چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)
۱۵۶۸۸۱
۰۹ آذر ۱۳۹۳ - ۱۸:۲۵
۹۵۶۵۵
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
 
 
 
 
برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دوطرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
آنا نعمتی در کنار برادر و دخترش "رایکا". هنوز هیچ کسی دلیل اخم آنا خانم را متوجه نشده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)


قبلاً درباره این نوع سلفی ها که نامش را سلفی "مثلاً حواسم نیست" گذاشتیم، صحبت کرده ایم. ولی آنقدر سوژه عمیق است که باز جای بحث دارد! اصلاً فلسفه این سلفی غلط است! اگر حواست نیست پس چطور سلفی گرفته ای؟! یعنی متوجه اینکه خودت داری از خودت عکس میگیری نشدی؟! یا بالعکس قضیه، اگر واقعاً حواست نیست، پس غیر ممکن است این عکس سلفی باشد! یا دوستان گرفته اند که مشخص است این طور نیست، یا دوربین مخفی بوده که فرض محال است! فرض بعدی این است که این رفتار هنگام سلفی، نوعی ژست برای خاص تر کردن عکس باشد که موضع مان در مورد این ژستِ عجیب، صرفاً سکوت است!

 پس ای دوستان و عزیزان دل! هنگام سلفی گرفتن به دوربین یا گوشیتان نگاه کنید و لبخند بزنید! ممنون!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)


باران خانمِ کوثری نگران و نگران!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)جایزه "بدون شرح ترین" عکس هفته که چه عرض کنیم، عکس ماه را تقدیم می‌کنیم به آزاده خانم نامداری که ابعادی جدید از واژه "بدون شرح" نشانِ جهانیان داد! چنین عکسی در تاریخ سابقه نداشته! اصلاً نداااااریم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)مطمئناً ثبت کننده این عکس، هیچ کس دیگری به جز ریما رامین فر نمی تواند باشد. عکس های ریما خانم عالی هستند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)احتمالاً حمید عسکری در کنسرت بعدی اش یک میلگرد 12 بلند خواهد کرد تا سلفی اش جامع تر باشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)شهرام حقیقت دوست که کلکسیونی کامل از عکس های دوران کودکی در اینستاگرامش دارد، عکسی جدید از کودکی اش رو کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)بهاره افشاری و جملات حکیمانه و اندکی عاشقانه اش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)زوج هنرمند ما بر خلاف سایر چهره ها به کابین خلبان برای عکس نرفته اند، بلکه اعضای کابین را به سالن هواپیما آورده اند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)وحید طالبلو، دروازه بان سابق تیم ملی و استقلال در کنار همسر محترم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)علی کاظمی، بازیگر فیلم های طنز هم ایستاگرام باز است، صفحه ای پر از عکس های بامزه! علی جان شما این ساندویچ را نخوری پس کی بخورد؟! نوش جان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)مهرداد صدیقیان دید که به تنهایی نمی‌تواند رضایت صنف سلفی گیران را جلب کند، خودش را با فتوشاپ دو تا کرد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)سلفی پاییزی مهراوه خانم شریفی نیا. گوشزد هم کرده اند که عکس را با قیافه خودشان گرفته اند! مهراوه جان پس عکس های قبلی قیافه چه کسی بود؟! ما را از این یاس فلسفی نجات بده!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)سردار آزمون و رفیقش گویا اخیراً با اندامی در بدن به نام "زبان" آشنا شده اند و برایشان تازگی دارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)تصویری از بنای یادبود کوه راشمور با چهره های 4 رئیس جمهور بزرگ آمریکا، از راست: آبراهام لینکلن، تئودور روزولت، بهنوش بختیاری و جرج واشینگتن! (امیدواریم این عکس بهنوش بختیاری به دست خانواده توماس جفرسون نرسد!)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)


همه کارگردان های ایرانی، «بهترین کارگردان دنیا» هستند! مخصوصاً وقتی درکنار یکی از بازیگران در عکس یادگاری قرار می‌گیرند! غیر ممکن است که یک بازیگر عکسی از خود در کنار کارگردان فیلمش بگذارد و این عنوان را بکار نبرد! این عکس کاوه سماک باشی و سیروس مقدم هم از این قضیه مستثنی نبود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)سیدمحمد موسوی و ورزش زیر باران و پرسپکتیو پاییزی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)سلفی بهروز رهبری فرد و دوستان در هواپیما: پرند زاهدی و مجتبی محرمی و عزیز سفیدپوش که اسمش را نمی‌دانیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)ترانه علیدوستی، هواداران را به نمایشنامه «آناکارنینا» اثر لئو تولستوی دعوت کرد. در کنار اشکان خطیبی، ستاره پسیانی، لیلی رشیدی، شبنم فرشادجو و سایر دوستان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)حدیث میر امینی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)روزبه نعمت اللهی کلاً همیشه در حس عمیقی است. ما هم حسش را به هم نمی‌زنیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)بهرام رادان از اینکه باز هم مجبور است به سفر دور دنیا برود کلی گلایه کرده! با نمایی از وسایل سفرش. مک بوک چند میلیون تومانی، عینک اوریجینال، کیف دستی چرم و دفتر یادداشتش که رویش نوشته "هرگز تسلیم نشو"

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)علی آقا کریمی در کنار مربی بدنسازی اش سوار بر موتورسیکلت لوکس هوندا. آن ساعتِ روی دیوار هم نمونه بارز یک بحران هویتی است! نه مچی است نه دیواری!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)خدا میداند زیبا بروفه چه چیزی را به جای غذا به خورد گربه بیچاره داده! دو عکس بالایی بسیار نگران کننده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)کامران نجف زاده با انتشار این عکس از خودش نشان داد که از همان کودکی دست به قلم بوده.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)نیکی خانم کریمی، با تیپ زمستانی در راه لوکیشن فیلم "مرگ ماهی". خسته نباشی خانم کارگردان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)شیلا خداداد و پسرش سامیار شال و کلاه کرده اند بروند بیرون. پاهای بچه سرما نخورد شیلا جان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)احتمالاً این عکس محسن خلیلی مربوط به چند دقیقه قبل از تحویل سال نو است! لباس ها و کفش نو، میوه و آجیل هم که حی و حاضر است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)محمدرضا گلزار و مهناز افشار در سلفی بابک برزویه جای گرفته اند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)عکس آتلیه ای محسن افشانی، عماد طالب‌زاده و پویا حیدری که مربوط به عکس کاور آهنگ جدید عماد طالب‌زاده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)طناز طباطبایی پشت شیشه باران زده.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)احسان حدادی از هوادارانش خواست ابتدا کامنت بگذارند، اگر خستگی آقا احسان رفع شد، آن موقع اجازه لایک کردن هم دارند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)بسته شدن برخی آی پی های ایرانیان، کار کردن با اینسناگرام را در چند روز اخیر به مشکل انداخته بود، طوری که عکس ها لود نمی شد و باید دوباره یا چندباره عکس آپلود می‌شد تا لود و دیده شود. مهدی پاکدل و سایر اعضای پروژه کیمیا که دور هم جمع شده بودند. فریبا طالبی و مهراوه شریفی نیا هم در جمع حضور دارند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)


مهدی سلوکی و همسر محترم در جوار مقبره حافظ.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)


درست است که هانیه توسلی از اینستاگرام خداحاقظی کرده، ولی فعالیتش در فیس بوک به قوه خود باقی است.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)رضا شفیعی جم عکسی از برگه قرارداد خود با مجموعه "ساعت خوش" مهران مدیری در سال 73 به اشتراک گذاشت. به مبلغ 80 هزار تومن!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)


سحر قریشی خیلی خوشحال است و دارد پشتک می‌زند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)مهسا کامیابی در لباس پینت‌بال.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)آندو که با استقلال قهر کرده و نیم فصل از این تیم خواهد رفت، این عکس را گذاشت و زیرش خط و نشان کشید که بی احترامی=بلاک!

آندو جان انتظار داری از اینکه تیمشان را وسط راه ترک کردی ازت تشکر کنند؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)شبنم قلیخانی و همسر محترم در استرالیا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)فرهاد و برج العرب، همین الآن، یهویی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)هنوز برف نباریده بود، همین که هوا شناسی از احتمال بارش برف در ارتفاعات تهران خبر داد، خاطره اسدی و دوستان وسایل اسکی را بارِ ماشین کردند و عازم شمشک شدند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)این هم هنرنمایی مریلا زارعی در اینستاگرامش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)عکسی جالب از بیست سالگی احسان خواجه امیری که خودش هم همصدا با هزاران نفر در زیر عکسش گفت: "وااای چه شکلی بودم!"

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)


و در پایان نیوشا خانم ضیغمی و همسر محترم با ظاهری کاملاً هماهنگ.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (47)

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 66
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:36 - 1393/09/09
این فرهاد مجیدی هرچی عکس میذاره لخته و لباس تنش نیست...
گمونم نداره بخره .... باید واسش جشن گلریزون بگیریم پولشو بدیم واسش لباس بخریم...
پاسخ ها
نیما
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۹
فکر کنم یه نفر دیگه ازش عکس گرفته ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:46 - 1393/09/09
سحر ولد بیگی هم داره به سمت بهنوش بختیاری میره ... گفته باشم!!!
پاسخ ها
سحر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۹
این چه ژستیه مهمانداره گرفته؟؟؟!!!!الان خیلی قشنگه؟؟؟!!!
هم راه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۹
ژست نگرفته طفلی ... قیافه ش همون طوریه ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:53 - 1393/09/09
بهنوش که سنگ به ملت زده بودی همه عمر
دیدی که چگونه سنگ بهنوش گرفت ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:56 - 1393/09/09
نیکی هم نیکی قدیم ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:58 - 1393/09/09
از طرف همه ی دوستان میخوام یه "خسته نباشید" جانانه عرض کنم خدمت شوهر نیوشا ضیغمی، به دلیل حضور فعالش در عکسها.
آخه برادر من! خانم شما خودشیفتگی مزمن مقاوم به درمان داره و با کلی گریم!!! ساعتی یه عکس از خودش منتشر میکنه! تو تا کجا میخوای به عکس گرفتن ادامه بدی آخه؟!
پاسخ ها
حدیث
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۰
:))))
من
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۰
لاییییییییییییییییییییییییییییییییک
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:59 - 1393/09/09
3دونگ امارات رو باید بزنن به اسم فرهاد مجیدی 3دونگ اینستاگرام یا فیس بوکو باید بدن به سحر قریشی البته با الناز شاکردوست رقابت تنگاتنگی داره 3دونگ شرکت اپل رو باید بدن به بازیگرا علی کریمی شانس اوورد که جمله حکیمانه نگفت وگرنه 3دونگ دانشکده علوم انسانی رو بهش می دادم ادامه تقسیماتو هم شما دوستان بگین
پاسخ ها
بدون نام
UNITED STATES
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۱
"3دونگ امارات رو باید بزنن به اسم فرهاد مجیدی" زرشک!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:41 - 1393/09/09
بهرام رادان اون عکسو گذاشت که چی بشه...نه خدا وکیلی منظورش چی بود.....
پاسخ ها
هانا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۹
میخواست بگه که منم ارهههههههه.این نویسنده جوگیر هم اضافه کرده که کیف دستی چرم و عینک فلانو ..کلا راه برای دیده شدن بازه برای رادان
سارا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۰
منظورش این بود که ناراحته میره سفر تا دل ما اب نشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:47 - 1393/09/09
آخههههه ... واقعا چقدر سخته آدم گهگاهی بره دور دنیا رو بزنه و برگرده اینجا! جیبشم توپ باشه و عشق و حال کنه! لنگ 45 تومن یارانه هم نباشه ...
واقعا آقای رادان چه زندگیه سختی داره بنده خدا ...
پاسخ ها
شمالی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۰
حرف دل ما رو زدی برادر!
بدون نام
UNITED STATES
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۰
یارانه منو خوردن تو اشتباهی که واسه ثبت نام کردم...هر دری هم میزنم نمیدن...من بهش نیاز دارم...به خدا حرومه...حروم!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:05 - 1393/09/09
چی بگم والا...
پاسخ ها
..
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۹
مهدی سلوکی که میگفتن خانواده به اصطلاح مذهبی بزرگ شده!!! زنشو دیدم متوجه شدم
بدون نام
UNITED STATES
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۰
سال 76 اینطورا قصرفیروزه زندگی میکرد و بلوک ما بود،ببین چی شده وضعش الان...اون موقع...!!!
خردادی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۲۱ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۱
یوزر راست میگه اتفاقا منم چند بار تو افسریه رویتش کردم .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:05 - 1393/09/09
خوش به حال شبنم قلی خانی .....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:39 - 1393/09/09
این دفعه عکسهاشون کمی خلاقانه تر بود.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:56 - 1393/09/09
رادان شبیه ادم های تازه به دوران رسیده رفتار کرده.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:28 - 1393/09/09
عجب هنرمندایی داریم !!!!!!!!!!
پاسخ ها
mozare
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۹
کدوم هنرمند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سميرا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۱
مازي " اضي"
مضارع . . .
خخخخخ
شما خيلي باحالين.
خنديدم. ممنون (((:
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:43 - 1393/09/09
این عزیزان فقط بعضیاشون عقده دیده شدن ندارن...
مشهور اما... حیف
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:38 - 1393/09/09
اون عکسی که نوشتین علی کاطمی فک کنم اشتباه کردین اسمش یه چیز دیگس هاااا
عکس شبنم قلی خانیو دیدم یادم افتاد تو مصاحبه ای گفته بود که بدون حجاب فیلم بازی نمیکنه تواسترالیا..خخخ الان این کلاهم فقط نمایشی هست.فقط درکل از عکس مریلازارعی خوشم اومد
پاسخ ها
سارینا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۱
واقعا گل گفتی در مورد شبنم قلی خانی منم به این فکر میکردم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:55 - 1393/09/09
همه اینا هیچی.این حدیث میر امینی هم بدجور افتاده تو خط. تو فیلم ستایش انقدر بدبختی نشون دادن الانم مهدی سلوکی رو میبینم میخوام گریه کنم فقط!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:01 - 1393/09/10
بنده از پشت همین سیستم اعلام میکنم چهره جذااااااااااااااب هفته را به مهماندار هواپیما اعطا میکنم .
فکر کنم بهرام رادان داره میره دنبال شبنم خانوم بهرام جان رفتی اونجا مچ محسن یگانه را هم بگیر برش گردون به آغوش گرم خانواده اش انگار دلش تنگه ولی انگار پول کم اورده فقط دوربین گوشی اش کار میکنه !
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:09 - 1393/09/10
از بچگیای آقای شهرام حقیقت دوست خوشم اومد جان مازی قشنگه....البته نقش هاشم زیبا اجرا میکنه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:19 - 1393/09/10
یکی از دوستان واقعا راست میگفتن ... سحر قریشی خیلی نچسبه. ..
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:29 - 1393/09/10
منظره عکس موسوی خیلی زیبا بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:50 - 1393/09/10
سلفی گرفتن یا نگرفتن اینا چه سودی به حال من و شما داره؟ به فکر خودتون باشین، بی خیال این جماعت دون
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
06:35 - 1393/09/10
خوش باشن...منم ک فعلا همه چیمو خدا میرسون!مامان بابام میگن خوش قدمم!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
07:20 - 1393/09/10
واقعا درد بی دردی بد دردیه
خیلی مهمه که لباس انچنانی و سفرهای اروپایی تون روبه رخ بسیاری از جماعت دردمند بکشید؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
07:42 - 1393/09/10
سلفیهاشون خوب میشه...من ک هرچی میگیرم دماغم عینهو کوفته!!! والا...حالا نه واسه فست فود(بقول ی بابایی)...نه...واسه دل خودم بود اما نشد...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:07 - 1393/09/10
قرارداد آقای شفیعی جم 8.000.000 ریاله که میشه هشتصد هزار تومان نه 80.000 تومان !!!! بربری ترین.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:22 - 1393/09/10
کیانا جان نظری ندادی این دفعه از سام درخشانی خبری نبود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:26 - 1393/09/10
پیش بینی عکسهای بعدی خانوم بهنوش بختیاری: بهنوش بختیاری به جای برج ایفل،به جای ساعت بیگ بن،به جای عکس سنگ مزار مرحوم پاشایی،به جای منارجنبون،بالای منار جنبون،پایین منار جنبون...............بهنوش بختیاری اینجا،بهنوش بختیاری اونجا، بهنوش بختیاری همه جا!
پاسخ ها
بدون نام
UNITED STATES
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۰
من عااااااااااااااااشق سام درخشانی شدم...رقیب کیانا هستم!!!
حنانه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۰
دوس عزیز
خودتو معرفی نمیکنی؟؟؟؟؟؟نکنه کیانایی کلک؟؟؟
-
10:45 - 1393/09/10
خداییش بعضی از عکسا قشنگه به دیدنش می ارزه..ولی بعضی وسط هستند من خداییش میخواستم بالا بیارم...مطمئن هم هستم چیز تاریخ گذشته ای نخوردم..
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:46 - 1393/09/10
فقط بانو مریلا زارعی
UNITED STATES
11:07 - 1393/09/10
وااااااااااااای سام درخشانی کو کیانا؟!!!
پاسخ ها
حنانه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۰
من خیلی نگران کیانام......
چند وقته نیومده!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:23 - 1393/09/10
به گربه سنبل الطیب بدی اونجوری میشه :)
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:24 - 1393/09/10
میشه از این به بعد زیر هر عکس کامنت بدیم :دی
پاسخ ها
آسوده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۰
آره چ خوب منم موافقم!!!
-
13:43 - 1393/09/10
از اینهمه پز بعضی عزیزان چشمانم سوخت ( وسایل سفر - موتور آنچنانی - برج العرب و......) خیلی تابلو بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:16 - 1393/09/10
بیا ببین آقا رضا همه نگران کیانا جان میشن!
کیانا باید باشه...نباشه همه ی چیزیز کم دارن!!!
پاسخ ها
صبا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۰
اره والا بدون کیانا صفا نداره.......
کیانا کوشی پس؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:38 - 1393/09/10
این تلویزیون دوقلوئه که حدیث میرامینی زده به چشاش؟
ROMANIA
16:41 - 1393/09/10
واقعا بعضی از عکس هاشون کار های غلطو منتشر میکنه مثل خوردن فست فود و بازی با حیواناتی(تو اون عکی گربه که غیر بهداشتیه)
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:23 - 1393/09/10
خدا شفاشون بده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:31 - 1393/09/10
کیانا کیه دیگه؟؟؟اینجا چته مگه برترین؟؟!!!!!!!!
...
...
...
...
...
رضا نبودی دانشگاه؟!حذف میشیا؟!!!!!!!!!!هههههههههههههه(باهم کلاسیمم)
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۱
کیانا عاشق دلخسته سام درخشانی هست....
اگه سری های قبلو دیده باشی میفهمی قضیه چیه
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۱
دمت گرم محمدجواد.واقعا مگه چته؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:38 - 1393/09/10
بابا این کیانا رفت دیزین پیش سامش
نکنه بچه زیر ارتفاعات برف موند :(
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:42 - 1393/09/10
خداییش سامو دوست داشت واقعا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:51 - 1393/09/12
تو رو خدا درک کنید ما بجای به رخ هم کشیدن چیزایی که داریم یا گذاشتن عکس از چهره های جدیدی که هر روز برا خودمون میسازیم به هنر واقعی نیاز داریم دوستانه از من بذیرید که باهنرتون خودتون رو نشون بدین نه ظاهرسازی من تلاش میکنم یا حرفه ی هنری نداشته باشم یا اگه دارم واقعا به خاطر مردم تلاش کنم نه شهرت خودم مردم ما خیلی بیشتر از چیزی که ما فکر میکنیم متوجه میشن و ریزبینن پس به مردم احترام بزاریم
UNITED STATES
00:12 - 1393/12/07
هر روز امیدوار تر از دیروز ..
خوب شد چهره نشدیم .. چه ضیاعتی ..
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج