هستم، قد بلندتر خانم بهیچ وجه نه از نظر ظاهری جالب و پسندیده هست نه به لحاظ روانی، پس فریب افکار و سیاستهای فمینستی غرب رو نخورید و هرگز درهیچ زمینه ای محو و خام تبلیغات کثیف اونا نشید، مطمئن باشید برای دختران بلند قد هم همسر خوب و بلندتر هست و کافیه با نیت پاک قصد ازدواج داشته باشند، تقدیر خودش همه چیزو درست میکنه، موفق و موید باشید
Iran, Islamic Republic of
01:31 - 1397/01/26
سلام من یه پسرم سنم19قدم163امااگربخوام ازدواج کنم بازنی باقد165تا170ازدواج میکنم چشام سبزه وازنظربیشتردوستام خوشتیپ هستم ولباس های خوبی میپوشم درضمن توجه کردیددخترهای قدکوتاه بیشتربه مردای قدبلندمیرن اینجوردخترای عقده ایی میخوام کوتولگی خودشون روبایه مردقدبلندجبران کنندواقعابراتون متاسفم به کشورای خارجه اصلا به این چیزا توجه نمیکنندوبیشتردخترای قدبلند به مردای قدمتوسط میان درضمن من خودم رواصلا قدکوچیک نمی پندارم میتونستم بیام اینجامسل اکسرکاربرا ده سانت قدموبلندبگم اعتمادبه نفسی که من دارم باعس شده هیچکس نتونه بهم چیزی بگه اعتمادبه نفس خیلی مهمه دوستان قدکوتاه اعتمادبع نفس داشته باشیدهیچ موقع خودتونودست کم نگیریدیارو2مترباشه عقل وشعوروپول نداشته باشه به دردگربه های محلشون میخوره ببخشید شایدیه خورده لحنم بدبود
Iran, Islamic Republic of
01:34 - 1397/01/26
خانم این چرت وپرتای چیه تحویل مردم میدی من انقدرزن وشوهردیدم که شوهره اززنه بلندتره وزندگی خیلی خوبی دارن
Iran, Islamic Republic of
18:16 - 1397/01/28
من خودم 158 هستم شوهرمم با خلاف سنی 8 سال 180 سانتی متر قدشه خیلیم خوشبختیم یه پسر پسر نازم داریم البته بگم من قبلا یه نامزد داشتم با قد 160 اصلا نتونستم با این موضوع کنار بیام ازش جدا شدم اینم بگم از قد بچه ام ترسیدم کوتاه شن اینم بگم خیلی اعتماد به نفس داشت مثلا یه روز بهم گفت کاش قدت بلند تر بود فک کنین!!!ولی خداروشکر الان به مرد ارزوهم رسیدمو خیلی خیلی دوسش دارم ودوسم داره حتی با وجود قدم اسمم گذاشته فسقلی من ..
Iran, Islamic Republic of
13:48 - 1397/01/31
آقایونی که پولدار نیستن و قد کوتاه، قیافه و روابط اجتماعی بالایی ندارن شانسی برای ازدواج موفق نخواهند داشت. قد دختران نسل جدید ده ها سانت بلند تر شده و اعتماد به نفس و موقعیت بالایی نسبت به گذشته کسب میکنن، دخترا به کمتر از خودشون راضی نمی شن.
Iran, Islamic Republic of
07:54 - 1397/02/02
باسلام.گل بی عیب فقط خداونداست وپیامبرمی فرماید:ان اکرمکم عندا... اتقاکم،درمیان شماانسانهابهترین شماباتقواترین شماست.
Iran, Islamic Republic of
00:50 - 1397/02/03
من قدم۱۹۰هس اصلنم واسم مهم نیس همسرم قدش چندباشه دوستان خاهشن باافکارغلطتتون فکرمردمودرگیرنکنید
Iran, Islamic Republic of
00:30 - 1397/02/04
۲۳ سالمه قدم ۱۵۱ خواهشن برام دعا کنید یا قرص خوووب باسه بلندشدن قد بکین
پاسخ ها
علیت
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۱
قرص بخام بگم جونم برات بگه قرص برنج
ولی جراحی هم انگار میکنن قدوولی هزینش بالاست ۱۰۰ملیون
Iran, Islamic Republic of
10:47 - 1397/02/04
دخترانی که برای انتخاب همسرفکرهای احمقانه دارند،لطفافکراینم باشندکه بایدترشی فروشی بازکنندیازن اتباع بشن.
Iran, Islamic Republic of
13:30 - 1397/02/07
سلام‌من پسرم دنبال دخترقدکوتاه هستم قدخودم بلنده ازدخترای بلندبدم میاد
Iran, Islamic Republic of
21:21 - 1397/02/07
سلام منم 20سالمه قدم تقریبا کوتاهه حدود 171 یکم تاثیر داره تو زندگی ادم
من یشتر جونارو دیدم خیلی قدشون پیشرفت کرده مثلا دبیرستانی های قبلو با الان مقایسه میکنم حدود 10 سانت فرق کردن اما یه مشکل اساسی ک میبینم مشکل وزنشونه خیلی لاغر اندامن عضلانی نیستن اینم بخاتر کمبود پروتیین رزیم غذایی ایرانیهاست.
اما یه شخص سالم وقتی یه ویزگی اکتسابی خوب داشته باشه یعنی اخلاق خوب رفتار خوب داشته باشه قدش هم بلند باشه ببشتر رو ویژگی های اکتسابیش مانور میده تا رو قدش
والله خود ادم ک تقصیر نداره تو قدش همه میخان بلند باشن ولی خب نمیشن
خدا هم اگه یچیزی از ادم بگیره یه ویژگی خوب دیگ بهش میده
درضمن اونای ک فقط میگن من قد بلندم و جذابم و اینا بدونین تو زندگی فقط همین قد رو دارن قدشونو بگیری دیگ هیچی ندارن تازه زرافه هم قد بلنده ولی خب حیوونه
ادم بهتره هم قدش بلند باشه هم شخصیت و ادبش اولی نباشه عیب نداره اما دومی نباشه غیر قابل تحمل میشه
پاسخ ها
....
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
قدشماهم خیلی خوبه واصلا کوتاه نیستی الان متوسط قدایرانی ها167هستش نگران قدت نباش موفق باشی
Iran, Islamic Republic of
13:58 - 1397/02/09
سلام من خیلی خوشتیپ هستم قدمم ۱۸۵و۲۸_سالمه کسی هس بامن ازدواج کنه
Iran, Islamic Republic of
22:59 - 1397/02/09
سلام من 19 سالمه و‌قد کوتاهی دارم 173 و به خاطر قدم خیلی اعتماد به نفس کمی دارم از جاهای شلوغ میترسم،میترسم مسخرم کنن به دکترم مراجعه کردم گفت تا الآن دیگه صفحات رشدت بسته شده و دیگه رشد نمیکنی اون لحظه انگار دنیا رو سرم خراب شد کاش یه راهی بود تا قدم بلندتر میشد
پاسخ ها
علیت
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۱
جراحی کن
Iran, Islamic Republic of
05:07 - 1397/02/11
با سلام خدمت همه من به طور خیلی اتفاقی وارد سایت شدم و نظرات دوستان رو خوندم خیلی برام جالب بود اولن اینکه خیلی ها با قد ۱۷۰ و چن سانت بیشتر و کمتر به خودشون گفته بودن کوتاه اکثرا مخاطبا و نظرات رو ک خوندم متوجه شدم رنج سنی ب شدتپایینه و اکثرا همه بچن اولا اینو بگم خود من یه مرد با قد ۱۷۲ هستم حالا از نظر اکثرتون کوتاه ولی واقعا شما قد رو چی میدونید ؟ تو کشور ما تو اکثر استخدامی حتی نیرو های مسلح شرایط قد برا مرد ۱۶۵ هست ما چه بزرگ مردایی تو کشور داشتیم ک جنگیدن برامون قد پرسیدن؟ کسی ب فکر قد بود؟ یه مشکل شاید بین جهان سوم خودمون همینه ک همه درگیر قدن و میگن کاش قدمون بلند تر بود کسی منکرش نیس ک قد بلندی یکی از شرایط جذاب بودن و ... شاید باشه ولی خب ژنتیک هر فرد ب یک صورته یکی قد بلند و لاغر و یکی قد کوتاه و پر برادر من توی ک قدت کوتاهه برو ورزش کن ب خودت برس ببین کوتاه میزنی یا نه هرکس از دید خودش بلند باشه از دید دیگران هم بلنده اینو همیشه تو نظرتون باشه اکثر نظرات این سایت هم برا رنج سنی ۱۲ تا ۱۵ بود بچه هایی ک هنو مغزشون کامل نشده شایدم دختر بچه های ک تو افکارشون میگن شوهرمون باید ۱۹۰ باشه و پسر بچع های ک زن ایندمون باید ۱۷۰ باشه و از این حرفا دوستان کسی ک از نظر خانوما خیلی جذابه جاستین بیبر با قد ۱۶۷ جذاب ترین پسره و خانوم شکیرا با قد ۱۵۷ بسیار جذاب هستن با این حال باز شما قد رو مد نظر میگیرید؟ دوست عزیز ۱۷۰ با ۱۸۰ اندازه انگشت وسطیت فرق داره ک ۱۰ سانته از شمام خاهش دارم ک نظرات ی مشت بچه و ادمای ک ذهنشون مشکل داره یا هنوز کامل نشده روتون تاثیر نداشته باشه هر کس یه قدی داره چه ۱۵۰ چه ۱۹۰ مرد بودن ب قد نیس و خانوم بودن هم ب قد نیس #ب امید تفکر بیشتر
پاسخ ها
یه دوست
United States
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
عااااالی متاسفانه مشکل بزرگ این چند دهه اخیر همین سطحی نگریا و کوته فکریاس .قدی که خدا بهمون بخشیده باید شکرگزارش باشیم و کفر نگیم حالا اگه واقعا سنتون پایینه و میدونین میتونین تغییرش بدین تلاشتونو بکنین ولی این که بخاین خیلی کلی خصوصیت بگین واسه قد کوتاها یا قد بلندا این اشتباهه هیچ چیزی کلیت نداره و برای هرکسی بسته به شعور فرهنگی و موقعیت و سبک زندگیش متفاوته پس توی خصوصیت دادن هم جمع نبندین لطفا زندگی قشنگتون هم با این فکر که کوتاهین و.... از بین نبرین شااااد باشین
Iran, Islamic Republic of
17:27 - 1397/02/13
سلام من قدم ۱۸۵ هس فکرمیکردم قد باید بشه ۱۹۰اما نشدفقط زندگی خودموخراب کردم همش استرس داشتم روزگارروسرم خراب شده بود اما الان دیگه بیخیال قدشدم خداروشکر شماها همه سن رشدتون گذشته دیگه اصلا بهش فکرنکنید چون دیونه میشد با تشکر
United States
15:27 - 1397/02/21
من قدم 165 هست و دارم دکترای برق میخونم و با یه دختر خانم خیلی نجیب دانشجوی پزشکی هم نامزد کردم و خدا رو شکر خیلی هم احساس خوشبختی میکنم...
الحمدلله
Iran, Islamic Republic of
03:03 - 1397/02/23
ابوذر شغلت چیه؟؟؟؟؟
پاسخ ها
Abozar
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۶
سلام خوبی شما شغلم تویه شرکت کار میکنم
Iran, Islamic Republic of
18:08 - 1397/02/23
سلام,من۱۷سالمه و۱۶۸قدم هستش قدم میشه بازبلندترشه؟؟؟؟؟
Germany
16:23 - 1397/02/24
سلام دوستان من ۱۷سالمه و قدم ۱۶۸و یه خاستگار دارم با قد تقریبا ۱۶۷ ۱۶۸ خیلی دوسش دارم ولی بخاطر قد یکم دودلم که دراینده مشکل نشه برامون و کسی مسخره نکنه که هم قدن یا زنش از خودش بلندتره.بنظرتون بده؟؟؟
United States
23:40 - 1397/02/30
من 16سالمه و خدارو شکر قدمم بلنده 184و خیلی هم راضی هستم
از یه دختر شیرازی هم خوشم میاد که فک کنم قدش 165باشه
فقط یه مشکل دارم اینه که سنش چند ماهی ازمن بیشتره بنظرتون عیب داره
Iran, Islamic Republic of
19:38 - 1397/02/31
سلام دوستان من ۱۷ سالمه و قدم تقریبا ۱۹۰ به نظرتون چند سانت دیه قدمـ رشد میکنه؟
پاسخ ها
خخخ
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۱
داداچ تو باید یکمی هم کم کنی
Iran, Islamic Republic of
08:09 - 1397/03/03
درود دوستان. من خانم 40 ساله و مجرد هستم قد متوسط دارم 168 قد. از یک پسر 7 سال کوچیکتر از خودم که قدش خیلی کوتاهه خوشم میاد. در واقعه به پسره میگن کوچلو بخاطر قدش. اما اعتماد بنفسش بالاست وضعیت مالیشم خیلی خوبه ،خوش قیافه اس و تحصیل کرده . متاسفانه با قد خیلی کوتاهش با زنو دخترای زیادی دوسته و انگار منو نمیبینه. حالا به این نتیجه رسیدم پسر کوتوله هم اعتماد بنفس بالا دارن نسبت به ما خانما ، متاسفانه حق انتخاب با پسره .
Iran, Islamic Republic of
15:21 - 1397/03/04
مطالبی رو که خوندم بیشتر مشکل اعتماد به نفس بود تا مشکل قد،اینقدر هم ظاهرگرا نباشیم.البته ناگفته نماند که مرد بهتره که از زن بلندتر یا هم قد باشه.
Iran, Islamic Republic of
23:41 - 1397/03/04
سلام. من پسری ۱۷ ساله هستم با قد ۱۹۱ و رپ میخونم و شعر مینویسم. به بازیگری و استخدام در یک کمپانی یا گروه هم علاقه دارم. این چیز هایی که گفتین ۷۰ درصد درسته. من هم دوست دارم همسر اینده یا دوست دخترم قد بین ۱۷۳ تا ۱۸۵ داشته باشه ولی کمترم اگه قسمت شد مشکل زیادی ندارم. ممنون از سایتتون و همه.
United States
17:51 - 1397/03/17
باو هم قد کوتاها گلن هم قد بلندا...کلا همه ایرانیا گلن
من خودم هیجده سالمه قدم 182 همه میگن دراز بی خاصیت خخخ
دو روز اومدیم زندگی کنیم حالا هی بگیم قدمون کوتاهه قدمون بلنده ک چی بشه اخه...موفق باشید
Iran, Islamic Republic of
23:41 - 1397/03/20
سلام من پسرم قدم 185میخوام ازدواج یه دختری رابهم معرفی کردن اما قدش حدود۱۶۰بودپشیمون شدم گفتم بعدازدواج به مشکل میخورم دوستان گلم به نظر شماها چیکارکنم
Iran, Islamic Republic of
03:04 - 1397/03/23
قدم 178 ولی احساس میکنم کوتاهم. خانما به نظر شما کوتاهم؟
Iran, Islamic Republic of
05:19 - 1397/03/24
سلام من قدم ۱۶۷و دوستام ۱۵۰ تا ۱۶۰ به نظرتون من قدم خیلی بلنده یا اونا قدشون کوتاهه؟ وزنمم ۵۰ کیلو آیا اندامم مناسبه؟
United Arab Emirates
01:28 - 1397/03/26
سلام ببخشيد من دختري 25سالم بدم ١٩٦و وزنم ٩١كيلوپدر مادرمم بلند قد هستند يه خواستگار دارم كه قدش تاشونمه و اون مشكلي نداره و خيلي ادم خوبيه ولي خودم نميدونم همش تو فكر كه انجام بدم يا نه و ايا مشكلاتي ايجاد ميشه لطفا راهنماي كنين
پاسخ ها
مرضیه
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۷
منکه ازدواج کردم مشکل دارم با قد شوهرم چون از شوهرم قد بلندترم