چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)
۱۵۸۸۰۹
۱۶ آذر ۱۳۹۳ - ۱۸:۴۷
۱۴۰۳۲۳
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
 
 
 
 
برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دوطرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
مهناز افشار دید پوزیشن و لوکیشنی نمانده که از خود عکس نگرفته باشد، رفت روی کابینت خانه شان تا به همه نشان بدهد در ناامیدی بسی امید است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)


صحنه ای از نمایشنامه خوانی «آناکارنینا». ترانه علیدوستیِ منتظر و اشکان خطیبیِ در حس!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)نوعی دیگر سلفی رایج میان چهره ها، سلفی «ما چقدر شادیم!» نام دارد که دوستان در لحظه عکاسی تا مرز مرگ می‌خندند تا نشان دهند چقدر خوشحال هستند! همانطور که می‌بینید علی اوجی و سروش رضایی (انیماتور) از این مدل سلفی ها گرفته اند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)خُب جوابش معلوم است احمد جان، عکاسی نکن!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)هدی زین العابدین مست از عطر گل های نرگس! در زیر عکس هم به سبک مجریان برنامه های خانوادگی شبکه یک به همه سلام عرض کرده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)سلفی حامد کمیلی با هومن برق نورد در پشت صحنه سریال پرده نشینان . هومن برق نورد در این فیلم در تجربه ای متفاوت نقش یک روحانی را بازی میکند. 

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)


سلفی مجید واشقانی بازیگر سریال های تلوزیونی با کلاه آدیداسش. نکته جالبِ عکس تعریف و تمجید نیما شاهرخ شاهی زیر عکس است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)سحر قریشی با این پست تولد دوست بانمکش، علی صادقی را تبریک گفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)عماد طالب‌زاده آقا پسر را گذاشته وسط و کادو های جدیدش را هم دورش چیده و این اثر هنری را ثبت کرده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)الهام حمیدی با این پست هوادارانش را به تماشای سریال "همه چیز آنجاست" با هنرنمایی خودش دعوت کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)حسام نواب صفوی در آخر دنیا!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)عکس بدون شرح بهنوش بختیاری.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)ماجرا از این قرار بود که بهداد سلیمی، قهرمان ملی کشورمان عکسی از خودش در یک رستوران گذاشت و همه را به آن جا به صرف دیزی دعوت کرد. از قضا رستورانی که آقا بهداد عکسش را گذاشته بود، یکی از معروف ترین قلیانسرا های تهران بود! همین باعث شد که موج انتقاد ها زیر عکس روانه شود که: "بهداد از تو بعید بود! بهداد و قلیوووون؟؟؟ این از ورزشکار و قهرمانمون وای به حال جوونا!" که این کامنت ها به مذاق بهداد خوش نیامد و عکسش را پاک کرد و این توضیح را نوشت که جان عزیزتان بیخیال شوید! قلیان ها تزئینی بود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)سلفی بهاره رهنما و محمدرضا شیرخانلوی دوست داشتنی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)پدیده ای که چند وقتی است چهره های ما را اذیت و نگران کرده است، هک شدن صفحه های شخصیشان در شبکه های اجتماعی است، به طوری که هکر های محترم صفحه چهره مورد نظر را هک می‌کند و بدون اینکه صدایش را در بیاورند، جای آن دوست عزیز پست و مطلب میگذارند! که این عکس ها و پست ها گاهاً تخریبی، دروغ و غیر اخلاقی است و تا چهره ها بیایند و اعلام کنند که صفحه شان هک شده کلی لطمه به وجهه شان وارد می‌شود. صفحه پولاد کیمیایی هک شده بود که خوشبختانه پولاد سریع پسش گرفت و این عکسِ"لایک اِ باس" را گذاشت!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)سلفی مهرداد صدیقیان، محمدرضا غفاری و دوستشان. همگی تیپ زده و در حال رفتن به مکان مورد نظرشان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)حدیث فولادوند، زیبا بروفه و باقی دوستان در پشت صحنه یک فیلم یا سریال.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)زهرا عاملی عزیز در کنار همسر محترم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)سردار آزمون با این پستش حسابی از خجالت خبرنگاران درآمد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)عکس جدید بهاره کیان افشار با شعری دردناک!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)چهره ها در شیراز. رامبد جوان، محمدرضا فروتن و شهاب رمضان. مقدار پارچه مصرفی در شال گردن محمدرضا فروتن با پرده های کاخ نیاوران رقابت نزدیکی دارند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)سیروان خسروی در آرایشگاه. و یا شاید آقای آرایشگر در خانه سیروان. خلاصه اینکه سیروان دارد به موهایش صفا می‌دهد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)عکس بامزه‌ای که محسن یگانه از دخترش به اشتراک گذاشت. اگر تغییری در مراحل رشد فرزندان دلبندِ چهره های ما ایجاد شود، مطمئناً به لطف والدین محترم از این تغییر باخبر خواهیم شد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)پس از به اشتراک گذاشتن این جمله توسط علی کریمی، مدارس ابتدایی نوبت صبح و عصر تعطیل شد. از بس که جمله سنگین بود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)روزبه نعمت اللهی مو هایش را باز کرد تا هوایی بخورند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)عکس یادگاری شقایق دهقان و سحر جغفری جوزانی، در حاشیه مراسمی، تئاتری، همایشی ... همچین جایی. بهاره رهنما هم آن پشت دارد با یکی از مهمان ها سلام علیک می‌کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)


شاید باورتان نشود، ولی همین چند روز پیش امیرمحمد وارد 19 سالگی اش شد! بله! نوزده سال! همان طور که در عکس می‌بینید، امیر محمد در مقایسه با عکس چند ماهگی اش تغییر زیادی در این نوزده سال نکرده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)


سلفی احسان کرمی، گلاره عباسی و حمید حامی در پشت صحنه برنامه زنده رود. خنده های همیشگی و متانت ذاتیِ گلاره عباسی، او را به یکی از خوش عکس ترین چهره های ما تبدیل کرده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)میلاد کی‌مرام خودش را همرنگ پاییز کرده و این عکس پاییزی را انداخته است. فقط توصیه می‌کنیم این لباس ها را پس از اتمام عکاسی عوض کند و با آنها وارد اجتماع نشود. ما دوستش داریم و بخاطر خودش می‌گوییم، خوبیت ندارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)متاسفانه انوشیروان ارجمند، بازیگر کهنه کار سینما این روز ها حال مساعدی ندارد و در بیمارستان بستری است. همان طور که می‌بینید، پسرش برزو ارجمند ملتمسانه خواهان بهبودی اش از خداست. ما نیز دعاگوی هنرمند پیشکسوتمان هستیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)سولماز حصاری، ملیکا شریفی نیا و سحر قریشی در پشت صحنه فیلم جدیدشان با عنوان "پانسیون دختران".

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)شاهین جمشیدی، مجری برنامه گلخانه عصر ها پس از اتمام کارش یک سر به کارتینگ آزادی می‌رود و تمامی هیجاناتی که حین اجرایش کنترل کرده یک جا خالی می‌کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)همانطور که در عکس میبینید، پریوش نظریه سرش حسابی مشغول درگیری های کاری و غیر کاری است و وقت نمی‌کند به پیام های دوست داران پاسخ دهد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)گویا «آخر دنیا» به یکی از مکان های توریستی چهره های ما تبدیل شده است! پس از حسام نواب صفوی، الهه حصاری هم عکس خود را از «آخر دنیا» آپلود کرد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)سلفی اندیشه فولادوند و پوریا عالمی. اندیشه هم که از این ژست اش دست بر نمی‌دارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)چون دیگر آیفون 6 در بین چهره ها به درجه «خز شدگی» رسیده، به آیفون 6 ترانه علیدوستی گیر نمی‌دهیم و از کنارش می‌گذریم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)سلفی ارسلان قاسمی در کنار شلنگ قلیان‌اش! سکوت می‌کنیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)سلفی نفیسه روشن و سیاوش خیرابی و رفقا. همیشه در عکس های سلفی دسته جمعی، یک رفیق مظلوم پیدا می‌شود که نقش پایه نگهدارنده دوربین را ایفا کند. در این جا این دوست خوش سبیل‌مان زحمت را به دوش کشیده!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)نیما شاهرخ شاهی در کشتی تفریحی کروز در حال فوتبال زدن با بچه ها، در قلب دریای مدیترانه. خوش بگذرد نیما جان. فقط کرم ضد آفتاب بزن که پوستت نسوزد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)مهدی پاکدل واژه جدیدی به جای واژه سلفی معرفی کرد. "خود تصویر پنداری". ببینیم استقبال می‌شود یا نه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)


مهران مدیری و ستاره های سریال اتاق عمل که همچنان بی‌صبرانه منتظر اش هستیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)


علیرضا جعفری همه جانبه دنباله روی عمویش است، چه در زمینه نوع بازی، چه در ظاهر چه در سبیل!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)ژستی تکراری که هر بار فقط شخصی که خورشید را گرفته عوض می‌شود! حالا هم نوبت بیتا سحرخیز شده.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)به حرمت خنده هایی که بر لب مردم آورده اید، خدا هر دوی شما را برای‌مان حفظ کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)هنرمندان سینما و تئاتر در کنار شمس لنگرودی، شاعر معاصر کشورمان. مهران رنجبر، حمیدرضا آذرنگ، نسیم ادبی، داوود میرباقری، رحیم نوروزی، اصغر همت و ...

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)عکس آتلیه ای خانواده رضا صادقی. در این عکس بهتر از عکس های قبل می‌توان تشخیص داد که تیارا شبیه مامان است یا بابا. شما بگویید؟

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)«عکس از سلفی‌گیری» محمدرضا فروتن و رامبد جوان! کسی که اولین بار واژه سلفی را بکار برد هیچ گاه به این روز فکر نمی‌کرد که از این کلمه بتوان این همه مشتق ایجاد کرد! البته نباید از زحمات چهره های عزیز به سادگی گذشت!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)فرناز رهنما.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)کامبیز دیرباز با این عکس نشان داد که هیچ لوکیشنی هیچ گاه تکراری نمی‌شود! حتی اگر آخرین فردی باشد که در آن موقعیت عکس گرفته!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)مهناز افشار در کودکی در کنار برادر محترم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)سلفی محمدرضا غفاری و فاطمه معتمد آریا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)دانیال جان، اگر نمی‌نوشتی هم خودمان متوجه می‌شدیم که عکستان سلفی آینه ای است، نیازی نبود عکس به این زیبایی را خراب کنی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)پوریا عالمی و طنازی هایش، که این بار صابر ابر را گیر آورده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)شما را با عکس نمایه جدید الناز شاکردوست در اینستاگرامش تنها می‌گذاریم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)این روز ها چالش جدیدی در شبکه های اجتماعی شروع شده که موضوع اش با قبلی ها کاملاً متفاوت است و می‌توان گفت که اصلاً با چالش های قبلی قابل مقایسه نیست. حرکتی زیبا که بنیان گذارش نرگس آبیار بود و به صورت زنجیر وار با دعوت های مختلف در حال جریان است. این چالش، به اشتراک گذاشتن عکس با مادر است.

در زیر چند مورد از این عکس ها را میبینید.

نرگس آبیار
چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)


شبنم قلیخانی
چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)

گلاره عباسی
چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)

ستاره و لاله اسکندری
چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)

احسان کرمی
چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)

آزاده نامداری
چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)


هانیه توسلی از کمبود آدم حسابی در اطرافش کلی شکایت کرد! حالا منظور هانیه جان از «آدم حسابی» دقیقاً چیست، خدا داند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)متین ستوده و نگاه چپ چپ اش به عکاس!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)


گویا فرهاد مجیدی حیاط خانه شان را با استیج فشن شو اشتباه گرفته است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)دکتر اسحاق جهانگیری یکی دیگر از سیاستمداران فیسبوک باز ما است. این عکس را هم از کوه نوردی خود در صفحه فیسبوکش به اشتراک گذاشت و با هزاران کامنت "خسته نباشی دکتر" مواجه شد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)سلفی کلوزآپ نیوشا ضیغمی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)پارسا پیروز فر علاوه بر درخشش در سینما و تئاتر، در سبک های مختلف نقاشی هم حرف زیادی برای گفتن دارد. اگر به صفحه اینستاگرام پارسا سر بزنید، نمایشگاهی مجازی از نقاشی هایش را مشاهده خواهید کرد. این پرتره از "ساموئل بکت" هم یکی از آثار پارسا پیروزفر است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)سولماز حصاری، بهنوش بختیاری و نرگس محمدی در پشت صحنه فیلم جدیدشان. هنوز هم این سوال همیشگی که این همه فیلم و سریال کِی پخش خواهد شد، در ذهنمان جولان می‌دهد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)


سیاوش خیرابی عکسی از خود با چشم و چال کبود به اشتراک گذاشت و گفت: خبرای خوبی در راهه! سیاوش جان به خدا کتک خوردن شما خبر خوبی برای ما نیست، خبر های خیلی بهتری هم می‌توان شنید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)


عکس جدید شهرزاد کمالزاده. با تشکر ویژه از نورِ قوی آقای عکاس.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)و اما جایزه "بدون شرح ترین" عکس هفته تقدیم می‌شود به این عکس تینا آخوند تبار!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)


عکس جالب هلیا امامی با لباس های پدر بزرگ!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)سلفی پیام صادقیان و دوستش با داستانی 8 ریشتری در زیر عکس!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)مصطفی پاشایی که صفحه برادر مرحومش را کاملاً صاحب شده است، هر از چند گاهی عکسی از مرتضی می‌گذارد و دل هواداران را خون می‌کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)لیلا اوتادی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)شما هم موفق باشی محسن جان. خوش بگذرد آن ورِ آب.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)هنرنمایی جدید عبدالله اسکندری، این بار روی صورت ناصر ملک مطیعی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)گریم بسیار جالب سپند امیرسلیمانی در فیلم جدیدش، در کنار علی قربانزاده و سامان خان مقدم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)کاریکاتوری که امین زندگانی از خودش و همسرش به اشتراک گذاشت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)و در پایان، شیلا خداداد که در یک گالری نقاشی این عکس را گرفت و به اشتراک گذاشت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (50)

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 87
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:04 - 1393/09/16
فقط پارسا پیروزفر...
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۷
گل گفتی هنرمند واقعی +++++++++++++
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:13 - 1393/09/16
بسلامتی و افتخار همه مادرای سرزمینمون بزن لایکو
ایشالا همیشه سر حال باشن.
برای همه مادرا و پدرای مریض دعا کنید
پاسخ ها
تارا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۸
ببخشید این که منفی داده یعنی چی؟!!!!
مریم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۴
احتمالا اینایی که منفی دادن منفی رو به عمل خز شده ی چالشها دادن نه به مادرای گل
:)
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:23 - 1393/09/16
گریم سپند خیلی جالب بود خوشم اومد!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:41 - 1393/09/16
و همچنین جایزه خزترین بازیگر رو هم باید به تینا اخوندتبار داد.
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۷
و حسام نواب صفوی
خردادی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۷
آخ گفتی !
هانا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۷
خیلی مسخره بود .اینقد ازین عکسا که طرف عکسشو جای یه چیزی میذاره و خودشیفته هست بدم میاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:42 - 1393/09/16
وای چقده عکس سرم گیج رفت!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:43 - 1393/09/16
تینا آخوند زاده چه فکری کرده با این عکس انداختنش.اصلا فکری کرده!!!!!!
پاسخ ها
مهرنوش
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۵
تینا آخوند تبار منم ازش بدم میاد.عکس قبل از عملشو دیدین چقدر وحشتناک بوده؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:44 - 1393/09/16
اولا كه تبريك ميكم
جهره ها در شبكه هاي اجتماعي بنجاه ساله شد. خخخخ
عكسهاي اين سري بهتر از قبل بود. باتشكر
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۷
پنجاه سالگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
یعنی سالی یه دونه میزاشتن
تامل کن
سميرا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۷
اره بابا خودم ميدونم داشتم شوخي ميكردم. يعني الان به بنجاه رسيد و عددش رند شد.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:44 - 1393/09/16
ای هواااااااااااارررررررررر از دست این ارسلان قاسمی......
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:07 - 1393/09/16
عکس اخوند تبار شبیه عکس ادمای فوتی میمونه(اعلامیه)
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:11 - 1393/09/16
چقد عکس تینا آخوند تبار زشته.. خیلی کار بدی کرد با این عکسش ... در اصل این عکس برای ضریح یکی از امامان بوده اونوقت این خانم اومده خودشو جا زده...
پاسخ ها
دوست
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۶
اره واقعا
اصلا اين تينا اخوندتبار خيلي خودشيفته است. دوستي بود كه ميكفت سحر قريشي خيلي نجسبه فكر كنم بايد تينا اخوندتبارم بهش اضافه كنيم.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:14 - 1393/09/16
میدونستید ارسلان قاسمی با امیر محمد همسن اند ....
چقد تفاوت بینشون هست... بازم به امیر محمد اگه قدش کوچیکه ولی با جنبه تره ...
پاسخ ها
آسوده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۶:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۷
امیر محمد ک آقاست!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:15 - 1393/09/16
فقط زهرا عاملی وآزاده نامداری نازو دوست داشتنی.. عاشق جفتشونم...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:38 - 1393/09/16
چقد خوب میشد این جمله های حکیمانه رو خود دوستان هم بهش عمل می کردنن مخصوصا علی خان کریمی وخانوم توسلی.
پاسخ ها
خردادی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۷
هانیه توسلی یه جوریه ، به نظرم یکم مغروره
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۷
از یکم بیشتر...
منظورش اینه تو ایران ادم حسابی پیدا نمیشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:44 - 1393/09/16
اون داستانی که پیام صادقیان گذاشته تحریف شده است. پرویز شاپور و عمران صلاحی بوده نه احمد شاملو!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:02 - 1393/09/16
خوش به حالشان چقدر از خودشان ممنونند
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:16 - 1393/09/16
ااا جه جالب !! الناز شاكردوست فقط يك نفر رو فالو كرده. به نظرتون اون يه نفر كي ميتونه باشه ؟!؟!!
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۷
خواهرش
حنانه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۱۸ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۷
خودت بگو.........
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:50 - 1393/09/16
یکی بگه اون جایی که حسام نواب صفوی میگفت کجاست ؟ می خوام از دستش فرار کنم برم همون جا ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:05 - 1393/09/16
واژه خود تصویر برداری به جای سلفی مناسب نیست...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:26 - 1393/09/17
دختر رضا صادقي شبيه باباشه يه دختر شرقي
پاسخ ها
خردادی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۷
مگه خانم رضا صادقی ایرانی نیستن ؟ البته از قیافه شون میشه حدس زد.
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۷
خیلی با نمکو نازه
هانا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۷
عه کجایی زنش؟؟خارجی هم زیاد نمیخوره الان زنای ایرانی بعضا خووب خودشونو شبیه خارجیا با ارایش در میارن.
احمد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۹
همسر رضا صادقی عزیز یک خانم آلمانی هستند.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:09 - 1393/09/17
اندیشه فولادوند به چی مینازه خیلی زشته خدایییییش
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:25 - 1393/09/17
چه كاريكاتور بدي از خانمش گذاشته امين زندگاني
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:59 - 1393/09/17
تینا آخوند تبار دچار بحران روحی روانی شده،کاملا مشخصه با این عکساش.خدا شفاش بده.راستی توجه کردین کیانا خانوم نیست؟
پاسخ ها
خردادی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۷
کیانا خانم طرفدار سام درخشانی هستن ، شما عکسی از سام دیدین اینجا عایا ؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:05 - 1393/09/17
ناصر خان دوست داریم بزرگ مرد...امیدوارم سالم و سرحال باشی مرد...ایرج و فردین رفتند قدر ناصرخان را بدانیم!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:07 - 1393/09/17
اون چراغ علاءالدین از همه باحالتر بود.یاد قدیما افتادم،غروبای پاییز که از مدرسه میومدیم خونه بدو بدو میرفتیم کنارش خودمونو گرم میکردیم،یه تلویزیون سیاه سفید 14 اینچ پارس هم داشتیم برنامه کودک تماشا میکردیم.یادش بخیر قدیما.یاد کارتون واتو واتو هم بخیر خیلی قشنگ بود.
پاسخ ها
javid
ROMANIA
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۷
تلویزیون ما توشیبا ۱۴ اینچ بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:17 - 1393/09/17
چقدر این تینا آخوندتبار خود شیفته و مسخره هست.آخه این چه عکسی هست که انداختی؟؟؟ البته خوبی این عکس این بود که باطن تینا آخوند تبار رو نشون داد!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:20 - 1393/09/17
مهران مدیری و ستاره های سریال اتاق عمل که همچنان بی‌صبرانه منتظر اش هستیم.

وقتی این چهره ها رو دیدم اشک از چشمام ریخت

شما خاطره ساز هستید اسطوره هنر هستید

عمرتون گذاشتید برای خنده ما

خدا هر چی میخواهیدبهتون بده نوش جان تون

دوستتون دارم
پاسخ ها
مریم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۹
مهران مدیری ماهه. انشاالله موفق باشه. دقت کردید از خانمش و خانواده اش هیچوقت عکسی نیست؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:36 - 1393/09/17
اصلا هم چالش خوبی نیست!
شاید یکی مادر نداشته باشه، انقدر عکس مادراتونو به رخ میکشید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:54 - 1393/09/17
بچه ها تو رو خدا بگین اون عکس تینا آخوند تبار نبود من خواب دیدم !!!
فقط مهران مدیری و بقیه بازیگرای اتاق عمل.از همه باحال تر بود
پاسخ ها
هانا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۷
خواب ندیدی .واقعیته. خود خود شیفتشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:54 - 1393/09/17
بچه ها تو رو خدا بگین اون عکس تینا آخوند تبار نبود من خواب دیدم !!!
فقط مهران مدیری و بقیه بازیگرای اتاق عمل.از همه باحال تر بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:57 - 1393/09/17
این نیوشا ضیغمی میخواد بگه من خودم خوشگلم...یه وقت فکر نکنید گریمه!!!
اما یه سانتی ضخامت گریم رو صورتش هست
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:51 - 1393/09/17
فروتن، دوست داریم
پاسخ ها
رامیناز
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۱
خودش + صداش + شخصیتش + بازیش + ... کلا یه دونس..... من عاااااششششقشم.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:24 - 1393/09/17
فقط عکس مهران مدیری و ستاره هاش!
خیلی ماهید ^_^
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:32 - 1393/09/17
سلفی مربوط به عکس گلاره عباسی و احسان کرمی و حمید حامی مربوط به برنامه زنده رود اصفهان نه خوشا شیراز....!!!!
ارسلان قاسمی واقعاااااااااااااا چرا؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
مدیر پایگاه با تشکر اصلاح شد 
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:41 - 1393/09/17
بالاخره آقای فرهاد مجیدی از تو آب اومدن بیرون ، من یکی نگرانش بودم یه موقع آب نرن از بس تو آبن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:18 - 1393/09/17
یعنی این ارسلان قاسمی انقدر بزرگ شده؟؟!!! چه زود پیر شدیم.به سلامتی همه دهه 60ها.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:45 - 1393/09/17
از نیوشا ضیغمی متنفرم
پاسخ ها
مینآآ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۵
موافقم باهات آقا نیما

بدترین بازیگر زن با اون قیافش ک صدتا عمل کرده روش
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:25 - 1393/09/17
منظور هانیه توسلی اینه که فقط خودم آدم حسابیم؟؟؟؟ درست فهمیدم؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:27 - 1393/09/17
این نیوشا ضیغمی خودشو کشت ازبس آرایش کرد دماغش هم که روز ب روز کوچیکترمیشه خخخ چقد تلاش میکنه خودشو خوشگل نشون بده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:54 - 1393/09/17
بچه ها غیبت نکنید اندیشه فولادوند رو هم خدا افریده مهم باطن آدم
البته ببخشیدا که امر به معروف کردم لطفا رو صورتم اسید نپاشید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:55 - 1393/09/17
اههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه خدا مرتضی.....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:40 - 1393/09/18
من به شما میخندم....به خودم میخندم...به این دنیای لعنتی هم میخندم....ما ایرانیم ؟ماتمدن چندین ساله داریم؟ما انسانیم؟....مرگ یه ادم اینکه انسانیتشو تو خودش بکشه که ما همه بهش دچارمیم....اینا هنرمند نیستن....تو رو به مقدساتتون قسم اینا رو با هنرمندا یکی نکنید....نکنید...اونی که گوشیشو به رخ میکشه هنرمند نیست...اونی که بدون لباس عکس میگیره هنرمند نیست....اونی که از گوشه کناردنیا عکس میزاره هنرمند نیست...اینا همونیایین که وقتی مرتضی مرد درد کشیدنشو ....ناراحتیشو گذاشتن تا لایک بگیرن....تا طرفدار پیدا کنن....اینا همون کسایی اند که تو تشیع جنازش با اون وضع افتضاح اومدن وبا خنده سلفی گرفتن


من خدا نیستم وفقط نظرمو گذاشتم وبه هیچ کس عقایدم مربوط نیست وواسه خودم دارمشون...
پاسخ ها
منم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۱۸
آخییییییییییییی.........
نازی....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:17 - 1393/09/18
این مجمد رضا فروتن شبیه (پسرخاله ی کلاه قرمزیه) ........................فان
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:25 - 1393/09/18
نیوشا یادتون رقته اون که بدتر ازتیناست هرسایتی بری خانوم بااون عکسهاش حی و حاضره فکرمی کنه خوشگلترازاون تودنیا پیدانمی شه
-
13:08 - 1393/09/18
فقط ناصر ملک مطیعی سلطان بازیگری ایران رو خوش است ناصر خان به مولا یک ملت دوستت دارن خدا لعنت کنه کسایی رو که تو رو خانه نشین کردن به افتخار ناصر خان بزن لایک قشنگرو
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:21 - 1393/09/18
كاش ميشد عكسهايي گرفت كه دل فقيران و تنگ دستان هم به درد نياد يكي ميمره از سيري يكي هم نون شب نداره كاش ميشد فرهنگ دستگيري از تنگدستان رو هم جابندازيم و اونوقته كه هرچي عكس بگريم بازم كمه اين صحنه هارو بايد نشون داد.ميدونم بازم پيام منو حذف ميكنيد.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:40 - 1393/09/18
مردم ما به چه اینها باید ارزش قائل باشن؟
به چه چیزی باید اهمیت بدهند؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:44 - 1393/09/18
فقط مامان بزرگ من گناه کرده
خوب یه عکس هم از اون بزارین
داره طفلی جوون مرگ میشه
-
12:04 - 1393/09/19
و روم به دیوار باز هم اوووووووووووووووووووووووووووووووووق
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:39 - 1393/09/20
سلام بر دوستان

مگه شبکه های اجتماعی ذکر شده فیلتر نیست ؟!!

اینا تو شبکه های مجاز نیستن ولی اونجا... !!!

میشه یکی جواب درست و درمون بده واسه اینکه الان مد شده ؟

ممنون
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:48 - 1393/09/20
واقعا متاسفم واسشون
خواهش میکنم حداقل هر وقت یه عکس میگیرین از خودتون یه سکه 100 تومنی هم کنار بگذارید سر ماه که شد بدید به نیازمندا. با نظرم موافق نیستید؟ کلی پول میشه ها خانم بختیاری و....
ROMANIA
22:42 - 1393/09/20
آسوده دلان را غم شوریده سران نیست این قافله را غصه ورنج دگران نیست
ای هم وطنان باری اگر هست ببندید کاین ملک اقامتگه ما رهگذران نیست
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:52 - 1393/09/20
یادتون باشه اینجاایرانه مهدشهیدان ودلیران اروپاکه نیست بااین عکساتون.اونورآب اینجوری عکس بگیرید.حالم بهم خوردازعکساهمتون .به جزعکس یه مامانی که خیلی خوب بود.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:47 - 1393/09/21
اونقدر اینا رو بزرگ کردیم ک دیگه اینجوری با چند سال سن عکس با قلیون میزاره !!!
کاش بفهمند بدون ما مردم هیچی نیستند ، هیچی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:57 - 1393/09/22
این عکس هارو میذارید ما افسرده بشیم ایا همه توان رفتن به این جور جاها رو دارن این کارها فخر فروشیه اکثر این ادمها از درد جامعه بی خبرن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:42 - 1393/09/23
سلام

این بازیگران زن واقعأ بعضیاشون افتضاح بازی دارن از خودشون در میارن،میان تو فیلما چطور محجبه بازی می کنند و بیرون از جامعه این کارا رو می کنند !!!

والله قباحت داره،دیگه از هر چی نقش مثبت و محجبه هم هست بدمون اومده با کارای اینا

تو رو خدا نقشای آدمای محجبه رو به اینا ندید...حالمون بد شد
پاسخ ها
مهسا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۵
کاملا موافقم......
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:15 - 1393/09/25
سلام همه ی عکسا شیت و چرت بودن هر کی موافقه بیاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:33 - 1393/09/25
قربونتون دارین حرفه دلمو میزنین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:17 - 1393/09/26
بنده واقعا موندم امثال النازشاکردوست و بهنوش بختیاریو نواب صفوی که نه قیافه دارن نه بازی بلدن به چی خودشون مینازن؟ هرکی انقدر رو صورتش عمل کنه و سرخاب سفیداب بماله میشه ملکه زیبایی.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج