جایگزین «عصبانی نیستم» مشخص شد
۱۵۱۶۵۸
۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۹
۱۲۹۰۹ 
«مستانه» به کارگردانی حسین فرح‌بخش در اکران جایگزین «عصبانی نیستم» شد.
خبرگزاری ایسنا: «مستانه» به کارگردانی حسین فرح‌بخش در اکران جایگزین «عصبانی نیستم» شد.

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره آخرین جلسه شورای صنفی نمایش اظهار کرد: در این جلسه که با حضور آقایان حجت‌الله ایوبی و محمد احسانی برگزار شد‌، مقرر شد که پس از خارج شدن فیلم سینمایی «عصبانی نیستم» از اکران‌، فیلم سینمایی «ساکن طبقه وسط» به کارگردانی شهاب حسینی از چهارشنبه، یک هفته در سرگروه آفریقا و از هفته آینده «مستانه» به کارگردانی حسین فرحبخش در این سرگروه اکران شود.

وی ادامه داد: همچنین در این جلسه مقرر شد که دو فیلم «شیار143» به کارگردانی نرگس آبیار و «مهمان داریم» به کارگردانی محمد مهدی عسگرپور‌ از چهارشنبه این هفته به ترتیب در گروه آزادی و استقلال اکران شوند، همچنین «نکته شوم» به کارگردانی کریم آتشی از چهارشنبه در سینماهای آزاد اکران خواهد شد.

سخنگوی شورای صنفی نمایش در پایان خاطرنشان کرد: همانطور که گفتم در این جلسه آقایان حجت‌الله ایوبی و محمد احسانی حضور داشتند و علاوه بر شنیدن گزارش عملکرد شورا از سوی آقای ابوالحسن داودی‌، از عملکرد این شورا تقدیر و تشکر کردند.

اخیرا مدیر کل سینمای حرفه‌ای در نامه‌ای به رئیس شورای صنفی اکران خواستار خارج شدن فیلم "عصبانی نیستم" از دستور اکران شد.

این در حالی بود که طی دو هفته گذشته وزیر ارشاد تاکید کرده بود که با تغییراتی که در این فیلم انجام شده،«عصبانی نیستم» دیگر منعی برای اکران ندارد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج