چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)
۱۵۰۹۹۰
۱۸ آبان ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۵
۹۴۹۲۴ 
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
 
 
 
 
برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دوطرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
این روز ها به طور همزمان چندین مسابقه با عنوان "استعداد های برتر ایرانی" در حال برگزاری است. استعدادهای این مرز و بوم که ماشاالله کم هم نیستند، تا همین چند وقت پیش هیچ فرد دلسوزی در صدد کشفشان نبود ولی نمی‌دانیم چه شده که یکباره کشف این عزیزان شده دغدغه چهره های ما و چند مسابقه به طور موازی در حال کشف استعداد این عزیزان است. ما که به کپی کردن برنامه ها و مسابقات از کشور های دوست و دشمن عادت کرده ایم، ولی خدا را شکر به دلیل برخی محدودیت ها نام برنامه را دیگر «Iranian got talent» نگذاشته اند تا حداقل یک تفاوت کوچک با برنامه های مشابه خارجی داشته باشد! این عکس هم از پشت صحنه یکی از این مسابقات گرفته شده که داوران محترم دور هم سلفی انداخته اند. پژمان بازغی، رامسین کبریتی و نسرین مقانلو. احتمالاً پژمان بازغی باید مسئولیت نقش سایمون کاول را بر عهده گیرد. مسئولیت خطیر ایفای نقش جنیفر لوپز هم احتمالاً بر عهده خانم مقانلو است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)


امیرحسین صدیق وقتی دید کسی نیست که تولدش را تبریک بگوید، خودش دست بکار شد و غیر مستقیم اعلام کرد که تولدش است، ولی باز هم کسی تولدش را تبریک نگفت!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)


جای هیچ نگرانی نیست. خدا را شکر دوستِ پریناز ایزدیار در محل حادثه حضور داشته و پیش از رخ دادن اتفاقات ناگوار جلوی خونریزی را با این چسب زخم که مشاهده می‌کنید گرفته است. فقط همگی دوستان در جریان باشید که این اتفاق در محله «الهیه» تهران افتاده است! چون خیلی مهم است که بدانید که پریناز خانوم اهل شمال شهر است! در ضمن در پایین شهر از این چسب ها و لوس بازی ها کجا بود؟! آنقدر زخم را میگیرند زیر شیر آب تا جریان خون از رو برود و بند بیاید و یا میگویند "بذار خون بیاد خودش لخته بشه خوب بشه"!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)


احسان خواجه امیری با گذاشتن عکسی از ویزای شینگن پسرش ارشان، اعلام کرد که عازم پاریس است. احسان جان حالا چرا انقدر خودزنی میکنی!

ما تا 4 سالگی شناسنامه هم برایمان نگرفته بودند چون مسیرشان به شهر نخورده بود، آنوقت آقازاده در پنج ماهگی ویزای شینگن دارد. هی روزگار...

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)عکس های مهراوه شریفی نیا ارتباط مستقیمی با حال و احوال او دارد. وقتی شاد باشد عکس های خندان با متن های پر امید میگذارد وقتی هم خدای نکرده گرفته باشد از این عکس ها می‌گذارد که در اینجا می‌بینید. خلاصه نمی‌دانیم چرا چند روزی است مهراوه خانم ناراحت است. امیدواریم باز هم خنده به عکس هایش برگردد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)هیما خانم کریمی چپ چپ نگاه کردن را از پدر به خوبی آموخته است. البته با این تفاوت که پدر نگاه‌ هایش را نصیب دیگر بازیکنان و هم تیمی ها و داور و مربیان می‌کرد، هیما نگاه های چپ چپش را نثار پدر می‌کند! این است چرخه روزگار علی آقا!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)باز هم یک سریال تاریخی دیگر از محمدرضا ورزی با نام "معمای شاه" که احتمالا در دهه فجر پخش خواهد شد. محمدرضا شریفی نیا هم که مثل همیشه نقش "انتخاب بازیگران" را در فیلم های محمدرضا ورزی بر عهده دارد، اینجا زیر همه انتخاب هایش سلفی گرفته!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)روزبه نعمت اللهی، محسن چاوشی و بهروز صفاریان در استودیو. از ظاهر محسن خان چاوشی مشخص است که در روز های پرکاری ساخت آلبوم خیلی هم به او بد نگذشته. حداقل از شکم مبارک که اینطور برداشت می‌شود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)مهناز افشار و بوسه از دلفین!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)در روز های گذشته خبر پدر شدن محسن یگانه از اخبار پر تکرار در شبکه های اجتماعی بود. ما هم به نوبه خودمان قدم "نگاه" خانم را به محسن جان تبریک میگوییم. منتظریم نگاه خانم بزرگتر بشود و محسن عکس های بیشتری از او در اینستاگرام بگذارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)عکس و متن زیبای رضا صادقی برای دخترش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)رضا گلزار و بیزنسی که تازه شروع کرده است. به گفته آقا رضا گلزار بیزنسش اولین فروشگاه "مولتی برند" ورزش ایران است که نمایندگی رسمی اش را خود رضا رفته از فرانسه گرفته و به ایران آورده است. فقط دوستان در جریان باشند هنوز بیزنس آقای گلزار به سیستم گرمایی مجهز نشده و کلاه و کابشن فراموش نشود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)رضا صادقی با این پست تولد دوست "با شعور و خوشقلب" خود یعنی احسان علیخانی را تبریک گفت. انشاالله تولد 120 سالگی ات احسان جان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)سلفی بابک جهانبخش و همسرش در یکی از کشور های اروپایی. گویا همسر بابک به استخدام پلیس آن کشور درآمده!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)علی آقا کریمی در شمال.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)سپند امیرسلیمانی و همسرش در یک روز برفی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)فرناز رهنما و دوستش که شال به دامان باد داده اند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)این هم هالووین به سبک امید حاجیلی و حمید حامی. البته بیشتر شبیه نمایش رو حوضی شده است تا هالووین!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)این پست را صرفاً جهت آموزش برخی نکات ریز دستور زبان فارسی به پولاد کیمیایی انتخاب کرده ایم.

متن پولاد: رضای در عزیزم بوی گندم!

متن درست: رضای عزیزم در بوی گندم.

سایر شبهات: بوی گندم در رضای عزیزم. بوی عزیزم در رضای گندم. بوی رضا در گندم عزیزم. بوی گندم عزیزم در رضا!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)


بهرام رادان در "استار باکس" یکی از کشور های بیگانه منتظر دوستش نشسته بود که این سلفی را گرفت. هشتگ های بهرام هم که هیچ وقت حرف ندارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)


سلفی پریناز ایزدیار با "علی جان". ما نفهمیدیم این علی آقا که خانم ایزدیار انقدر از او تعریف و تشکر کرده چه کسی است! برادرش است؟ نامزدش است؟ یا یکی از دوستانش! خودش که چیزی نگفته.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)گریم بسیار جالب ویشکا آسایش و مهناز افشار در هیبت دختر های دهه شصتی مربوط به فیلم "نهنگ عنبر".

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)


احمد پورمخبر، بازیگر طنز سینمای ایران هم در اینستاگرام فعالیت دارد. پست میگذارد، با متن مفصل و دقیق و با هشتگ! کلی هم طرفدار دارد (16 هزار فالوئر) که زیر پست ها با عمو احمد کلی خوش و بش میکنند و عمو احمد هم همیشه حاضر است و جوابشان را میدهد. ولی همواره این شبهه وجود داشته که صفحه آقای پورمخبر تقلبی است و یا حداقل اداره آن بر عهده خود او نیست! ما هرگز منکر این موضوع که یک مرد 74 ساله هم میتواند اینستاگرام داشته باشد و فعالیت کند نمی شویم ولی خودتان بگویید با شناختی که از شخصیت و روحیات احمد خان از فیلم ها و بازی هایش به دست آورده اید باور میکنید که این متن ها و پست ها با این همه جزئیات دقیق و حتی اشاره های لاتین کار خود احمد آقا باشد؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)عکس یادگاری خواننده های پاپ با هم. سیروان خسروی، امیر یگانه، بهنام صفوی و زانیار.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)سلفی ترانه علیدوستی. مثل همیشه ساده و یهویی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)ترلان پروانه و دوستش و یک صبحانه دل انگیز!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)بوسه باران کوثری در جواب ابراز لطف و محبت تماشاگران جشنواره فیلم ملبورن.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)مرتضی پاشایی که اخیرا حالش رو به بهبود بود، ناگهان دیروز به بخش مراقبت های ویژه منتقل شده است. با انتشار این خبر موجی از دعا و آرزوی سلامتی و صبر برای مرتضی پاشایی در صفحات چهره ها منتشر شد. برای خواننده خوش صدایمان که با بیماری سرطان معده دست و پنجه نرم میکند، دعا کنید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)روناک یونسی و پسرش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)این هم عکس کودکی علیرضا نیکبخت واحدی. در زیر متن هم گفته "خدایی بچه ام که بودم خوش ....... بودم!". احتمالا منظورش خوش خیال است! چون اخیرا در مصاحبه هایش گفته هنوز به تیم ملی فکر میکند! علیرضا جان اینکه تو به تیم ملی فکر میکنی اصلاً چیز بدی نیست و هیچ اشکالی ندارد، مشکل کار اینجاست که تیم ملی به تو فکر نمی‌کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)ندا مقصودی این عکس کلوز آپ از صورتش را گذاشت و اعلام کرد که این عکس را "همین جوری" گذاشته است! دستش درد نکند که یک ملت را از نگرانی در آورد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)سلفی نیوشا ضیغمی و اکبر عبدی و پشت صحنه "ابله".

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)


بهناز جعفری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون با این عکس از هوادارانش تشکر کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)


ژست جدید ستاره ها در عکاسی، ژست پشت به پشت و یا ژست "قهرطوری" است! در اینجا هم تینا آخوندتبار و سام درخشانی مثلاً قهرطوری عکس انداخته اند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)عکس جالب علی سرابی در کنار چکمه های رضاخان در حیاط کاخ سعد آباد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)الناز حبیبی گویا بالای درخت دنبال چیزی میگردد. یا شاید چشم امید به یک میوه پاییزی بسته است. در ضمن لازم به ذکر است که خانم حبیبی زاویه ای جدید در عکاسی پرتره کشف کردند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)فرهاد و تفریحات سالم در ساحل. در زیر عکس هم نوشته که زندگی در ساحل بهتر است. بله فرهاد جان! مخصوصاً آن ساحل هایی که شما 11 ماه از سال را در آن لم داده اید! با شن های نرم و آب های گرم و آفتاب برنزه کننده اش! حالا وارد سایر جزئیات ساحل نمی‌شویم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)سلفی احسان خواجه امیری و همسرش در کنار برج ایفل. سوغاتی برایمان آچار فرانسه بیاور احسان جان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)نیروانا و پریا، دو دخترِ برادران قاسمخانی در کودکی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)سلفی حمید سوریان و محمد علیزاده.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)"دارو هایت سر موقع بخور، مرکبات و مایعات و سوپ فراموش نشود. هر شب هم آب نمک را در گلویت قرقره کن و لباس گرم بپوش. در ضمن زیاد در اروپا نمان، هر چه باشد دامنه های آلپ است و هوا سرد."

توصیه های آقای دکتر به لیلا بلوکات. و اما توصیه ما، معجزه ای به نام "شلغم"!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)سلفی سامان مقدم، سام نوری، رضا عطاران و دوستان در پشت صحنه یک فیلم. چون رضا عطاران تا آنجایی که ما میدانیم موی زیادی نداشت که بخواهد سفید بشود و اینها گریم فیلم است!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)ماشاالله! خدا حفظ کند! از ظواهر مشخص است که آقا پسر هنوز هم در سن رشد تشریف دارند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)در اینجا هم آزاده نامداری تیاتر... ببخشید، تئاترِ بهاره رهنما را به صورت کاملاً مرامی و رایگان پرزنت می‌کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)هر روز که می‌گذرد عکس گریمی جدید از بازیگران در سریال "ابله"، هواداران را شوکه میکند! همه آنها هم هنر استاد اسکندری گریمور نامی کشورمان است. در اینجا هم آقای اسکندری معما مطرح کرده و از مردم خواسته حدس بزنند که این گریم روی صورت چه کسی است. شما نیز حدس یزنید.

راهنمایی: رضا کیانیان نیست.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)سلفی عموپورنگ در آرایشگاه. مثل اینکه عمو دارد سر قرار می‌رود. حالا فکر بد نکنید هر قراری می‌تواند باشد! قرار کاری اصلا!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)حمید عسکری و یک اسب آبی شاد!

حمید که در کشورهای شرق آسیاست احتمالا در یکی از جنگل ها گرفتار حیوانات وحشی شده است و پاچه های شلوار خود را از دست داده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)عکس از کودکی پیمان معادی در کنار مادربزرگ و برادرش. خاطره اش هم در زیر عکس جالب است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)نیوشا ضیغمی و همسرش هم چهارمین سالگرد ازدواج خود را جشن گرفتند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)بعید است سحر جعفری جوزانی در شعاع یک کیلومتری خود یک حیوان ببیند و با آن عکس نیاندازد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)الناز خانم شاکردوست در ونیز ایتالیا تشریف دارند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)سلفی بهنوش طباطبایی از آینه ماشین اش.

روی آینه هم نوشته "الأجسام أقرب مما تبدو في المرآة" یعنی همان "اجسام از آنچه در آینه می‌بینید به شما نزدیک‌ترند" خودمان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)افسانه پاکرو در کنار علی دهکردی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)مهتاب نصیر پور به همراه خانواده در کنار برج میلاد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)مهدی سلوکی و همسرش در کنسرت محمد علیزاده شکار پاپاراتزی ها شده اند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)ماهایا پطروسیان در کنار علم دسته عزاداری امام حسین (ع). ماهایا از اقلیت محترم ارمنی کشورمان بود و در سال 83 پس از ازدواجش مسلمان شد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)محیا دهقانی، بازیگر جوان که اخیرا در فیلم "شیار 143" هنرنمایی کرده بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)صبا کمالی در حاشیه یک مراسم دارد به هوادارانش دست تکان می‌دهد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)گریم جالب یکتا ناصر در سریال "ابله".

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)این هم سلفی بهنوش طباطبایی، متین ستوده و کامبیز دیرباز در پشت صحنه سریال جدیدشان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)الهام چرخنده  به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان بستری شده است. در همین رابطه شایان، فرزند وی یادداشتی درباره بستری شدن مادرش نوشته که می خوانید:

 «سلام .. . این نوشته برای کوه مشکی است ...برای خاتون خانواده زهرایی دلا ...شعرا ..نقاشا ..ورزش ..مهندسین ..و سینما به سبک خودش. .

این تصویر مربوط میشه به نفس زندگی من و برادرم ارسطو ..الهام بانو چرخنده .. و .. . مامان زهرایی شده ما ...

همونی که چندین روز و ثانیه و ماه رو تحمل کرد و زیر فشار ..نامردی های نامرد دم نزد و چون کوه اعتقادش رو راسخ تر از همیشه ادامه داد و فریاد زد ... . عاشقم من عاشقم من ای علی جانم مدد .. . و همواره نفسش از سینه بانوان مسلمان زهرایی کشورش در میاد ..به دعای خیر همه احتیاج داره .. از همین ابتدا عرض کنم ...الهام یک بختیاریه. و بیدی نیست به این بادا بلرزه ...( مخاطب خاص )

من بهش تکیه میکنم ..من بهش افتخار میکنم ...من بهش میگم فرشته ... ..

مخلص همه یاران زهرایی و حیدری پیج مادر ....

رخصت .. علی علی ..»

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)


و در پایان هانیه توسلی در گریم فیلم جدیدش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (38)

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 64
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:46 - 1393/08/18
جواب معما: امين حيايي D:
پاسخ ها
حدیث
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۸
مهدی هاشمی
ابراهیم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۸
رضا کیانیان درسته دیگه
چون ایشون همچین خالی رو صورتش داره
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۹
محسن تنابنده
بچه اسلامشهر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۸/۲۰
محسن تنابنده .بچه محلمون بود یه زمانی ما دیگه نشناسیم کی بشناسه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:47 - 1393/08/18
این همه جملات قلمبه سلمبه رو بچه الهام چرخنده از کجا دراورده احیانا؟؟؟
پاسخ ها
mina
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۸
مثل مامانش یه شبه فیلسوف شده ...
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۹
خیلی ناراحت شدم امیدوارم حال خانم چرخنده هم خوب بشه و شفا پیدا کنه
سید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۴۴ - ۱۳۹۳/۰۸/۲۲
بدبخت! جملات قلمبه نسیت، مطلب سهل و آسانه!به امید شفای کامل الهام چرخنده
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۸/۲۶
تا کور شود هر انکه نتوان دید...معلومه بچه خانم چرخنده هم مث خودش با شعور و با فرهنگه بر خلاف بعضیااا.
-
10:55 - 1393/08/18
از نیوشا متنفرم
پاسخ ها
طنزپرداز
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۸
نیوشا بعد از 70 قلم آرایش
که به انضمام کل بوتاکس و ژل و بقیه ی جراحی های زیباییش، سرجمع میشه "700" قلم، از سر بیکاری و خودشیفتگی پشت سرهم عکس میذاره! و جالبه در تمام این عکسها همسرش هم حضور پرشوری داره! آخه برادر من تو دقیقا اون پشت مشتای عکس، حرف حسابت چیه؟!!!
مریم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۹
حالا من از مهناز افشار بدم میاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:58 - 1393/08/18
عماد طالب زاده روش كم شد حال كردم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:01 - 1393/08/18
توضیح راجع به چسب زخم ایزدیار و ویزای پسر خواجه امیری خیلی خوب بود :)))))
گریم مهناز و افشار و ویشکا آسایش خیلی باحاله
اون بازیگرسریال ابله هم فکر میکتنم مجید صالحی باشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:03 - 1393/08/18
همه کشورا چهره دارن ما هم خیر سرمون به اینا میگیم چهره
پاسخ ها
یلدا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۸
همینو بگو
من
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۸
ایـــــــــــــــــــــــــــــنا هنر پیشه اند نه هنرمند!
چون هنر مند نه شخصیتش اینجوره نه قیافش.
هنرمندای واقعی این مرزو بوم نه عکس چسب زخم مسخرشونو تو شبکه اجتماعی میذارن تا مردم لایک کنن ونه عکس خودشونو تو ونیز ایتالیا و... مشغول تفریح ونه عکس شلوارک دور از شان خودشونو
ایــــــــــــــــــــــــــنا از هنر پول در میارن فقط...
Reza
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۸/۲۱
هنرمند پرویز پرستویی هستش و بس
به قول این دوستمون اینا هنرپیشن نه هنرمند
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:16 - 1393/08/18
اونی که گریم شده فک کنم محسن تنابندست
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:22 - 1393/08/18
فقط سو پر استار بی همتا سام درخشانی عزیییییزم
مث الماس میدرخشه
برترینها بجای پستای چرت این نابازیگرای مزخرف پستای اقای درخشانی عزیز میذاشتی
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۸
نکنه دوست پسرته؟؟
armin
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۸
خودتو بکشی اون با تو ازدواج نمیکنه از ما گفتن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:27 - 1393/08/18
فقط اقا سام دوست داشتنی یعنی یه دونه ست تکه عشقه نفسه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:28 - 1393/08/18
مهدی هاشمی نیست احیانا؟؟؟ در نقش دکتر قریب بازی میکرد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:38 - 1393/08/18
یه خورده شخصیت داشته باشین،در مورد عکس محسن چاوشی چه کار به شکمش دارین آخه؟!حالا خوبه همین برترین ها پربازدیدترین لینکاش واسه محسنه!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:48 - 1393/08/18
جونموبرای اقا سام نازنین بدم بازم کمه
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۸
خب جونت رو بده از دست کامنتای لوست راحت شیم دیگه کیانا خانم!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۸
حالمونو بهم نزن
خوبه خدانگهش داره
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۸
کی خدا نگهداره ؟ کی خوبه ؟
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۸
نه شما بجای اینکه اینجا سر مارو درد بیاری یه شاخه گل رز بخر ببر با عشق نقدیم آقا سام جونت بکن و همین جمله ها رو واسش تکرار کن
میلاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۹
کیانا خانوم کمی سنگینی برای یه خانوم واجبه ها!
انقدر خودتو کوچیک نکن!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:10 - 1393/08/18
چرا واسه علی کریمی می نویسی علی آقا کریمی و برای داش فرهاد مجیدی می نویسی فرهاد و کلی بد و بیرا ........ !!!!! واقعا که....
-
12:23 - 1393/08/18
واقعا خیلیاشون تازه به دوران رسیده اند هر وقت میبینموشون احساس حقارت میکنم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:51 - 1393/08/18
جواب معما : محسن طنابنده
اين گريم ها فقط به صورت محسن طنابنده مياد و بس ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:10 - 1393/08/18
فکر کنم گریم روی صورت آقای رایگان باشه.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:14 - 1393/08/18
همسر بابک جهانبخش چرا اینجوریه ؟؟؟ چه قیافه ای گرفته ....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:48 - 1393/08/18
به نظرم آقای محسن تنابنده هستند که گریم شدند
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:13 - 1393/08/18
فقط نگاه یگانه عشقه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:37 - 1393/08/18
ماهم برای سلامتی این هنرپیشه و مادر مهربان دعا می کنیم امیدواریم هر چه سریعتر لباس عافیت پوشیده و به کنار فرزندان و خانواده اش برگرده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:26 - 1393/08/18
این امید حاجیلی جوره دیگه نمی تونه عرض اندام کنه؟بابا یکمی تغییر داشته باش تو حرکاتت،همیشه یکنواخت
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:23 - 1393/08/18
انشاالله خداوند شفای عاجل به بهترین الگوی بازیگران محبوب همه هنردوستان واقعی خانم چرخنده عنایت فرماید امین
پاسخ ها
میلاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۹
وجدانا میگن خدا آخر و عاقبت کسی رو بخیر کنه خانوم چرخنده نمونه بارزشه!
واقعا باعث افتخاره که چنین هنرمندی رو داشته باشیم که از مجری گری یه مسابقه توی ماهواره به چادر رو بیاره! آفرین ... ایشالا زودتر بهبود کامل پیدا کنی!
ما به چنین هنرمندانی احتیاج داریم که متاسفانه هم کم داریم!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:12 - 1393/08/18
بهتره این بازیگرا عفت وحیا رو از خانم چرخنده یاد بگیرن.قیافه این بازیگرا بدون آرایش اصلا قابل نگاه کردن نیست.
برای سلامتی خانم چرخنده از صمیم قلب دعا میکنم.
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۸/۱۹
رنگ عوض کردن رو از کی یاد بگیرن؟؟؟!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:00 - 1393/08/19
چرا بعضی ها انقققققققققققدر احساس خوشگلی می کنن و خیلی اصرار دارن ما بدونیم اونا الان رفتن مثلا ونیز
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:02 - 1393/08/19
فقط فک می کنم چقدر به این بنده های خدا بد میگذره.... یکی تو ونیز یکی تو پاریس یکی تو سواحل نمی دونم کجا..... انقدر سختی نکشید یه بلایی سرتون میاد ما بی بازیگر و بی فوتبالیست میشم .....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:02 - 1393/08/19
این نیوشا ضیغمی و شوهرش کاری به جز عکس انداختن ندارن......
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:04 - 1393/08/19
یکمشت عقده ای .....دم اونایی که حرف دل منو زدن گرم ......فقط خودتونو عشقه ....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:46 - 1393/08/19
حمید سوریان و محمد علیزاده یکم زیادی صمیمی نشستن؟!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:48 - 1393/08/19
خدا وکیلی یه هنرمند وقتشو تلف سلفی گرفت در زمان تاخیر دوستش، عکس چسب زخمش، سفر به ونیزش، تبلیغ برای فروشگاه ورزشیش، عکس سالگرد ازدواجش،بیماری بعد از سفر کبیرش به اروپا ، شلوارکش نمیکنه!
تا بحال دیدین استاد شهاب حسینی از این لوس بازیا در بیاره؟؟؟؟ یا استادان پرستویی، کیانیان، مدیری، عرب نیا، فرهاد اصلانی، فاطمه معتمد آریا وووووو .... یا در نمونه جوون خانوما، خانوم طناز طباطبایی! در مجریانم میشه احسان علیخانی رو نام برد! اصن عکس از این افراد میبینید به صورتی که خودشون بانی عکس باشن! هممون عکساشونو دیدیم اما فقط عکسایی که با بقیه هنرمندا به دست همون هنرمندا گرفته شده یا به دست هواداراشون!
خیلی هم محبوبیتشون بیشتر از افراد بالاست!
این سلفی گرفت از بچه ها هم دیگه داره لوس میشه! بچه شما به ما چه ربطی داره آخه! از تمام روزای طفولیت بچه گرفته تا بلوغش واسه ما میخوان عکس بذارن!
پاسخ ها
Reza
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۸/۲۱
با قسمت احسان علیخانی حرفات مخالفم
ایشون توی ماه عسل به اندازه کافی لوس بازی و خودشیرینی میکنه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:00 - 1393/08/19
با آرزوی سلامتی و شفای عاجل برای بانوی هنرمند خانم الهام چرخنده. امیدوارم به حق خلق زهرایی ایشان و ارادت به حضرت علی خییییییلی زود خوب بشوند.
از همه هنرمندان گلایه دارم چطور وقتی مرتضی پاشایی بیمارهستند هزار جور دلدادگی و پست فیسبوکی می گذارند اما یک احوال خشک و خالی از خانم چرخنده نمی پرسند واقعا متأسفم درسته که جناب پاشایی هم هنرمند هستند اما خانم چرخنده همکار شما بودن چون خانم چرخنده حجاب چادر انتخاب کردند و حقیقتاً مسلمان شدند اینگونه مظلوم واقع شدند حالا هنرمندان هیچی؛ آهای مسوولین شما چرا؟ خوابید یا بیدار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
هانا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۸/۲۶
افرین سیما دقیقا حرف دلم منم همین هست وقتی دیدم که خانم چرخنده بخاطر راه مخالفش از دیگران اینطور مورد بی لطفی این ادمای پرادعاست در حالیکه واسه یه بیمارستان بودن پاشایی کلی خودنمایی کردن .چقدر هنربندهای ما فقط هنرپیششه بودن رو یاد گرفتن که ادای انسانیت رو درارن.بعد از دیدن این عکس خییلی ناراحت شدم که حتی واسه پاشایی نشدم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:15 - 1393/08/19
چرا همه طوری رفتار میکنیم که انگار داریم حسودی میکنیم. شاید ما هم اگر جای یه مرفه ایرانی بودیم همین کارهارو میکردیم... شایدم نه... منم مثل شما از خودنمایی این آدمها خوشم نمیاد، اما گاهی فکر میکنم اگه من جاش بودم... اینجاست که یکم عقب میکشم.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:45 - 1393/08/20
دوست ترلان ج جشایی داره . ..
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:45 - 1393/08/22
امروزاتفاقی برتربنها رودیدم.واقعا متاسف شدم.خیلی مطلب نوشتم وحرف زدم اما همه روپاک کردم.همین یه جمله کافیه واقعا جای تاسف داره.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:11 - 1393/08/24
در سرزمینی که سایه آدمهای کوچک بزرگ شد

در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:54 - 1393/08/26
خانم چرخنده خیلی دوستش دارم واسش دعا میکنم که سالم باشه همیشه و قویتر و مصمم تر از قبل بجنگه با نامردای روزگار که نمیتونن این هدایت شدنشو ببینن ..
ازقدیم گفتن تا کوور شود هرانکه نتوان دید...خوب بسوزین ازین تنفرتون شماهایی که حتی منفی میدین.
-
13:29 - 1393/08/27
هیچکس حق نداره کسی رو بخاطر اعتقاداتش به تمسخر بگیره هیچکس...
خانم چرخنده عزیز صحت وجود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج