آقای وزیر دست به عصا به روسیه رفت +عکس
۱۵۴۸۲۱
۰۲ آذر ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۴
۱۰۵۴۸
وزیر امور خارجه عربستان که به روسیه سفر کرده است به دلیل وضعیت بد سلامتی در کنفرانس خبری مشترک با همتای روس خود شرکت نکرد.
خبرگزاری ابنا: وزیر امور خارجه عربستان که به روسیه سفر کرده است به دلیل وضعیت بد سلامتی در کنفرانس خبری مشترک با همتای روس خود شرکت نکرد.

«سعود الفیصل» وزیر خارجه عربستان که از ۴۰ سال پیش وزیر خارجه این کشور است و از این لحاظ یک رکورد جهانی بی‌نظیر و دست نیافتنی دارد با ظاهری متفاوت به روسیه سفر کرده است.

آقای وزیر دست به عصا به روسیه رفت +عکس

این وزیر خارجه کهنسال که در مسکو به سر می‌برد قرار بود پس از دیدار با لاوروف در یک کنفرانس خبری مشترک شرکت کند که به دلیل وضعیت بد سلامتی خود این کنفرانس را لغو کرده است.

سعود الفیصل که برای چندمین بار در طول عمر خود کت و شلوار به تن کرده مشخص است که در این لباس راحت نیست و فراموش کرده که لااقل در برابر دوربین عکاسان دکمه کتش را ببندد.

آقای وزیر دست به عصا به روسیه رفت +عکس

این لباس برای وزیر خارجه سعودی کاملا تازگی دارد و هنوز نتوانسته خود را با آن هماهنگ کند.

سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه در دیدار با الفیصل در مورد روند مذاکرات هسته‌ای ایران برای رسیدن به یک توافق جامع گفته است: مذاکره‌کنندگان باید ارادهٔ سیاسی لازم برای رسیدن به یک توافق جامع را از خود نشان دهند و همهٔ گزینه‌های موجود را بر روی میز مذاکره بگذارند.

وی با تاکید بر اهمیت کم و کیف توافق در مورد برنامه هسته‌ای ایران برای روسیه گفت: ما همیشه اعلام کرده‌ایم که تنها کیفیت توافق برایمان اهمیت دارد نه بازه زمانی آن.

براساس این گزارش، سعود الفیصل قرار است در سفر دو روزه‌اش به مسکو با «ولادیمیر پوتین» رئیس‌ جمهور روسیه نیز دیدار داشته باشد که با این وضعیت جسمانی مشخص نیست که بتواند با پوتین دیدار کند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج