چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)
۱۵۵۶۳۷
۰۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۶
۸۵۳۳۱ 
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
 
 
 
 
برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دوطرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
سحر قریشی در ماشین جدیدش. اگر باری، اثاثیه‌ای، چیزی داشتید، به غریبه ندهید. سحر جان ارزان حساب می‌کند. تازه می‌توانید از طریق سلفی های سحر خانم، اوضاع بار خود را به طور مرتب پیگیری کنید و از سالم بودن و به مقصد رسیدنش مطمئن شوید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)


سلفی خانوادگی رضا صادقی. تیارا هم معلوم نیست که به خودش زل زده، یا مامان و بابا که طفل معصوم را آن وسط ساندویچ کرده اند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)خیلی جالب است، دوستانی که غیر مجاز هستند و دغدغه مجوز دارند، مدام با شخصیت های مجاز می پِلِکند و عکس می‌گذارند، ولی پوریا پورسرخ که شخصیتی مجاز به شمار می‌آید، با دو تن از عزیزان غیر مجاز (رضایا، فرید صعودی) عکس گرفته و در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)معمولاً چهره ها برای این که توسط هواداران تیم قرمز یا آبی مورد تفقد قرار نگیرند، لو نمیدهند که استقلالی هستند یا پرسپولیسی. خیلی هم این رفتار طبیعی است چون هیچکس دوست ندارد بخاطر هواداری از یک تیم و بدون هیچ دلیلی فحش بخورد! ولی هانیه غلامی نشان داد که خیلی دل و جرئت دارد، مخصوصا وقتی که طرفداران تیم مقابل از اوضاع روحی خوبی برخوردار نبودند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)بله! گربه آقای حجازی با آیفون 5S بازی میکند، آنوقت ما تا 10 سالگی تنها تفریحمان این بود که پلکمان را برمی‌گرداندیم و کودکان همسایه را می‌ترساندیم و ذوق مرگ می‌شدیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)


جشن تولد فریبا کوثری در کنار همکاران عزیز. امین تارخ، رامبد جوان و حبیب رضایی در عکس دیده می‌شوند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)خدا می‌داند فرزاد فرزین در آن سر دنیا حلیم و کلپچ از کجا می‌خواهد پیدا کند، به هر حال انسان به امید زنده است. گویا تولیدی لباسی که کاپشن فرزاد را دوخته، چند ماشین بارِ زیپ اضافه آورده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)ترانه علیدوستی از خلوت بودن شهر در موقع پخش دربی استفاده کرده و حنا خانم را به پارک برده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)الناز حبیبی در حال گذراندن مقطع دکترا در رشته "ژست شناسی" هستند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)شهره سلطانی و مهران غفوریان در پشت صحنه کار جدیدشان که به احتمال زیاد باید طنز باشد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)عکس یادگاری آرام جعفری و مرجانه گلچین سر کار.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)خیلی هم کار خوبی کردی کمند خانم. همه سلفی میگیرند چرا شما نگیری؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)احمد مهرانفر و آیفون 6 اش قبل از گریم برای هنرنمایی در سریال "ابله".

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)احسان علیخانی که حسابی فوتبالی است، با ظاهری پوشیده برای تماشای دربی به استادیوم آزادی رفته بود که این سلفی را با کمک دوستش گرفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)محسن یگانه که کماکان در لس آنجلس به سر می‌برد، هر روز یک عکس از سواحل مختلف کالیفرنیا می اندازد. خدا را شکر سلفی های محسن فقط خودش را شامل می‌شود و هیچ جزئیات دیگری از سواحل لس آنجلس را در برنمی‌گیرد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)همان طور که می‌بینید حسام نواب صفوی از پنجره مینی‌بوس آویزان شده و به هوادارنش امضا می‌دهد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)مژده لواسانی یک پایش اروپاست، پای دیگرش شبکه دو سیما! در این جا هم احساسات به وجد آمده‌اش از دیدن یک خانه قدیمی را به رشته تحریر در آورده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)سلفی از آینه جلوی ماشین، یکی دیگر از سلفی های محبوب در بین چهره هاست. همانطور که میبینید امیر آقایی با آیفونش که قابی منقش به پرچم بریتانیا دارد، از این سلفی ها گرفته است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)آزاده صمدی در اتاق گریم تئاترش که در روزهای پایانی آن است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)سلفی شهرام قائدی و دخترش در کنار مهران رجبی و پسرش. چند ماهی می‌شد که هیچ فیلم و سریالی از مهران خان در تلویزیون ندیده بودیم و حسابی نگرانش شده بودیم (!) که خدارا شکر با این عکس مشخص شد هیچ جای نگرانی نیست و آقا مهران کاملاً سر حال و سلامت است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)عکس بدون شرح نفیسه روشن.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)نسرین مقانلو در حال بوسیدن پسرش، عرشیا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)سلفی بامزه طناز ها در کنار هم، پوریا عالمی و رامبد جوان و رفقا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)با چند عمل زیبایی دیگر، شیث رضایی رکورد علیرضا نیکبخت را خواهد شکست.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)محسن تنابنده، کاملاً اوریجینال، بدون گریم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)بله علیرضا جان، غروب زیبایی است، مخصوصاً وقتی شما هم در کادر باشید زیبایی چند برابر می‌شود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)روناک یونسی با گذاشتن این عکس نیمرخ از خود اعلام کرد که حالش رو به بهبود است و کلی از هوادارانش که نگران حالش بودند تشکر و قدردانی کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)پس از درگذشت مرتضی پاشایی عزیز، صفحه اینستاگرام او که نزدیک 300 هزار نفر فالوئر دارد و جزو پرطرفدارترین صفحه های چهره های ایرانی به شمار می‌رود، به دست برادر کوچک مرتضی، یعنی مصطفی پاشایی افتاده است و آقا مصطفی عکس های زیادی از خودش را در صفحه مرتضی پاشایی به اشتراک میگذارد! کاری که اصلاً به مذاق هواداران داغدار مرتضی پاشایی خوش نیامده است و واکنش آن ها را به دنبال داشته است. واقعاً هم اقدام مصطفی پاشایی به هیچ منظوری قابل توجیه نیست! عکس خودت در کشور های مختلف را در صفحه برادر مرحومت که هزاران نفر عاشق و طرفدار داشت، بگذاری و صفحه و پیج شخصی خود را تبلیغ کنی! دوست نداریم واژه «زشت» را در مورد این کار مصطفی پاشایی به کار ببریم، ولی حداقل انتظار داریم با خواندن نظرات و کامنت های هواداران، خودش به این موضوع پی ببرد که کارش به هیچ وجه درست نیست!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)بهنوش طباطبایی در اتاق گریم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)حسین ماهینی و مسعود سعیدی لباس های خود را کاملاً با هم ست کرده اند، کاری که مشابهش را فقط در کودکان دوقلو، آن هم به اجبار مادرشان می‌بینیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)عکسی از صدا و سیمایی ها در حج. آزاده نامداری، گلاره عباسی، منصور ضابطیان، هومن حاجی عبداللهی و سایر دوستان عزیز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)همین 10 روز پیش بود که سردار آزمون به دلیل برخی مشکلات و محدودیت ها از اینستاگرام "بای بای" کرده بود، ولی او هم مثل سایر دوستان، نتوانست دوام بیاورد و بازگشت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)الهام پاوه نزاد در کنار شمس لنگرودی، شاعر نامی معاصر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)این هم آخرین سلفی ترلان خانم پروانه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)روحیه چهره‌های ما همیشه متغیر است، یک روز از دوستانشان تعریف و تمجید می‌کنند، یک روز هم به تنهایی خو می‌کنند! در هر صورت منظور سام درخشانی از تنهایی را کسی نمی‌داند. شاید هم این شعر صرفاً جنبه تزئینی داشته و برای هماهنگی با عکس انتخاب شده است! خلاصه برای سام عزیز بهترین ها را آرزو داریم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)خنده های از «ته دل» هدایت هاشمی و جواد عزتی در کنار خنده‌ی از «وسط دل» بهراد خرازی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)علی کریمی و جمله تاثیرگذار این هفته.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)ماشاالله آقا مازیار! فقط امیدواریم این فعالیت سخت و خشن روی صدای پر احساس مازیار فلاحی تاثیر نگذارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)رامبد جوان  از 60 هزار فالوئر خود تشکر ویژه کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)سه پیشکسوت سینما در کنار هم. پرویز بهرام، ناصر ملک مطیعی و نصرالله وحدت. جذبه نگاه ناصر ملک مطیعی چیزی از جوانی هایش کم ندارد. لهجه شیرین اصفهانی جناب وحدت هنوز هم در یاد و خاطره سینما دوستان زنده است و همچنین صدای گیرای استاد بهرام که گویا این روز ها در بستر بیماری است. با آرزوی سلامتی برای هر سه عزیز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)ساناز کاشمری و حنانه شهشهانی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)سحر زکریا، بازیگر جوان سریال های طنز، طبع شعری جوشان دارد و هر از چند گاهی قطعه ای از اشعارش را با دست خط زیبایش به اشتراک می‌گذارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)پیمان معادی بلافاصله پس از دربی این پست را با متنی تند در حمایت از حمید علیدوستی به اشتراک گذاشت، در حالی که نه مخاطبش مشخص بود، نه منظورش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)بیتا سحرخیز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)سحر قریشی دنبال شریک جرم می‌گشت تا دوزدی (دزدی) اش را توجیه کند، روی به فالوئر های بی شمارش آورد. اشتباه نکنم این کلاه گیس در یکی از فیلم های اخیر بر سر اکبر عبدی بود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)سلفی از راه دورِ آنا نعمتی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)نیوشا ضیغمی در گریم فیلم جدیدش. خسته نباشی خانمِ پر کار سینما!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)رضا گلزار در کنار فسقلی ترین طرفداران دو قلوی بامزه‌اش! فروشگاه GO SPORT آقای گلزار در شمال تهران خیلی گرد و خاک کرده است، به طوری که آن را بزرگترین فروشگاه لوکس و مولتی برند لوازم ورزشی در تهران می‌نامند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)بهنوش طباطبایی در کنار برادر شوهر محترم، آقای حسین پاکدل. گویا بهنوش خانم جرئت نکرده با آقای پاکدل سلفی بیاندازد، وگرنه الآن عکس داشتیم سلفی‌شان را تماشا می‌کردیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)الهه حصاری و بهرام رادان در پشت صحنه یک فیلم. خوب الهه خانم صبر میکردی آفتاب یک کم پایین تر میرفت بعد عکس یادگاری میگرفتی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)و در پایان عکس یادگاری شهرزاد کمالزاده و خاطره حاتمی در کنار بانو فریماه فرجامی، پیشکسوت سینما در یک کافه، به صرف چای و لیمو ترش و نسکافه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (45)

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 77
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:35 - 1393/09/04
از توضیحات عکس علیرضا حقیقی فهمیدم نویسنده خانم هست
هه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۵
عزیرم خط اول اسم نویسنده رو نوشته که، علیرضا شاهین نیا، پسره!
سميرا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۵
اسم نويسنده امير رضاست نه عليرضا. دوباره بخوون
Iran, Islamic Republic of
19:39 - 1393/09/04
بهراد خرازی چه پیر شده :(
یاد سیب خنده بخیر....
Iran, Islamic Republic of
19:59 - 1393/09/04
نواب صفوی با روکش صندلی ست کرده.
Iran, Islamic Republic of
20:23 - 1393/09/04
خنده ی از «وسط دل» باحال بود :)) مرسی
Iran, Islamic Republic of
20:27 - 1393/09/04
این سحر قریشی نچسب ترین آدم ایی که دیدم نمیدونم این تو سینما و تلوزیون داره چی کار میکنه ؟ چه نقش موثری داره!
جز عکس گرفتن کار دیگه ایی نداره!!!!!
بیمزگی تا چه حد چرا هیشکی به این نمیگه ؟؟؟
پاسخ ها
سارا
-
۰۸:۲۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۵
بعضی وقتها بیکاری به آدم فشار میاره
Iran, Islamic Republic of
20:28 - 1393/09/04
عکس گربه و ایفون رو دیدم نمیدانستم بخندم و یا بغض کنم . بهاینکار تو شهرما میگن ندید پدید از نوع خراب
Iran, Islamic Republic of
20:30 - 1393/09/04
کیانا خانوووووم کجایی بیا که آقا سام اومد
بیا برو از تنهایی درش بیار ....بدو...
پاسخ ها
نیما
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۴
سام کیه دیگه؟
آهان & رفیق کیانای خودمون &
کیانا هم چهره شد همین جوری &&&
Iran, Islamic Republic of
20:55 - 1393/09/04
میگم یارانه نریختن ؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۵
جالب بود
Iran, Islamic Republic of
20:59 - 1393/09/04
محض اطلاعت مجله جون خانم مقانلو چندسال پیش توی یه برنامه گفتن که اسم پسرشون arshia با "الف" هستش.یعنی ارشیا
توی این عکس محسن یگانه هرچی دنبال ساحل گشتم پیدا نکردم.
این فرید کیه توی عکس پوریا پورسرخ؟ موندم ظرف سوپ وارونه شد رو لباسش یا مایع سفید کننده!
Iran, Islamic Republic of
22:02 - 1393/09/04
آقای وحدت ایرانه یابقیه امریکا ؟
Iran, Islamic Republic of
22:33 - 1393/09/04
بیچاره مرزداران غیور کشورمون ... خانم لواسانی هم خسته نباشند ...
راستی، گریمور آزاده صمدی ... آقا هستن؟؟؟
... در مورد مصطفی پاشایی مشکوکم ...
Iran, Islamic Republic of
22:35 - 1393/09/04
عکس اخر شهرزاد کمال زاده و خاطره حاتمی در کنار استاده سرکار خانم فریماه فرجامی هستند که گویا دوستان عزیزم در برترین ها هم ایشون رو به جا نیوردند.
ایشون که مبتلا به سرطان هستند زیبایی اون روزهاشونو ندارند.
بد نیست تا از دستشون ندادیم ازشون تجلیل بشه.
تو همین جشنواره فیلم فجر امسال....
از برترین هام میخوام از ایشون یادی کنند با یه مصاحبه با ایشون....
ممنون از برترین ها...
ممنون از همه دوستانی که مطلب منو خوندند...
موفق باشید و سلامت.
پاسخ ها
مدیر پایگاه با سپاس
اصلاح شد
شهروند ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۵
با آرزوی سلامتی برای سکار خانم فریما فرجامی هنرمند عزیز کشورمون
Iran, Islamic Republic of
23:03 - 1393/09/04
برترینها اقای درخشانی عزیز و دوست داشتنی خیلی بامعرفته خیلی دوستاش دوست داره من خودم از نزدیک هم دیدم ولی با این حال ندیدم در صفحه اینستاگرام شون تعریف و تمجیدی انچنانی کنن ،،،،
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۵
به خدا این همون لیندا هست که برای کلونی می مرد
مجله اینقدر سانسورم نکن
Iran, Islamic Republic of
23:04 - 1393/09/04
الهی بمیرم واسه اقای درخشانی عزیییییزم تنهایی واسه کسی که دوسش ندارند نه سام درخشانی که فداییی داره
پاسخ ها
رسول
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۵
ایشششششششششششششششش ... چندشم میشه
ارسلان
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۵
الهی الهی....
کاش فداش میشدی یبار مام از دستت راحت میشدیم!
شهروند تهرانی
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۵
کیانا خیلی باحالی
kiana
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۵
مرسی
دوست
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۵
اي بابا ! دوستان شما جكار به كار كيانا دارين خب؟ بنده خدا از سام درخشاني خوشش مياد طوريه؟ اصلا كيانا نباشه كه اين بخش ديدن نداره ...
Iran, Islamic Republic of
23:06 - 1393/09/04
برترینها من خوب منظور اقای درخشانی عزیز میفهممم روحیه شونو میشناسم احساساتشو حس میکنم شعر تزیینی نیست .....
پاسخ ها
يه نفر
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۵
برترينها يه مصاحبه با خانم كيانا بذارين لطفا. خخخخ
یلدا
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
از روحیه ای که داری خوشم میاد با این همه منفی بازم نظر میدی...ایول
Iran, Islamic Republic of
23:07 - 1393/09/04
تورخدا ببیند مث الماس میدرخشه سام درخشانی عزیییییزم واقعا بی همتاست
Iran, Islamic Republic of
23:08 - 1393/09/04
جذابیت چقدر تا کجا واقعا سام درخشانی عزییییزم بی همتاست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۵
خواهشا اینا رو تو دلت بگو
atefeh
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۸
من باهات موافقم
Iran, Islamic Republic of
23:15 - 1393/09/04
در ضمن برترینها دوست نمیتونه عشق ادم باشه ادم در کنار دوستاشم میتونه احساس تنهاییی کنه
Iran, Islamic Republic of
23:22 - 1393/09/04
خانم ها مطلب رو جذاب تر می کنند نه؟؟
از میثم ابراهیمی هم بذارید: @meisamebrahimi
Iran, Islamic Republic of
23:38 - 1393/09/04
هانیه غلامی دیگه کیههههههههههه
پاسخ ها
يه نفر
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۵
منم نمي شناسمش ولي خيلي خوشگله.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۵
یه بچه خوشکل متولد 73 :)
حدیث
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۵
تو فیلم یکی می خواد باهات حرف بزنه بازی کرده با آنا نعمتی و شهاب حسینی
Iran, Islamic Republic of
00:03 - 1393/09/05
چهره فقط اقاااا سام تا همیشه دوست داشتنی بقیه چی میگن این وسط
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۵
خسته نشدی انقد چرند گفتی؟حالت تهوع گرفتیم بابا
صبا
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
کیاناجون خداخیرت بده
با خواهرم نظراتو میخونیم کلی میخندیم......
خخخخ
فانی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۲
عققققققققققققققققققققققققققققققققققققققققق
Iran, Islamic Republic of
00:19 - 1393/09/05
خیلی دوس دارم بدونم تو عکس آخر اون گوشی چه نقشی را ایفا میکنه ؟
دوستانی که میدونن به بنده اطلاع بدن با تشکر
پاسخ ها
بدون نام
-
۰۸:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
نقش پز دادن معلومه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
بابا بیچاره داره گوشیشو میده اونم عکس بندازه
مردم حرف درآر
Iran, Islamic Republic of
00:23 - 1393/09/05
با نظر خودم بد حال میکنم هاااا فقط حیف اینقدر تند تایپ کردم و حرصی بودم یادم رفت اسمم را بنویسم (همون نظر درباره سحر قریشی تفلون):)))
Iran, Islamic Republic of
08:03 - 1393/09/05
خداراشکر چند وقتیس از اقازاده قلعه نویی خبری نیست :D
Iran, Islamic Republic of
08:15 - 1393/09/05
فرار کنید کیانا اومد.........
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۵
آره بابا اون موقع ک عسک سامی جونش نبود اون همه هیاهو میکرد الان ک دیگه این باشه!!!! اه اه اه اه اه اه....
Iran, Islamic Republic of
08:40 - 1393/09/05
من عاشق ناصرخان هستم همون داش فرمون خودمون :)
Iran, Islamic Republic of
08:41 - 1393/09/05
در عكس آخر اون خانمه فريماه فرجاميه؟
Iran, Islamic Republic of
08:55 - 1393/09/05
یکی این نفیسه روشن و جمع کنه!!!!!
-
08:58 - 1393/09/05
هانیه غلامی از توی لپ لپ در اومده.... به جنبه
Iran, Islamic Republic of
09:44 - 1393/09/05
در جواب کامنت اول، نام نویسنده (آقای شاهین نیا) در اول مطلب آمده، متن راجع به حقیقی لحنشون هم کاملاً طنز هست از زبان دختر خانم ها گفته شده.
Netherlands
10:35 - 1393/09/05
هیچ کدوم به اندازه اون شیث رضایی باحال نبود با این همه عمل زیبایی که کرده بازم انگار از سر کار توی مزرعه برگشته با اون لپ های گلیش
پاسخ ها
هانا
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۵
من تو کف جنون دیده شدن کمند امیرسلیمانی موندم ..اخیی ..مثلا عکس گرفتن تو اتاق گریم چه معنی داره ؟؟180 درجه تغییر >بهنوش طباطبایی و صمدی..خخ
-
11:34 - 1393/09/05
خداییش من عکسارو نگاه نمیکنم که ...نظر ها بیشتر دیدنیه...عاشقتونم چیکار کنم؟؟
Iran, Islamic Republic of
12:27 - 1393/09/05
مگه من مرده باشم بذارم اقای درخشانی عزیزم بره تو فاز غم و تنهاییی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۵
فکر کنم الان داری از اون دنیا نظر میذاری، چون درخشانی اصلا نمیبینتت
کمی تأمل
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۵
شما وکسانی که که از یک بازیگر تعریف بیش از حد می کنند دچار کمبودهای شدی در کودکی هستید وباید خودتان را درمان کنید وگرنه در آینده به معضل تبدیل میشود
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۵
جناب کمی تامل... اینا مسخره بازیه و هیچ ربطی بکمبود و زیادبود نداره!!! اینا شیرینیه کاره...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۲
خدا شفات بده....
Iran, Islamic Republic of
18:23 - 1393/09/05
اقا یه پیشنهاد دارم دوستان عزیزی که ایفون 6 دارن اسمشونو بدن ...شما هم چاپ کنید...دیگه مجبور نباشیم هی ایفون 6 ببینیم...
پاسخ ها
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۵
دمت گرم
هانا
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۵
بوخوداااا
Iran, Islamic Republic of
21:18 - 1393/09/05
عاشق دیس لایکای کامنتای کیانام :)))))
پاسخ ها
صبا
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
واقعا گل گفتی....
Iran, Islamic Republic of
21:51 - 1393/09/05
بنطرم عکس ازاده صمدی تو اتاق گریم با گریمور مرد و اونطور خیلییییییییییی تامل برانگیز بودا!!! ینی گریمور زن نداره تئاتر ایران یا این بازیگرای زن خوششون نمیاد ؟؟؟؟خیلی افتضااحه
Iran, Islamic Republic of
11:06 - 1393/09/06
منم که کلا سانسورم تو این بخش
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
ب 4 نفر جواب دادم تا الان هر 4تا جوابم بوی نفت خام میداده فک کنم
خخخخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
03:05 - 1393/09/07
ماشاالله به شیث که اینهمه زیباست. در ضمن فقط بینی اش رو عمل کرده. حسودی نکنید.
پاسخ ها
atefeh
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۸
شیث خشکله؟
واقعا جدی داری میگی؟
فک کنم شما از نظر زیبایی شناسی یه کم مشکل داری
دوباره بهش نگاه کن
زود تصمیم گرفتی...
Iran, Islamic Republic of
15:12 - 1393/09/09
اینا واقن بی کارن
Iran, Islamic Republic of
07:35 - 1393/09/11
واقعا اين عكسها واسه خودنمايي بعضا هم خيلي بيحجاب هستش نميدونم چه چيز باعث ميشه قانون واسه اونايي كه مثلا معشهورن برداشته ميشه اگه بي حجابي بايد رعايت بشه بايد همه رعايت كنند و گرنه كه همه لخت بگردن.....واقعا كه .......
Iran, Islamic Republic of
18:33 - 1393/10/21
من عاشق کامنتاى ملت هميشه در صحنه ام و البته تيکه هايي که زير عکس نوشته شده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج