چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)
۱۵۴۹۲۰
۰۲ آذر ۱۳۹۳ - ۱۸:۰۰
۱۲۷۵۸۸ 
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
 
 
 
 
برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دوطرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
این شماره از «چهره ها در شبکه های اجتماعی» را با خنده های شیرین مهرانه مهین ترابی آغاز می‌کنیم که در سلفی یکی از دوستان یا بستگانش تگ شده بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)


فرزندان و خانواده یادگار امام (ره) به صورت مرتب کوه نوردی میکنند. در این عکس هم از راست سید احمد، سید حسن و سید علی خمینی در حال استراحت دیده می شوند. سید احمد هم رابط خانواده خمینی با شبکه های اجتماعی است و فعالیت مستمر و فالوئر های بیشماری دارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)رضا توکلی و فرشید نوابی در اکران خصوصی «آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند» اثر قربان محمدپور. از فرشید نوابی بر خلاف همسر سابقش (الهام چرخنده) خیلی وقت بود که خبری در رسانه ها نبود. البته در رسانه های داخلی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)رضا ناجی در «کافه کوب». این کافه در شمال غرب تهران که به تازگی خیلی سر و صدا کرده است، هر روز میزبان یکی از چهره هاست که این عزیزان در آنجا با چکش یک میخ همراه یا یادگاری خود را به دیوار کافه میکوبند، بخاطر همان است که نامش را «کافه کوب» گذاشته اند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)سلفی سیما تیرانداز و پسرش پشت فرمان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)خسته نباشی عمو جان. معلوم است خیلی خسته شده ای و کلی کالری سوزانده ای!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)سلفی علی طباطبایی و الناز شاکردوست در پشت صحنه فیلم جدیدشان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)سلفی شلوغ و پلوغ نادر سلیمانی که در آن وسط ها علی قربانزاده هم در عکس افتاده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)بار دیگر افتخاری بزرگ در زمینه کشف زاویه های جدید در عکاسی سلفی توسط بزرگان هنر سرزمین عزیزمان! چکامه جان زبانت را گاز بگیر این حرف ها چیه که میزنی؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)شبنم قلیخانی با این عکس اعلام کرد که در کشوری به سر می‌برد که 4 ساعت و نیم از ایران جلوتر است. نام کشور را هم نگفت تا ریا نشود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)آخرین شعرِ اینستاگرامی پوریا عالمی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)خود مهراب هم کاملاً بر این موضوع واقف است که عکسش هیچ شرحی ندارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)عکس آتلیه ای آزاده مهدی زاده و تشکر ویژه از او به خاطر سیاه سفید کردن عکسش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)محمدرضا فروتن محبوب، عکسی از گریم جدیدش در فیلم «خنده های آتوسا» به اشتراک گذاشت و در زیر آن از عشق و محبت هوادارانش تشکر کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)احسان حدادی شبانه به سر مزار مرتضی پاشایی رفت و دلتنگی هایش را در کنار صدای احساس ایران رفع کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)سلفی حامد میرباقری که با ظاهر جدیدش خیلی شبیه پدرش شده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)سعید عزت اللهی لژیونر جوان فوتبال کشورمان که در اتلتیکومادرید توپ می‌زند این سلفی را در کنار برج ایفل گرفته است. بله در کنار برج ایفل است و آن پشت پوستری از برج ایفل روی دیوار چسبانده نشده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)شعری که علی کریمی در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت و در آن از بازگشت سخن گفت. گویا علی آقا باز هم هوس بازگشتن به فوتبال را در سر دارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)سلفی بامزه بابک جهانبخش و پسرش. از این که همسر بابک در عکس حضور ندارد از همه هموطنان عزیز معذرت می‌خواهیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)سلفی پدر و دختری، سحر و مسعود جعفری جوزانی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)اگر در اینستاگرام عضویت دارید از سر زدن به صفحه ریما رامین فر پشیمان نخواهید شد. ریما خانم کلی عکس های جالب و دیدنی از همسر و پسرش برای هواداران به اشتراک میگذارد که یکی از آنها را در زیر میبینید. خانواده امیر جعفری یکی از محبوب ترین خانواده های هنری در بین هواداران هستند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)آناهیتا همتی جلیقه نجات به تن کرده و در حال قایق سواری در یکی از تالاب های کشور است. حواسش هم کاملاً جمع است تا کلاهش را باد نبرد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)محمدرضا شریفی نیا در بین اکتشافات بازیگری خود در اکران «مستانه». کاملاً مشخص است آقای شریفی نیا از اینکه این همه بازیگرِ خوش هنر تحویل سینمای ایران داده حسابی خوشحال و ذوق زده است! صدف طاهریان، فریبا نادری، هلیا امامی و سارا منجزی پور.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)در بین چهره های ایرانی بهنوش بختیاری به مهربان بودن معروف است. این موضوع را خیلی از همکاران و دوستانش بیان کرده اند، چه در مصاحبه ها و نقل قول هایشان، چه در پست های خود در شبکه های اجتماعی. و همه در این موضوع متفق القول هستند که بهنوش بختیاری ظاهر و باطنش یکی است و هیچ وقت قیافه و ادا ندارد! پست مریم معصومی را در ستایش بهنوش خانم مشاهده می‌کنید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)نازلی رجبی پور، بازیگر جوان سینما و تلویزیون با وجود زمان اندکی که از حضورش در دنیای هنر میگذرد، طرفداران بسیار زیادی برای خود دست و پا کرده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)می‌رسیم به عکس دوران کودکی لاله اسکندری، در سی و اندی سال پیش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)اشکان خطیبی طی یک عکس اخمالو، از ظاهر جدید خود رونمایی کرد. به طور متوسط اشکان در هفته یک بار تغییر ظاهر می‌دهد. حالا چه در مدل مو، مدل ریش، اندازه سبیل و فاکتور های بسیار دیگر!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)الهام پاوه نزاد در پشت صحنه کنسرت «شب دهم» علیرضا قربانی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)پولاد کیمیایی اعلام کرد که مستند زندگی ناصر ملک مطیعی را خواهد ساخت. سوالی که این روز ها در ذهن اکثر هنردوستان مخصوصاً علاقه مندان به سینما می‌گذرد این است که در این 2 سال چه شده؟ ناصر ملک مطیعی که بالای 30 سال بود به دور از هنر در خانه و مغازه قنادی اش عمر میگذراند چرا یادی از او نبود؟ چرا هیچ کس حالی از او نمی پرسید؟ چرا همه در این 2 سال ناگهان ناصر خان را به یاد آورده اند؟! سوال هایی که شاید جوابی نداشته باشد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)هنرمندان در هفته کتاب در یک کتابخانه دور هم جمع شدند و شیرنی و چای نوش جان کردند! فریدون عموزاده خلیلی (مدیر مسئول هفته نامه چلچراغ)، مجید مظفری، نیره فراهانی بازیگر کهنه کار سینما، فاطمه معتمد آریا و اندیشه فولادوند. سه چهارم از صورت نیکی مظفری هم در تصویر دیده میشود.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)سلفی زیبای والیبالیست ها با خانواده هایشان. عادل غلامی و مهدی مهدوی. آن پشت هم همسران محترم در کنار "گل بو" خانم مهدوی قابل رویت هستند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)


دوستان نگران نباشید، اتفاق خاصی نیافتاده است. فقط روناک خانم یونسی یک مقدار سرما خورده اند! انشاالله زودتر خوب شوید و باز سلفی هایتان را در کنار آقا پسر و همسر محترم مشاهده کنیم. در ضمن شلغم را فراموش نکن روناک خانم. به همه توصیه کرده ایم به شما هم توصیه میکنیم. مرسی

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)


سلفی مهدی پاکدل و پوریا پورسرخ که با فیلتر های فتوشاپی مثلا به سبک تابلو های نقاشی قرون وسطی در آمده است. این خواسته ای هم که از ماه آذر شده خواسته ای کاملاً همگانی است. خواهشاً مهربان تر باش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)سلفی کج و کوله محسن یگانه در ساحل مالیبوی لس آنجلس. می‌بینید که همه اخبار درباره طوفان و برف در آمریکا دروغی بیش نیست و همه چیز خیلی خوب است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)مجتبی محرمی هم وارد دنیای بازیگری شد! همین!

البته مجتبی در دوره فوتبالش هم نشان داده بود که بازیگر قهاری است. مخصوصا برای فیلم های بزن بزن و اکشن!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)این هم عکس سام قریبیان در 9 سالگی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)عکس یادگاری آرمین زارعی یا همان 2afm خودمان با آقایان قلعه نویی. این عکس در حاشیه مراسم یادبود مرتضی پاشایی و غلامحسین مظلومی در رستوران امیر خان گرفته شده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)سلفی هومن حاجی عبداللهی و باز هم خواهش از ماه آذر که مهربان باشد و یا حداقل مانند آبان پر از درد و تلخی نباشد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)با تو میشه سیر خندید علی ضیا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)باز یک جمع از چهره ها دور هم آمدند و امیر نوری هم گیرشان انداخت! این بار با نگاه ویژه به داربی از راه دور!

آرمین 2afm، بهمن هاشمی، محسن افشانی، حنیف عمران زاده و مهدی ماهانی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)عکس زیبای عماد طالب‌زاده و آقا ساتیار پسر چند روزه اش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)یک شات از کامنتی که بهنوش بختیاری برای یکی از عکس های امیر تتلو به صورت عمومی گذاشته است. مشخص است بهنوش خانم یکی از هواداران پر و پا قرص امیر تتلو است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)حمید گودرزی عکسی از کودکی اش به اشتراک گذاشت و زیر آن نوشت که "امشب شب تولدمه" و غیر مستقیم از هواداران خواست که تولدش را به او تبریک بگویند. البته استقبال زیادی هم نشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)محسن چاوشی در کنار همسر و فرزندش در ساحل دریای شمال.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)عکس یادگاری ستارگان در پشت صحنه "عشق تعطیل نیست" اثر بیژن بیرنگ. زانیار خسروی، حدیث میر امینی، بهنوش بختیاری، رضا گلزار و علیرضا خان خمسه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)فریدون زندی، باریکن سابق تیم ملی و استقلال این عکس را پیش از دربی به اشتراک گذاشت و با اشاره به این موضوع که گل او در دربی معروف 3-2، آخرین گل استقلال در دربی ها است، به ریشِ دربی و استقلال و قلعه نویی و کلا فوتبال ایران خندید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)عکس یادگاری آزاده زارعی در کنار پدربزرگش که در کما به سر می‌برد. با آرزوی سلامتی برای پدربزرگ آزاده خانم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)این هم جوراب های جدید بهنوش طباطبایی در فصل سرما!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)آخر سر نفهمیدیم که حدیثه تهرانی، آذر است یا حدیثه؟! احتمالاً منظورش این است که متولد ماه آذر است و دوستان از الآن به فکر کادو باشند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)یوسف کرمی در صحن حرم امام رضا (ع). التماس دعا

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)عکس یادگاری مجید صالحی در کنار سلطان پروین بامرام و ژنرال قلعه نویی با معرفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)یکی از دغدغه های این روز های تینا آخوند تبار این است که به همه آرزو هایش رسیده و دیگر هیچ آرزوی ندارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)الهام چرخنده از حضور دوباره خود در فضای فرهنگی خبر داد. حالا اینکه این فضای فرهنگی چیست و کجاست، معلوم نیست.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)و در پایان سلفی محسن افشانی در کنار آزاده زارعی و هستی مهدوی فر که در حال بازگشت از مراسم تشییع پیکر مرتضی پاشایی هستند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (44)

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 62
در انتظار بررسی:0
UNITED STATES
18:17 - 1393/09/02
یارو با کفش تلق تولوقی رفته عیادت!!
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۳
چه ربطی داره؟ مگه باید برای عیادت با کفشای خاصی رفت؟!!!!!!!!!!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۳
بیشتر به پوتین جنگ میخوره :O
من
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۴
لبخند ملیحشو نمیگی کنار بیمار بدبخت؟
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۷:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۴
تو بیمارستان باید با کفشی بریم ک تلق تولوق نکنه!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:23 - 1393/09/02
مرسی جالب بود چند دقیقه سرگرم شدیم.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:34 - 1393/09/02
همه چی آرومه ،من چقد خوشحالم،پیشم هستی حالا،...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:35 - 1393/09/02
بزنم به تخته آقای شریفی نیا در چه چیزهای خوبی دنبال کشف استعداد هستند.خوش بحالشون.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:45 - 1393/09/02
امکانات منحصر بفرد عمو پورنگ !!!خارج!!!!رفتن خانم قلیخانی اخم.!!!!!! محراب قاسمخانی خدایا چقدر خاصن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:51 - 1393/09/02
پس چرا عکس منو نزاشتید.من که از همه اینا خوشگل ترم.افسردگی شدم.
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۳
افسردگی شدم؟!!!!!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۳
بر منکرش لعنت.
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۴:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۵
بیش باد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:52 - 1393/09/02
آدم مگه کنار پدربزرگ به کما رفته ش سلفی میگیره آخه؟
پاسخ ها
saeide
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۲
سلفی نع نمیگیرن ، عکس ک میگیرن خب عکس گرفته !
kimia
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۳
داره اوج ناراحتیش را نشون میده!!!
فهیمه
-
۰۸:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۳
واااااااااااای که چقدرم ناراحته
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:07 - 1393/09/02
مجله راستشو بگو چه نسبتي با armin2fm داري جديدا همه جا هست
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:35 - 1393/09/02
فقط اگه دستم به اون کسی برسه که به اندیشه فولادوند گفته اینجوری به دوربین نگاه کنی خوشگل میفتی !
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۳
رسید به منم خبر بده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:15 - 1393/09/02
من از روزی می ترسم که؛

تکنولوژی از تعامل انسانی پیشی بگیرد؛

چنین روزی، جهان نسلی از احمق ها خواهد داشت ...


« آلبرت انیشتین»
پاسخ ها
فهیمه
-
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۳
گل گفتیییییی
زری از زیر آسمان خدا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۳
احسنت.خدایا ما را به راه راست هدایت کن
zahra
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۵
اهدنا الصراط المستقیم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:33 - 1393/09/02
دقت کردین هنوز کیانا اینارو ندیده!!!!
کیانا خانم جا نمونی...........سامیتم ک نبود...آخیییییییییییییی
پاسخ ها
نیما
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۳
خدا خیرت بده ... یه لبخند طلبت ... باحال بود
حنانه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۳
حالا این کیانا نیومده تو صداش کن.....
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۳
خخخخخخخ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:00 - 1393/09/02
واقعا قربون اقای درخشانی عزیزم که سه هفته س پست نذاشته
اخه مث اینا عقده ی دیده شدن نداره که همیشه و همه جا مث الماس میدرخشه نیازی به این کارا نداره
فقط سوپر استار بی همتا سام همیشه درخشان واقعا بی همتاست
پاسخ ها
يه نفر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۳
واقعا اينا رو جدي ميگي يا داري با ملت شوخي مي كني؟!!!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۳
این بنده خدا مشکل داره...مردم دعا کنید
مریم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۳
وای خدا هر وقت تو میای پست میذاری من کلی میخندم خدا شادت کنه
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۱
کلی خندیدم مچکرم عزیزم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:02 - 1393/09/02
اقا ارسلان هر جا اسم از چهره ست بدون نام سام درخشانی همیشه میدرخشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:05 - 1393/09/02
خدا رحمت كنه مرتضي عزيز رو. حالا خوبه دوستان دارن از مراسم ختم برميكردند. اين لبخند خانم مهدوي فر تو اين موقعيت ...........
پاسخ ها
فهیمه
-
۰۸:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۳
واسه ختم نرفته بودن که ....
واسه خودنمایی رفته بودن
فانی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۲
شما به اینا میگین هنرمند.....اه خداای من.....مرتضی رفته اینا دارن سلفی میگیرن.......خدایا...دنیا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:36 - 1393/09/03
اون خانوم ملاقاتی در کما هم دارن میخندن اینا کارشون است عکس میاندازن که به ملت بگن آره مارفتیم مراسم مرتضی پاشایی و پز بدن به هم دیگه وگرنه اینا کجا و مرتضی کجا ؟ با اون لبخندت !!!
ICELAND
03:03 - 1393/09/03
اگه یه روز به تمام آرزوهات رسیدی...
بعدش به بقیه هم کمک کن به آرزوهاشون برسن...
اینجوری امیدت به زندگي بیشتر هم میشه خانوم آخوندتبار
البته بنظر من
UNITED STATES
03:29 - 1393/09/03
عکس اخری چه شادن انگار دارن از عروسی برمیگردن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
07:14 - 1393/09/03
این ضیا طفلی چند وقته چشه ؟؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
07:55 - 1393/09/03
در مورد عکس الهام چرخنده فضای فرهنگی مشخصه که کجاست...شما باید یه کم چشماتون رو بیشتر باز کنید تا منظورش رو متوجه بشید.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:17 - 1393/09/03
این خانم چرخنده مگه قول نداده بود که دیگه عکس وخبر نداشته باشه به همین زودی زد زیرش وثابت کرد که همش ادا وتظاهر بوده..
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۳
آی دمت گرم که زدی تو خال++++++++++++++++++++
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۳
آخه بنده خدا رفت دید هیچکس متوجه نشد دوباره برگشت تا ببیننش..
این خلوص نیتش همه رو کشته!!!!!!!!!!
اهل همین صفحه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۴
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:28 - 1393/09/03
تو اینها خوشگل فقط ازاده مهدی زاده بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:22 - 1393/09/03
مجله جان تینا آخوندتبار نگفت که به همه آرزوهام رسیدم...اشتباه کردی..گفت دارم به اون روزی فکر میکنم که اون روز به همه آرزوهام رسیده باشم...اونطوری دیگه هیچ آرزویی ندارم و زندگی برام بی معنا میشه...اشتباه برداشت کردی از حرفش مجله جان
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:26 - 1393/09/03
بازم که یه بهونه ای پیدا کردین عکس این هوتن قلعه نوعی رو گذاشتین.در ضمن نیمیدونم چرا آقای شریفی نیا فقط هنرمندای خانوم رو کشف میکنه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:32 - 1393/09/03
علی ضیانه دیگه برنامه هاش شاده نه خودش ازبعداینکه برنامه ویتامین3روازش گرفتن اینجوری شد
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۷:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۴
چرا ازش گرفتن؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:01 - 1393/09/03
برترین ها تورو جان بچه هات مثله فدیم پست بذار ... که یوزر و اکانت هنرپیشه ها معلوم باشه که بتونیم فالوشون کنیم .. حدافل اونایی که از اینستاگرام و فیسبوک بر میداری یوزراشونو بذار چی میشه مگه ما هم فالوشون کنیم اخه
پاسخ ها
kimia
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۴
مسئولیت داره برادر مسئولیت !
تا حالا چیزی به اسم مسئولیت به گوش ات خورده
؟؟ شک دارم:)
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:29 - 1393/09/04
چرا مردم ما این طوری شدن؟چرا مردای ما دیگه مرد نیستن؟زنها که بماند.....چرا رندگیشونو با چیزی تنظیم میکنن که هیچ خیری توش نیست؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:55 - 1393/09/04
چرااستعداهایی که شریفی نیا کشف کرده همه مونثند!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:38 - 1393/09/04
مهدی جان کجایی؟
لطفا عجل ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:08 - 1393/09/04
چرا بازیگران خانم بدحجابند. آیا بازی در سریالهای مذهبی بر اینان تاثیر نداشته است
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:38 - 1393/09/08
ماشالا شریفی نیا داف دیتکتور بسته به خودش
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:01 - 1393/09/09
این سلفی دیگه چه مسخره بازی است؟ ادمای عقده ای هی از خودشون عکس میگیرن؛ و تازه برای عموم هم نمایش میدن ! و بدتر اینک حجاب و محرم نامحرم سرشون نیست ؛ خوب والا ادم از سر مزار که میاد عکس سلفی بذاره بعدم نیشش تا بنا گوش باز باشه معلوم که خیلی خوش گذشته!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:15 - 1393/09/11
خیلی زردی به زردی طلای بدلی یی که ورشو بودنش رو شده.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:51 - 1393/10/20
خانوم ازاده زارعي بازيكر نقش باران سريال اواي باران زياد زياب نيستند البته معذرت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج